» »

TV ne predvaja zapisov z USB-ja

TV ne predvaja zapisov z USB-ja

keka518 ::

Pozdravljeni!
Kupila sem ta televizor: https://www.mimovrste.com/smart-tv/fox-...
ki pa ne predvaja zapisov z USB-kjučev. Pod VIR oz. SOURCE se ne prikažejo. Pod MENU/COMMON/PVR SETTING se prikaže ime USB ključka, tako da ga zazna, vendar ga ne predvaja. Poskusili smo s tremi USB-ji, med njimi s takšnim: https://www.mimovrste.com/usb-kljuci/ve...
USB smo formatirali na FAT32, vendar še vedno ni pomagalo. Javilo je, da ni signala. Nimam kabelske niti satelitske, uporabljam le sobno anteno. Namen nakup TV-ja je bil ravno gledanje filmov preko USB-ja. :| Lahko, prosim, predlagate rešitev?
Hvala lepa vnaprej!

kixs ::

Kaj pa pise v navodilih?

Ales ::

Pod "Vir" oz. "Source" se tudi ne bodo prikazali.

Glede na to, da gre za Android TV, potrebuješ za predvajanje datotek iz USB ustrezno aplikacijo. Morda je že naložena, morda ni.

Tako na splošno ti priporočam Kodi.

keka518 ::

O, hvala za hitre odgovore. :)
V navodilih ne piše nič konkretnega: https://foxelectronics.rs/images/uputst...

OK.d ::

Za začetek naloži VLC, je najbolj user friendly;)
LPOK.d

soncee1 ::

ako v navodilih in reklami piše da ta tv to zmore, kar pa ne drži ga lepo reklamiraj

keka518 ::

Aha, torej je point v aplikaciji in ne bo potrebno menjati antene oz. kakšnih pretvornikov.

soncee1 ::

antena nima veze za predvajanje z usb ključkom. Vedi pa da tudi ko se bo predvajalo boš imela cel kup problemov z predvajanjem podnapisov. Enostavneje je comp priklopit preko hdmi na tv in tako predvajati filme preko vlc programa na compu

kixs ::

Predstavljaj si, da je tvoj TV dejansko racunalnik ali tablica. Poklici tam kjer si kupila za pomoc... Ta firma TV-ja mi je cisto neznana.

keka518 ::

Kupila sem na mimovrste, kjer sem že vprašala za nasvet, vendar imajo trenutno večje število vprašanj od kupcev, tako da bo treba malo počakati na nasvet. Tako so vsaj odgovorili. :D Upam, da me preusmerijo na kakšnega serviserja, saj se zavedam, da mimovrste ni ravno specializirana trgovina za TV-je.
Televizorje FOX pa naj bi drugače izdelovali v Srbiji.

hodu63 ::

Fox ni firma oz. ne obstaja fabrika s takšnim imenom. To je samo blagovna znamka v lasti nekega srbskega podjetja, ki preprodaja ceneno robo. Mimogrede v lasti ima še blagovno znamko Vox. Gre pa v obeh primerih za tretjerazredno kitajsko robo, no nekateri starejši Vox aparati so turški (Vestel). Podpore praktično ni, zato tudi ne računaj na kakšne podrobne informacije pooblaščenih serviserjev, saj jih tudi ti ne dobijo. Tudi jaz svetujem, da si iz trgovine google play naložiš aplikacijo za predvajanje npr Kodi. To seveda velja samo v primeru, da gre za Android tv.

l.p.

keka518 ::

Še enkrat hvala vsem za odgovore! Smo uredili. Dostop do USB datotek je preko multimedije. :D Pri starejšem TV-ju je bilo bolj "trotl zihr", saj se ob vstavitvi ključka avtomatsko prikazala njegova vsebina. Zdaj se zavedam, da me čas prehiteva. ;((

Han ::

Jep, dandanes je potrebno stvari čimbolj zakomplicirat... ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341139237 (11028) zitrus
»

4k predvajanje filmov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
539839 (7552) Han
»

Android box vs Apple TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
317060 (3833) Map
»

Težave s predvajanjem iz formata NTFS (Philips 8503)

Oddelek: Zvok in slika
5772 (668) hodu63
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218472 (3897) OmegaBlue

Več podobnih tem