» »

Imam en kup rabljene elektronike?

Imam en kup rabljene elektronike?

vinkop ::

Pozdravljeni, imam en kup rabljene se vedno 100% delujoce opreme, ki ne vem kaj naj z njimi....skoda mi je da jih zavrzem in sprasujem ce kje obstaja neka poslovalnica, ki bi mi to lahko odkupila? imam sledeco odvecno robo, router tp-link archer c2600, router tp-link td1043, router asus ac3200, telekomov s box, android box beelink gt king in se kaj bi se naslo....v glavnem zgoraj nasteto je vse v brezhibnem stanju in vso to spada v visji rang v svojih kategorijah...

bozicek ::

Zakaj pa ne das tukaj med male oglase?
Darila letos samo za poredne

vinkop ::

bozicek je izjavil:

Zakaj pa ne das tukaj med male oglase?

sem dvakrat dal android box gor pa ni bilo nobenega interesenta...zato iscem se drugo moznost, ce obstaja nekje neka prodajalna ali servis, ki rabljeno opremo tudi odkupujejo....

vilicarist ::

lohk daš meni c2600 al pa ac3200 če si itak mislu završt :))
bmw = brings me women

SaXsIm ::

Pomojem je problem v tvojih pričakovanjih glede vrednosti te opreme. Če si dal za novo 250 EUR, to še ne pomeni, da boš sedaj prodal za 180 EUR. Sam postavim neko ceno, ki je na sredini ponudbe podobnih, in potem po potrebi nižam ceno. 2 leti star RT-AC68U je tako šel za 70 EUR, s tem, da sem ga prodajal več kot pol leta.

Trgovine za to obstajajo, na misel pride Swedata, ampak tam pričakuj še nižje cene. Brez aktivnega angažmaja pa ne pričakuj rezultatov.
SaXsIm

janezvalva ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, imam en kup rabljene se vedno 100% delujoce opreme, ki ne vem kaj naj z njimi....skoda mi je da jih zavrzem in sprasujem ce kje obstaja neka poslovalnica, ki bi mi to lahko odkupila? imam sledeco odvecno robo, router tp-link archer c2600, router tp-link td1043, router asus ac3200, telekomov s box, android box beelink gt king in se kaj bi se naslo....v glavnem zgoraj nasteto je vse v brezhibnem stanju in vso to spada v visji rang v svojih kategorijah...

imaš odvečno robo, pa če ti je odveč jo lahko komu podariš ali pa vržeš v koš. ampak ne, ti bi rad mastno zaslužil s smetmi (ja valjda je v brezhibnem stanju, garant vse zjebano).
pejt kam drugam trolat
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Gagatronix ::

Oddaj www.duh-casa.si ker s tem zasluzil ne bos nic. Vsaj ne po takih cenah kot si ti predstavljas.

Machete ::

ebay in bolha (ali deponija) vabita.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

misticnimrk ::

Machete je izjavil:

ebay in bolha (ali deponija) vabita.

swedata v btcju...

toplakd ::

Jaz take stvari ponavadi odnesem lokalnemu prodajalcu/serviserju rač. opreme, če ga kaj zanima mu podarim, ostalo gre na deponijo.
Prodaja na bolhi in raznih portalih mi ne diši, ker tudi če je ekstra ugodna cena, bi še večina spraševala če se da še kaj spustit, če izgleda kot novo, pa zakaj je poškrampano ...

vinkop ::

janezvalva je izjavil:

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, imam en kup rabljene se vedno 100% delujoce opreme, ki ne vem kaj naj z njimi....skoda mi je da jih zavrzem in sprasujem ce kje obstaja neka poslovalnica, ki bi mi to lahko odkupila? imam sledeco odvecno robo, router tp-link archer c2600, router tp-link td1043, router asus ac3200, telekomov s box, android box beelink gt king in se kaj bi se naslo....v glavnem zgoraj nasteto je vse v brezhibnem stanju in vso to spada v visji rang v svojih kategorijah...

imaš odvečno robo, pa če ti je odveč jo lahko komu podariš ali pa vržeš v koš. ampak ne, ti bi rad mastno zaslužil s smetmi (ja valjda je v brezhibnem stanju, garant vse zjebano).
pejt kam drugam trolat

kdo pa je rekel da bi rad na rabljeni opremi mastno zasluzil? hocem se je za mali denar znebiti, ravno za v deponijo pa to ni...da bi skoraj nov beelink gt-king vrgel v odpad? Kdo je tukaj nor?

Machete ::

Daj na ebay. Prodaš sigurno, če ni predpotopna roba.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ales ::

vinkop je izjavil:

bozicek je izjavil:

Zakaj pa ne das tukaj med male oglase?

sem dvakrat dal android box gor pa ni bilo nobenega interesenta...zato iscem se drugo moznost, ce obstaja nekje neka prodajalna ali servis, ki rabljeno opremo tudi odkupujejo....

Daleč prehitro si odnehal.

Moja izkušnja od par mesecev nazaj je, da so bile potrebne tri ali štiri ponovitve oglasa za malo drugačen Android box. Je pa res, da se je vsakič oglasil vsaj nekdo s kakim vprašanjem. In res je tudi, da sem dal realno ceno. Prodajal sem pa samo na Slo-techu, na Bolho sploh dal nisem.

Ni nič problem prodat, če si realen.

Na eBayu lahko recimo pogledaš zgodovino prodanih istih artiklov, pa boš dobil občutek za realne tržne cene. Se pravi za koliko se je *prodalo*, ne za koliko se prodaja. To je lahko kot noč in dan. Lahko pa tam tudi kaj prodaš, a ima to svoje slabosti v primerjavi z Slo-techom ali Bolho (no, pa tudi dobre strani...).

cypena ::

Ales, kako pogledaš to zgodovino? Precej gledam in kupujem preko eBaya pa še nisem zasledil tega pa tudi sedaj nisem našel te opcije za iskanje prodanih artiklov.

se opravičujem za offtopic :|
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Ales ::

Z naprednim iskalnikom se lahko poišče prodane izdelke. Na prvi strani, zraven gumba "Search" je link "Advanced" oz. zraven "Finden" je "Erweitert".

Potem označiš "Sold listings" oz. "Verkaufte Artikel" ter seveda vneseš ključne besede za iskanje, itd..

Kar v redu iskalnik je, marsikaj se da sfiltrirati in tako najti kaj zanimivega.

Baja ::

v levi koloni maš tudi kategorijo "show only" in izbereš "sold items"

cypena ::

Ales in Baja, hvala :)
Mi bo tole precej uporabno.

OPju pa opravičilo za hijack teme s tretjo zadevo...
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247080 (1277) i8t76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561078767 (338774) Mavrik
»

Unifi na router

Oddelek: Omrežja in internet
92065 (1827) XS!D3
»

Router za običajnega uporabnika na optiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
539417 (7653) XS!D3
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537632 (15745) dykristy

Več podobnih tem