» »

Poštnina

Poštnina

jRk0 ::

Zanima me, kolko pride poštnina z Amerika in tdu vsi stroški povezani s pošiljanjem (carina..). Do kolko $ ne rabiš plačat carine? KOlko bi prišlo, če bi naročo nekaj za 3,99$.
You fuck up once, you loose two teeth.

Ribicija ::

Carine ne plačaš do višine cca. 16 kSIT. Za ceno poštnine pa pokliči na pošto. Po moje bodo vedeli koliko bi to stalo. Sicer pa če kupuješ na netu imajo ponavadi napisane cene poštnine zraven. Mene je naprimer iz Anglije prišla poštnina 3 funte. Paket pa je potoval 4-5 dni.

lp

OZZY ::

POštnina je zelo odvisna od teže ali količine naročenega. Ponavadi ni manjša od 10 dolarjev. nekatere firme pa imajo začetno ceno tam okoli 25-27 dolarjev. Pazi le, da ne prekoračiš dovoljne cenovne omejitve za uvoj. Pol ceni prištejejo še 19 procentov. Mislim pa, da pri tebi tudi še 10 posto. Nisem sicer ziher ampak vem, da to velja za naročeno iz tajvana in podobno.

element ::

Hja, a veste za kšno dobro (evropsko, da ni preveč poštnine) e-štacunco z OC pripomočki? Thnx :)

Pretorijanec ::

Probi LISTAN al pa frozen silicon al pa innovatek,... Ce rabs se, sam rec!

element ::

Pretorijanec, kera je pa teb najboljša? Jest rabm eno, k prodajajo Arctic Silver II termalno pasto, pa druge OC pripomočke... Peltierji, hladilniki, venti... :D

TheHijacker ::

Poskusi na overclock.co.uk
Kle sem jest nabavu ene par stvari... Dobil v parih dneh. Le poštnina je bila velika 20funtov.

OZZY ::

POštnine lahko tudi variirajo. Jest sem kupoval pri firmi, ki ni imela možnost plačila s kraditnimi karticami. Prosil sem jih, če mi lahko pošljejo izračune za možne poštnine. Na koncu mi je prišla ena okoli 4000 sit za kar zajeten paket potrebovala pa je 10 dni. Če pa bi paket hotel dobiti v 24 dneh bi moral plačati okoli 14000 sit.

jRk0 ::

Saj jaz v bistvu nisem mislo nič za računalo nabavit.:\.Gledal sem fingerkate od tech decka, ker so v sloveniji ful dragi (2k sit), jaz pa sem jih poleti v angliji dobo za 600 sit enega. Če ne veste kaj je finger skate bejžte na www.techdeck.com.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936595 (5947) lolipop2

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101191 (45738) Tilen
»

Nakup iz amerike!

Oddelek: Kaj kupiti
256851 (3495) Jure24
»

Pošiljanje paketa iz Amerike v SLO

Oddelek: Loža
408742 (7928) borutz

Več podobnih tem