» »

Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2

oo7 ::




Kingdom Come 2 Most Likely to be Powered by CryEngine
Our editor conducted an extensive interview with Tobias Stolz-Zwilling from Warhorse Studios. One of the topics of the interview was the CryEngine technology, which was used in the development of the RPG Kingdom Come: Deliverance. It is more than likely that the sequel will also be powered by this technology.

https://www.gamepressure.com/newsroom/k...


“We don't want to change it for a simple reason: we've created so many tools for it, we've adapted it well enough... CryEngine hasn't been used in RPGs before. We've done so much around this engine that we're afraid abandoning it would mean starting from scratch. And considering how long it took us to get CryEngine into the game, it would simply be too much. So we hope for further good cooperation with Crytek,” the dev said.



Prva igra je bila kar velik uspeh tako, da ni dvoma, da ne bo drugega dela.

xxxul ::

edino vprasanje ce bo enako vzdusje, zdej ko so se prodal...

Kurzweil ::

Leta sem čakal prvi del, do sedaj pa sem ga igral točno 30 min. Sem si rekel, da počakam še par popravkov, da bo igra malce bolj optimatizirana in popravljena, kar je normalno pri veliki večini (če ne kar vseh) malce večjih RPGjih. Naj mi nekdo pove, je KC:D sedaj že tolk "popatchana", da se je lahko počasi lotim?

Za drugi del pa mislim, da ni nobenega straha, če bo kreativnost in želja takšna kot pri prvem delu + precej večja ekipa in budget, potem ne vidi razloga za kaj slabega, edino če se ne bo novi lastnik preveč vmešaval, kar se rado zgodi...

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Naj mi nekdo pove, je KC:D sedaj že tolk "popatchana", da se je lahko počasi lotim?




Zdaj je že 1 leto in pol od izida tako, da bi morala biti.

xxxul je izjavil:

edino vprasanje ce bo enako vzdusje, zdej ko so se prodal...


To je zdaj vprašanje ja koliko se bodo vmešavali v njihovo delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LunKi ::

Kurzweil je izjavil:

Leta sem čakal prvi del, do sedaj pa sem ga igral točno 30 min. Sem si rekel, da počakam še par popravkov, da bo igra malce bolj optimatizirana in popravljena, kar je normalno pri veliki večini (če ne kar vseh) malce večjih RPGjih. Naj mi nekdo pove, je KC:D sedaj že tolk "popatchana", da se je lahko počasi lotim?

Za drugi del pa mislim, da ni nobenega straha, če bo kreativnost in želja takšna kot pri prvem delu + precej večja ekipa in budget, potem ne vidi razloga za kaj slabega, edino če se ne bo novi lastnik preveč vmešaval, kar se rado zgodi...


Zadeva je polished and finished. Mislim, da so izdali tudi zadnji DLC in patch in se posvečajo KCD2.

Kurzweil ::

To je uradno, kar se tiče patchov in DLCjev, pa mi naj kdo pove, kako je v praksi? gameplay dela normalno? questi gredo gladko? fight je proper? potem razni glitchi kar se geometrije tiče? še padajo FPSji na določenih grafičnih karticah?

LunKi ::

Preigral. Best game od Mafie naprej. Kot receno je development finished. Meni je vse delalo super, se zadnja dva DLC-ja mam za prespilat. Ni nekih bugov in problemov. Je pa zahteven combat, sploh na zacetku te un se med lokalnim brawlom skoraj zmelje. Potem je lazje. Bolje kot je, ne bo nikoli razen verjetno unofficial patchi:)
Tako dober, da sem po desetletju kupil prvi game, celo collectors edition.

Kurzweil ::

LunKi je izjavil:

Preigral. Best game od Mafie naprej. Kot receno je development finished. Meni je vse delalo super, se zadnja dva DLC-ja mam za prespilat. Ni nekih bugov in problemov. Je pa zahteven combat, sploh na zacetku te un se med lokalnim brawlom skoraj zmelje. Potem je lazje. Bolje kot je, ne bo nikoli razen verjetno unofficial patchi:)
Tako dober, da sem po desetletju kupil prvi game, celo collectors edition.


Evo si me prepričal, se je počasi lotim. Prvič, ko sem igral, me je sfocal on čisto ta prvi v vasi :))

overload ::

Ja, trenutna različica je dodelana dovolj, da med igro nisem naletel niti na en vecji bug. Mogoče največji fail je bil pri enem questu, kjer sem dobil najboljši meč in je bilo relativno na začetku.
Je pa igra ena izmed najboljših, kar sem jih igral. Morda potrebuje še nadgradit bojevanje v areni, da bi bila še kakšna stopnja težavnosti višje, morda boj na konju pa tudi uporaba loka ni bila nekako zelo dodelana.
Se pa že veselim novega dela.

LunKi ::

Kurzweil je izjavil:

LunKi je izjavil:

Preigral. Best game od Mafie naprej. Kot receno je development finished. Meni je vse delalo super, se zadnja dva DLC-ja mam za prespilat. Ni nekih bugov in problemov. Je pa zahteven combat, sploh na zacetku te un se med lokalnim brawlom skoraj zmelje. Potem je lazje. Bolje kot je, ne bo nikoli razen verjetno unofficial patchi:)
Tako dober, da sem po desetletju kupil prvi game, celo collectors edition.


Evo si me prepričal, se je počasi lotim. Prvič, ko sem igral, me je sfocal on čisto ta prvi v vasi :))


Evo točno ta mi je ostal v spominu. Res je težak ta prvi oz. moraš biti potrpežljiv, ker kar nekaj časa traja da ga knockaš out.

Drugače ti pa tudi najboljši meč kaj preveč ne pomaga, bolj je potrebno obvladati combat še posebej ko je več nasprotnikov.

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance sequel could be revealed at E3 2021

https://www.gamesradar.com/kingdom-come...


Prva igra KCD, ko enkrat padeš notri je fenomenalna :)

sentiš ::

Komaj čakam! Prvi del del je bil mega z modi!

oo7 ::

sentiš je izjavil:

Komaj čakam! Prvi del del je bil mega z modi!


Pa še konča se zgodba tako, da kliče po nadaljevanju :) Men ima KCD eno najlepših map kar se tiče iger.

Polda ::




Sem gledal v živo lepa predstavitev igre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
750110303 (65) oo7
»

System Shock Remake (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17733408 (989) oo7
»

Crysis 4

Oddelek: Igre
474834 (399) oo7
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841275 (24421) kajetan
»

Na splet ušli načrti za naslednika Xboxa

Oddelek: Novice / Konzole
3410666 (8491) Jst

Več podobnih tem