» »

Smiselnost TV paketov in alternative

Smiselnost TV paketov in alternative

1 2
3
»

Kasali ::

Torej, ima kdo kakšen pameten predlog za (zares) neomejeni brezzični domači internet?

kjut ::

OP: Brez veze vsi TV paketi res...samo še reklame BV... komp/fon in HOT 30gb za cel mesec klicarjenje in net/filmi(v zmernosti) :) dokler Hot ne bo unlimited mi je cist FTW skupj s boljso polovico. seveda ce nimas klincev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Mato989 ::

Edino zakaj nimam hota je ker nekak dvomim da bo tale paket ok ce hocem online igrat...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sparkxl ::

Mene je omenjena tema res že nekaj let spravljala ob živce. Plačujem ca. 60€ za internetno hitrost, ki je overkill, zato da lahko gledam tistih 5 programov na različnih napravah s časovnim zamikom. Globoko v 21. tisočletju mi HD prodajajo kot 8. čudo, seveda ne za vse kanale.
Istočasno so se začele stvari spreminjati pri nas doma. K hiši je prišel nvidia shield, odprl se je svet netflixa, youtube, prime,...
Malo po malo, ampak vztrajno smo začeli gledati vse drugo, tv vedno manj.
In potem je sledila analiza, kaj še kdo sploh gleda. Za otroke je youtube in kakšen občasni torrent več kot dovolj. Jaz še gledam samo kaki dokumentarec, žena izključno nemški rtl in vox, ki sta oba seveda SD kvalitete.
Alternative sva našla hitro. Za mene so dokumentarci na YouTube, netflixu in curiosity stream, žena švabe gleda na tv now. Vse seveda v HD kvaliteti. Slovenskih kanalov ne gledava niti po pomoti, ker se ceniva.
In tako je odločitev za poslati operaterja v quratz bila preprosto lahka.

Večje težave bodo imeli operaterji z naslednjo generacijo, ker ta pa tv več ne yebe pet posto.

Horas ::

kanarin je izjavil:

Rihtamo si po normalni poti , saj je uradni odgovor oz stališče s strani T-2 je da točk ne moreš uveljavljat za znižanje naročnine. Preverjeno danes pri T-2. Pika. Kako pa si pa ti konkretno uspel zrihtati tako naročnino in kako uspeš za tak namen uveljavljati te točke je za nas običajne T-2 uporabnike misterij, za katerega bi ti bili zelo hvaležni, če bi ga razkril. Sicer lahko to smatramo samo kot običajno trolanje.


nobeno trolanje. ne bom zdaj slikal pa vam kazal tule gor. dejstvo je kdor jezika špara...

-valvoline- ::

Horas je izjavil:

kanarin je izjavil:

Rihtamo si po normalni poti , saj je uradni odgovor oz stališče s strani T-2 je da točk ne moreš uveljavljat za znižanje naročnine. Preverjeno danes pri T-2. Pika. Kako pa si pa ti konkretno uspel zrihtati tako naročnino in kako uspeš za tak namen uveljavljati te točke je za nas običajne T-2 uporabnike misterij, za katerega bi ti bili zelo hvaležni, če bi ga razkril. Sicer lahko to smatramo samo kot običajno trolanje.


nobeno trolanje. ne bom zdaj slikal pa vam kazal tule gor. dejstvo je kdor jezika špara...

Ko je nama potekel t2 paket sm 5x klical podporo ter se 5x bil pri lokalnemu pooblascencu da se nam zrihta kaj pametnega za normalno ceno, vsaj podaljsevanje pogojev iz obstojecega paketa. Namesto nagrada za zvestobo in podaljsanje pogodbe so mi ponudil slabsi paket pa se za doplacat 25e mesecno. Pa smo jih kar odjebal, T2 nikoli vec.

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Horas je izjavil:

kanarin je izjavil:

Rihtamo si po normalni poti , saj je uradni odgovor oz stališče s strani T-2 je da točk ne moreš uveljavljat za znižanje naročnine. Preverjeno danes pri T-2. Pika. Kako pa si pa ti konkretno uspel zrihtati tako naročnino in kako uspeš za tak namen uveljavljati te točke je za nas običajne T-2 uporabnike misterij, za katerega bi ti bili zelo hvaležni, če bi ga razkril. Sicer lahko to smatramo samo kot običajno trolanje.


nobeno trolanje. ne bom zdaj slikal pa vam kazal tule gor. dejstvo je kdor jezika špara...


Torej lahko zaključimo da je to res trolanje. Ker lapat in se frajerišat brez dokazov lahko počenja vsak ki ki ma pet minut časa. Ali pa imaš kakšne veze na T-2, druge razlage pač ni.

kanarin ::

Sparkxl je izjavil:


Alternative sva našla hitro. Za mene so dokumentarci na YouTube, netflixu in curiosity stream, žena švabe gleda na tv now. Vse seveda v HD kvaliteti. Slovenskih kanalov ne gledava niti po pomoti, ker se ceniva.
In tako je odločitev za poslati operaterja v quratz bila preprosto lahka.

Večje težave bodo imeli operaterji z naslednjo generacijo, ker ta pa tv več ne yebe pet posto.


Ok, razumem da so te streaming zadeve vedno bolj popularne (še posebej pri mlajši generaciji), vendar me čudi da mnogi z lahkoto odpikajo ponudnika običajnih TV shem. Pa kaj noben ne gleda ŠPORTA na TV ?!? Že samo zaradi tega se bi težko odpovedel standardnim TV paketom pri operaterjih. Da bi za spremljanje športa moral iskati vedno znova neke piratske streaminge in podobno - ne hvala. Želim udobnost in kvaliteto - vendar za zmeren denar (če je le možno).

Pravi problem je enostavno v tem ,da ti operaterji enostavno ne ponudijo možnost ,da bi si izbral svojo custom TV shemo (da se dejansko splača) - pač večina gleda le nekaj programov in ostalega enostavno ne potrebuje. Ali bi pa zaračunali na dejansko "porabo" (koliko gledaš toliko plačaš). Ker se mi res dozdeva, da če ne bodo dovolj prilagodljivi bodo vedno hitreje zgubljali naročnike.

vendar konec koncev - tudi samo za (kvaliteten) internet je treba kar nekaj plačati..tak oda tukaj enoznačnega odgovora pač ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

T-h-o-r ::

Ne, ker obstajajo za šport zelo dobri streami, ki imajo poleg tega še precej boljše komentiranje kot to, kar ti nudi športklub telemach CIA
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

-valvoline- ::

V trenutku ko bo na voljo neomejen poceni 4g/5g internet bodo kablarji in njihovi lopovski paketi pocrkal.

-valvoline- ::

kanarin je izjavil:

Sparkxl je izjavil:


Alternative sva našla hitro. Za mene so dokumentarci na YouTube, netflixu in curiosity stream, žena švabe gleda na tv now. Vse seveda v HD kvaliteti. Slovenskih kanalov ne gledava niti po pomoti, ker se ceniva.
In tako je odločitev za poslati operaterja v quratz bila preprosto lahka.

Večje težave bodo imeli operaterji z naslednjo generacijo, ker ta pa tv več ne yebe pet posto.


Ok, razumem da so te streaming zadeve vedno bolj popularne (še posebej pri mlajši generaciji), vendar me čudi da mnogi z lahkoto odpikajo ponudnika običajnih TV shem. Pa kaj noben ne gleda ŠPORTA na TV ?!? Že samo zaradi tega se bi težko odpovedel standardnim TV paketom pri operaterjih. Da bi za spremljanje športa moral iskati vedno znova neke piratske streaminge in podobno - ne hvala. Želim udobnost in kvaliteto - vendar za zmeren denar (če je le možno).

Pravi problem je enostavno v tem ,da ti operaterji enostavno ne ponudijo možnost ,da bi si izbral svojo custom TV shemo (da se dejansko splača) - pač večina gleda le nekaj programov in ostalega enostavno ne potrebuje. Ali bi pa zaračunali na dejansko "porabo" (koliko gledaš toliko plačaš). Ker se mi res dozdeva, da če ne bodo dovolj prilagodljivi bodo vedno hitreje zgubljali naročnike.

vendar konec koncev - tudi samo za (kvaliteten) internet je treba kar nekaj plačati..tak oda tukaj enoznačnega odgovora pač ni.

Haha, piratenzi iptv za kavo na mesec v shemo ponuja preko 100x skysports uk in de (formula 1 cockpit view itn),FMC sport, beinsport tudi 100x iz vec razlicnih drzav slika precej boljsa primerjano SKjevim FHD itn... :)

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Zame ni prava poanta v tem kaj vse obstaja in koliko tisoč IPTV kanalo se da kje streamat... želim imeti predvsem dober USER EXPERIENCE - na vseh platformah - TV, tablica, telefon, PC. Pa rad bi recimo skoke gledal na TV SLO, SLO fuzbal na Planet TV, cel kup slovenskega športa, ki se prenaša na naših kanaliz z našimi komentatorji. Ti vsi ostali streming kanali so lahko samo neka dodatna opcija, ne pa kot primarna

Iz firbca sem pred par leti nabavil Android box - kaj vse se da preko njega dela, igrat, gledat itd... pa koncu sem obupal in zdaj nabira prah v ene predalu. Ker na koncu za večino ni tolik ofora v feature-jih ampak v preprostosti same rabe. Večini se pač ne da zgubljat čas s hekanjem, branjem forumov, eksperimentiranje, želijo samo uporabljati zadeve out-of-the-box (zakaj je popularen Netflix - na praktično vseh novejših TT imaš že na daljincu dediciran gumb, klikneš in gledaš, to je to). Pa sam sploh ne uporabljam Netflixa , hotel sem samo poudariti da je veliki večini pomembne prav ta user experience. Vem da da se nahajam na tehnološkem forumu - vedno sem recimo uproabljal NAdroida, ampak zdaj vedno bolj začenjam razumeti Apple uporabnike...

T-h-o-r ::

-valvoline- je izjavil:

V trenutku ko bo na voljo neomejen poceni 4g/5g internet bodo kablarji in njihovi lopovski paketi pocrkal.

Nak. To bomo vse nacionalizirali.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Sparkxl ::

kanarin je izjavil:

Zame ni prava poanta v tem kaj vse obstaja in koliko tisoč IPTV kanalo se da kje streamat... želim imeti predvsem dober USER EXPERIENCE - na vseh platformah - TV, tablica, telefon, PC. Pa rad bi recimo skoke gledal na TV SLO, SLO fuzbal na Planet TV, cel kup slovenskega športa, ki se prenaša na naših kanaliz z našimi komentatorji. Ti vsi ostali streming kanali so lahko samo neka dodatna opcija, ne pa kot primarna

Iz firbca sem pred par leti nabavil Android box - kaj vse se da preko njega dela, igrat, gledat itd... pa koncu sem obupal in zdaj nabira prah v ene predalu. Ker na koncu za večino ni tolik ofora v feature-jih ampak v preprostosti same rabe. Večini se pač ne da zgubljat čas s hekanjem, branjem forumov, eksperimentiranje, želijo samo uporabljati zadeve out-of-the-box (zakaj je popularen Netflix - na praktično vseh novejših TT imaš že na daljincu dediciran gumb, klikneš in gledaš, to je to). Pa sam sploh ne uporabljam Netflixa , hotel sem samo poudariti da je veliki večini pomembne prav ta user experience. Vem da da se nahajam na tehnološkem forumu - vedno sem recimo uproabljal NAdroida, ampak zdaj vedno bolj začenjam razumeti Apple uporabnike...


Ja kaj ti naj rečem, očitno si ali prestar, ali preštorast za uporabo tega. Princip pa je v bistvu zelo enostaven. Na tv preklapljaš med kanali, na boxu med appi. In na apple tv je princip točno enak.
Če moja tehnološko nepismena žena to obvlada, potem lahko vsak. Brez hekanja in podobnih for.
Športa ne gledam, če pa bi ga, sem siguren da tudi za to obstaja servis za par € mesečno

kanarin ::

Mogoče sem imel nesrečo s tem konkretnim boxom (Beelink GT1 Ultimate), ki mi je stalno štekal in na splošno ni bil zanesljiv. Saj potem sem nabavil nov box, tokrat Android TV - Xiaomi mi Box S pa tudi...je kar je. Enostavno se ne more primerjat (ne po hitrost ne zanesljivosti)z boxom, ki ti ga da operater (konkretno v mojem primeru T-2). Mogoče bi si (glede na vse dosedanje izkušnje) moral že sprva nabaviti Nvidia Shield, ampak toliko spet nisem bil pripravljen dati - kaj šele da bi zdaj investiral toliko v že tretji box...

sem siguren da tudi za to obstaja servis za par € mesečno
- tako pavšalno lahko vsak nekaj reče, dajte kaj konkretnega predlagat - če že - da bom imel vse trenutne programe iz T-2 XL sheme, da bo možen časovni zamik in da bom lahko gledal na raznih platformah (telefon, tablica PC).

Me pa preseča da tukaj kao "nihče ne gleda športa" - ne vem ali sem potem samo jaz čudak ? Dvomim. Jaz pa ne rabim recimo Netflixa in ostalih podobnih zadev. Pri teh 200 ali 300 kanalov z 7 dnevnim časovnim zamikom pa ni vrag da se ne najde kaj zanimivega za pogledat. Drugače imaš še Partis in si povlečeš kaj aktualnega/zanimivega . Meni so recimo filmi/serije na TV dokaj nizko na prioritetni listi (na prvih mestih sta Šport in YouTube, nato informativene in zabavne oddaje).

-valvoline- ::

Kakrsenkoli mini/tiny pc na platformi s1155 ali novejse v kombinaciji z win7 ssdjem ter progdvb pomete z vsemi boxi.
Z progdvb lahko spremljas tudi piratski iptv preko satelita ,brez uporabo interneta, zaenkrat nisem se sprobal ;)

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Saj te alternative niso za vsakega ,daleč od tega. Vsak za sebe se mora odločit kaj rabi.
Za tebe to definitivno ni, če pričakuješ kopije kanalov 1:1 iz tv na online servise. Pri meni je stvar bila enostavna. Jaz dokumentarce gledam na drugih ponudnikih, žena svoje švabske kanale na njihovem servisu. Poročila jaz zaradi obilice serviranega gnoja na tv že kar nekaj let ne gledam, slovenskih kanalov oba v življenju nisva nikoli gledala. Otroke prepričat da opustijo nickelodeon je bila najlažja stvar, ko jim ponudiš par alternativ.
Kar se boxa tiče, nevem za poceni zadeve, ampak shield leti hitreje od vsega kar sem prej videl.

-valvoline- je izjavil:

Kakrsenkoli mini/tiny pc na platformi s1155 ali novejse v kombinaciji z win7 ssdjem ter progdvb pomete z vsemi boxi.
Z progdvb lahko spremljas tudi piratski iptv preko satelita ,brez uporabo interneta, zaenkrat nisem se sprobal ;)


Ja, če se ti da drkat s tem. Polek mojega shielda počiva njegov predhodnik, res lep mini pc z ssdjem, hiter ko sam satan. Po pol leta geekanja z njim mi je dosadil in sem kupil shielda.
Ta pc služi zdaj čisto drugemu namenu, shield pa za multimedijo, ker je simpl ko pasulj, hiter, zraven tega pa je še igralna konzola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

-valvoline- ::

Ziher nisi sprobal progdvb :) Je pa res da potrebujes mal naprednega znanja tega nastavit in kustomizirat.
In v cem je shield tolk boljsi od ostalega android klumpa?

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Na kratko: ni hw podhranjen, dobiva redne apdejte in je hkrati igralna konzola. Zato pa tudi stane 4x več kot kitajske jajce. Kaj več pa ti bo google povedal

Konlov ::

Za kaj NEO pa te igrače nimajo odklenjeno, da android appje younoamin gor nakladašž?

kanarin ::

Sparkxl je izjavil:

Na kratko: ni hw podhranjen, dobiva redne apdejte in je hkrati igralna konzola. Zato pa tudi stane 4x več kot kitajske jajce. Kaj več pa ti bo google povedal


Ne vem za ostale, ampak zame je bila Nvidia Shield od zmeraj bolj igralna konzola z multimedijskimi dodatki kot obratno. Mogoče predvsem zaradi cene. KAr je razumljivo, saj konec koncev uporablja isti SOC kot Nintedno Switch. Če se dobro spomnim ob lanskih Black Friday popustih si ceneje dobil kakšnega Xboxa kot Shielda. ... btw. a se to zadevo sploh da dobiti kje v SLO ?

Sparkxl ::

Če vpišes v google nvidia shield je prvi rezultat: the best streaming media device.
Torej v prvi vrsti to, potem konzola. Čeprav je dvoumno, ker tudi igre streama.
Ne dobiš to v sloveniji

-valvoline- ::

Par tednov nazaj sem na kratko sprobal enga tanixa t2s, vse laufalo lepo in tekoce, ampak je slika pri iptv tv programov,mobia tv ter youtube, streaming video in ostalo opazno boljsa na tiny win racunalniku. Windows verjetno bolje procesira video kot android. Kdor ne verjame lahko sam sproba.

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Nisem dosti uporabljal, ampak za foro sem na moj Mi Box S namestil app T-2 TV pa slika definitivno ni enaka kot pri namenskem boxu (recimo pri gledanju športa je razlika res očitna) - oboje imam na istem TV-ju. Res pa je da gre tukaj za Wi-fi prenos (ki pa gre preko 50Mbps, wifi usmerjevalnik se nahaja v istem prostoru), T-2 box pa je seveda preko kabla.

neocodexx ::

kanarin je izjavil:

Jaz pa ne rabim recimo Netflixa in ostalih podobnih zadev. Pri teh 200 ali 300 kanalov z 7 dnevnim časovnim zamikom pa ni vrag da se ne najde kaj zanimivega za pogledat. Drugače imaš še Partis in si povlečeš kaj aktualnega/zanimivega . Meni so recimo filmi/serije na TV dokaj nizko na prioritetni listi (na prvih mestih sta Šport in YouTube, nato informativene in zabavne oddaje).


Pa fora te teme je bila ravno v tem, da zakaj bi plačeval 30EUR na mesec za televizijo, iskal po kanalih kaj je kaj pametnega za pogledat, vrtet naprej nazaj, prevrtet reklame... Če pa imaš dobre opcije kot so netflix za 1/3 te cene v 4K (če pač hočeš filme in serije), če pa te zanima navaden iptv pa gre itak zastonj, sploh niti ne rabiš boxa lahko na vsaki android televiziji gor naložiš.

In če že tako praviš, zakaj potem plačuješ teh 30EUR sploh? Je ta njihov tv res vreden tega? Jaz recimo uporabljam tv cca 1/3 časa za youtube, 30% za filme/serije (netflix/kodi) in 30% za gaming, kak iptv sploh tu ne pride vmes ker zmanjka časa niti me ne zanima kaj ponuja. Mogoče bi kakšen discovery ali natgeo kdaj prižgal to priznam, ampak ne za 30EUR.

Pa če kdo reče da se to ne pozna, to je cca 400EUR na leto, in si bi lahko namesto tega 2x na leto novega Shielda kupil, ali v samo 1 letu konkreten NAS strežnik z 8TB oz. 2x4TB RAID, ali vsake 2-4 leta nov TV! V 10 letih znese to 4.000 in meni ni nujno zlo tako kot telefon ali internet, da bi to moral imeti in plačevati, sploh pa ker dobiš še reklame v paketu to je pa kaplja čez rob... Gledam na njihovo ponudbo enako kot na to, kar ponuja konkurenca (prime, netflix, hulu) in sploh ni primerjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Mato989 ::

Ja saj, težava ki jo jaz vidim je samo v tem, da ko bo s časom padala naročenost na TV pakete, bodo šli Internet paketi še bolj gor... rezultat bo da bomo na koncu plačevali še za net več kot za oboje skupaj danes...

Losing situation!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neocodexx ::

Ja, če bi pa naročnine na tv toliko začele padet pa bojo itak malo preobrnili številke, drugega jim ni, in spet ne bo noben nič rekel ali sploh opazil. Opazili bomo samo tisti, ki jim bo internet šel gor, ampak to je itak nujno zlo a ne? :)

Pa brez zamere tistim ki to uporabljate, to je samo moj pogled in me zanima kako še drugi mislijo. Ne mislim koga nagovoriti da mora odjaviti naročnino:) je pa res zanimivo brati komentarje.

-valvoline- ::

Piratske tv ponudbe so ze tudi preko satelita, za 20-30e letno, ne rabis interneta. Torej s tako miselnostjo se bodo domaci provajderi kr sami pokopali.
Vglavnem hofer at ze ponuja za 20e mesecno neomejen lte 40mbps, pri placah 2x slovenistanskih. Dobr vejo lopovski kablarji da se jim cas izteka.

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

neocodexx je izjavil:

kanarin je izjavil:

Jaz pa ne rabim recimo Netflixa in ostalih podobnih zadev. Pri teh 200 ali 300 kanalov z 7 dnevnim časovnim zamikom pa ni vrag da se ne najde kaj zanimivega za pogledat. Drugače imaš še Partis in si povlečeš kaj aktualnega/zanimivega . Meni so recimo filmi/serije na TV dokaj nizko na prioritetni listi (na prvih mestih sta Šport in YouTube, nato informativene in zabavne oddaje).


Pa fora te teme je bila ravno v tem, da zakaj bi plačeval 30EUR na mesec za televizijo, iskal po kanalih kaj je kaj pametnega za pogledat, vrtet naprej nazaj, prevrtet reklame... Če pa imaš dobre opcije kot so netflix za 1/3 te cene v 4K (če pač hočeš filme in serije), če pa te zanima navaden iptv pa gre itak zastonj, sploh niti ne rabiš boxa lahko na vsaki android televiziji gor naložiš.

In če že tako praviš, zakaj potem plačuješ teh 30EUR sploh? Je ta njihov tv res vreden tega? Jaz recimo uporabljam tv cca 1/3 časa za youtube, 30% za filme/serije (netflix/kodi) in 30% za gaming, kak iptv sploh tu ne pride vmes ker zmanjka časa niti me ne zanima kaj ponuja. Mogoče bi kakšen discovery ali natgeo kdaj prižgal to priznam, ampak ne za 30EUR.

Pa če kdo reče da se to ne pozna, to je cca 400EUR na leto, in si bi lahko namesto tega 2x na leto novega Shielda kupil, ali v samo 1 letu konkreten NAS strežnik z 8TB oz. 2x4TB RAID, ali vsake 2-4 leta nov TV! V 10 letih znese to 4.000 in meni ni nujno zlo tako kot telefon ali internet, da bi to moral imeti in plačevati, sploh pa ker dobiš še reklame v paketu to je pa kaplja čez rob... Gledam na njihovo ponudbo enako kot na to, kar ponuja konkurenca (prime, netflix, hulu) in sploh ni primerjave.

Čakaj. Dec ti je rekel, da NE rabi netflix?

kanarin ::

Točno tako, mene pač Netflix NE zanima, zato to zame ni nobena alternativa.

če pa te zanima navaden iptv pa gre itak zastonj, sploh niti ne rabiš boxa lahko na vsaki android televiziji gor naložiš


@neocodexx o čem si tu konkretno govoril ? Kaj je zastonj ?

neocodexx ::

Ups ne bi vedel točno nisem nikoli sprobal, ok ne zastonj ampak tiste fore za 20€ letno ipd.

zobnik ::

Tv serbia kodi ga ni več.

mr_chai ::

Endgame je da greš dol iz interneta. Kompletno. Naložiš si nekaj TB filmov in knjig na disk in to je to. Nazaj k naravi!

kanarin ::

Nazaj k naravi - torej pusti k vragu te TB filmov in se preseli nazaj v jamo. Zakaj neki bi zadeve delal polovičarsko...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563311 (311) MrStein
»

Pop TV in Kanal A plačljiva? (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3594569899 (22195) BorutK-73
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021360 (11266) Bellzmet
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440656 (34301) next3steps

Več podobnih tem