» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
19 / 38
»»

jijetelu ::

pri vsakem vsaj kolikor toliko spodobnem špilu tipa RPG je v osrednjem delu razvoj glavnega lika, danes razvoj in napredovanje postala stalnica praktično vseh iger, tko da ne vem kje je tle problem ?

zame ne grind ponavljanje enih in istih stvari, z namenom da napreduješ, tipičen grind špil je Diablo 3, kjer več 100 ur dobesedno ponavljaš isto stvar ... zakaj je Elden Ring mojstrovina, kjer ti tega ni treba, lahko pa, če hočeš

ni ti treba ubit niti enga sovraga 2x, ni ti treba it skoz isto področje 2x, ni ti treba ubit niti enga non-boss sovraga, ni ti treba ubit niti enga enakega sovraga, ni ti treba napredovat v liku (maš na youtubu lvl 1 glitchless all rememberance clear (v cca 2,5 urah))

dobesedno lahko igraš na cel kup različnih načinov, lahko povsem ignoriraš zgodbo in vse podzgodbe, cel kup ljudi igra praktično zgolj PvP ipd .....

oo7 ::

m0LN4r je izjavil:


Ta igra ima sploh zgodbo?



Ima ampak je težje razumljiva kot v drugih igrah, ker večina je povedano prek šefov, nekaterih NPCjev in prek okolice.

oo7 ::

m0LN4r je izjavil:

Vidim hype, kupim igro, boah. Decki roko na srce, kaj vas je pritegnilo pri tej igri? Igra je, kakorkoli obracamo in polepsamo zadevo en velik grinding game.
Dlje kot spilas mocnejsi si, umres in repeat do onemoglosti. Grafika je tudi za en drek no vsaj po mojem okusu ni bas neki, pa kje so normalni ljudje? Pa zvoki, modeli, vse cheap...

Naj me nekdo potolazi umrl sem zihr ze 200x danes.



Umiranje v tej igri je nekaj normalnega sploh na začetku igre.

m0LN4r ::

Clovek ne jezi se, online igra, ki jo lahko igras SP, hmmm
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Tribal ::

Tudi mene igra ni privlačila prvih nekaj ur... Sem bil totalen noob...
Malo sem pogledal youtube, malo sem potreniral. Nakar se mi je odprlo in ja igra je mojstrovina.
Velikokrat izgubim živce in ugasnem, pa se kasneje vrnem v igro. Me živcira predvsem umiranje zaradi padanja in pa hitenja, ko sam sebe v kot spravim.

Ampak gledano v celoti je pa zanimiva igra polna presenečenj.

Na youtube se splača pogledat vsaj v katero smer na začetku raziskuješ, ker ni enostavno ko si nizek lvl.

oo7 ::

m0LN4r je izjavil:

Clovek ne jezi se, online igra, ki jo lahko igras SP, hmmm


Ja samo, da pri ER nisi odvisen od sreče kako bo padla kocka :)

oo7 ::

Elden Ring Update 1.04






oo7 ::

Elden Ring's First VR Mod Will Launch This Week

https://www.ign.com/articles/elden-ring...

oo7 ::

Dober opis igre Elden Ring v novi Jazbini in zelo lepa ocena s katero se povsem strinjam :)

Badwolff ::

Dost z zamikom scer, igra je zunaj že dva mesca, what's the point....

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Dost z zamikom scer, igra je zunaj že dva mesca, what's the point....


Elden Ring je igra, k se bo igrala še leta in leta, prva dva meseca ne igrata neke pomembnejše vloge pri celi zgodbi, če smo čist odkriti, bi bilo najboljše šele zdele začet igro igrat, al pa mogoče še kak mesec počakat. Ker že kr standardno za tako obsežne igre, v porodnih mesecih precej raznoraznih napak, ki kvarijo prvovrstno izkušnjo.

Badwolff ::

Pol najboljš da se je še kak let ne reviewa?

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Pol najboljš da se je še kak let ne reviewa?


po pravici povedano, pri takih igrah bi bilo povsem smiselno narediti re-review po enem letu. Velik del igre je tudi PvP, ki je predvsem povezan s števiom aktivnih igralcev. Današnja izkušnja igranja iger Dark Souls 1, 2, 3, (BloodBorn) je precej drugačna kot pa takrat ko so bile igre aktualne.

Pri Dark Souls 2 in 3 je danes recimo nemogoče (pri 3. izredno butasto dolgo) dobiti Platinum trofejo.

Lonsarg ::

Ne vem jaz sem 2 meseca nazaj pri DS3 dobil kolikor sem hotel summon v razlicnih lvl. Je zgledala precej ziva zadevca.

Verjamem pa da za DS 1 in 2 ni vec tako.

Badwolff ::

Zastopim tvoj point, tudi čist podpiram neko slovensko nostalgično igricarsko revijo, moj point je, da je bil Joker z opisi pred desetimi leti v zamudi, danes pa še bolj. Pač ne ažurna tiskana revija ima mesto le zaradi nostalgije.

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Zastopim tvoj point, tudi čist podpiram neko slovensko nostalgično igricarsko revijo, moj point je, da je bil Joker z opisi pred desetimi leti v zamudi, danes pa še bolj. Pač ne ažurna tiskana revija ima mesto le zaradi nostalgije.


aja, to se pa čisto strinjam, danes je ta scena na Youtube-u, ogromno odličnih streemerjev, reviejerjev, oh in sploh ljudi, ki se bavijo s tem, konkretno za Elden Ring je res ogromna scena, tako da kar se mene tiče, klasični reviewji v nekih tiskanih verzijah ali na sploh teksovni obliki na spletu ali kej podobnega, to je tok pase

Lonsarg je izjavil:

Ne vem jaz sem 2 meseca nazaj pri DS3 dobil kolikor sem hotel summon v razlicnih lvl. Je zgledala precej ziva zadevca.

Verjamem pa da za DS 1 in 2 ni vec tako.


čudno, jst sem kako leto nazaj igral, pa trofej k so povezane z Invajdanjem ni variante, razen če bi čakal po 20 minut ali več za vsak invade

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Pol najboljš da se je še kak let ne reviewa?


Igra je kar dolga pa vsi je niso verjetno dobili kakšen mesec prej, da so jo preiigrali in ob izidu dali ven opis igre :)

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Ne vem jaz sem 2 meseca nazaj pri DS3 dobil kolikor sem hotel summon v razlicnih lvl. Je zgledala precej ziva zadevca.

Verjamem pa da za DS 1 in 2 ni vec tako.



Menda so ugasnili serverje zaradi hekerjev ?

Online servers for Dark Souls games, such as Dark Souls 2, 3, and Remastered, have been down since the announcement back on February 9 which was sent out via a tweet on the official Dark Souls account.

https://www.gamerevolution.com/news/704...

oo7 ::

Elden Ring's Lore: Explained!

Badwolff ::

Pol ko si enkrat 60-80 v neki prvini , se skor ne splača več upgradat. Kaj pol naredite, višate ta nizke statse?

I'm still dumb as rock, aka int 7, ampak sem v ng+ prepričal sellen, da mi je dala ključ za Lusata. Sam še frenzied fire konec mi manjka za platinum.

Ps, Maliketha še krne znam sam nabit.

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Pol ko si enkrat 60-80 v neki prvini , se skor ne splača več upgradat. Kaj pol naredite, višate ta nizke statse?

I'm still dumb as rock, aka int 7, ampak sem v ng+ prepričal sellen, da mi je dala ključ za Lusata. Sam še frenzied fire konec mi manjka za platinum.

Ps, Maliketha še krne znam sam nabit.


jah nekak za DMG statse smatrajo 80 cap, tko da tvoj main stat na 80, potem pa drugam
glede vigor nekako tam nekje 60, potam pa počasi dviguješ druge stvari, praktično vsako orožje ma 2 DMG atributa, tko da maš pol še drugega opcijo na 80, pol lahko boostaš endurance, tist moreš potem bit pa že pri lvl 300+

oo7 ::

Ko sem igral Blood of rivers sem imel STR 23, Dex 60, ARC 80, Vig 40 in STA 60.
Ko sem igral Moonveil sem imel naveč v INT
Ko semi gral Holy pa sem imel največ v Faith.


Vem ja Vigor imam bolj malo.

oo7 ::

Sem pa nafarmal ogromno run v NG+ z mečem od Elden beast tam kjer je Blood lord kjer tisti pajaci spijo.

En poseben zamah s Sacred relic swordom in počistiš vso planjavo dobiš v NG+ skoraj 70k run ali več če se ne motim in greš takoj nazaj k ognju resetiraš in ponoviš vajo.

Badwolff ::

10 minut za 5 levelov atm.
Ptico sem nehal streljat, sploh ker dostkrat noče več skočit.

oo7 ::

Tudi jaz sem prvo streljal ptico, da je skakala v prepad potem kar naekrat pa bolj po redko.
Verjetno so to omejili z enim patchom.

A igraš še v prvo ali Ng+ ?

Badwolff ::

Ng+

oo7 ::

Upam, da bodo naredili še kak DLC. Lahko bi kaj na temo Queen Marika :)

Badwolff ::

Mariko si že fental :D
Miquella?

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Mariko si že fental :D
Miquella?


Marika je kraljica in je ni v igri razen njeni kipi. On je mati od Miquellota in Melanie.

Naj bi bila pa Marikai n Radagon ena in ista oseba ? :|

Badwolff ::

oo7 je izjavil:



Naj bi bila pa Marikai n Radagon ena in ista oseba ? :|


Aha

oo7 ::

Marika je znorela in razbila Elden ring, ker so ji umorili sina Godwyn the Golden. Mogoče jo šparajo za DLC ?

oo7 ::

Kar se tiče šefov so mi bili vsi dizajni glavnih šefov dobri edino razočaral me je Elden beast zgledal je kot tisti rastlinojedi dinozaver z dolgim vratom.

Badwolff ::

Men je bla pa všeč.
Dober je, da je čist drugačna od ostalih, je le alien.

Trije fajti so mi to much, Radagon/Elden Beast, tle sem čist brez moči in rabim 2 pomagača. Maliketh, kjer se zdaj v ng+, ko sem res overlevelan, padam kot za šalo. Ter Alecto, ki se jo pa da scheesat nasrečo. Ostalo je vse dokaj easy v ng +. Najbrž tudi Melania, ampak sem dokaj lahko prošao. Sem pa danes gledal en video, kjer povejo, da je LetMeSoloHer tip zgubil proti njej 240x preden jo je premagal.

jijetelu ::

Kar se mene tiče, edino razočaranje glede igre so Bossi, in pa veliko recikliranih sovragov v zadnjem delu igre in opazno praznejša mapa. Lahko bi komot naredili manjšo igro glede tega, pa to pustili za DLC ali karkol.

Glede Bossov je tko, večina bossov so prav bedno bedni, še posebej v primerjavi z navadnimi sovragi, cel kup non boss sovragov je praktično težjih kot bossi. Večina bossov je kr neki, če ne daješ dost DPS there is no way, če daješ dovolj, so trivialni. Melania je eden redkih pravih Boss fightov, vse ostalo je kr neki.
Pa ne verjamem da je rabič 240x, k ni tok težka. Mogoče če je igral lvl 1 lik. K maš tud lvl 1 no hit kille.

oo7 ::

Verjetno so bili glavni šefi z namenom narejeni malo lažje, da bo več ljudi končalo igro. Melania je npr stranski šef in ni nujna za končanje zgodbe zato je bila težka.
So pa spirits naredili igro lažjo. Na začetku igre bi moral imeti možnost easy mode kjer bi v igri lahko uporabljal spirits ali hard mode brez spirits kjer sploh ne bi obstajali.

dronyx ::

Kako se znajdete brez quest loga? Si delate zapiske na papir, fotografski spomin, kaj drugega?

jijetelu ::

dronyx je izjavil:

Kako se znajdete brez quest loga? Si delate zapiske na papir, fotografski spomin, kaj drugega?


u questi, večinoma so tko konfuzni, da greš na Youtube, pa pogledaš kaj si naredil, zakaj je funkcioniral in zakaj ne :D

oo7 je izjavil:

Verjetno so bili glavni šefi z namenom narejeni malo lažje, da bo več ljudi končalo igro. Melania je npr stranski šef in ni nujna za končanje zgodbe zato je bila težka.
So pa spirits naredili igro lažjo. Na začetku igre bi moral imeti možnost easy mode kjer bi v igri lahko uporabljal spirits ali hard mode brez spirits kjer sploh ne bi obstajali.


sej moja navječja kritika igre je prav razmerje med navadnimi sovragi in šefi, v večini primerov so skupki navadnih sovragov bistveno težji kot pa boss fighti in kolikor opažam, ljudje ki zgubijo voljo zaradi pretežkosti igre, zgubijo voljo bistveno preden pridejo do bilkaterega šefa ... v prejšnjih DS igrah tega ni blo v taki meri oz. so bili mejniki glih določeni šefi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Badwolff ::

Težavnost si komot sam daš na svoj level. Saj te nihče ne sili, da uporabljaš summone ali kličeš pomoč. V končni fazi je youtube poln takih in drugačnih runov, vključno z level one one all bosses. Ni ravno v tem čar, da si narediš težavnost po svoje?

Isto je z bossi, glavni, razen končnega, so relativno obvladljivi. Še vedno se najde kak, ki te matra, ampak z mal grindanja se vse da. Stranske pa narediš al pa ne, odvisno kok ti je do njihovih dropov.

V bistvu mi ni čist jasno, a se pritožuje, da je prelahko al pretežko.

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Kako se znajdete brez quest loga? Si delate zapiske na papir, fotografski spomin, kaj drugega?



Jaz sem si pomagal z wiki - https://eldenring.wiki.fextralife.com/E...

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Težavnost si komot sam daš na svoj level. Saj te nihče ne sili, da uporabljaš summone ali kličeš pomoč. V končni fazi je youtube poln takih in drugačnih runov, vključno z level one one all bosses. Ni ravno v tem čar, da si narediš težavnost po svoje?

Isto je z bossi, glavni, razen končnega, so relativno obvladljivi. Še vedno se najde kak, ki te matra, ampak z mal grindanja se vse da. Stranske pa narediš al pa ne, odvisno kok ti je do njihovih dropov.

V bistvu mi ni čist jasno, a se pritožuje, da je prelahko al pretežko.


kar se mene tiče oboje :D, jst sem igro preigral že tolikokrat, da niti štejem ne, nazadnje z lvl 52 likom, pa ni blo neke sile ... samo konkretno ko prideš na sneg, pa potem Haligtree, je nezabavno igrat, pa kakorkoli pogledaš, a si lvl 150 al pa 50. Jst pravim da je razmerje v težavnosti med non boss in boss enounterji sfaljeno čist. S tem da ni prav nobene nagrade oz. smisla sploh pobijat non boss sovrage. In posledično igra promovira skipanje od bossa do bossa. In kar se mene tiče bi lahko komot Bossi bli bolj zahtevni. Pa to v smislu fer igranja, ker večina bossev niso niti fer niti prav pretirano zabavni. Sej lahko ne igraš z summoni, brez armorja, low level, sam to je bolj mazohizem kot pa kej druga :D :D.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:



sej moja navječja kritika igre je prav razmerje med navadnimi sovragi in šefi, v večini primerov so skupki navadnih sovragov bistveno težji kot pa boss fighti in kolikor opažam, ljudje ki zgubijo voljo zaradi pretežkosti igre, zgubijo voljo bistveno preden pridejo do bilkaterega šefa ... v prejšnjih DS igrah tega ni blo v taki meri oz. so bili mejniki glih določeni šefi



Ja res je čeprav so bili tudi DS nekateri navadni sovražniki težki.

Najmanj pa pogrešam iz DS mimike, ki so bili zamaskirani v skrinje. Saj se je dalo videti razliko med navadno skrinjo in mimikom ampak če nisi bil pozoren in si kar odprl skrinjo te je znalo kar dobro prestrašit :))

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Težavnost si komot sam daš na svoj level. Saj te nihče ne sili, da uporabljaš summone ali kličeš pomoč. V končni fazi je youtube poln takih in drugačnih runov, vključno z level one one all bosses. Ni ravno v tem čar, da si narediš težavnost po svoje?

Isto je z bossi, glavni, razen končnega, so relativno obvladljivi. Še vedno se najde kak, ki te matra, ampak z mal grindanja se vse da. Stranske pa narediš al pa ne, odvisno kok ti je do njihovih dropov.

V bistvu mi ni čist jasno, a se pritožuje, da je prelahko al pretežko.



To je res, da te nihče ne sili, da uporabljaš summone ampak če ne gre in ne gre ga vseeno na koncu uporabiš, ker je na razpolago :)

Npr v Dark Souls 2 mi ni nikoli uspelo premagati Acient dragon pa sem probal neštetokrat.

oo7 ::

Elden Ring player finds proof jellyfish are actually dead children

https://www.gamesradar.com/uk/elden-rin...

Badwolff ::

Eh, v lands between no prave smrti. Predvsem pa ne otrok.

Platinum mam, na konc si kar overpowered. Kaj pa zdaj? Najbr, bom skočil na DLC Returnala. Pol pa najbrž HZD. Mogoče še en run ER, sam ne vem, kaj bi bil...

oo7 ::

Men je igra Elden ring zelo dobra. Ampak NG+ tudi pri drugih igrah me kmalu mine, ker je prehitro it še enkrat čez eno in isto. Je pa drugače čez kake 2 ali 3 leta odigrati še enkrat.
Upam pa na DLC.

oo7 ::

MOD Darh Vader

Darth Vader Vs Godrick The Grafted Lightsaber Boss Fight - Elden Ring

Badwolff ::

Kr overleveled za Godricka.
Tkole je moj ng+ zglrdal pri 220

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Kr overleveled za Godricka.
Tkole je moj ng+ zglrdal pri 220


tole je verjetno NG++, pa pač ja Rivers je dejansko tok OP orožje, niti ne rabiš bit visok level, pri lvl 125 NG+ je praktično identičen fight.

oo7 ::

Vader ima v videu sigurno Blood of rivers na +10 in arcane nad 80 potem je to res OP.

Badwolff ::

Je pa tudi nenavadno tame Godrick tle, se komaj premakne.
««
19 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Igre
1378180856 (173) Gregor459
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035300 (1565) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856744 (996) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789916 (884) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912597 (1399) yayo

Več podobnih tem