» »

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

A110 ::

V MB je bilo enako. Sicer nisem videl v živo ampak je par ljudi bilo celih ponosnih da so na instagramov story lahko objavili kako stojijo v koloni

Cruz ::

Tukaj bi lahko policisti stalali precej kazni. :))

SuperKripto ::

A110 je izjavil:

V MB je bilo enako. Sicer nisem videl v živo ampak je par ljudi bilo celih ponosnih da so na instagramov story lahko objavili kako stojijo v koloni


A ni hecno kako je nekdo ponosen na nekaj cesar bi se nekdo drug sramoval

dexterboy ::

To JE žalostno, ne da je hecno...
Ampak če bodo vsi objavili svoj idiotizem na socialnih omrežjih in jih ti, jaz in ostali enako misleči ne bomo, se bo folk smejal nam in ne njim :(((
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Jerry000 ::

danes pa da je število okuženih naraslo, in da je največ tam ko so za meka čakal :D

FireSnake ::

Likalnik je izjavil:

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....


Res je.
In mi se upamo delat norca murikancem?
Čakajočim bi bilo treba dati pečat sredi čela, da bi se jim vsi, še en teden, smejali.

blackbfm je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Joj, ne morem vrjet, da to vidim...folk je bolan...nism mogel vrjet, ko cakajo v vrsti za Iphone....ampak, da cakajo za klincev Big Mac...to pa presega vse meje dobrega okusa....


Predvidevam da nisi stal v vrsti, ne maras iphone, ne maras bigmek.. Ok, kul. Te kdorkoli direktno ogroza s tem početjem, oz kaj je pravzaprav tvoj (vaš) problem?

Ce kaj presega meje okusa je predvsem porast Pravičnikov v zadnjem casu, ma saj skoraj ne mores vec stopit iz hise brez da bi te nekdo skrivaj fotkal, delil in komentiral


Prav je, da se te ovce vidi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Ganon ::

Ne slepite se, takole bo povsod, ko se bodo odprle trgovine in vse ostalo.

FireSnake ::

brbr21 je izjavil:

harvey je izjavil:

Cold turkey scena, ni druge.:))
+1 Pa sploh ni joke.

Na eni strani kemična odvisnosti skozi uporabo sladkorja v kruhu in mesu, posebnih mešanic olj za cvrtje krompirčka (hm... res je dober), citronske kisline, perzervativov (video bigmaca eno leto na okenski polici) v nulo pretehtanih kombinacij sestavin, kar na koncu sproža poplavo dopamina v naših možganih.
Druga plat pa je psihologija in izkoriščanje poznavanja delovanja možganov.
Več tule: https://www.psychologytoday.com/us/blog...

80let so praktično #1. Ni naključij, pa tudi nobene zarote, samo dobri so, kot je npr. dobra tobačna industrija. Kar pa ne pomeni nujno, da so dobri tudi za potrošnike.


Lepo si napisal.
Dodati je treba še: ovce že vedo, kaj je dobro za njih in ne rabijo razmišljati. Saj so gospodarji razmišljali namesto njih. :D

nomo je izjavil:

Nehajte pridigati in raje zahtevajte sprostitev ukrepov, če vas tako moti gledati ljudi v vrsti. Ali pa pač ne gledajte.

Folk ne stoji v vrsti ker so neumni oni, ampak ker ste neumni vi, ki to podpirate. Vi ste krivi.


Ne pribijaj.
Nihče ne more biti neumen namesto drugega.
In tegale črednega nagona ne pripisuj drugim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

MTB je izjavil:

Bravo žabarji! ;((
Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.


in potem hitro:

A110 je izjavil:

V MB je bilo enako. Sicer nisem videl v živo ampak je par ljudi bilo celih ponosnih da so na instagramov story lahko objavili kako stojijo v koloni


Kako neumnega se zdaj počutiš (leti na prvi citat)?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gruntfürmich ::

tele vrste so znak civilizacije in angleške uglajenosti:



drugače pa ne se zgražat nad hitro hrano, raje se zgražajte zakaj ni družbe večih razredov da se lahko napreduje v civilizaciji!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ahac ::

MTB je izjavil:

Bravo žabarji! ;((
Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.

V tvoji domači vasi bi bila pa dolga vrsta pred lokalnim pajzlom, ampak tam še nimajo drive-thru. ;)

V bistvu bo tako pred vsako stvarjo, ko jo bodo odprl.... od restavracij in lokalov do pešpoti v naravi, ko ne bo več omejitve na občino.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Glugy ::

SuperKripto je izjavil:

Ko sem bil otrok sem imel neizmerno zeljo iti v mcdonalds ceprav takrat ga ni bilo v sloveniji

Katerega leta je bilo to? Prvi McDonalds se je v Sloveniji odprl relativno kmalu po osamosvojitvi; leta 1993.

Utk ::

ahac je izjavil:

MTB je izjavil:

Bravo žabarji! ;((
Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.

V tvoji domači vasi bi bila pa dolga vrsta pred lokalnim pajzlom, ampak tam še nimajo drive-thru. ;)

V bistvu bo tako pred vsako stvarjo, ko jo bodo odprl.... od restavracij in lokalov do pešpoti v naravi, ko ne bo več omejitve na občino.

Ja in to bo problem. Če se odpira postopoma, bo naval tam kjer bo, če se vse naenkrat, ljudje mislijo da smo na varnem in se začnejo slabo pazit. Ni dobre opcije.

gusto ::

Meni je tudi "hecno", kako folk čaka v takšni vrsti za Meka. Še bolj hecno, če ne neumno, mi je pa to, da se toliko obremenjujete s tem. Jaz vem, da ne bi čakal več kot recimo 15 minut, drugi pa naj zaradi mene čakajo en teden, če hočejo. Kaj me briga.
Have you tried turning it off and on again?

Dr_M ::

Vcasih je bolje ne vedeti, kaj se po svetu dogaja, ker te neumnost folka se vedno lahko preseneti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Zakaj se gre sploh? A se odpirajo oštarije?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

starfotr ::

Najbolj se pa smeje MC, zastonj reklama in sprožanje debate med folkom ter posledično še večji promet.

svecka ::

To je žalosten prikaz in opozorilo, kaj se zgodi ko zadrogirane Mac ovce navalijo na odprtje...in če ne bi bili v avtu bi skokovito lahko pričakovali število okuženih. Preprosto ne moreš raji zaupat v času Corona epedemije, da bodo upošteval pravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

FireSnake ::

Dr_M je izjavil:

Vcasih je bolje ne vedeti, kaj se po svetu dogaja, ker te neumnost folka se vedno lahko preseneti.


Še kako res!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

krho ::

Ganon je izjavil:

Ne slepite se, takole bo povsod, ko se bodo odprle trgovine in vse ostalo.

Seveda, da bo.. pomlad je mulc mi je prerastel cunje.. okoli hodi v zimiskih čevljih, ker so trgovine zaprte ne morem po druge lanski so pa premajhni...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Miki N ::

Kjer se omejuje ponudba se hitro naredi kakšna vrsta tu in tam ... kdo bi si mislil.

Horas ::

ko se men zalušta mac, grem vedno v drive in. noter se mi ni za drenjat. in če so v vrsti samo 3 avti, se obrnem pa grem raje domov si kaj naredit!

tale vrsta pa... O_o o_O O_O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Miki N ::

Evo jih budale kako so čakali na mlečne izdelke - tepci, namesto da bi bili vegani. Folk je res neumen.

win64 ::

krho je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ne slepite se, takole bo povsod, ko se bodo odprle trgovine in vse ostalo.

Seveda, da bo.. pomlad je mulc mi je prerastel cunje.. okoli hodi v zimiskih čevljih, ker so trgovine zaprte ne morem po druge lanski so pa premajhni...

Smo v času "korona krize" zgradili in pobarvali otroško hiško z igrali brez da bi eno trgovino fizično obiskali.
Če tipkaš po slo-techu ti najbrž tudi ni težko obiskat kakšno spletno trgovino, a ne?

Jerry000 ::

Ganon je izjavil:

Ne slepite se, takole bo povsod, ko se bodo odprle trgovine in vse ostalo.

Meni je super, naj se naredi gneča v prvih dneh, jaz pa bom počakal da mine hype in grem potem lahko v miru :)

Utk ::

Da ne bo ravno obratno. Tako kot se je pričakovala gužva pri vulkanizerjih, jaz sem šel takoj v ponedeljek in še nikoli nisem tako hitro opravil. Najbrž so vsi mislili, da bo polno, pa nazadnje ni nihče prišel.

Cruz ::

Machete je izjavil:

Zakaj se gre sploh? A se odpirajo oštarije?
Kioski, pod kar spadajo tudi majhne, to-go fast food "stojnice" in slaščičarne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

starfotr ::

Jaz sem bil na tehničnih, nobene gužve. Folk po moje tudi denarja nima in zato čaka z ne nujnimi opravili, kot je menjava gum. Je pa najbrž res tako, kot je napisal Utk.

Mi je pa zanimivo, da so TP podaljšali delovni čas obratovanja in delajo tudi med prazniki, kar je neumnost. Po moje so pričakovali velik naval folka, ni pa nobeden prišel, ker bodo vsi čakali na zadnji dan, ko jim velja podaljšan TP, kot vsi čakajo zadnji dan, da menjajo gume na 15. 11 ali kupijo vinjeto.

FireSnake ::

krho je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ne slepite se, takole bo povsod, ko se bodo odprle trgovine in vse ostalo.

Seveda, da bo.. pomlad je mulc mi je prerastel cunje.. okoli hodi v zimiskih čevljih, ker so trgovine zaprte ne morem po druge lanski so pa premajhni...


takim, kot si ti, bi jaz dal prednost (dejansko zelo dober razlog).
Tisti, ki bi samo zijala pasli, pa lahko počakajo doma.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Machete ::

Dost nas je že prej na črno menjalo gume.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

VaeVictis ::

Pač je folku zapasal Mac, pa kaj pol...

Ali je res treba vsako zadevo takoj obsojati, kdaj pa kdaj folk pustite drugim, da počnejo kar jim paše in živite svoje življenje neobremenjeno naprej, na dolgi rok vam bo veliko lepše!

Glugy ::

Nč ni narobe če jim je zapasal mcdonalds ampak čudno se mi pa zdi da se ljudje niti tok ne morejo obvladat da ne bi počakal dan dva da ne grejo ravno takrat k je največji naval. časovno bi bolj profitiral če bi pač šli teden dni kasnej po odprtju.

starfotr ::

Saj se nobeden ne zgraža. Naj žrejo tisto tako imenovano hrano.

Smejimo se temu debilizmu. In smejati se moramo še naprej, drugače bo to, da si folk obupno želi MC hrane prišlo v kri in navado, tako, kot nam je samoumevno, da dihamo zrak.

Proti tem debilizmom iz USA se je treba boriti, ne pa jih sprejemat z odprtimi rokami.

Vazelin ::

Poanta je da je mcdonalds lahko cheap.
Jaz dostikrat vzamem mini duet pomfri plus cheesburger sladkih 1.7eur
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

starfotr ::

Ni tako zelo poceni, kot je to v US. Pri nas so cene višje. Od šipca dobiš več/se bolje naješ, kot pa iz MC. Čeprav tudi hrana od šipca ni ravno vzor zdrave prehrane.

VaeVictis ::

starfotr je izjavil:

Saj se nobeden ne zgraža. Naj žrejo tisto tako imenovano hrano.

Smejimo se temu debilizmu. In smejati se moramo še naprej, drugače bo to, da si folk obupno želi MC hrane prišlo v kri in navado, tako, kot nam je samoumevno, da dihamo zrak.

Proti tem debilizmom iz USA se je treba boriti, ne pa jih sprejemat z odprtimi rokami.


Ne, ne in ne.

Ti se smešej temu, nekdo drug se smeje pa tebi, ker počneš druge debilizme (glede na stališča in pogled druge osebe).

Namesto, da bi se vsak ukvarjal s svojo zadevo in pustil drugim, da delajo kar jim paše, z majčkeno opombo tukaj, dokler seveda ne delajo prevelike škode ostalim v družbi!

Na dolgi rok (sploh nekdo, ki je star fotr - ps: vem, da je nickname), bi lahko že vedel, da je ukvarjanje s samim seboj edina prava pot!

Live and let live!

Pač so čakali, če jim paše, kaj je tukaj neka grozna škoda za večino ostlaih in zakaj je treba to kritizirati.

Če sam nisi čakal, zakaj specifično se treba ukvarjati z drugimi!?

Ali nimamo kaj boljšega za početi?

ps: Samo vem, da pričakujem preveč od inteligentih ljudi na tem forumu in po drugih medijih.

ps2: Tole bo moj zadnji post v tej temi, ker se mi ne da več ukvarjati s to neumno temo!

Če Vam paše kritizirati vse tole kar, sam potem niste kaj dosti drugačni kot pa ti, ki so čakali v vrsti!

ps3: Še tole, da ne bo pomote, tole ni namenjeno samo tebi, ampak tudi vsem ostalim, ki kritizarjo tole!

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Poanta je da je mcdonalds lahko cheap.
Jaz dostikrat vzamem mini duet pomfri plus cheesburger sladkih 1.7eur
Za 1,7€ si lahko že marsikaj pripraviš doma. :)

Vazelin ::

Seveda. Lahko si kupiš 2kg krompirja in ga tolčeš 3 dni skupaj. Ampak to ni poanta kajne sedaj?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Ravno pomfri si lahko narediš enak. In ga goltaš cel teden, pa še liter kečapa imaš lahko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Cruz ::

starfotr je izjavil:

Ni tako zelo poceni, kot je to v US. Pri nas so cene višje. Od šipca dobiš več/se bolje naješ, kot pa iz MC. Čeprav tudi hrana od šipca ni ravno vzor zdrave prehrane.
Isto sranje, primerno samo za občasno uživanje, če daš kaj na zdravje, ima pa McD boljše higienske standarde.

Vazelin je izjavil:

Seveda. Lahko si kupiš 2kg krompirja in ga tolčeš 3 dni skupaj. Ampak to ni poanta kajne sedaj?
Za 1,7€ si lahko sam narediš hamburger, če greš v trgovine, kjer si lahko vzameš kolikor rabiš, je pa res, da ni poanta, če hočeš enak okus, čeprav ne vem, kdo hoče kopirati hamburgerje z McD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Vazelin ::

Ja tiste kebab stojnice so višek higiene. Ko ti en in isti šlata hrano, prijemlje blagajno in denar.:D

Za 1,7EUR si lahko sam narediš hamburger, če greš v trgovine, kjer si lahko vzameš kolikor rabiš, je pa res, da ni poanta, če hočeš enak okus, čeprav ne vem, kdo hoče kopirati hamburgerje z McD.

Tisto kar si jaz znam pripraviti ni niti r od Burgerja :D

Ja, hočem enak okus :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

harvey ::

Cruz je izjavil:

Za 1,7€ si lahko sam narediš hamburger, če greš v trgovine, kjer si lahko vzameš kolikor rabiš, je pa res, da ni poanta, če hočeš enak okus, čeprav ne vem, kdo hoče kopirati hamburgerje z McD.


Maš tudi take navdušence, ki hočejo posneti BigMac, 'ga na klocne vržti':)

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Miki N ::

Vazelin je izjavil:

Ja tiste kebab stojnice so višek higiene. Ko ti en in isti šlata hrano, prijemlje blagajno in denar.:D


To je dobro zate: bolj ima polne roke, težje se vmes popraska po jajcih.

SuperKripto ::

Mene skrbi tudi za druge ljudi saj se bodo moji potomci razmnozevali z njimi in bomo imeli skupne potomce.

3p ::

Grozljivo. Kaj takega? V McDonalds so drli?

Eni imajo to pač radi. Okusi so različni. In ponižujoče se obnašati do nekoga samo iz principa, je še bolj neumno kot riniti tja prvi dan otvoritve.
---
Vam pa priznam, da sem zadnjič prvič po začetku "drame 2020tm" skočil po pico in... božanska. :D:))

zmaugy ::

#000000 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Kak to lahko folk sploh je to plastiko :))



Pa navikli sa godinama :) moram pa priznat da OKUS je pa fenomenalen, že pri nas je OKUS okay, če greš nekam na zahod v vsaj Nemčijo se spremeni (meni na bolje) če greš preko luže probat, pa je čista petka, SPLOH KFC, tok dobrega pohanja nisem jedel še nikjer, resnično. GOVORIM o OKUSU, ki je verjetno vse samo sol in omami aroma.


Okus je dober, ampak da bi v teh razmerah šel v M jest to ... , mi pa na misel ne pride.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

VelkBla ::

Eh, smo pač slaba kopija Američanov ;)

Vazelin ::

Jaz sem si ene 3x naročil Mcdonalds dostavo v tem času :D
Že pri dostavljeni vreči se vidi, da dajo veliko na higieno.
Lepa kartonasta "zapečatena z nalepkami" vreča. Znotraj hrana še v drugih vrečah.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem si ene 3x naročil Mcdonalds dostavo v tem času :D
Že pri dostavljeni vreči se vidi, da dajo veliko na higieno.
Lepa kartonasta "zapečatena z nalepkami" vreča. Znotraj hrana še v drugih vrečah.


Najboljše poskrbiš za higieno tako, da si sam doma skuhaš in spečeš svojo hrano. Ne preživi noben virus ali bakterija.
Enako s kruhom, spečeš ga sam in dobiš kruh, ki nima nobenih usranih emulgatorjev in ostalih dodatkov in ki ga ni nihče potencialno okužen prijemal ali kašljal nanj.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

fosil ::

Tisti puritanci, ki zdej razlagate kako nikol ne greste v maca niste nič boljši od teh, ki stojijo v vrsti.
Oboje ste ekstremisti, samo na različnih koncih spektra.
Za večino populacije občasen obisk ni nič posebnega.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183899 (8962) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417727 (13087) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527839 (24931) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143112 (117172) Spock83
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245111 (40776) PINki

Več podobnih tem