» »

Renault Trafic--PNEUMATIKA letna

Renault Trafic--PNEUMATIKA letna

easyrider3 ::

Lep pozdrav vsem skupaj in imam vprašanje katere pnevmatike za manj denarja naj bi bile najbolj primerne za kombi Renault trafic avto bi se sicer uporabljal za večinoma samo za prevoz otrok v vrtec in šolo ja no parkrat na leto bi morda se tudi za kakšen izlet ali na dopust na morje.
Sicer sem prvo si gledal gumo Sava Trenta 2 pa potem Nexen ampak sem potem zagledal test pnevmatik in opazil še za gumo Maxxis kjer je bila kar solidno ocenjena takoj za najboljšimi in veliko bolje kakor Sava ali Nexen.Sicer je šlo to za test gum 215/65-R16 ampak jaz bi kupil iste dimenzijo kot so original gor bile 195/65-R16 zato ne vem kako bi se odrezale na tej velikosti a testa ni pa nikjer za to dimenzijo.
Trenutno imam v mislih tudi Toyo gumo tako da gledam nekje v ceni do 75 eur po komadu na gumo .
https://www.toyotires.eu/tire/pattern/n...

TOYO



https://www.maxxis.co.uk/catalog/tyre-5...

Maxxis



https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/av...

Nexen

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Raptor F16 ::

Večalimanj so vse ORIGINALNE dovolj dobre za zmerno vožnjo.

Če otroke voziš si domnevno toliko pri sebi, da ne boš izvajal tveganih manevrov in vozil hitro. Iz tega stališča BP izbereš katerorkoli priznano znamko.

NEXEN in Savo lahko pohvalim kot dober P/P, vendar se na kombiju montirane Vredesteinove tudi dobro obnesejo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Od teh bodo maxxis kr najboljše.

val46 ::

Ma ob zmerni vožnji so vsake gume dobre, dokler imajo dovolj profila in niso starejše od recimo 3-4 let. Tko da, komot lahko izbereš med katerimikoli od teh uveljavljenih znamk in ne boš nič na slabšem. Morda edino sava bi znala se prej obrabit kot kakšna druga. Sicer ne vem če je pri kombi gumah isto kot avtomobilskih, ampak splošno znano je, da so med manj trpežnimi. Imajo pa posledično dober oprijem. Maxxis je pa eden vodilnih proizvajalcev gum za kolesa-bicikle, tako da predvidevam da ne bi smele biti slabe. Glej po denarju in nabavi najcenejše od teh znamk, pa boš zadovoljen najbrž.

easyrider3 ::

Ja glede na teste je SAVA TRENTA 2 edina guma z najmanjšo obrabo in morda zaradi tega je tudi na mokri cesti slabša

 žiuvljenska doba v kilometrih

žiuvljenska doba v kilometrih





Recimo nekaj evrov več na komad gume ne igra vloge samo da je res boljša. Kaj vem mogoče je Toyo guma tudi dobra samo nikjer ni nobenih testov narejenih z njo je pa sigurno vsaj po testih MAXXIS boljša kakor SAVA ali NEXEN.

easyrider3 ::

Sem verjetno našel kar najboljšo izbiro glede cene in kakovosti vsaj na testu je bila zelo dobro ocenjena vendar je bila guma testirana na širši verziji ampak mislim da velike razlike tudi ne bi smelo biti pri 195 dimenziji.
Govorim pa za pnevmatiko APOLLO ALTRUST 195/65 R16C za ceno dobrih 69 EUR in taka guma je bila najbolj ocenjena v širši dimenziji 215/65R16.
Mislim da je to TOP ponudba in boljša izbira kakor poprej omenjene pnevmatike

 Apollotires Altrust

Apollotires Altrust



https://www.bartog.si/letne-gume-19565r...

easyrider3 ::

zgornja slika bi prava sem kasneje opazil da je Barum.

 Apollo altrust

Apollo altrust



 Apollo Altrust

Apollo Altrust

u

 APOLLO Altrust

APOLLO Altrust

easyrider3 ::

Nabavil na koncu pnevmatike MAXXIS VANSMART MCV3+ in bomo vidli kako se bodo obnesle zapoleti sigurno bolje kakor poprejšnje M+S NEXEN letnik 2015.

 Maxxis Vansmart MCV3+

Maxxis Vansmart MCV3+

easyrider3 ::

Made in CHINA piše na gumah in zaenkrat naredil dobrih 1.000 kilometrov in lahko rečem da so solidne. Sem preveč na hitro pogledal kdo jih izdeluje saj sem mislil da jih američani a sem se uštel ampak ocenjene niso tako slabo zato sem jih vzel.

Dag ::

Tukaj je test letnih pnevmatik za dostavnike:


Te Maxxis so kar solidno ocenjene.

easyrider3 ::

Ja saj zato sem jih potem tudi nabavil saj kot za prvo opcijo sem imel gume APOLLO ALTRUST vendar ni bilo jih za dobiti nikjer edino Bartog jih je imel pa še to samo 3 komade. Sedaj bo treba pa že poiskati gume za zimo in ne vem kaj bi bilo za solidno ceno najbolj primerno,opazil sem edino Sava Trenta M+S ali Kormoran ali Tristran


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158488276 (19573) Leko
»

Letne gume za VW POLO 1.2. TSI

Oddelek: Na cesti
321963 (1308) Xserces
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28778023 (48805) slemarko
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38297980 (70393) gruntfürmich
»

Oznaka C na pnevmatikah

Oddelek: Na cesti
83887 (3406) radmannsdorf

Več podobnih tem