» »

Izbiranje izdelka v trgovini - prva vrsta nedotaknjena

Izbiranje izdelka v trgovini - prva vrsta nedotaknjena

1
2
»

Kvinta ::

Najslabše trgovine kar sem jaz videl so Jager sadje in zelenjavo majo do gnilega na policah šele potem ,ko so šampinjoni skoraj črni jih dajo v akcijo -50, enako je pri kruhu tisto kar ne prodajo je v akciji -50 tud po 10 dni sem enkrat označo en kruh je bil 12 dni v košari s popusti, meso dostikrat obračajo tak da zgleda vedno sveže lol ,če recimo rečeš 15 rezin sira moreš posebej zagnjavit naj bo tanko ,ker drugač so rezine met 0,5-0,8mm debele isto je s klobasami. Mi pa je en kolega reko ,da samo še v Jageru dobiš Pariško z robom to je njemu kao dobro haha :))

kuall ::

Jaz če ne vem katero nitko za zobe npr kupit vzamem tisto, ki je najbolj šla v promet (je je najmanj na zalogi), ker to očitno pomeni, da je najbolj popularna in najboljša.
Isto delam ko na mimovrste ne vem kaj kupit: vzamem najbolj prodajan izdelek.

Od zadaj pa sem do zdaj rad vzel kakšno jabolko ali kruh, ker je kruh zadaj včasih še topel, kakršnega imam jaz rad, jabolka spredaj pa eni debili radi na polno pretipajo s svojimi bacilnimi tacami, če pa se moram nagnit, da ga bom vzel od zadaj pa je verjetnost, da so mi ga debili s svojimi usranimi tacami pretipali, ko so bli prej na skretu in si niso umili rok seveda, manjša.

No zdej zgleda, da je obiskovanja trgovin konec zame za lep čas. tudi prav, saj sem samo dnar metal čez okno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

korenje3 ::

kuall je izjavil:

Jaz če ne vem katero nitko za zobe npr kupit vzamem tisto, ki je najbolj šla v promet (je je najmanj na zalogi), ker to očitno pomeni, da je najbolj popularna in najboljša.
Isto delam ko na mimovrste ne vem kaj kupit: vzamem najbolj prodajan izdelek.

Od zadaj pa sem do zdaj rad vzel kakšno jabolko ali kruh, ker je kruh zadaj včasih še topel, kakršnega imam jaz rad, jabolka spredaj pa eni debili radi na polno pretipajo s svojimi bacilnimi tacami, če pa se moram nagnit, da ga bom vzel od zadaj pa je verjetnost, da so mi ga debili s svojimi usranimi tacami pretipali, ko so bli prej na skretu in si niso umili rok seveda, manjša.

No zdej zgleda, da je obiskovanja trgovin konec zame za lep čas. tudi prav, saj sem samo dnar metal čez okno.


Tako kot študentje dajejo dobre ocene najcenejšim picerijam... te gredo dobro v promet, čeprav so zanič kot drek, sam so pa poceni.

očitno si podvržen učinku goveda (ko cela čreda sledi drugim v prepad).
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

noob96 ::

kuall je izjavil:


Isto delam ko na mimovrste ne vem kaj kupit: vzamem najbolj prodajan izdelek.


Nočem ubit tvoje strategije, ampak iz izkušenj ti lahko povem, da "najbolj prodajan izdelek na Mimovrste, Enaa... ni tisti, ki se je najbolj prodajal, ampak tisti ki ima najvišji RVC, profit,.. Žal vedno izpostavljajo kot najbolj prodajane izdeke tiste, ki jih dobijo po najboljših cenah, da lahko na njih največ zaslužijo. To ni števec nakupov, ampak števec denarja v žep.

c3p0 ::

facepalm je izjavil:


Se opazi razlika, ce je le en artikel visje ali pa ce so skrinje v celoti (prevec) polne.


Če je sladoled, bo bolj trdo na otip. Če je zelenjava, bodo notri kepe in ne posamezni kosi, ipd.

tikitoki ::

c3p0 je izjavil:

Zakaj debili? Določeni izdelki so zadaj pač novejši.

Pa še drug razlog: sem iz vrha vzel sladoled in doma ugotovil, da je trd kot kamen. Nekdo si ga je očitno lep čas vozil po trgovini, da se je delno stopil, nato pa vrnil in vzel "svežega". Debil, le zato, ker nisem vzel kakega od zadaj.


Ravno predvčerajšnjim sem to naredil z zmrznjenimi izdelki, ker je nakup trajal dlje od pričakovanega. Jebiga.

LeQuack ::

Zato pa je bolje online naročevati.
Quack !

FormerUser ::

Mislim, da to prakticirajo predvsem ljudje, ki niso vsak dan v trgovini. Povsem logično je, da če kupuješ enkrat na teden ali 14 dni, boš vzel tiste jogurte, skuto, jajca... in podobna hitreje pokvarljiva živila, s čim kasnejšim rokom uporabe in ta se praviloma nahajajo zadaj ali v spodnji paleti.

LeQuack ::

FormerUser je izjavil:

Mislim, da to prakticirajo predvsem ljudje, ki niso vsak dan v trgovini. Povsem logično je, da če kupuješ enkrat na teden ali 14 dni, boš vzel tiste jogurte, skuto, jajca... in podobna hitreje pokvarljiva živila, s čim kasnejšim rokom uporabe in ta se praviloma nahajajo zadaj ali v spodnji paleti.


Lahko bi pa enostavno živila ki so pred rokom prodajali ceneje. Tudi Hofer to dela.
Quack !

FormerUser ::

Ja, to imajo super prakso ampak pride v poštev samo za živila, ki jih takoj porabiš ali lahko zamrzneš, 10 jogurtov, ki jim rok poteče čez dva dni, mi nič ne pomaga, če si želim ustvariti zalogo za 14 dni.

kuall ::

korenje3 je izjavil:

očitno si podvržen učinku goveda (ko cela čreda sledi drugim v prepad).

Nasprotno, rad delam drugače kot večina. Je pa res, da sem za nakupovanje len, zato za razne nitke poberem tisto, ki gre najbolj v prodajo, ker to najbrž pomeni, da nitka ni ena izmed unih, ki se ti zatakne med zobmi, ker je trda kot hudič ampak je elastična.

noob96 je izjavil:

Nočem ubit tvoje strategije, ampak iz izkušenj ti lahko povem, da "najbolj prodajan izdelek na Mimovrste, Enaa... ni tisti, ki se je najbolj prodajal, ampak tisti ki ima najvišji RVC, profit

To možnost dopuščam čeprav po defaultu verjamem v poštenost ljudi in nisem nek teoretik zarote.
Bolj tole kar si rekel najbrž drži za akcije. Akcije mi gredo precej na kurac, priznam, ker podzavestno vem, da me nategujejo z njimi.
Sej včasih če se mi da naredim raziskavo s tistim primerjanjem izdelkov po internetu. Za telefon sem nazadnje tako naredil in pristal na kitajskem xiaomiju. Ki pa se je obnesel slabše kot telefon, ki ga uimam zdaj, ki se mga kupil po strategiji : kupi najbolj popularno. Telefona sta skoraj identična s to razliko, da pri trenutnem telefonu boljše lovita internet in GPS, kar je dokaj važna stvar. V bistvu sem s tistim večurnim primerjanjem telefonom po internetu samo izgubil čas in bi isto kvalitetno kupil, če bi kupil najbolj popularen izdelek. No v resnici bi kupil še boljši izdelek, po mojih izkušnjah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347105165 (41623) zmaugy
»

Manjkajoče blago

Oddelek: Loža
242933 (1932) BivšiUser2
»

postarana hrana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6713548 (11309) imagodei
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28256358 (41126) cholt45

Več podobnih tem