» »

Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2

1
2
3 4

Polda ::

Tole mi ne gre ravno skupaj 5-6 ur cutscenov in 11 000 strani scenarija ? A ne bi moralo biti več cutscenov razen če npcji v igri skos govorijo ?

bemfa ::

Bolj pomembno vprašanje: koliko besed je zgeneriral AI? :D

Izi ::

Polda je izjavil:

Tole mi ne gre ravno skupaj 5-6 ur cutscenov in 11 000 strani scenarija ? A ne bi moralo biti več cutscenov razen če npcji v igri skos govorijo ?

Cutscene filmi so samo skozi glavno zgodbo. Na začetku jih je ogromno, v prvih urah igranja gledaš pretežno samo filme, skozi večji del igre jih skoraj ne vidiš, potem pa se spet pojavijo na koncu ko zaključiš glavno zgodbo.
Vsi stranski questi in opravila, ki jih je ponavadi za okoli 80% igre pa nimajo nobenih cutscenov, govora pa ogromno. V scenariju je vse tudi najbolj obstranske naloge.

Kurzweil ::

Izi je izjavil:

Polda je izjavil:

Tole mi ne gre ravno skupaj 5-6 ur cutscenov in 11 000 strani scenarija ? A ne bi moralo biti več cutscenov razen če npcji v igri skos govorijo ?

Cutscene filmi so samo skozi glavno zgodbo. Na začetku jih je ogromno, v prvih urah igranja gledaš pretežno samo filme, skozi večji del igre jih skoraj ne vidiš, potem pa se spet pojavijo na koncu ko zaključiš glavno zgodbo.
Vsi stranski questi in opravila, ki jih je ponavadi za okoli 80% igre pa nimajo nobenih cutscenov, govora pa ogromno. V scenariju je vse tudi najbolj obstranske naloge.


Kar je prav... na začetku te morajo itak spravit na premiso in vpeljat v zgodbo, še kakšno stvar razložit... potem pa seveda stvar začne utrujat... jasno zgodba mora štimat, odvečnega balasta pa ni treba. Pa ne vem, če nisem ravno tu nekje na ST zasledil za eno igro, pa mislim, da je tudi RPG, da je res grozno moteče, ker je teh cutscenov, naracije in dialogov res preveč, pa se ne morem spomnit za katero igro gre...

Izi ::

Kurzweil je izjavil:

Pa ne vem, če nisem ravno tu nekje na ST zasledil za eno igro, pa mislim, da je tudi RPG, da je res grozno moteče, ker je teh cutscenov, naracije in dialogov res preveč, pa se ne morem spomnit za katero igro gre...

Igra z največ cutscenami je "Death Stranding". Bilo jih je vse skupaj za 7 ur, najdaljši je bil dolg kar 31 minut.
Ampak so bili res mojstrsko izdelani in mene ni niti najmanj motilo.

Kurzweil ::

Sem skoraj prepričan, da ni bil Death Stranding... pe menda je bil bolj problem v dialogih, kot v samih cutscenih... nima veze.

oo7 ::

Metal Gear Solid 4 ima najdaljši cutscene v enem kosu 71 minut vse skupaj pa od 8-9 ur cuscenov.

oo7 ::

Tisti kateri so podprli prvo igro KCD na Kicstarterju 10 let nazaj bodo lahko igrali KCD II zastonj.

trololololo ::

Normalen razvijalec iger (zaenkrat). Kar je danes bolj redkost kot pravilo. kljub temu, da me igre ne zanimajo (sem pa prvi del malo igral), jih bom finančno podprl. Mogoče kupim celo dve kopiji 2 iz principa, tudi če ne bom sploh igral. V teh časih je treba finančno podpreti vsakogar, ki je normalen in ne promovira woke, transgender, lgtbq, islam in vse kar pride v tem paketu agendo ter ne potvarja dejstev, zgodovine in zanika same realnosti.

oo7 ::

trololololo je izjavil:

Normalen razvijalec iger (zaenkrat). Kar je danes bolj redkost kot pravilo. kljub temu, da me igre ne zanimajo (sem pa prvi del malo igral), jih bom finančno podprl. Mogoče kupim celo dve kopiji 2 iz principa, tudi če ne bom sploh igral. V teh časih je treba finančno podpreti vsakogar, ki je normalen in ne promovira woke, transgender, lgtbq, islam in vse kar pride v tem paketu agendo ter ne potvarja dejstev, zgodovine in zanika same realnosti.


Jaz bom kupil ob izidu 1 kopijo drugače se pa strinjam z napisanim ;)

Gregor459 ::

Izi je izjavil:

Collector's Edition ima vključeno igro, Gold edition (ki sama stane 90€), zato je treba paziti katero verzijo kupiš za PC ali za konzole.
Collector's Edition so začeli prodajati en teden nazaj in do sedaj še ni bilo nikjer zaslediti nobene verzije za PC. Vse je samo za konzole.
Izbrali so samo dva ekskluzivna prodajalca, enega za Evropi in enega za Ameriko. Vse skupaj je primer za ekonomiste kako se zadeve ne smeš lotiti. Spet bodo služili samo preprodajalci

Collector's Edition v Evropi prodaja ekskluzivno samo Amazon. Ta je imel en teden nazaj na voljo par kosov za konzole, ki so pošli takoj. Od tedaj nimajo nič več. Cena je bila okoli 220 €.
V Ameriki ima ekskluzivo GameStop, ta pa ima ves čas zalogo ampak tudi ta samo za konzole. Cena je 200$. To je verjetno cena brez davka.
O Zbirateljski PC verziji zaenkrat ne diha ne sluha.



Bo tudi zbirateljska ? Če je collector 220 eur bo zbirateljska močno čez 300 eur ?

Izi ::

Gregor459 je izjavil:

Bo tudi zbirateljska ? Če je collector 220 eur bo zbirateljska močno čez 300 eur ?

Kaj je s tvojo angleščino? Jaz sem samo prevedel. Collectors edition po slovensko pomeni zbirateljska izdaja.

Polda ::

bemfa je izjavil:

Bolj pomembno vprašanje: koliko besed je zgeneriral AI? :D


A to se že dogaja ?

oo7 ::

Zemljevid mesta Kuttemberg v KCD II




Rattay je bil v prvi igri največje naselje.





Kot kaže bo Kuttemberg res veliko mesto :D

Furbo ::

Polda je izjavil:

bemfa je izjavil:

Bolj pomembno vprašanje: koliko besed je zgeneriral AI? :D


A to se že dogaja ?

Imaš že mode za igre, kjer ti NPCji v živo (z malce zamika) s pomočjo AI odgovarjajo na vprašanja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Gregor459 ::

Izi je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Bo tudi zbirateljska ? Če je collector 220 eur bo zbirateljska močno čez 300 eur ?

Kaj je s tvojo angleščino? Jaz sem samo prevedel. Collectors edition po slovensko pomeni zbirateljska izdaja.


Zmedu si me pa anlgeščina malo šepa. Zdaj vse jasno.

Polda ::

Furbo je izjavil:

Polda je izjavil:

bemfa je izjavil:

Bolj pomembno vprašanje: koliko besed je zgeneriral AI? :D


A to se že dogaja ?

Imaš že mode za igre, kjer ti NPCji v živo (z malce zamika) s pomočjo AI odgovarjajo na vprašanja.



Samo ti Npcji niso povezani z glavnimi questi in vplivajo na glavno zgodbo ?

Polda ::

oo7 je izjavil:

Zemljevid mesta Kuttemberg v KCD II




:D


A je kakšen grad v Kuttembergu ali je samo katedrala ?

oo7 ::

Polda je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zemljevid mesta Kuttemberg v KCD II




:D


A je kakšen grad v Kuttembergu ali je samo katedrala ?


Na zemljevidu ni videtu gradu razen večih cerkev.

Izi ::

Nobenega gradu ni v mestu. Kuttenberg pa ima kar 7 sakralnih objektov. Vsi so obstajali že v časi igre. Mesto ima 3 katedrale, 2 cerkvi, 1 sinagogo in 1 kapelo.

Nekaj zanimivosti, ki jih bo verjetno opaziti tudi v igri:
Kuttenberg je bilo v času igre eno od dveh najpomembnejših mest na Češkem (takratna Bohemija). Enako ali pa celo bolj pomembno in znano kot Praga, ki je samo dobrih 50 km zahodno od Kuttenberga.
V Kuttenbergu je takrat živela mešanica različnih narodov (Čehi, Nemci, Madžari, Poljaki, ...) in morda bo marsikoga presenetilo ampak v času igre je bilo v mestu največ Nemcev, tudi nemščina je bil najbolj govorjen jezik v mestu. Ne vem koliko bodo to v igri upoštevali, sem pa v Demo igranju videl nekoga, ki se v mestu pogovarja s Henrijem z močnim nemškim naglasom in kupom nemških besed, čeprav je bilo igranje v angleščini.

V času igre je bilo mesto Kuttenberg staro že okoli 300 let. Že takrat je bilo staro mesto.
Mesto je bilo znano po rudniku srebra in v mestu je bila takrat tudi edina kovnica denarja za celo Bohemijo. Izdelovali so Groše (takratni denar), ki so vsebovali veliko količino srebra iz tamkajšnjih rudnikov in so bili torej pravi srebrniki ( Henrija bo pametno trenirati v vlomilskih veščinah, če se bo slučajno kako dalo pretihotapiti v kovnico >:D )

Spodaj na jugu mesta vidimo "reko", ki je v resnici malo večji potoček in številni na roko skopani kanali za poganjanje mlinov in izpiranje rude. Tako da je bila voda okoli mesta že v tistih časih smrtonosno zastrupljena. Mesto je imelo zato ločene vodnjake kot edino pitno vodo.

Kuttenberg je originalno nemško ime mesta, ker so ga tudi ustanovili Nemci. Čehi danes seveda ne uporabljajo nemškega imena ampak svojega, Kutná Hora (če bo kdo iskal na zemljevidu).
Obe imeni pomenita isto in sicer Kutna gora, če bi ime prevedli v slovenščino. Ime mestu so dali nemški menihi, ki so to "goro", ki stoji ob mestu in je sicer visoka samo 360 metrov, poimenovali po svojih meniških plaščih, ki jih Slovenci imenujemo Kute, po nemško pa so Kutten.

Kurzweil ::

V Kutni Hori sem bil že 7-8x in vedno najdem kaj novega. Všeč mi je, da še danes nima preveč modernih elementov in ko je večer pravi, dobiš za trenutek celo občutek, da si v 15. stolteju.

Teh sakralin objektov je cel shitload...

Najbolj impresionira cerkev Sv. Barbare, okoli je cel kup objektov, tudi samostan, neka univerza, poti okrog so pravljične... markantna je tudi cerkev, bom kar copy/pastal, ker se zdejle ne spomnim, imenuje se Lady and Saint John the Baptist church... potem kostnice, ki sem jih omenil že pred časom in katere tudi vedno obiščem... seveda se je v 14. stoletju mesta močno dotaknila tudi kuga, kar se je igra že tako v 1. delu navezovala... tudi o močni rudarski in obrtniški tradiciji sem že govoril... mestece ima tudi glavni trg, kjer se bo precej dogajalo v tej igri predvidevam... večino stvari imate spodaj na tem linku .. pač selo idealno za igro tipa KCD... sicer pa če boste pogledali google maps sliko tega mesta, bo dejansko v 80% isto, kot je bilo davno... to mesto je dejansko že par 100 let isto veliko glede na prebivalstvo.

Ima pa Kutna Hora tudi grad, manjšega... imenuje se Žleby castle in je tudi na seznamu UNESCA

Priporočam obisk tega kraja... jaz ga bom verjetno ponovno obiskal prihodnje leto, takrat ga bom zaradi igre mogoče videl malce drugače, kot sem ga do sedaj... je pa ta kraj obiskalo že kar nekaj Slovencev, tam okrog se dogaja kar nekaj festivalov, kjer tudi srečujem Vavro, tako da gre vsak na obisk tega kraja že zaradi kostnice, ker je prvo kar povabi. Predvidevam, da bo folku drugi leto ta kraj še toliko bolj zanimiv.

Tudi če mesto nima tistega tipičnega gradu, pa so objekti od cerkev, mestnih hiš, samostanov in podobnega kar prezenca... mesto je lepo tlakovano še danes, zvečer, ko je mestni zahod, ko je lepo osveljetno in ko si na kakšni lepo točki, izgleda prečudovito. Jaz če bi odločal na občini v Kutni hori, bi definitivno hotel, da je celotno mesto osvetljeno s petrolejem, svečami... kot je par ulic v Pragi, ko zjutrj prav s tistimi palicami prižigajo... zgleda magical.

Prej sem verjetno pozabil povedat, Kutna Hora je bila nakdaj največje najdbišče srebra v Evropi... v enem od prispevkov sem prej zasldil, da so izkopali celo 30% vsega srebra v Evropi! Mogoče je to še najbolj povedno, kako pomembno selo je to bilo včasih.

Evo še malce za občutek... če kaj obožujem, pa je to srednjeveška arhitektura in zavedanje, da se to vzdržuje... nekaj so kraji tipa Praga, Bratislava, Budimpešta, ki so bolj za instant turiste... tisti pravi nedotaknjeni biseri pa so takšna mesteca, kot je Kutna Hora oz. Kuttenberg...

Evo



pa še tole

Kurzweil ::

Aja, obstaja tudi pivo Kutna Hora, ki se ga da dobiti tudi v Sloveniji... če se prav spomnim, je bila pivovarna ustanovljena v 15. stoletju... tako, da bom presenečen, če ne bo omenjen tudi v igri...


Evo, more Kutna Hora...



Gregor459 ::

Kurzweil je izjavil:

V Kutni Hori sem bil že 7-8x in vedno najdem kaj novega. Všeč mi je, da še danes nima preveč modernih elementov in ko je večer pravi, dobiš za trenutek celo občutek, da si v 15. stolteju.





7-8x si že bil v Kutni Hori ? To greš vedno samo tja ali imaš še kakšno drugo pot ? To greš tja kot turist ali imaš službeno pot ?

Gregor459 ::

Izi je izjavil:

Nobenega gradu ni v mestu. Kuttenberg pa ima kar 7 sakralnih objektov. Vsi so obstajali že v časi igre. Mesto ima 3 katedrale, 2 cerkvi, 1 sinagogo in 1 kapelo.




Zanimivo kar tri katedrale in samo 2 cerkvi in samo 1 kapela.

Polda ::

Upam, da zahteve za to igro niso previsoke, da bo moj pc zmogel.

oo7 ::

Kurzweil ::

@Polda, mislim, da kar se rama, diska in cpuja tiče, da verjetno imaš OK, ker to je tudi sicer nek minimum danes, če pa nimaš OK grafične, pa če ne nameravaš trošit, bo takrat prišla ven serija 50, kar se NVIDIE tiče, kar pomeni, da bo cena malce padla, sploh starejšim modelom oz. folk bo prodajal grafične, ker bo seveda kupoval nove, tako da boš ugodno dobil grafično, da ti bo delalo OK. Pri KCD je res zelo pomembno, da imaš vse ali pa večino grafičnih nastavitev naxitih na max oz. blizu temu, da dobiš ta prečudovit svet, ki ga igra premore.

oo7 ::

Jaz imam

RAM 32 GB
Procesor 5 5600x
GPU RTX 3060 TI

Rama več kot dovolj ostalo pa na meji recommended.

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance 2 is EVERYTHING fans wanted

Izi ::

O joj, jaz sem s svojo GTX 1660Ti že na čistem minimumu. Trenutno je tako zanič čas za kupovanje grafičnih da mi mora zdržati vsaj še eno leto.
Igra bo imela podporo za FSR 2.2 če sem prav obveščen. Na 1080 resoluciji bo morda šlo na srednjih nastavitvah s kakšnimi 50 fps. Ta igra je tako ali tako precej počasna ;)

oo7 ::

Izi je izjavil:

O joj, jaz sem s svojo GTX 1660Ti že na čistem minimumu. Trenutno je tako zanič čas za kupovanje grafičnih da mi mora zdržati vsaj še eno leto.
Igra bo imela podporo za FSR 2.2 če sem prav obveščen. Na 1080 resoluciji bo morda šlo na srednjih nastavitvah s kakšnimi 50 fps. Ta igra je tako ali tako precej počasna ;)


Pa so ti, do zdaj vse igre delovale normalno ? Ali je že bila težava pri kateri ?
Če ni skrivnost kateri CPU imaš ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Pa so ti, do zdaj vse igre delovale normalno ? Ali je že bila težava pri kateri ?
Če ni skrivnost kateri CPU imaš ?

Vse deluje brez problemov, moram pa vse večkrat posegati po Medium nastavitvah in se včasih zadovoljiti tudi z manj kot 60 FPS.
CPU je Ryzen 5 3600. Ta je zaenkrat še čisto v redu.

Kurzweil ::

Sem kar malce presenečen, koliko igrate igre, in kakšen hardware imate oz. imata. Ne rečem, tudi meni je smešno, ko wannabe gamerji "rabijo" 200fps in podobno, ampak manj kot 60fps pa je že kar opazno. Vas nič ne mika igrat v malce večji resoluciji? Sploh pri igrah tipa KCD je recimo 4k pravi balzam oz. to, kar se reče proper experience v igri. Fino je seveda tudi to, da ko pride to kakšne masovke, da ne pade FPS pod znosne meje.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa so ti, do zdaj vse igre delovale normalno ? Ali je že bila težava pri kateri ?
Če ni skrivnost kateri CPU imaš ?

Vse deluje brez problemov, moram pa vse večkrat posegati po Medium nastavitvah in se včasih zadovoljiti tudi z manj kot 60 FPS.
CPU je Ryzen 5 3600. Ta je zaenkrat še čisto v redu.


Ko izide RTX 5000 serija bodo pri RTX 3000 padle cene pa se bo splačalo malo nadgraditi ?

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Sem kar malce presenečen, koliko igrate igre, in kakšen hardware imate oz. imata. Ne rečem, tudi meni je smešno, ko wannabe gamerji "rabijo" 200fps in podobno, ampak manj kot 60fps pa je že kar opazno. Vas nič ne mika igrat v malce večji resoluciji? Sploh pri igrah tipa KCD je recimo 4k pravi balzam oz. to, kar se reče proper experience v igri. Fino je seveda tudi to, da ko pride to kakšne masovke, da ne pade FPS pod znosne meje.


Predrago, da bi non stop posodabljal PC.
Jaz zamenjam računalnik enkrat na 5,6,7 let.
2014 sem kupil kupil nov PC s GTX 970 katerega sem uporabljal dobrih 6 let. Edini manjši problem je bil pri igri RDR II in nato Cyberpunk 2077 kateri pa je bil povod za novo saj mi je igra delala samo s 15FPS.
2020 ali 2021 sem kupil nov PC s RTX 3060 TI upam, da bo kos igram še tam naslednjih 3 ali 4 leta :)

S GTX 970 sem igral na 1080p
Sedaj s RTX 3060TI igram na 1440p

Kurzweil ::

Če ti je OK 1080 in 1440p potem je to še čist OK. Je pa dejansko 2080, katera je reccomended za KCD na skoraj istem, kot tvoja 3060ti. Da je smooth, pa zbiješ mogoče kakšno stvar in si dober.

Se mi pa zdi, da če zdej na novo sestavljaš, pa je itak treba it na DDR5, ustrezen novejši socket in pa seveda na 4k, vsaj kar se mene tiče, mi je vse manj nesmisel. Zraven pa seveda nek soliden 4k 32" monitor, pa imaš izkušnjo, ki pritiče takšnim igram. Torej grafična vsaj 4070ti.. super...

Furbo ::

Če bo podobno kot pri enki, imaš itak čas pol leta po izidu igre, da popipsajo vse hrošče, vmes pa cene HW pridno padajo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Če bo podobno kot pri enki, imaš itak čas pol leta po izidu igre, da popipsajo vse hrošče, vmes pa cene HW pridno padajo.


V predstavitvenem videu je Vavra rekel če se prav spomnim, da je pri prvi igri sodelovalo 12 ljudi sedaj jih je več kot 200. Tako, da po moje ne bo toliko hroščev + igro so najavili dokaj kasno.

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Če ti je OK 1080 in 1440p potem je to še čist OK. Je pa dejansko 2080, katera je reccomended za KCD na skoraj istem, kot tvoja 3060ti. Da je smooth, pa zbiješ mogoče kakšno stvar in si dober.

Se mi pa zdi, da če zdej na novo sestavljaš, pa je itak treba it na DDR5, ustrezen novejši socket in pa seveda na 4k, vsaj kar se mene tiče, mi je vse manj nesmisel. Zraven pa seveda nek soliden 4k 32" monitor, pa imaš izkušnjo, ki pritiče takšnim igram. Torej grafična vsaj 4070ti.. super...



Men je 1440p čisto vredu.
Ja sem primerjal RTX 3060 Ti je na meji recomended.

Ti igraš na 4k ?

Gregor459 ::

Jaz igram na 4k pa ne bom šel nikoli več na manj.

Polda ::

Kurzweil je izjavil:

@Polda, mislim, da kar se rama, diska in cpuja tiče, da verjetno imaš OK, ker to je tudi sicer nek minimum danes, če pa nimaš OK grafične, pa če ne nameravaš trošit, bo takrat prišla ven serija 50, kar se NVIDIE tiče, kar pomeni, da bo cena malce padla, sploh starejšim modelom oz. folk bo prodajal grafične, ker bo seveda kupoval nove, tako da boš ugodno dobil grafično, da ti bo delalo OK. Pri KCD je res zelo pomembno, da imaš vse ali pa večino grafičnih nastavitev naxitih na max oz. blizu temu, da dobiš ta prečudovit svet, ki ga igra premore.


V bistvu imam vse na minium tako, da bo tole bolj slaba izkušnja.

Furbo ::

Če računalnik še enko ne more poganjati na ful, potem bo KCD2 še toliko težje. Medtem ko se čaka na igro, bo treba najti kak dodaten job, da bo za eno grafo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Zmajc ::

Začel enko z vsem na ultra, HD texure, 1440p, na 3080 grafi. Igra še vedno zgleda fenomentalno lepo ter dela z 70 - 90 FPS.

Upam da II del ne bo hardwersko hudo dosti bolj zahteven.

oo7 ::

Verjetno obe igri KCD in KCD II delata na istem pogonu CryEngine V.
Seveda KCD II na novejši izboljšani verziji Cryengine.

Medtem, ko verjetno Crytek dela Crysis 4 že v CryEngine 6.

Ali pa se motim in je tudi že KCD II na Cry 6.

Zmajc ::

Koliko najdem na internetu se KD:D II dela v Cryengine 5

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Koliko najdem na internetu se KD:D II dela v Cryengine 5


Ja verjetno Crytek trenutno špara Cryengine 6 za njihov Crysis 4, da, ko izide, da bo grafično udarna kot prvi Crysis :)

Vsekakor pa že prvi KCD zgleda čudovito.

oo7 ::

Ultra Pedantic Historical Analysis of Kingdom Come Deliverance 2 Long Gameplay Trailer

Izi ::

KCD je na pogonu Cryengine 3, KCD2 bo poganjal Cryengine 5.

Cryengine 6 (še) ne obstaja. Je napovedan, ampak ga šele razvijajo.
Uradni Cryengine Roadmap. Najnovejša verzija Cryengine je 5.7, ki je iz aprila 2022. Verzija 6 še ni niti omenjena, čeprav na njej menda delajo že 2 leti.

Polda ::

Kar malo presenečen, da so ostali na cryengine, ker jih čedalje več gre na Unreal.

oo7 ::

Izi je izjavil:

KCD je na pogonu Cryengine 3, KCD2 bo poganjal Cryengine 5.

Cryengine 6 (še) ne obstaja. Je napovedan, ampak ga šele razvijajo.
Uradni Cryengine Roadmap. Najnovejša verzija Cryengine je 5.7, ki je iz aprila 2022. Verzija 6 še ni niti omenjena, čeprav na njej menda delajo že 2 leti.


Za nas res še ne obstaja in ne bo obstajal dokler Crytek ne izda Crysis 4 :)
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Igre
3061499989 (696) Bl4ckSw4n
»

Kingdom Come: Deliverance (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
821130671 (1201) oo7

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
5287 (132) BigWhale
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856621 (873) oo7
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212844 (1845) Berserker

Več podobnih tem