» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
15 / 16
»»

Zmajc ::

Na epic stoje ie bila igra zastonj kak mesec nazaj ...tsk tsk tsk.

yoco ::

Navadna verija, ni bla Royal Editon

oo7 ::

Posneli bodo film ali pa TV serijo po igri Kingdom come Deliverance :)

The RPG Kingdom Come: Deliverance will receive a live-action adaptation. However, it has not been decided yet whether it will be a movie or a TV series

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance to Release Next Month on Switch - Rumor

https://wccftech.com/kingdom-come-deliv...

oo7 ::

Razvijalci igre Kingdom come deliverance so potrdili, da igre ne bo za Switch. Vsaj zaenkrat ne.

Zmajc ::

Jebi ga, ko bo Nintendo v konzole nehal 2 generaciji star hardware dajat bojo meli več iger.

oo7 ::

Switch je po moči med Ps3 in Ps4 ? Vprašanje če bi lahko sploh poganjal KCD, ker je kar strojno zahtevna igra.

Zmajc ::

Switch ima DD4 in ssd disk ampak procesor je 4-5x počasnejši od Ps4 Pro

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Switch ima DD4 in ssd disk ampak procesor je 4-5x počasnejši od Ps4 Pro



Se pravi bi morali kar pogršati grafiko, da bi igra delala na Switchu ?

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance BETA with RTX 3090 RAYTRACING in 2021 - still most realistic graphic today?

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance igra je prodala 4 mio kopij.

Upam, da že pridno delajo nadaljevanje, da nadaljujejo zgodbo odlične prve igre.

oo7 ::

Studio Warhorse ima že 180 zaposenih in išče nove ljudi.




Lahko bi že počasi in končno napovedali Kingdom come deliverance 2 :)


Ena najboljših iger kar sem jih igral kljub začetnim težavam hrošči.

Lojzze ::

Henry simulator...strinjam ena najjačejših!

Furbo ::

Yep, Henry should visit us again.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Preden so začeli delati igro KCD so imeli v načrtu tri akte se pravi ACT I ACT II in ACT III. In, ko so delali ACT I so prišli, do spoznanja, da bo igra veliko večja, kot so si sprva zamislili.
Tako, da so v prvi igri naredili ACT I in ACT II.
ACT III pa so pustili za nadaljevanje.

Igro so delali dolgo in verjetno če bi delali še ACT III mogoče igre še vedno ne bi bilo zunaj ?

oo7 ::

Letos junija izide strip Kingdom Come: Deliverance , ki bo povedal zgodbo, ki se odvija pred igro se pravi prequel. Izšli bodo 4 deli.




Since the capture of King Wenceslaus IV by his half brother, King Sigismund, the Kingdom of Bohemia has been in disarray. The once peaceful Kingdom is now filled with screams of terror as King Sigismund and his army, full of Cuman mercenaries, slaughter those who oppose him. Sigismund is aided by Istvan Toth and his bandit army, as they are able to raid the recently destroyed villages for silver and weapons while also bringing fear to Wenceslaus loyalists.

oo7 ::

Sem se odločil, da še enkrat preigram tole igro sedaj, ko lahko igram na boljši grafiki :)

Nisem pa še nobenega DLC-ja kupil za tole igro. Kateri se splačajo ?

Strato5 ::

Jaz osebno sem preigral vse DLC-je razen tournamenta, ker sem bil z glavno zgodbo že fertik, ko je izšel in nisem hodil nazaj igrat samo tistega, ker je treba lovit določene dneve itd; mi je pa kolega omenil, da je dober.
Ostale DLCje res priporočam kar vse, ker so meni bili odlični, kot tudi sama igra. DLC-ji dodajo vsak nekaj posebnega, česar nimaš v osnovni kampanji.
Edini, katerega ne boš pogrešal, če ga preskočiš je treasures of the past, če nisi ravno tip za iskanje skritih zakladov. če ti je tak gameplay zanimiv, pa priporočam tudi tega, ker je mene kar zabavalo iskanje tistih map in izgubljenih zakladov :)

LunKi ::

Vrhunski game. Čakam nadaljevanje.

oo7 ::

Strato5 je izjavil:

Jaz osebno sem preigral vse DLC-je razen tournamenta, ker sem bil z glavno zgodbo že fertik, ko je izšel in nisem hodil nazaj igrat samo tistega, ker je treba lovit določene dneve itd; mi je pa kolega omenil, da je dober.
Ostale DLCje res priporočam kar vse, ker so meni bili odlični, kot tudi sama igra. DLC-ji dodajo vsak nekaj posebnega, česar nimaš v osnovni kampanji.
Edini, katerega ne boš pogrešal, če ga preskočiš je treasures of the past, če nisi ravno tip za iskanje skritih zakladov. če ti je tak gameplay zanimiv, pa priporočam tudi tega, ker je mene kar zabavalo iskanje tistih map in izgubljenih zakladov :)


Pa v DLC-jih igraš kot Hennry ? Se dogaja na isti mapi ?

oo7 ::

LunKi je izjavil:

Vrhunski game. Čakam nadaljevanje.


Tudi jaz komaj čakam na nadaljevanje :) vrhunska igra.

Ampak verjetno bodo zamenjali pogon.

Lojzze ::

V Womans lot igraš kot Rezka,tako da dobiš še njen pogled na štart igre

oo7 ::

Lojzze je izjavil:

V Womans lot igraš kot Rezka,tako da dobiš še njen pogled na štart igre


V womans lot je potem sploh kaj mečevanja ?

Strato5 ::

oo7 je izjavil:

Lojzze je izjavil:

V Womans lot igraš kot Rezka,tako da dobiš še njen pogled na štart igre


V womans lot je potem sploh kaj mečevanja ?


Ne spomnim se dejansko več podrobnosti, ampak woman's lot ne doda samo tega da igraš tisti flashback s Terezine perspektive. Doda tudi možnost, da Henry dobi psa, ki ti lahko pomaga v compatu potem naprej in še neke dodatne queste. Je pa res, da ni combat glavni del vsebine tega DLCja, ampak bolj zgodba oziroma ozadje nekaterih teh določenih likov.
Podobno tudi tisti amorous adventures niso glih okrog combata, ampak je bil meni res smešen DLC.

Izi ::

Tereza ima ves čas s seboj svojega zvestega psa, ki ga lahko komandira da napada sovražnike ali pa išče zanimivosti. Če se prav spomnim se med zgodbo nauči lokostrelstva in potem s pomočjo psa in loka lahko kar dobro odstranjuje sovražnike.

oo7 ::

Če bi hotel kupiti vse DLC-je pride kar nekaj eur.

Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot 7,99€

Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards 5,99€

Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon 5,99€

Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes 5,99€

Kingdom Come: Deliverance - Treasures of The Past 3,99€

oo7 ::

Kar se pa tiče psov v igri pa znajo dobro zatežit. Pes te ugrizne za roko takrat ne moreš veliko ostali sploh če jih je več te pa potolčejo. Tako, da je vedno pametno prvo psa onesposobit.

Horas ::

sj imaš na travnikih, čemu bi kupoval.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Če bi hotel kupiti vse DLC-je pride kar nekaj eur.

Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot 7,99EUR

Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards 5,99EUR

Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon 5,99EUR

Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes 5,99EUR

Kingdom Come: Deliverance - Treasures of The Past 3,99EUR


Nah, na kakšni platformi se vzame za Kindgom Come : Royal edition, ki ima vse to že vključeno.
Oziroma ključi startajo že pri 9EUR
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

oo7 ::

ROYAL DLC PACKAGE je na Steamu 19.99 eur

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance - 2022 RAYTRACING extreme Photorealistic graphic - Apex ENB - Apex Guide

opeter ::

Samo kot zanimivost:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Warhorse Studio je objavil, da so presegli 5 milijonov prodanih izvodov igre.
Ker gre za AA igro se to šteje kot dober dosežek.

oo7 ::

Me veseli, da se igra dobro prodaja :)

Upam, da kmalu uradno napovejo nadaljevanje. Sem pred kratkim v drugič preigral igro in Hennry ima še vedno neporavnane račune. Najbolj pomemben quest katerega gledaš od začetka igre pa do konca ga v bistvu sploh ne končaš.

oo7 ::

Malo starejša novica




Uradne najave za igro KCD 2 še ni.

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance - 5 Years Anniversary Trailer





Že kar 5 let 8-O

Jaz sem jo preigral dvakrat. Fenomenalna igra.


Warhouse studios se je v komentarjih odzval na en komentar - We're working on something already, but it will still take some time until the big reveal. Stay tuned. :)

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance Studio Hiring Cinematic Designer for New Project
The job involves creating "AAA quality cutscenes full of humor, action, thrill and generally unique moments" and experience with CryEngine.

https://gamingbolt.com/kingdom-come-del...

Glede na uspeh prve igre je tole sigurno nadaljevanje. Nadaljevanje po govoricah naj bi se imenovalo Kingdom Come : Retribution.

Nekateri celo pravijo, da bi igra lahko izšla konec letošnjega leta... je že 5 let od prve igre tako, da je vse možno.


Kot kaže tudi naslednjo igro delajo v CryEngine pogonu. Verjetno delajo z najnovejšo verzijo Cryengine 5 medtem, ko bo verjetno Crytek naredil Crysis 4 v Cryengine 6 kateri pogon naj bi bil še v izdelavi ?

Kayzon ::

Dej oo7 mam idejo za temo,ce se ti da bi lahko naredil temo za samo PC EKSLUZIVNE igre,pa updajtas skos. Tko vsi zanri,od RTS pa do FPS,stealth itd.. K tezko sledim zadnje case kaj pride za pc,pa ne govorim o teh multiplatform jajcih s konzol |-.-|

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Dej oo7 mam idejo za temo,ce se ti da bi lahko naredil temo za samo PC EKSLUZIVNE igre,pa updajtas skos. Tko vsi zanri,od RTS pa do FPS,stealth itd.. K tezko sledim zadnje case kaj pride za pc,pa ne govorim o teh multiplatform jajcih s konzol |-.-|


Saj obstaja tema Igre (brez lastne teme)

oo7 ::

ZASLUŽENO 8-)

Warhorse studios na X

Happy #KCD Anniversary everyone! ? We are proud to share that Kingdom Come: Deliverance has surpassed the 6 million copies mark. We wouldn't be here if it weren't for you... so a big THANK YOU!

oo7 ::

Evo ta čudovita igra pride še na Nintendo Switch.

Kingdom Come: Deliverance - Nintendo Switch Announcement Trailer



15 marec 2024

oo7 ::

18 aprila naj bi najavili igro Kingdom Come: Deliverance 2.

Deep Silver and Warhorse Studios revealed earlier today their plans to announce a new game on April 18th. And, according to Tom Henderson, this new game will be the sequel to Kingdom Come: Deliverance.

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance 2 izide enkrat letos. Na igri dela 250 ljudi. Prvo igro je delalo manj kot 20 ljudi.

oo7 ::

Tole zgleda neverjetno dobro :D

Kingdom Come: Deliverance II Official Announce Trailer






Kingdom Come: Deliverance II is a thrilling Action RPG, set amid the chaos of a civil war in 15th Century Bohemia.

You are Henry of Skalitz - an ordinary man doing extraordinary things - caught in a gripping tale of revenge, betrayal and discovery as he embarks on an epic journey, 'from a humble blacksmith's forge to the court of Kings', as he searches for purpose in this beautiful but brutal medieval world.

From bustling city streets to lush forests, discover this open-world Medieval Europe through an unforgettable adventure filled with action, thrill and wonder.

D3m ::

Warhorse.

Ta igra bo CHAD in nič WOKE. :D

Hvala Vávra.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Lojzze ::

Jesus Christ be praised

oo7 ::

D3m je izjavil:

Warhorse.

Ta igra bo CHAD in nič WOKE. :D

Hvala Vávra.



Kot kaže bo igra to kar mora biti se pravi srednjeveška brez elementov 21 stoletnja :)

oo7 ::

Lojzze je izjavil:

Jesus Christ be praised


I feel quite hungry ;)

rkobarov ::

upam da bo moja 3080ti iztisnila 60fps na x1440
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

oo7 ::

rkobarov je izjavil:

upam da bo moja 3080ti iztisnila 60fps na x1440


Sistemskih zahtev še ni.

Nekaj se je govorilo, da naj bi igra tekla na UE5 pogonu ampak kot kaže bo kot v prvem delu na CryEngine ?
Tudi Vavra je nekaj časa nazaj skritiziral Unreal pogon.
««
15 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
142069 (161) Zmajc
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120708 (4786) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811780 (1520) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558335 (2085) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212517 (1518) Berserker

Več podobnih tem