» »

The Last of Us - TV serija

The Last of Us - TV serija

Temo vidijo: vsi
««
6 / 11
»»

Badwolff ::

todman74 je izjavil:

. Čemu to služi, ne vem...

.

Mam pomiski6

Morison ::

Pithlit je izjavil:

Jaz pa gledam epizodo, pa pride scena z večerjo oz. koncem le-te... In si rečem "hahahahaha moram na ST pogledat kolk snežinkice jokajo"... You guys never disappoint :)). Tolk ste triggered na vsako frnikulo (kaj šele žogo) da se ne bi čudila če kreatorji to nalašč delajo.

"Hey guys, how about we throw in a gay scene just to watch half the Internet explode in their blind bigoted rage? I think it would be fun!"

Js ne vem kako si sploh še upate v javnost? Po moje vas gnev razžira na vsakem koraku...

Epizoda je bila objektivno vrhunska. Ako bi šlo za hetero par bi ji tukaj slavospeve pisali ob točenju solz. Tam 7/10. Da ne rečem 8. Ker pa sta si dva tipčka poljubček dala je pa kr 1/10. Glupi ko točak. Ampak zabavni. Zabavni pa ste ko se takole razpihujete.

Edina neprilagojena snežinkica na tem forumu si ti tako da ... škoda besed.

oo7 ::

Last Of Us Spin-Off Already In The Works?
Nick Offerman has lobbied for Bill and Frank to receive their own Last of Us spin-off series. :))

https://www.giantfreakinrobot.com/ent/l...

Kar je bilo v eni epizodi bodo raztegnili v celotno sezono kot, da že ta epizoda ni bila dovolj dolgočasna :))

2dark ::

oo7 je izjavil:

Last Of Us Spin-Off Already In The Works?
Nick Offerman has lobbied for Bill and Frank to receive their own Last of Us spin-off series. :))

https://www.giantfreakinrobot.com/ent/l...

Kar je bilo v eni epizodi bodo raztegnili v celotno sezono kot, da že ta epizoda ni bila dovolj dolgočasna :))


Kaj si takšen, no. Veš, da si tud gayi zaslužijo kakšno serijo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

The last of us epizoda 3 (118k) bo imela kmalu več uporabniških ocen kot celotna TV serija (143k)

Badwolff ::

Triggered :D
Men ni bla oh in sploh, malce nepotreben filler. Ampak kakšno pa snežinke tle zganjajo. Če te tok moti, pač ne gledat tega dela.

svecka ::

namesto da bi prikazovali postopno zbližanje Ellie in Joel skozi čas in preživetvene trenutke, se to zgodi v 1 sekundi skozi pismo. Fucking epic fail. Se vidi da cuckman nima nikogar ob sebi sedaj, kateri je dejansko imel pamet in razvoj in je bil zaslužen za končno obliko The last of Us zgodbe v igri, namesto tega zmazka, ki ga serija je in bo servirala.

Isto kot HALO, ene neumesne zgodbice, ki nimajo nobene dejanske veze z osrednjo zgodbo in razvojem glavnih likov. Škoda da kar takoj ne pride Abby in razbije glavo Joelu, ne da čakamo na sezono 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

oo7 ::

svecka je izjavil:

namesto da bi prikazovali postopno zbližanje Ellie in Joel skozi čas in preživetvene trenutke, se to zgodi v 1 sekundi skozi pismo. Fucking epic fail. Se vidi da cuckman nima nikogar ob sebi sedaj, kateri je dejansko imel pamet in razvoj in je bil zaslužen za končno obliko The last of Us zgodbe v igri, namesto tega zmazka, ki ga serija je in bo servirala.

Isto kot HALO, ene neumesne zgodbice, ki nimajo nobene dejanske veze z osrednjo zgodbo in razvojem glavnih likov. Škoda da kar takoj ne pride Abby in razbije glavo Joelu, ne da čakamo na sezono 2.



Ja Cuckman je ves talent izgnal iz ND-ja.

Kayzon ::

Proklet zid,se glavna pisateljica Legacy Of Kain je spizdila...

arnecan1 ::

Nikec3 je izjavil:

oo7 je izjavil:

OK tretja epizoda mi je šla na bruhanje ;((
Še dobro, da tega ni bilo v igri.

Zaenkrat moja ocena te TV serije 5,3/10

1 epizoda 7/10
2 epizoda 8/10
3 epizoda 1/10

To ste vi snežinkice in posamezniki, ki niste prepričani v svojo spolno usmerjenost, potem vas je pa strah, da vas bosta dva geja v seriji potegnila na "dark side" ;)

Za mene je serija "jump the shark" tisti trenutek, ko je eden rekel, pazi, da ne pomečkava jagod. Massive cringe :O

D3m ::

Kayzon je izjavil:

Proklet zid,se glavna pisateljica Legacy Of Kain je spizdila...


Kaj čmo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

Men je bila tretja epizoda zakon. Ok, vem da gledate Shapirote pa ostale anti woke jokice na youtubu, ampak če bi šlo za hetero par, bi bilo dolgočasno, tako pa je bil odnos definitivno bolj nadgrajen in zanimiv. Vejo, kaj delajo.

yayo ::

Pisateljica LoK je spizdila, ko so ji vzeli komando nad Uncharted franšizo katera si je ona zamislila, pisala scenarije zanjo in vodila razvoj iger. Verjamem, da je bilo zanjo precej ponižujoče. Škoda, da ni imela priznano soavtorstvo igre.
Kar se pa tretje epizode serije tiče je bila ok, zakaj pa ne. Ne bomo dlak cepili. Igre so igre, tv je tv.

Polda ::

nejclp je izjavil:

Men je bila tretja epizoda zakon. Ok, vem da gledate Shapirote pa ostale anti woke jokice na youtubu, ampak če bi šlo za hetero par, bi bilo dolgočasno, tako pa je bil odnos definitivno bolj nadgrajen in zanimiv. Vejo, kaj delajo.


Hetero par ti je dolgočasen, ker si gej in te vzburja gledanje poljubljanje dveh moških. Saj ni s tem nič narobe daj si duška.

nejclp ::

Polda je izjavil:

nejclp je izjavil:

Men je bila tretja epizoda zakon. Ok, vem da gledate Shapirote pa ostale anti woke jokice na youtubu, ampak če bi šlo za hetero par, bi bilo dolgočasno, tako pa je bil odnos definitivno bolj nadgrajen in zanimiv. Vejo, kaj delajo.


Hetero par ti je dolgočasen, ker si gej in te vzburja gledanje poljubljanje dveh moških. Saj ni s tem nič narobe daj si duška.
Če bi me to vzburjalo, bi že zdavnaj pofukal kakšnega moškega, zagotovo ne bi čepel v omari, tako kot ti, homofobek.

Vanich ::

na Index.Hr. je cel članek in debata o tem. Večina občutkov posameznikov ob gledanju te epizode se giblje v razponu od ekstremnega nelagodja do totalnega gnusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Phantomeye ::

balkanc je balkanc.

tilen03 ::

Seveda vam epizoda ni bila všeč, če pa ponavadi gledate akcijske filme tipa James Bond, Alien, Rambo, Terminator, Whatever-Man, Patriot, da živite svoje mokre sanje v vlogi "alfa samca", na katerega se lepijo dekleta in težave, ki jih povsem sami rešite

Newsflash, filmi in serije niso namenjeni samo podoživljanju svojih mokrih sanj, niti niso namenjeni samo vam

Badwolff ::

Mislim horas, a te majo zvezanga pa une zobotrebcem pod vekami p te mucko s tretjo epizodo? Pač ne gledat, če te moti. Sej s tem ni nič narobe...

Phantomeye ::

Glavne tri kritike v tej temi so:

1. Naravna oblika las igralke je "metla".
2. Igralka, ki igra 14-let starega otroka ni dovolj privlačna.
3. Partnerja v seriji sta moškega spola.

Mogoče se je pa res brezveze normalno pogovarjati z nekaterimi.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

V glavnem same homofobne snežinkice.
Najboljš, da še svoje apple naprave zmečete v smeti, ker je Tim Cook gej.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Nikec3 ::

nejclp je izjavil:

Men je bila tretja epizoda zakon. Ok, vem da gledate Shapirote pa ostale anti woke jokice na youtubu, ampak če bi šlo za hetero par, bi bilo dolgočasno, tako pa je bil odnos definitivno bolj nadgrajen in zanimiv. Vejo, kaj delajo.

Meni je pa izjemno zabavno, kako se vsi po vrsti postavite na eno ali drugo stran. Meni epizoda ni izvrstna, ni pa mi tudi bila slaba. Meni je bilo vseeno premalo character developmenta, da bi se sekiral za ta dva lika. Recimo "The Office" sem gledal 9 sezon in sem se zadnjo epizodo skoraj jokal, ker je imel serija za sabo 9 sezon razvoja likov. Epizoda je bila dobra, ne odlična, ne slaba.

Scena z pomečkanimi jagodami pa je bila cringe, to se strinjam.

Phantomeye je izjavil:

Glavne tri kritike v tej temi so:

1. Naravna oblika las igralke je "metla".
2. Igralka, ki igra 14-let starega otroka ni dovolj privlačna.
3. Partnerja v seriji sta moškega spola.

Mogoče se je pa res brezveze normalno pogovarjati z nekaterimi.

1. Meni je črnka seksi.
2. Se strinjam, ampak ne uniči serije. Karakter mi je dovolj zanimiv, igralka dovolj dobra.
3. OK

Bi se sekiral, da me privlači "metla", ampak so enkrat delali raziskavo in ko so moškim pokazali slike žensk (brez starosti) so za najbolj seksi označili 16-letnice. Tako da mislim, da sem še kar normalen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Polda ::

Phantomeye je izjavil:

Glavne tri kritike v tej temi so:

1. Naravna oblika las igralke je "metla".
2. Igralka, ki igra 14-let starega otroka ni dovolj privlačna.
3. Partnerja v seriji sta moškega spola.

Mogoče se je pa res brezveze normalno pogovarjati z nekaterimi.


Igralka katera igra 14 let starega otroka je v RL polnoletna. In ni privlačna njena mama pa je dobra milfa.

Meme ne moti, da sta geja se pogovarjata, večerjata, plešeta... da pa kažejo kako se ližeta vsakih 5 minut in ležita v postelji en na drugem pa je gnusno in popolnoma nepotrebno. Za brez veze so pretiravali in reakcija ljudi je pričakovana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

c3p0 ::

Polda je izjavil:


Že odhajaš trolči ?
Potem ne bo podrobnega opisa te vrhunske epizode ?
Vrhunska epizoda blablabpabpabpablablabla to je vse kar si napisala.

Pfejjj


Ker je ona gej, mora bit vsakemu vse kar je gej odlično, drugače je snežinkica.

Sam sem sicer nehal gledat že po 1. delu, tako da lucky me.

BT52 ::

Phantomeye je izjavil:

Glavne tri kritike v tej temi so:

1. Naravna oblika las igralke je "metla".
2. Igralka, ki igra 14-let starega otroka ni dovolj privlačna.
3. Partnerja v seriji sta moškega spola.

Mogoče se je pa res brezveze normalno pogovarjati z nekaterimi.


Ma ja jaz sem argurmentiral, kaj si mislim o tem delu pa so mi zbrisali post LOL

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Ja, komentiral si izbrisan post.
Your focus determines your reallity

Pithlit ::

c3p0 je izjavil:

Polda je izjavil:


Že odhajaš trolči ?
Potem ne bo podrobnega opisa te vrhunske epizode ?
Vrhunska epizoda blablabpabpabpablablabla to je vse kar si napisala.

Pfejjj


Ker je ona gej, mora bit vsakemu vse kar je gej odlično, drugače je snežinkica.

Sam sem sicer nehal gledat že po 1. delu, tako da lucky me.

Hahahahaha.

"Snowflake, here, is a political insult for someone who is perceived as too sensitive"

Jaz se ne pritožujem nad dogajanjem v epizodi ki nima vpliva na zgodbo. Mogoče kot zanimivost: nisem gej. ;)
Life is as complicated as we make it...

yayo ::

Polda ::

The Last of Us director says he wanted to 'trick' viewers into watching episode three's gay romance

Hoar said: "Sometimes you have to sort of trick the rest of the world into watching these things before they're like, 'Oh, my God, it was two guys. I just realised.'

Hoar, who is gay, discussed how the sexuality of Offerman... https://www.independent.co.uk/arts-ente...

Skyman ::

ne pozabite ta tedn 2 epizodi...V petek pride 5 del!! potem pa dalje 19.2

Pithlit ::

Skyman je izjavil:

ne pozabite ta tedn 2 epizodi...V petek pride 5 del!! potem pa dalje 19.2

Oh yay! Dvojna doza jokanja snežinkic :))
Life is as complicated as we make it...

BT52 ::

Kr chill epizoda. Nič pretresljivega IMO. Bella Ramsey še vedno me ne prepriča. Leseno. Ok je bilo bolje. Mogoče bosta z Pedrom poklapala.

Mam vprašanje ali je v igrah Ellie tudi uporabljaja "dad joke"? Ali pa je tole slaba domišljija pisateljev serije, ki se niso spomnili boljšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

LeQuack ::

A je že kaka serija ali pa film posnetih po igri, ki je po kvaliteti presegel originalno igro?
Quack !

Phantomeye ::

LeQuack je izjavil:

A je že kaka serija ali pa film posnetih po igri, ki je po kvaliteti presegel originalno igro?


Po mojem ne, čeprav je the last of us kar blizu, po mnenju mnogih. Itak je pa močen kriterij to, kaj si gledal / bral / igral najprej. Ker prva izkušnja je ponavadi baseline za vse drugo.

Nekdo bo gledal najprej film, ga bo motilo v knjigi, da manjka to in to. In obratno. Razen, če je res velika razlika v kvaliteti.

BT52 je izjavil:

Kr chill epizoda. Nič pretresljivega IMO. Bella Ramsey še vedno me ne prepriča. Leseno. Ok je bilo bolje. Mogoče bosta z Pedrom poklapala.

Mam vprašanje ali je v igrah Ellie tudi uporabljaja "dad joke"? Ali pa je tole slaba domišljija pisateljev serije, ki se niso spomnili boljšega.


Igre so navsezadnje igre, kar pomeni, da imajo po defaultu manj dialoga, kot serije. In valda bodo dodatne in nove vsebine v seriji. Ne vem pa za ta primer, ker nisem (še) špilal.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

BT52 je izjavil:


Mam vprašanje ali je v igrah Ellie tudi uporabljaja "dad joke"? Ali pa je tole slaba domišljija pisateljev serije, ki se niso spomnili boljšega.



Tisti Joke iz avtomobila je direktno iz igre. Začne se tam nekje pri 2:30 min.


(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

ne pozabite ta tedn 2 epizodi...V petek pride 5 del!! potem pa dalje 19.2


Verjetno nočejo, da jim pade gledanost, ker je ta vikend Super bowl ?

Skyman ::

Seveda da je zaradi super bowl prestavljen..to je bolj pomembno kot drzavni praznik pri njih..veliko firm placa mastne. $ za svoj oglasni prostor seveda ostale zadeve so tukaj v senci dogodka.

Phantomeye ::

2dark je izjavil:

BT52 je izjavil:


Mam vprašanje ali je v igrah Ellie tudi uporabljaja "dad joke"? Ali pa je tole slaba domišljija pisateljev serije, ki se niso spomnili boljšega.



Tisti Joke iz avtomobila je direktno iz igre. Začne se tam nekje pri 2:30 min.




Kr zanimivo kako so ene zadeve shot for shot s serijo

oo7 ::

Kaj naj bi bilo tisto na tleh v kleti ? :|

2dark ::

Phantomeye je izjavil:

2dark je izjavil:

BT52 je izjavil:


Mam vprašanje ali je v igrah Ellie tudi uporabljaja "dad joke"? Ali pa je tole slaba domišljija pisateljev serije, ki se niso spomnili boljšega.



Tisti Joke iz avtomobila je direktno iz igre. Začne se tam nekje pri 2:30 min.




Kr zanimivo kako so ene zadeve shot for shot s serijo


Precej stvari je pobranih zaenkrat direkt iz igre. Sicer je potrebno določene stvari dodajat, ampak v osnovi scenaristi nimajo pretežkega dela.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

yayo ::

na HBO YT strani je po vsaki epizodi serije podcast v katerem se Troy Baker (Joelov glas iz igre) pogovarja z Craigom Mazinom (scenaristom, producentom) and Neilom Druckmanom (enako kot prvi, pa režiral je drugo epizodo). Gredo lepo v podrobnosti in je kar zanimivo poslušat, če ima človek čas.

drvo ::

oo7 je izjavil:

Kaj naj bi bilo tisto na tleh v kleti ? :|

Verjetno bloater.
https://thelastofus.fandom.com/wiki/Blo...

oo7 ::

Pa nista imela pol minute časa, da bi iz avta pobrala nekaj zalog ? :|

drvo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj naj bi bilo tisto na tleh v kleti ? :|

Verjetno bloater.
https://thelastofus.fandom.com/wiki/Blo...


Lahko bi bil samo, da bi se zaradi bloterja tako premikala tla ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

drvo ::

Kaj drugega bi lahko bilo, če si ne izmislijo nove vrste zobijev?

oo7 ::

drvo je izjavil:

Kaj drugega bi lahko bilo, če si ne izmislijo nove vrste zobijev?



Lahko bi šlo za kakšno gnezdo ali korenine kot so bile na stavbi v drugi epizodi. Ampak ja verjetno imaš prav gre za kakšnega bloterja.

Skyman ::

Vrjetno ne bodo preskakovali 1 del z 2 delom igre.Glede na trailer 5 sezone je tole fix bloater.Sej bloater je biv tudi v 1 delu tam v telovadnici.

yayo ::

Sodeč po wiki-ju shamblerji in bloaterji "dozorevajo" v vodi. V tisti kleti pa je razpokan beton placval na nekakšni tekočini.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Kaj naj bi bilo tisto na tleh v kleti ? :|

Stavim svojo ledvico, da je bloater.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

LeQuack ::

A nov del pa ne komentirate?
Quack !

DeeJay ::

sej veš, da se dandanes na internetu sam še joka, kritizira in trola. Dobrih stvari se ne komentira.
Don't f with me.
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525665 (313) yayo
»

The Walking Dead (Daryl &amp; Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114560 (4311) oo7

Več podobnih tem