» »

Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2

Kurzweil ::



Kingdom Come: Deliverance 2

Razvijalev: Warhorse Studios
Izdajatelj: Deep Silver
Pogon: CryEngine
Platforme: PC, PS, XBOX
Datum izida: 11 February 2025
Žanr: single player RPG

A thrilling story-driven action RPG, with a rich open world, set in 15th century Medieval Europe. Experience the ultimate medieval adventure - through the eyes of young Henry - as you embark on a journey of epic proportions.

Uradna najava 2. dela:



Uradni showcase gameplaya 2. dela:

  • zaklenil: BigWhale ()

Kurzweil ::

Kurzweil ::

Veseli dejstvo, da bo nad soundtrackom spet bdel Jan Valta. Kar pa se mape tiče, pa bi naj bila približno 2x velikosti mape iz prvega dela, kar mene še posebej veseli, ker sem že kar precej raziskoval to področje v RL.

Kurzweil ::

Zgleda grem te dni proti Nemčiji, tako da resno razmišljam, da grem na Gamescom v Koln. Zakaj to pišem, ker je od včeraj pa do 25. avgusta možno tam igrat demo KCD2. Upajmo, da bo tam tudi Daniel Vavra, s katerim sem že kar nekajkrat debatiral na enem festivalu, ki dejansko poteka okvirno na območju, kjer se dogaja KCD oz. KCD2. Z njim se je res fino menit, ker dejansko brez zavor pove prav vse, prav vidi se, da je to zgodba, ki se je v njegovi glavi pletla celo življenje, saj se včasih zdi, da ima možakar idej in volje še za kar nekaj iger. Ampak ne v smislu, da bi štancal igre, ker pač nosijo denar, kar se danes rado dogaja.

Moram temeljito danes pogledat, kaj se bi splačalo na Gamescomu še pogledat, nekaj prav gotovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Evo, nekaj pravega gameplaya iz Gamescoma... v 4K...

BigWhale ::

Potrojena tema ...

Kingdom Come: Deliverance 2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1827113 (26) oo7
»

Kingdom Come: Deliverance (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
821130573 (1103) oo7
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15032272 (5012) D3m
»

Everspace

Oddelek: Igre
152517 (661) Izi
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558912 (2662) cias

Več podobnih tem