» »

Črte na ekranu

Črte na ekranu

A110 ::

par dni nazaj sem poskusil očistiti prenosnik in ko sem ga odprl sem odkopil iz matične večino priklopov. ko sem ga očistil sem vse priklopil nazaj in zdaj se ko je ekran mocneje obremenjen(?) na njem pojavljajo vodoravne pisane črne. recimo ko brskam po slo techu oz ko sem v raziskovalcu tega ni ko pa odprem kakšno bolj slikovno spletno stran oz v trenutku ko predvajam video pa se črte pojavijo. ko dam video na pavzo se čez recimo 5s to preneha in potem ko predvajam video ponovno ponovi. poskusil sem odklopiti kabel ekrana in ga priklopiti nazaj ampak ni pomagalo. ko racunalnik prikljucim na zunanji monitor se na njem crt ne vidi. Se bolj zanimivo je da ko imam izbrano nastavitev duplicate oz extend crt ni in je vse normalno na obeh ekranih tudi na prenosniku ko pa preklopim nazaj na pc screen only pa se spet pojavijo. ima kdo kaksno idejo kaj bi to lahko bilo?

filip007 ::

Nekaj si pokvaril očitno, pri nas smo dali se mi zdi 25€ za čiščenje prenosnika, zdaj piha samo še hladno ven preden se segreje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Baja ::

slab stik lcd konektorja na maticni? odpri, odklopi/priklopi panel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962573621 (12950) Dominator
»

Prenosnik, zelene črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
234086 (1147) Han
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5111102 (3667) acookook
»

Pri video obdelavi ZVOK NESKLADEN Z VIDEOM

Oddelek: Pomoč in nasveti
81141 (961) m0LN4r
»

Screen tearing

Oddelek: Pomoč in nasveti
121142 (931) kozitheone

Več podobnih tem