» »

Par vprašanj okoli Apple Watch...

Par vprašanj okoli Apple Watch...

RejZoR ::

Mal me mika, da bi si omislil novo Apple Watch 5 ker ima končno always on ekran, pa me zanima če je štirica že imela v Sloveniji aktiviran EKG monitor? Kakor vidim, je zadeva omejena po regijah/državah, ker morajo certificirat zadevo, meni pa je to poleg always on ekrana vbistvu druga najbolj pomembna funkcija, tako da bi bilo mal bedno če ni podprto. Lahko kdo s štirico potrdi? Sklepam, da bo tudi petica potem imela če ima štirica. Nisem nikjer našel uradnega Apple spiska trenutno podprtih držav.

Kaj pa fall detection? To dela pri nas oz tud če ni cellular modula ampak mora pač bit nekje v dometu telefona? Sej ne, da sem ful štorast ampak če že ima funkcijo zakaj pa ne. Se mi je vedno zdela dokaj zanimiva funkcija, ki te mogoče lahko kdaj reši. Sklepam, da če zazna padec oddaja tud zvočno opozorilo?

Kako se podatke prenaša na Apple Watch? Preko iTunes ali preko iPhona? Kako je s povezavo, mora podatke vedno dobivati preko telefona ali lahko preko telefona in lokalnega omrežja v katerega sta oba povezana (da se telefon in ura vidita zaradi ogromnega WiFi omrežja tudi če direktna povezava med njima ni v dometu). Če bi npr telefon pozabil na drugem koncu hiše kjer se med sabo ne bi "videla", bi pa bila v dometu istega WiFi omrežja.

Aja pa še to, v čem je razlika med "Apple Watch 5" in "Apple Watch 5 Edition"?

Sem pregledal že kar nekaj opisov ampak so večinoma Ameriški in mi ne pomagajo kaj dosti če so regijske omejitve, ali pa se sploh niso dotaknili stvari, ki me zanimajo. Thx za odgovore.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
  • spremenil: RejZoR ()

zee ::

Slovenija bržkone ni podprta.

Podatke na uro pretakaš preko Bluetootha iz telefona. Če je telefon izven dosega Bluetootha, se bo ura povezala na wi-fi in od tam"videla" telefon.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

RejZoR ::

zee je izjavil:

Slovenija bržkone ni podprta.

Podatke na uro pretakaš preko Bluetootha iz telefona. Če je telefon izven dosega Bluetootha, se bo ura povezala na wi-fi in od tam"videla" telefon.


A to velja tudi za klice, SMS-e in e-maile? Če imam npr telefon sicer v dometu WiFi-ja na katerega sta telefon in ura povezana ampak sta toliko narazen, da se med sabo ne vidita? To bi bilo precej sweet, da lahko telefon pustim nekje doma, pa mi bo ura vse javljala preko routerja na telefon...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

borutzi ::

Če si štirico kupil v tujini (za kupljene v SLO ni potrjeno) potem ji lahko tudi EKG aktiviraš. Pogoj je da ko si v procesu aktivacije moraš biti skonektan na mobilnega ponudnika iz Hrvaške, Avstrije ali Italije. Nato ostane aktivirano

Fall detection je po defaultu za starejše ljudi, mislim da se pa da vključiti ročno.

Povezava bo delala dokler boš v dometu istega wifija. Tudi klici, esim še ni omogočen v SLO.

Kar se tiče drobovja so vse ure načeloma enake, razlikujejo se edino po materialih in pasovih. Pa nike serija ima še nike watch face dodatno.
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Vazelin ::

Kakor jaz vem imaš EKG, če uro aktiviraš npr. v Avstriji.
Sicer bo imo kmalu to tudi pri nas na voljo ampak zaenkrat še ni.
Če je ura v dometu telefona (bluetooth ali isti wifi) je popolno sinhronizirana in sprejemaš klice, sms... Ne moreš se pa samo z uro prisesati na nek wifi ampak rabiš it prvo preko mobitela
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

RejZoR ::

Aha kul. Sej bi vzel verzijo 4 ampak mi je bil črn ekran ob neuporabi res beden (sklepam, da se da še vedno aktivirat če hočeš it res na čisti power saving). Zdej pa deluje ves čas kar je dost boljše in tud razlog zakaj sploh razmišljam o nakupu. Prej nisem niti razmišljal.

Vazelin, kje si dobil ta info, da naj bi bil EKG kmalu v Sloveniji? Tud če ne bo takoj, samo, da bo enkrat v dokaj bližnji prihodnosti. Sicer pa heartrate monitor deluje v vsakem primeru kar je tudi nekaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bobby ::

YouTube, Luis Rossmann,.. Popravlja Apple izdelke,.. In pljuva čez njih. Still wanna buy apple. Noup.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

korenje3 ::

Vidim da ta ura ne stane več >1000€. 400 dolarjev niti ni tako pretirano, glede na to da jih kitajci delajo za 50 dolarjev/kos.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

RejZoR ::

bobby je izjavil:

YouTube, Luis Rossmann,.. Popravlja Apple izdelke,.. In pljuva čez njih. Still wanna buy apple. Noup.


Ja, sem slišal za tega tipa. Zveni kot hardcore Apple hater, ki išče vsak razlog, da lahko pljuva čez Apple. Kdor si dela iluzijo, da so drugi aparati kej drugačni je idiot. Sem šel na iPhone, ker sem imel poln K Androida in glupega Google. Zaenkrat nimam resnih kritik. Pač sem sprejel Applove fore in je to to.

korenje3 je izjavil:

Vidim da ta ura ne stane več >1000€. 400 dolarjev niti ni tako pretirano, glede na to da jih kitajci delajo za 50 dolarjev/kos.


Mja no, glih 50€ ni. Ampak kakorkoli že, za ceno, ki jih prodajajo zdej in kaj ponujajo so kar sprejemljive za potrošni gadget. Imaš jih sicer tud za 1200€ s keramiko and stuff ampak tolk ne mislim dat za nekaj kar bo po 10 letih neuporabno.Za mehansko uro mogoče ker veš da bo delala desetletja. Za tak gadget pa ne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vazelin ::

Rejzor: predvidevam glede na to da dobivajo vse okoliške države. Da bo tudi pri nas slej ali prej ekg.

Je pa tako z uro. Včasih se ti bo zdelo lame vlačit s sabo ker imaš itak skozi s sabo mobitel.

Je pa odlična zadeva, če še kaj športaš, kak fitness in podobno. Ima tudi lepo število sladkoh gigabajtov za shranje pesmi ki jih potem lahko vrtiš offline.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

RejZoR ::

Vazelin je izjavil:

Rejzor: predvidevam glede na to da dobivajo vse okoliške države. Da bo tudi pri nas slej ali prej ekg.

Je pa tako z uro. Včasih se ti bo zdelo lame vlačit s sabo ker imaš itak skozi s sabo mobitel.

Je pa odlična zadeva, če še kaj športaš, kak fitness in podobno. Ima tudi lepo število sladkoh gigabajtov za shranje pesmi ki jih potem lahko vrtiš offline.


Doma bi bilo kul, ker bi lahko imel telefon kjerkoli že in bi bil vedno dosegljiv, ne da ga moram vedno vlačit s sabo. Podobno prav bi mi prišlo, ko grem s kolesom in zbašem telefon v torbico na kolesu kjer včasih skoraj preslišim zvonjenje.

A je kje kakšen info če je povezava med telefonom in uro encrpytan? Sklepam da je glede na to da je to Apple in ne neka random kitajska ura iz eBaya. Da lahko uporabiš na kateremkoli omrežju kjer imaš polni dostop z geslom? Ker to bi mi prišlo prav še na kakšnih drugih lokacijah ne samo doma.

Btw, lahko pol uro z naloženo muziko linkaš na prenosni zvočnik? To bi bilo precej neat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

borutzi ::

je enkriptano in kakor hitro bo iphone na dotičnem wifiju bo avtomatično tudi ura, spariš pa lahko na katerkoli bluetooth audio device....
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: borutzi ()

RejZoR ::

Aja itaq, če lahko pairaš AirPods, lahko tud BT zvočnik. Butl.

Zdej se moram samo še odločit al bi imel 40mm al 44. Sam bom pomoje vzel večjo, v ceni je mal razlike, se pa verjetno pozna pri uporabi. Pa v keri barvi. Srebrna je verjetno manj občutljiva ker bom vzel aluminij verzijo, če se kej opraska se bo manj videlo kot na Space Grey. Ampak mi je pa bolj všeč, da se ohišje in ekran zlijeta v eno kot da se vidi črn ekran na vrhu. Ampak pol pa srebrne zapestnice ne bojo tolk pasale gor. Paščki in zapestnice naj bi pasal iz serije 4 na serijo 5 ne? Vsaj kakor sem bral tega niso spreminjal.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vazelin ::

Vzemi 44mm.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Rejzor,": jaz preko ure upravljam svoj Heos:) sem kupil eno dobro aplikacijo z radijskimi postajami ki je tut na uri in potem kar tam šaltam med fav postajami

Pa vzami GOAT barvo, to je space gray. Ne bit kot kolega ki je nabavil omego speedmaster potem pa se jo je bal nositi da se kaj ne opraska lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Furbo ::

Velikost ure se vzame glede na velikost zapestja, ne samo z idejo, da je večje pač boljše.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

Kdo prodaja te zadeve pri nas? Harvey, iStyle, Big Bang, še kdo?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Furbo ::

Telekom Slovenije.. jaz bom morda posegel po petki, ko jo dobijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

Nakoncu sem naročil Series 5 v 44mm izvedbi, Space Grey barvo. Sicer bi bila srebrna mal bolj trpežna, ampak mi nekak deluje cheap. Itaq je ne bom imel tolk dolgo kot mehanske z inox ohišjem, ko bo oguljena bo itaq že tolk zastarala, da bo vseeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

urosz ::

Zdravo, tudi jaz imam par vprašanj glede Apple watch.

Povečal sem športno aktivnost in sedaj uporabljam kot fitness tracker Samsung Fit-E band, ki je bolj ali manj zanič, saj ne meri nič. Po parih nasvetih kolegov sem nekako nagnjen k temu, da prestopim na Apple Watch, ampak kolegam med 3, 4 in 5. Uro nameravam uporabljati zgolj za trening in sprehode ipd. kar pomeni da bi mi verjetno 3 bila dovolj?

Povezano s tem pa je tudi, da moram iz Android prestopiti na iPhone in tudi tukaj ne vem s čim naj začnem. Mobilni telefon uporabljam predvsem za službene zadeve (Mail, Trello, WhatsApp, Skype, Zoom) ter CarPlay mora biti zanesljiv.

Kater starter pack bi bil najboljši za do 1k € rečmo? V mislih imam Watch 3 + iPhone 11. Kaj bi vi priporočali?

RejZoR ::

urosz je izjavil:

Zdravo, tudi jaz imam par vprašanj glede Apple watch.

Povečal sem športno aktivnost in sedaj uporabljam kot fitness tracker Samsung Fit-E band, ki je bolj ali manj zanič, saj ne meri nič. Po parih nasvetih kolegov sem nekako nagnjen k temu, da prestopim na Apple Watch, ampak kolegam med 3, 4 in 5. Uro nameravam uporabljati zgolj za trening in sprehode ipd. kar pomeni da bi mi verjetno 3 bila dovolj?

Povezano s tem pa je tudi, da moram iz Android prestopiti na iPhone in tudi tukaj ne vem s čim naj začnem. Mobilni telefon uporabljam predvsem za službene zadeve (Mail, Trello, WhatsApp, Skype, Zoom) ter CarPlay mora biti zanesljiv.

Kater starter pack bi bil najboljši za do 1k € rečmo? V mislih imam Watch 3 + iPhone 11. Kaj bi vi priporočali?


Bilo je nekaj kritik čez prvo generacijo heartrate senzorja (Series 3), da ni zanesljivo logiral utripa. Kar so baje rešili z drugo generacijo, ki je na modelih Series 4. Vsajkakor sem gledal reviewe na Youtube.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vazelin ::

Sedaj imate tudi neposredno AppStore na uri.:D EKG še vedno ni na voljo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zee ::

Da bi predlagal nakup zadnje generacije ure (Watch 5) in iPhone 11. Alternativno Watch 4, če je na voljo z resnim popustom.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Vazelin ::

in zee že uživaš v 11ki? ;:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zee ::

Jap. 11 Pro. Mega zadeva.

Čeprav je razlika v ceni med 11 in 11 Pro prevelika.

Posebej za tiste, ki hočemo manjši a zmogljiv telefon.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

RejZoR ::

Všečna tale Series 5 urca. Lahko si narediš ogaben pisan dial z 8 komplikacijami, da ti pove vse možne podatke al pa estetsko klasično uro s kazalci in datumom in nič drugega. In menjava dialov je samo par swipov stran. Zgleda da se bom moral še par dni igrat z zadevo, da pogruntam vse kako deluje in kaj se praktično uporablja. Sem si že tud naročil kovinske zapestnice ampak tud tale silikonski ime noro premium feel. Mehek s satenastim finishem. Nice.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vazelin ::

No ja v pasku ne vem kje je kaj premium feela.
Drugač pa kul nakup. Pač top smart watch na tržišču.


Zee: ja, je malo preveč razlike med pro in ne pro za:
- boljši ekran
- bolj premium videz
- boljšo kamero
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

korenje3 ::

futrate ameriški vojni stroj...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

          ::

urosz je izjavil:

Zdravo, tudi jaz imam par vprašanj glede Apple watch.

Povečal sem športno aktivnost in sedaj uporabljam kot fitness tracker Samsung Fit-E band, ki je bolj ali manj zanič, saj ne meri nič. Po parih nasvetih kolegov sem nekako nagnjen k temu, da prestopim na Apple Watch, ampak kolegam med 3, 4 in 5. Uro nameravam uporabljati zgolj za trening in sprehode ipd. kar pomeni da bi mi verjetno 3 bila dovolj?

Povezano s tem pa je tudi, da moram iz Android prestopiti na iPhone in tudi tukaj ne vem s čim naj začnem. Mobilni telefon uporabljam predvsem za službene zadeve (Mail, Trello, WhatsApp, Skype, Zoom) ter CarPlay mora biti zanesljiv.

Kater starter pack bi bil najboljši za do 1k € rečmo? V mislih imam Watch 3 + iPhone 11. Kaj bi vi priporočali?


Če potrbuješ izključno za šport, bi ti jaz priporočal kaj drugega kot applovo uro.

Vazelin ::

korenje3 je izjavil:

futrate ameriški vojni stroj...

A nis ti iranske preproge tihotapil?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

DjTonic ::

Jaz imam AW3 Silver in nisem nikoli imel težav, niti ni poškodovano ohišje in jo skozi nosim. Od kopanja v morju, do košnje trave, tudi beljenje stanovanja, itd. Saj sem želel, da mi skozi meri gibanje in porabljeno energijo ter fitnes statistiko. Deluje še vedno BP. Morda preklopim na AW5, nisem še odločen. Bom pa verjetno vzel črno, da še tisto preizkusim. EKG na AW4 pa si lahko aktiviral npr v Avstriji, ampak je bilo potrebno iti fizično gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Ahim ::

urosz je izjavil:

Kater starter pack bi bil najboljši za do 1k € rečmo? V mislih imam Watch 3 + iPhone 11. Kaj bi vi priporočali?
Da svoja pricakovanja spravis v skladje s cenami naprav (= povecas budget ali zmanjsas svoje zelje).

no comment ::

Ja, res, za 3% mora povečat budget, da dobi novi Apple Watch 3 in iPhone 11. Totalni overkill za to kar bi rad (šport), ampak "kad se ima"...

Ahim ::

no comment je izjavil:

Ja, res, za 3% mora povečat budget, da dobi novi Apple Watch 3 in iPhone 11. Totalni overkill za to kar bi rad (šport), ampak "kad se ima"...

Ja, za najbolj oskubljeno kombinacijo (najbolj cheapo telefon in pred-pred-zadnja generacija zapestnice). Karkoli drugega kot to takoj preseze budget se za precej vec, torej za omenjeni budget ni absolutno nobene izbire in je potemtakem vprasanje nesmiselno (je pa slo vprasanje o izbiri).

urosz ::

Ne se zdaj prerekat o tem če je šla ona kombinacija malo čez budget. To je zgolj okvir, lahko rečemo tudi 1.2k eur.

Point vprašanjaje bil, kaj je smiselno vzeti.

Vazelin ::

rejzor: če imaš nastavljen timer na uri se vidi v stand by-u al moraš še vedno pogledat na uro da se užge da vidiš?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zee ::

Ni treba gledat, ker se ura začne tresti in/ali piskati.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

no comment ::

Ahim je izjavil:


Ja, za najbolj oskubljeno kombinacijo (najbolj cheapo telefon in pred-pred-zadnja generacija zapestnice). Karkoli drugega kot to takoj preseze budget se za precej vec, torej za omenjeni budget ni absolutno nobene izbire in je potemtakem vprasanje nesmiselno (je pa slo vprasanje o izbiri).

Za originalni budget kupi dve uri in dva telefona, pa mu ostane še za večerjo. Tudi če hoče vse novo, lahko kupi iPhone 8 in AW4. Ali iPhone8 in AW5 ali "el-cheapo" iPhone 11 in AW3 (5% skonta je običajno znesek, ki ga lahko odobri dijak prvi dan prakse pri trgovcu). Vse kombinacije bo brez problema uporabljal za šport.

Ampak, če že zapravljamo tuj denar, iPhone 11 Pro + AW5, jasno!

Vazelin ::

V petici se že da iz Apple Music prenest musko na Watch brez da imaš uro priklopljeno na polnjenje?
A veš uno, ko bi šel človek malo na okrog brez mobitela in bi si rad na uro prenesel par komadov, pa ti potem napiše, da se bo preneslo naslednjič, ko bo ura na polnilcu.;(

FU*K YOU APPLE
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Heisenberg ::

Da ne odpiram nove teme... bi lepo prosil za odgovor tukaj...

Ker preprosto si želim imeti Apple Watch (in ker Android konkurenca ne seže tukaj niti do kolen).
Sem nekako primoran zamenjati tudi telefon.


Ker nimam pojma o Apple izdelkih, me zanima KJE ljudje UGODNO kupujejo te izdelke? V Slo ali v bližini ?

Hvala.

Likalnik ::

kdo uporablja od vas Apple Watch LTE? se pravi lahko uporabljam uro za klice in ostalo ter, da telefona nimam s seboj?
nekateri operaterji že ponujajo (Telekom), da imaš lahko dodatno sim in naj bi na ta način to delalo.
Moram priznati, da tu v SLO ne poznam nobenega, da bi na ta način uro že uporabljal....
če kdo kaj več ve o tem naj prosim napiše...hvala

Furbo ::

Ko vidiš ceno za dodatno sim, te mine. Vsaj mobitel je tu totalno retardiran.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

IgorCardanof ::

Heisenberg je izjavil:

Da ne odpiram nove teme... bi lepo prosil za odgovor tukaj...

Ker preprosto si želim imeti Apple Watch (in ker Android konkurenca ne seže tukaj niti do kolen).
Sem nekako primoran zamenjati tudi telefon.


Ker nimam pojma o Apple izdelkih, me zanima KJE ljudje UGODNO kupujejo te izdelke? V Slo ali v bližini ?

Hvala.


Falil si pri ugodno. Z Appleom nicesar ne dobis ugodno. Ce ti je tezko dat za telefon tam v rangu 1000€, potem pomoje kupi kakega rabljenega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Likalnik ::

Furbo je izjavil:

Ko vidiš ceno za dodatno sim, te mine. Vsaj mobitel je tu totalno retardiran.


dodatna sim je na telemachu 10EUR....ampak kot sem se informiral....imajo možnost, da dobiš dodatno sim z drugo številko...se pravi, če me kdo kliče na telefon mi ura ne bo zvonila, ker je druga telefonska številka....ta zadeva je trenutno vsaj pri nas še neuporabna..
ne vem zakaj operaterji ne zrihtajo tega...ker ure kot take že omogočajo to uporabo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

gregor_m ::

Sicer si ne lastim Apple watch imam pa samsung galaxy watch 4 LTE. Sem naročnik T2 in imam duplicirano mobilno številko, torej uporablja se ista za mobitel in uro. Zadeva je delovala zelo dobro. Lahko si klical iz ure in sprejemal klice. Sprejemal in pošiljal si lahko SMS.
Pri MMS pa je omejitev, prejemal si jih lahko, če si hotel pošiljati pa se je MMS predstavljal z drugo mobilno številko. Gre za neko tehnično omejitev, ker se za duplicirano številko v ozadju uporablja še ena navidezna mobilna številka.

In tukaj je en "catch" zakaj vse pišem v pretekliku. Galaxy watch podpira samo 3G in 4G omrežje. T2 ima precej slabo pokrito mobilno omrežje z lastnimi oddajniki, zato je ura večino časa v gostovanju pri mobitelu. Ta pa je pred 1 mesecem ukinil 3G signal in kar na enkrat klicaje ni več možno, ker T2 ne podpira VoLTE (baje bo urejeno naslednje leto). Ura pa ne podpira 2G omrežja.
Ne vem pa kako je z Applovo uro, je pa dobro da se o tem prej pozanimaš.

Meni so LTE ure zelo uporabna reč, ker mi ni bilo vedno potrebno nositi telefona s seboj, sploh pri kakšnem teku/kolesarjenju. Ker pa sem v službi občasno dežuren moram biti na telefon dosegljiv.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1064156989 (632) Djole
»

Samsung Galaxy watch 4

Oddelek: Kaj kupiti
467300 (590) dussan
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441491 (2261) GupeM
»

Apple predstavil svojo prvo fitnes uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
628174 (3082) Mr.B
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20335895 (26491) c3p0

Več podobnih tem