» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
3 / 20
»»

technolog ::

Ja, in 100x bolj usrane tudi.

BigWhale ::

Valvoline je izjavil:

Junk food. Aja da ne boš lačen morš 2-3 menuje pojest.
Šiptarji majo 10x boljše hamburgerje.
Najboljši fast food je pica na kos.


Prosim za dokaz, da pojes tri menije v McDonaldsu. Torej:

3x Big Mac (1500 kcal, 627g)
3x Pomfri (1680 kcal, 530g)
3x Velika Coca Cola (660kcal, 1.5l)

Vsega skupaj priblizno 1.2kg hrane in 1.5l tekocine, malenkost manj kot 4000 kalorij.

Dr_M ::

Verjetno se da, ce ima slucajno ene 150KG+ in zelodec kot postonjska jama. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

modicr ::

http://rwdaily.runnersworld.com/2011/03...
Joe D'Amico plans to run the Los Angeles Marathon on March 20 after training for 30 days on a diet of McDonald's fast food alone.

... "My wife told me I was crazy," D'Amico, 36, said. "But I love McDonald's and I love running, and this was a great way to combine the two."
(c) nisem patentiran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modicr ()

Vajenc ::

BigWhale je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Junk food. Aja da ne boš lačen morš 2-3 menuje pojest.
Šiptarji majo 10x boljše hamburgerje.
Najboljši fast food je pica na kos.


Prosim za dokaz, da pojes tri menije v McDonaldsu. Torej:

3x Big Mac (1500 kcal, 627g)
3x Pomfri (1680 kcal, 530g)
3x Velika Coca Cola (660kcal, 1.5l)

Vsega skupaj priblizno 1.2kg hrane in 1.5l tekocine, malenkost manj kot 4000 kalorij.

Z lahkoto pojem 3X Big Mac + 3X Pomfri + 1X Coca Cola, pa imam za svojo višino povsem primerno težo in za svoja leta primeren bauhec ;)

Nasploh mi je všeč umeten okus Mcdonaldsa. Pred leti sem v Nemčiji probal Burger King, ki pa ni bil tako krasno umeten, pa že na videz je vse skupaj delovalo preveč mastno. To je stvar okusa, ampak meni je Mcdonalds zakon za hitro prehrano. Jem pa ga le parkrat na leto, da ne bo napačnih predstav.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Gregor P ::

So bili dnevi, ko smo resnično pretiravali z McD hrano; recimo smo brez težav vsak pojedli 4 BigMace, veliki krompirček ipd. (to so bili časi, ko smo resno vsak dan trenirali in smo že tako pojedli "na tone hrane"); ampak danes se tega ne morem iti več.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Vajenc ::

Gregor P je izjavil:

So bili dnevi, ko smo resnično pretiravali z McD hrano; recimo smo brez težav vsak pojedli 4 BigMace, veliki krompirček ipd. (to so bili časi, ko smo resno vsak dan trenirali in smo že tako pojedli "na tone hrane"); ampak danes se tega ne morem iti več.

No ja, ampak, če bi hotel bi lahko še danes. Navsezadnje lahko 4000 kalorij, čez par ur, skuriš z enim tekom na Rožnik.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

blackbfm ::

No ne pretiravi lol. Ko boš ti pokuru z enim tekom 4k kalorij boš verjetno crknjen cel naslednji teden.

lonz ::

Tek 10 km na uro - 1200 kCal/uro.
...arrrrrr, shiver me timbers...

d0rK ::

A boš začel laufat v Salzburgu?

Valvoline ::

BigWhale je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Junk food. Aja da ne boš lačen morš 2-3 menuje pojest.
Šiptarji majo 10x boljše hamburgerje.
Najboljši fast food je pica na kos.


Prosim za dokaz, da pojes tri menije v McDonaldsu. Torej:

3x Big Mac (1500 kcal, 627g)
3x Pomfri (1680 kcal, 530g)
3x Velika Coca Cola (660kcal, 1.5l)

Vsega skupaj priblizno 1.2kg hrane in 1.5l tekocine, malenkost manj kot 4000 kalorij.

Eh,nisem napisal glih bigmac menu ampak tudi teh pojem 3x brez težav(pa sem povprečn z svojimi 87kg). 1x menu je definitivno premalo,k da nisi nič pojel.2x menu je glih tam-tam. Če pa neki delaš in nisi nič pojedu ceu den 3x menu je prava mera. BK pr nas še nisem sprobal,mogoče bom k bom prletu mim lj,sem pa v tujini in se dosti kaj ne razlikuje napram McD.

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

No ja, po formuli za kurjenje kalorij pri zmernem teku (teža*8,5= ? kcal/km). Jaz švicam kot v savni in diham na škrge s pulzom 180 med tekom na Rožnik. Vse skupaj pretečem nekje 5-6 km. Če nisem kaj spregledal, bi po tej formuli to upravičilo 3X Big Mac menu ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Vajenc ::

Ok, po drugi formuli bi moral laufat svoj dnevni tek 14 dni za 3X Big Mac menu pregreho.

Kakorkoli, pojesti zmorem, vprašanje pa, če zmorem to pokurit ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

fosil ::

Vajenc je izjavil:

No ja, po formuli za kurjenje kalorij pri zmernem teku (teža*8,5= ? kcal/km). Jaz švicam kot v savni in diham na škrge s pulzom 180 med tekom na Rožnik. Vse skupaj pretečem nekje 5-6 km. Če nisem kaj spregledal, bi po tej formuli to upravičilo 3X Big Mac menu ;)

Tukaj so zabluzili.
S tekom na rožnik ne pokuriš niti enega BM menija.
Tale kalkulator se mi zdi da kar v redu računa.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Valvoline ::

Eh kalkulator gor dol, nekateri znanstveniki so pač zračunal da 2-3 rezine kruha,mal sira,1l vode kšna jabka in paradižnik in je to povsem dovolj za dnevne energetske potrebe povprečnega človeka. Go figure. Še za malco ni zadost xD.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Vajenc je izjavil:

Gregor P je izjavil:

So bili dnevi, ko smo resnično pretiravali z McD hrano; recimo smo brez težav vsak pojedli 4 BigMace, veliki krompirček ipd. (to so bili časi, ko smo resno vsak dan trenirali in smo že tako pojedli "na tone hrane"); ampak danes se tega ne morem iti več.

No ja, ampak, če bi hotel bi lahko še danes. Navsezadnje lahko 4000 kalorij, čez par ur, skuriš z enim tekom na Rožnik.


Err, lol? Ce laufas z 10km na uro potem v eni uri skuris 1000 kalorij. :> En tek na roznik pa ti ne bo pokuril 4000 kalorij, razen ce ne bos sprintal gor. :P

Vajenc ::

Sej diham in švicam kot, da bi šprintal gor ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

System ::

Maximalno 1x na mesec obiščem McD, ker drugače sploh ne jem hitre hrane in bilokakih ocvrtih stvari... Probal BK (nič posebnega) tako, da ostajam pri meku.

knesz ::

Itak je vse jeftina kopija plijeskavice u lepinji :)

Keyser Soze ::

knesz je izjavil:

Itak je vse jeftina kopija plijeskavice u lepinji :)

Napredek mora bit.
OM, F, G!

gendale ::

BigWhale je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Junk food. Aja da ne boš lačen morš 2-3 menuje pojest.
Šiptarji majo 10x boljše hamburgerje.
Najboljši fast food je pica na kos.


Prosim za dokaz, da pojes tri menije v McDonaldsu. Torej:

3x Big Mac (1500 kcal, 627g)
3x Pomfri (1680 kcal, 530g)
3x Velika Coca Cola (660kcal, 1.5l)

Vsega skupaj priblizno 1.2kg hrane in 1.5l tekocine, malenkost manj kot 4000 kalorij.

če mi jih plačaš, jih pojem
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

BigWhale ::

Saj ne pravim, da se ne da tega pojesti. Se najde tu pa tam, kdo ki to poje. Original izjava je bila, da so potrebni dva do trije menuji, da se najes. To je v vecini primerov crap.

Najes != "Prosim, da poklicete vilicarja, da me domov v postlo prestavi."

Matev ::

Najboljši fast food je pica na kos.


ponavadi zgolj pogret kos pice mi pa res ni najboljše od fast fooda

...

naj je resnično hambič (horseburger, hamburger ali pleska v kepinji
poleg bureka seveda

krho ::

Mislim, da je bolj problem, da si čez 2h že spet "lačen"
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

T-Majo ::

Mene hitro nasiti (da dihat ne morem) že študentski menu v MC-u; BigMac, Cola, pofri, solata in sladoled. Čez 2 uri sem pa lačen.

keber ::

Vajenc je izjavil:

No ja, ampak, če bi hotel bi lahko še danes. Navsezadnje lahko 4000 kalorij, čez par ur, skuriš z enim tekom na Rožnik.

Če gre verjeti Polarju, ki sem ga nosil, potem sem 4000 kalorij porabil na deveturnem pohodu na vrh Grintavca in nazaj (1700 m višinske razlike).

Vajenc ::

Big Whale imam občutek, da je tebi tudi veliko pico težko pojest ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

BigWhale ::

Vajenc je izjavil:

Big Whale imam občutek, da je tebi tudi veliko pico težko pojest ;p


Povsem odvisno od situacije, koliko casa prej sem jedel in kaj sem jedel. Vendar zaradi tega se ne dajem izjav v stilu: 'za najest se je ena velka pizza glih komaj dobra'.

Keyser Soze ::

Zame je ena "čist tavelka" iz Julči glih nekak zadost. Če spustim zajtrk. Pa še en six pack poleg. Lepo sit na koncu.>:D
OM, F, G!

BigWhale ::

Keyser Soze je izjavil:

Zame je ena "čist tavelka" iz Julči glih nekak zadost. Če spustim zajtrk. Pa še en six pack poleg. Lepo sit na koncu.>:D


Ja, saj pol pa za vecerjo se pecenga vola. Lih prav, da ti za zajtrk se mal ostane. Pa en mali sodcek piva. :>

Vajenc ::

BigWhale je izjavil:

Vajenc je izjavil:

Big Whale imam občutek, da je tebi tudi veliko pico težko pojest ;p


Povsem odvisno od situacije, koliko casa prej sem jedel in kaj sem jedel. Vendar zaradi tega se ne dajem izjav v stilu: 'za najest se je ena velka pizza glih komaj dobra'.

Ampak očitno za nekatere je tako. Največkrat grem na pizzo ali v MD, ko sem lačen in takrat je velika pizza ali 2X BM menu (brez ene cole) "komaj dobro" za potešitev praznega želodca. Ponavadi, ko pladenj že odnesem, vzamem spotoma še hambi za evro ;) btw, včasih sem za zajtrk tako lačen, da pojem celo maxi štruco z 20 dag mortadele in pol litra jogurta. Veliko pomeni tudi kako hitro ješ. Sem opazil, da med počasnim hranjenjem (ko vmes še otroke nafutram) postanem sit po polovični dozi običajnega obroka. Ali pa koliko in katero pijačo piješ vmes. V Mcdonaldsu me je najbolj nabasalo, ko sem pil namesto cole, po slamci milkshake. Verjetno se mi je zaradi nezdravih prehranjevalnih navad, ko jem le 2X na dan, vendar takrat obilno, razširil tudi želodec.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

šernk ::

Vendar zaradi tega se ne dajem izjav v stilu: 'za najest se je ena velka pizza glih komaj dobra'.


odvisno kje, ponekod ti lahko dve veliki pojem, ponekod niti ene ne morem oz. se silim (preveč sira nabasanega gor), povprečno pa ena velika je ravno prav za srednjo lakoto za hudo lakoto pa zadošča ena velika in vsaj pol male, če ne kar pol velike :) (višina 190cm, teža se giblje med 80 in 85kg, tako da ne spadam ravno med debelejše)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

STASI ::

Mogoče offtopic ampak poglejte si kaj je pravi burger Epic Meal Time.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Goldee ::

Enkrat sem za malco pojedu 6 double cheese burgerjev, pa mi je blo slabo :P
Sem se pa navadu pri mcdonaldsu, da, ko pojem big mac meni, počakam nekaj časa in potem razmislim, ali bi še eno porcijo :-)
Sem se že parkrat zafrknu, pa naroču hitr še en meni, ampak sem ga potem komaj komaj pojedel. Sem pa cel dan (večer) sit po mcdonaldsu.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

gendale ::

ko gremo občasno s kolegi ven pit, ponavadi zavijemo še v mcdonalds, kjer ponavadi vzamem 4-5 cheeseburgerjev + cool pito
čez par ur, ko se vračamo domov, grem pa obvezno še na kebab + burek ali pica

ubistvu če dobro razmislim, porabim več za hrano kot pijačo (1 pivo + 0.5l vodke)

lol
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

IvoJan ::

Zanimivo kako se je tema spremenila iz Burger king v BTCju, v kaj jem ko sem nazgan :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

MIHAc27 ::

Ja, baje želodec nekaj časa potrebuje, da ugotovi da je v njem hrana in ni več občutka lakote. Zato tudi nekateri svetujejo da nehaš jest, ko se v bistvu še malo lačnega počutiš. Zato tisti, ki jemo hitro več pojemo, kot počasnele. In smo kar naenkrat prepolni in se ne moreš niti premikat.

Matev ::

to da hitro ješ je verjetno ostanek iz davnih časov
ko si moral plen pojesti hitro, predno so ti ga tekmeci prevzeli

psi še danes goltajo hrano

in pri psih ki lovijo v krdelu je hitrost hranjenja zelo pomembna

Valvoline ::

BigWhale je izjavil:

Saj ne pravim, da se ne da tega pojesti. Se najde tu pa tam, kdo ki to poje. Original izjava je bila, da so potrebni dva do trije menuji, da se najes. To je v vecini primerov crap.

Najes != "Prosim, da poklicete vilicarja, da me domov v postlo prestavi."


Za 2 bo kar držalo.

Venomus ::

MIHAc27 je izjavil:

Ja, baje želodec nekaj časa potrebuje, da ugotovi da je v njem hrana in ni več občutka lakote. Zato tudi nekateri svetujejo da nehaš jest, ko se v bistvu še malo lačnega počutiš. Zato tisti, ki jemo hitro več pojemo, kot počasnele. In smo kar naenkrat prepolni in se ne moreš niti premikat.



Ja, nekje 10 minut rabi, da pride informacija, da si sit iz želodca v možgane.

Karaya 52 ::

Malo offtopic, zanimivo da Burger King odpira prvo štacuno v BTC, ve kdo kje je prva restavracija McDonaldsa v Sloveniji?

djordjevic ::

Ljubljana, Čopova ulica. Kje bi jo, glede na urbanizacijske trende in zgrinjanje raje v centre, postavil ti?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

LapD ::

Leta 93 na Čopovi v Lj je bil prvi Mek ;)
web&motion designer

Ziga Dolhar ::

Off-topic.

1994. PIL v prilogi Vesela Šola objavi prispevek o "hitri prehrani" in skurca McD/Dairy Queen. Udeleženci finalnega tekmovanja za "kosilo" dobimo bone za meni v McDonaldsu :D. (Tako kot mnoge generacije kasneje.)
https://dolhar.si/

Spock83 ::

Pri McDonaldu pojem en srednji meni in še en cheeseburger in sem sit. Pa imam 110kg. Lahko pojem celo pico. Samo sit sem že pri polovici. Res ne vem kako vam je to premalo. Razen, če ste fizikalci.

fosil ::

Tale lokacija za Kinga je slaba. Kot prvo ni drive-ina in kot drugo se zgodaj zapira.
Pa tudi sama restavracija, torej design in pohištvo je po moje obup.
Ogromna vrata z vseh strani in zelo malo prostora za mize, samo pohištvo pa mi deluje precej ceneno.
Še tistih par mizic, ki so, pa je v izložbi, se počutiš kot opica v živalskem vrtu med hranjenjem.
Vse skupaj je bolj izložba, kot restavracija. Verjetno jim je načrt naredil kar isti "mojster" ki sicer dela njihove trgovine s cunjami.
Tako je!

Karaya 52 ::

djordjevic je izjavil:

Ljubljana, Čopova ulica. Kje bi jo, glede na urbanizacijske trende in zgrinjanje raje v centre, postavil ti?


Se mi je zdelo. Na tej točki je to samo še simbolni udarec za staro Ljubljano, je pa BTC zanimiv za urbanistične teoritike ker gre za evropski unikum. Kam bi jo js postavil? Stvar kapitala, bo pa stvar postala še bolj vroča s "partnerstvom šmartinka".

ahac ::

fosil je izjavil:

Tale lokacija za Kinga je slaba. Kot prvo ni drive-ina in kot drugo se zgodaj zapira.

To je sicer bedno, ampak sej, če bo laufal, bodo še drugje odprl.
Po drugi strani je pa kul lokacija, da tistim, ki nakupujejo v Sparu ni treba čez cesto v McDonalds. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

djordjevic ::

Si upam trdit, da bo do konca leta tudi v Mariboru.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zeberdee ::

Lokacija je čisto logična. Predvidevam da je Bajro preprosto eno trgovino za cunje zaprl in vanj dal BK.
««
3 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41443497 (26201) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417725 (13085) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527836 (24928) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143104 (117164) Spock83

Več podobnih tem