» »

Noce naloziti OSX

Noce naloziti OSX

Sarazyph ::

zivjo,
zelela sem izbrisati vse iz diska in ponovno naloziti OSX (nisem delala nobenga back upa ker ne rabim nic kar sem imela na racunalniku). No sedaj mi pri instalaciji OSX napise: OS X could not be installed on your conputer. No packages were eligble for install. acontact the software manufacturer for assistance...

Kj naj naredim? Skusala sem restarat, v terminalu spremenit datum, iz time machine pa tak ne morem nic prenest.

knesz ::

Sarazyph je izjavil:

zivjo,
zelela sem izbrisati vse iz diska in ponovno naloziti OSX (nisem delala nobenga back upa ker ne rabim nic kar sem imela na racunalniku). No sedaj mi pri instalaciji OSX napise: OS X could not be installed on your conputer. No packages were eligble for install. acontact the software manufacturer for assistance...

Kj naj naredim? Skusala sem restarat, v terminalu spremenit datum, iz time machine pa tak ne morem nic prenest.

Nameščaš na MAC ali PC?

Vazelin ::

Mislim da sem imel jaz podobno težavo. Enkrat mi ni hotelo namestiti osx-a. Samo ne vem kako sem že to rešil.

V res najslabšem primeru probaj namestiti originalno verzijo in potem update na zadnjo...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

klinker ::

Fuc install medij?

c3p0 ::

Restore iz Time Machine je opcija pri CMD+R. Ne vemo pa nič o mašini, gre za kak stari Mac?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trdi disk - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
261681 (708) Kleemen
»

Snežni leopard žre uporabniške podatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
506809 (4831) techfreak :)
»

Apple izdal OS X Leoparda (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1138894 (8894) borchi
»

Kaj sledi Visti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
15714898 (9256) CCfly
»

Nero serje

Oddelek: Programska oprema
91521 (1171) Berserk

Več podobnih tem