» »

Fenix 5X

Fenix 5X

Tilen88 ::

Nisem vedel kam bi temo uvrstil,.. mogoče kdo ve koliko dejansko zdrži baterija pri garmin fenix 5x (gps+activity+hr+ostalo)?

Na uradni strani navajajotam nekje do 20ur, drugje po reviewih pa samo 12h.

vinkop ::

ja, po mojih izkusnjah pri 10km teku porabim med 8 in 10% kapacitete baterije....se pravi bo blizje 10-im uram kot 12-im.....20 ur pa je preoptimisticno za polno obremenitev ure....

Tilen88 ::

Hvala za odgovor. Samo to sem rabil vedet. :)

Alamar ::

Če hočeš nekaj z odlično avtonomijo, vzemi novejše modele ur s Sony GPS modulom. Recimo, Garmin 945, Polar Vantage V, Corox Vertix, Suunto 9...

Oziroma opcija je tudi, da znižaš natančnost GPS signala na Fenix 5x, če ti ni to tako pomembno in s tem podaljšaš avtomomijo baterije.

chucki ::

Kdaj bo garmin forerunner 945 možno kupiti, če ve kdo? Piše drugo četrtletje, ampak tega bo že konec...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Alamar ::

Že nekaj časa je na voljo pri vseh trgovcih z urami.

Tilen ::

chucki je izjavil:

Kdaj bo garmin forerunner 945 možno kupiti, če ve kdo? Piše drugo četrtletje, ampak tega bo že konec...

https://polleosport.si/fitnes-oprema-in...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

daki1 ::

Fenix 5x, sedaj je pa že cena kar "ugodna".
Ali imajo kakšne težave, ali je vredna 400EUR. Oz ali je fenix 6x vredna toliko več denarja in je res toliko boljša ura?
Kaj za ta denar dobim od garmina boljšega?
Všeč mi je safirno steklo, da ni potem ura cela popraskana. Sem imel safirno steklo na klasični uri in je super.
Sedaj imam Amazfit stratos 2, pa bi rad boljšo uro, z natančnejšim merjenjem utripa, nasploh natančnejše meritve, daljšo življenjsko dobo baterije, koliko zdrži baterija pri hribolazenju in da je Gps vključen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

keba ::

Imam Garmin 6pro safirno steklo. Steklo je res super.

Kar se tiče pa natančnosti je pa ura na meji smešnega včasih, če meni ne verjameš pojdi na uradni Garmin forum in si tam preberi kakšne vse težave imajo ljudje.

daki1 ::

Se pravi, da ne priporočaš nakupa?

keba ::

Ne. Mogoče 5X, o njej ne vem dosti ampak vseeno prej poglej na forum.

Invictus ::

Fenix 5X je že zastarel.

Novejši model, 5 plus ali 6 merijo še količino O2 v krvi.

Seveda, če ti ustreza in dobiš dobro ceno, zakaj pa ne...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

daki1 ::

Za to ceno se dobi ura in zato sprašujem, če je serija 6 toliko boljša kolikor je dražja od 5x.
Je pa tudi 5x plus dražja.
Ali je res tako zastarela, da ni priporočljiv nakup?
Hvala
https://www.a2u.si/ura-garmin-fenix-5x-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

keba ::

o2 v krvi, tudi, če je meritev natančna, kar pa v večini primerov ni, ni nek bistven podatek, ki bi si z njim lahko kaj dosti pomagal. Edino v primeru aklimatizacaije

Invictus ::

Odvisno od športa, mapak za nekatere je.

Nekateri s tem merilcem obvladujejo svojo splano apneo, da ne škripnejo med spanjem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

daki1 ::

Ali si lasti kdo fenix 5x in lahko s prve roke pove ali ima ura kaksne težave z gps, prikazim točne višine,....
Vem da je to star model, vendar mi je fenix 6 serija enostavno predraga. Na linku, ki sem ga prilepil zgoraj je cena slabih 400 €, toliko sem še pripravljen dat.
Ali je te velikosti in s safirnim steklom na voljo kaj drugega-boljšega?

keba ::

Poglej še suunto 9 baro

daki1 ::

keba je izjavil:

Poglej še suunto 9 baro

Ali je toliko boljša od fenix 5x? Kaj pa app in povezava s stravo?

daki1 ::

daki1 je izjavil:

keba je izjavil:

Poglej še suunto 9 baro

Ali je toliko boljša od fenix 5x? Kaj pa app in povezava s stravo?

Ne vem nekako nisem navdušen na suunto. Ima kolega suunto uro, sicer ne vem kateri model tocno, mogoče spartan. Pa se pritozuje, da mu ne delajo obvestila ok pa da občasno zmrzne. Mogoče pa je tudi suunto opcija.

keba ::

Suunto 9 je že kar nekaj časa na trgu in so večinoma vse software probleme pokrpali.

Fenix 6 pa je po enem letu še vedno v beta testiranju, le da smo beta testerji ljudje, ki smo uro kupili po polni ceni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078161915 (2388) GupeM
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112127 (343) enemon
»

Dilema pri nakupu športne ure

Oddelek: Šport
132149 (1539) NikolormousB
»

Športna ura...katera?

Oddelek: Šport
176315 (5738) vuki

Več podobnih tem