» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
20 / 31
»»

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Je pa tudi nenavadno tame Godrick tle, se komaj premakne.



To se mogoče zdi, ker ga je parkrat mahnil in ga ubil. Ko ga srečaš v prvo na začetku igranja ga moraš kar dlje časa tepst, da se kaj pozna.

oo7 ::

15 minut VR MOD

Elden Ring VR Mod! 15 Minutes Of Gameplay



Zgleda še težje in bolj kaotično. Ne bi igral v VR.

oo7 ::

10 Crazy Useful Gameplay Secrets in Elden Ring




Sploh nisem vedel, da je možno uničiti kočije.
Pa tole z mimikom tudi ne.

oo7 ::

10 More Things You Probably Didn't Know About Elden Ring

Bela_Krajina ::

oo7 je izjavil:

Elden Ring's Lore: Explained!


Hvala za toliko sporocil o tej igri. Sicer nisem igral, mi je pa zanimiva zgodba in mitologija iz katere izhaja. Zmaji, pa potem beli volk oziroma ookami, katerega na japonskem se zmeraj castijo. Zanimiva mi je tudi japonska kultura in ljudski obicaji, ki so nekako povezani z zgodbo. Pa carobne lastnosti. Se mi zdi zelo zanimivo.

Na zacetku posnetka pravi, da se zgodba zacne v kozmosu z zunanjim bogom, ki se imenuje "The greater will". Omenja se "the vassal beast of the greater will". Pove, da je vazal nekdo, ki zastopa zemljo ali pokrajino v imenu svojega zascitnika. Omeni v posnetku, da vazal Kasneje postane Ring oziroma the elder ringali elden remembrence kar pomeni spomin oziroma se spomni (kdo je). Ring ima lahko vec pomenov, lahko pomeni prstan, obroc ali krog. Elden Ring pa predstavlja red (predvidevam red v kozmosu). Video omenja, da je pomemben fundament vzrocnost in posledica, kjer ima vsako dejanje svoje posledice, ki so novi zvroki in se nadaljujejo v neskoncnost. (infinity, znak za infinity oo). Za regression pravi, da tezijo k temu, da vecno hrepenijo po zblizanju.

Zanimivo se mi zdi, ko si omenjal zmaja, da je zmaj the boss of field. Ampak sem bral mitologijo o zmajih in sem prisel do zakljucka, da je zmaj notranji boss, ki ga je potrebno premagat v sebi. To ni zunanji sovraznik. Zanimiv se mi zdi tudi tvoj nickname, saj v posnetku omenja infinity. Znak za infinity pa je oo , sicer imas tudi znak 7 zraven, in to mi je zanimivo, ker sem pred nekaj dnevi objavil en link, kjer je ljudska slovenska pesem, kako bo za sedmimi gorami nek pastircek, ki rad poje na piscalko, da ga bo slisal kraljicek in mu dal zlato piscalko (pesem Pastircek)

Na posnetku specificno pove, da vazal, ki zastopa boga oziroma the greater will poseduje vmesno zemljo oziroma the land in between, kar se mi zdi zanimivo, saj je Bela Krajina bila tudi v zgodovini nekaj podobnega. Krajina pomeni obrobna pokrajina ali vmesna dezela, kjer se varuje. Verjetno veste, da so bili v krajino naseljeni uskoki za varovanje dezele?

Tale igra ima toliko zanimivo zgodbo in ozadje, da sem pogledal samo en manjsi del posnetka cisto na zacetku posnetka, pa sem dobil ze toliko informacij. Kaj sele. Tako, da hvala za posnetke, si bom malo pogledal pa potem pogledal, kaj o tem pravi japonska kultura , folklora in mitologija.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Bela_Krajina je izjavil:

oo7 je izjavil:

Elden Ring's Lore: Explained!


Hvala za toliko sporocil o tej igri. Sicer nisem igral, mi je pa zanimiva zgodba in mitologija iz katere izhaja. Zmaji, pa potem beli volk oziroma ookami, katerega na japonskem se zmeraj castijo. Zanimiva mi je tudi japonska kultura in ljudski obicaji, ki so nekako povezani z zgodbo. Pa carobne lastnosti. Se mi zdi zelo zanimivo.

Na zacetku posnetka pravi, da se zgodba zacne v kozmosu z zunanjim bogom, ki se imenuje "The greater will". Omenja se "the vassal beast of the greater will". Pove, da je vazal nekdo, ki zastopa zemljo ali pokrajino v imenu svojega zascitnika. Omeni v posnetku, da vazal Kasneje postane Ring oziroma the elder ringali elden remembrence kar pomeni spomin oziroma se spomni (kdo je). Ring ima lahko vec pomenov, lahko pomeni prstan, obroc ali krog. Elden Ring pa predstavlja red (predvidevam red v kozmosu). Video omenja, da je pomemben fundament vzrocnost in posledica, kjer ima vsako dejanje svoje posledice, ki so novi zvroki in se nadaljujejo v neskoncnost. (infinity, znak za infinity oo). Za regression pravi, da tezijo k temu, da vecno hrepenijo po zblizanju.

Zanimivo se mi zdi, ko si omenjal zmaja, da je zmaj the boss of field. Ampak sem bral mitologijo o zmajih in sem prisel do zakljucka, da je zmaj notranji boss, ki ga je potrebno premagat v sebi. To ni zunanji sovraznik. Zanimiv se mi zdi tudi tvoj nickname, saj v posnetku omenja infinity. Znak za infinity pa je oo , sicer imas tudi znak 7 zraven, in to mi je zanimivo, ker sem pred nekaj dnevi objavil en link, kjer je ljudska slovenska pesem, kako bo za sedmimi gorami nek pastircek, ki rad poje na piscalko, da ga bo slisal kraljicek in mu dal zlato piscalko (pesem Pastircek)

Na posnetku specificno pove, da vazal, ki zastopa boga oziroma the greater will poseduje vmesno zemljo oziroma the land in between, kar se mi zdi zanimivo, saj je Bela Krajina bila tudi v zgodovini nekaj podobnega. Krajina pomeni obrobna pokrajina ali vmesna dezela, kjer se varuje. Verjetno veste, da so bili v krajino naseljeni uskoki za varovanje dezele?

Tale igra ima toliko zanimivo zgodbo in ozadje, da sem pogledal samo en manjsi del posnetka cisto na zacetku posnetka, pa sem dobil ze toliko informacij. Kaj sele. Tako, da hvala za posnetke, si bom malo pogledal pa potem pogledal, kaj o tem pravi japonska kultura , folklora in mitologija.



Zanimiva analiza :)

Tukaj imaš še en zanimiv video o zgodbi in likih

Elden Ring Story & Endings Explained

Bela_Krajina ::

Hvala neskoncno 7. :)
Pogledal sem par posnetkov glede te igre in je toliko zanimivosti. Res ogromno. Nisem niti prejsni video povedal do konca, ampak ok, bom komentiral na kratko. Najprej bi rad povedal, da omenjajo kako vam bodo "the two fingers will tell you" oziroma dva prsta vam bodo povedala/pokazala in zraven pokaze kako prsta naredita znak za narekovaje, tako da ce to slisite nekje na posnetku, to pomeni, da je potrebno to poved ali besedo dat pod narekovaje. pa tudi avtor omeni, da to kar govori, so to samo teorije in da je se ogromno stvari za odkrit o igri, drgac pa sem dodal tudi nekaj svojih teorij o tem. Avtor je ze spremenil svoj pogled na belo drevo Erdtree in zdaj ima mnenje, da ni parazit ampak je tam v simbiozi oziroma sozitju.

karakter z imenom Miquella, na internetu pise, da to ime pomeni nekdo, ki je kot bog ali pa nekdo, ki nosi sporocilo boga. Miquella "The one who passes the message of God"

Dostkrat omenjajo Lord Radagona, ki je izbran. To ime se mi zdi tako nakljucje, sem se spomnil Radgone, mesta, ki lezi na meji med avstrijo in slovenijo, zdaj razdeljen, avstrijski del ima na svojem grbu kolo oziroma ring in zanimiv napis zraven, pise na wikipediji za avstrijski del mesta Radgone (Bad Radkersburg) pise toliko nakljucij podobnih z zgodbo, plemic po katerem je mesto dobilo ime Radgona (slo. plemic Radigoj) naj bi dobil mesto od kralja. mesto radgona pa je takrat bilo na otoku, oziroma the land in between, okrog voda oziroma reka mura. Na drugih straneh o radgoni je bil opisan grad, gotski nacin, dost drugih nakljucij povezanih z zgodbo.

Omenja se Merika, ki vlada vmesni dezeli oziroma the land between. ce pogledate posnetek v mojem prejsnem komentarju zgoraj, je youtube kanal, in tam sem pogledal tudi ta drug novejsi del z razlago o tej igri. je Merika tudi opisana, da je odstranila smrt iz dezele in povedala, da cas, ko so ljudje slepo verjeli, da je ta cas ze zdavnaj mimo. To si razlagam tako, da so ljudje zaceli dojemati svet, kjer obstaja posmrtno zivljenje. Se vrnejo izvoru? Merika tudi zeli odkrit bistvo the greater will, tako da prekine sklenjen krog, obroc, ring. Isce globlji pomen in verjame, da ima stiska visji namen, da iz stiske pridemo do visjih spoznanj.

Kraljica Lune se tudi omenja v vec posnetkih. Da bo dala prstan zarocencu. ker pa je Kraljica Lune sodi med izbrane, bo njen zarocenec avtomatsko postal Lord in dobil posebne moci. Pise tudi, da je zaroka sklenjena v nasprotju z mnenjem nekaterih s kraljicine strani. Na posnetku spodaj se omeni Umbra in potem rzlozijo, da to pomeni senco, shadow lune oziroma pride to tega pojava ob luninem mrku (moon eclipse) Kot zanimivost, se bo lunin mrk zgodil cez nekaj dni, soncni mrk pa se je zgodil 30. aprila. Omeni se, da se bodo njeni otroci ponovno rodili ob luninem mrku.

Avtor pravi, naj vam ne bo tako cudno, kako da je bog oziroma the greater will bo dopustilo tako zblizevanje dveh iz nasprotnih strani. Pojasni, da to niti ni tako neneavadno, ce vemo, da je kozmos ena celota, in obe strani istega kovanca izvirata iz njega, iz kozmosa.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Družinkso drevo katerega je sestavil Gerorge RR Martin :)






Radagon, of the Golden Order


Radagon je moška polovica kraljice Marike in bivši mož Kraljice Rennale. Radagon bi moral v vojno proti kraljici Rennali in njenem ljudstvu ampak se je zaljubil vanjo in z njo poročil.

Radagon je BOG.


Kraljica Rennala ni bog niti pol bog.




Bog Radagon in krlajica Renala sta imela tri otroke kateri so demigods se pravi pol bogovi.

General Radhan


Rykard


Ranni








Kraljica Marika


Marika je BOG druga polovica Radagona.


Marika in Radagon imata tri otroke. Sicer ne vem zakaj so otroci Marike in Radagona samo demigods in ne pravi bogovi glede na to, da sta Radagon in Marika oba bogova ?
Zato naj bi se njuni otroci tudi rodili s prekletstvom.

Miquella


Malenia the Severed


Melina











Marika je imela otroke tudi s Godfrey-jem. Godfrey je bil prvi mož Marike in prvi elden lord ni pa bil bog je bil pa heroj, ki je vodil vojno proti velikanom.


Godfrey



Otroci Godrija in Marike se pravi demigods

Godwyn the Golden


Morgot


Mohg

Bela_Krajina ::

Kolikor sem jaz uspel pogledat nekaj posnetkov, se, dobil vtis nekako tako, da je the greater will oziroma kozmos glavni zunanji bog. potem so zraven tudi drugi bogovi in polbogovi (semi gods). Pa empyrians, vazali prek katerih se izvrsuje volja zunanjih bogov ali zunanjega boga.

Zanima te, zakaj njuni otroci niso bogovi ampak samo polbogovi? Ne vem, bom se malo pogledal posnetke. Morda zato, ker Marika zeli prekinit red oziroma krog, ring, da bi lahko prisla do bistva, do visjih spoznanj.

Sem mal pogledal na interntu kaj pomeni empyrian, ne samo za tole igrico ampak nasplosno kaj pomeni (v real life) in je povezano z nebesi in angeli.

Za Ranni pise, da je Empyrian ampak, da ne zeli biti marionetna lutka nekoga drugega. Ne vem tocno, morm se mal raziskat ce obstaja moznost za simboliko padlih angelov. Ker beseda empyrian se nanasa na nebesa in angele. Pise tudi , da Ranni v dobi zvezd oziroma the age of stars, da takrat Ranni postane bog. Temna luna oziroma dark moon pa nadomesti erdtree.

Morm se mal raziskat te dobe, ki se izmenjujejo zgleda, morda se izmenjuje doba teme in doba svetlobe tako, da vcasih prevladujejo sile tema, vcasih pa prevladujejeo sile svetlobe.

oo7 ::

Empyreans are unique beings found inhabiting the Lands Between. They are treated with reverence by the many inhabitants of the world, and their primary purpose seems to be serving as a container for the power of Outer Gods.

Pod Empyreans spadajo Ranni, Miquella in Malenia. Vsi trije so otroci Radagona.

Niso pa vsi otoroci in potomci Radagona Empyerins npr Radahn, Godwyn, Rykard, Mohg in Morgott niso.

Po tradiciji v Lands Between so lahko samo Empyreans vladarji.


Radagonova rasa ni znana medtem, ko je Marika na pol Empyrean in na pol Numen - The true origins of the Numen are purely speculatory, however they are not native to the "world" of Elden Ring and are confirmed to come from a place outside the Lands Between also refered to as Numen.


Mogoče Radagonova rasa ni znana, ker v njem prebiva Elden beast ? The Elden Beast is the vassal of the Greater Will, and living embodiment of the concept of order. Bound to Queen Marika the Eternal, the Elden Beast is the living incarnation of the Elden Ring.
In če je Greather will Outher god torej je Radagon samo telo v katerem prebiva bog medtem, ko Empyreans pa serving as a container for the power of Outer Gods :P

Bela_Krajina ::

Ja. Drgac pa, neskoncno7, si morda opazil, da je uradno najbogatejsi zemljan na svojem tviterju v zadnjih par dnevih ze dvakrat omenil tole igrico Elden Ring? Omenjal skrivna vrata? Verjtno simbolicno. Ce kliknes na Elonov twitter in kliknes tweets and replies. Danes je spet komentiral o Elden Ring, pa komentiral je sliko, ki je podobna tistemu ErdTree. Na sliki pise, da je to drevo zivljenja. To ima lahko vec pomenov, en pomen je ezotericni, drug pomen pa ce poguglamo drevo zivljenja, lahko najdemo rastlino s tem imenom, po slovensko se imenuje zmajevka ali dracaena. Kot zanimivost. The Genus name Dracaena comes from the word "Drakaina," which is Greek for female dragon.

Zanimivo pa je tudi to, Da je Elon nekaj dni nazaj komentiral o awakening, verjetno prebujanju clovestva. je pa tudi enkrat v prejsnih dnevih dal citat za spacex, kjer pise, da je dragon uspesno odvojen.

Ce pa pogledamo, za zmajevko, rastlino, kaj je pomenila za stare tradicije in obicaje. Pise tole spodaj in je nekako povezano z zgodbo elden ring.
Many cultures believe these plants to be sacred because of the spirits that dwell within the plants themselves. Religious and spiritual leaders use these plants, their compounds and mixtures to bring balance to the physical and spiritual world, heal mind and body, and provide for spiritual awakening.

oo7 ::

Elden Ring - The Best INSANE Bleed Build - So OP that KILLS IN SECONDS!




Ja bleed je OP.

oo7 ::

Nekdo je ali bo premagal Melanio 1000x

Elden Ring's Let Me Solo Her Will Stream Their 1000th Triumph Over Malenia Today
https://www.thegamer.com/elden-ring-let...

oo7 ::

Do 31 marca 2022 je Elden Ring igra prodala 13,4 miljona kopij.

To mora biti kar nekaj $.

oo7 ::

ELDEN RING: Malenia VS All Bosses

oo7 ::

Elden Ring je v ZDA iz prestola izrinila Call of duty Vanguard igro kot najbolj prodajana igra v zadnjih 12 mesecih :)

oo7 ::

Kadokawa Considering "Number of Measures" to Help Gamers Continue Playing Elden Ring

https://mp1st.com/news/kadokawa-conside...


Ja en velik DLC bi bil dobrodošel :D

oo7 ::

Hard mode MOD - https://www.nexusmods.com/eldenring/mod...


Bolj agresivi sovražniki kateri te lovijo daljši čas.

Vsi sovražniki in šefi imajo 50% več zdravja in povzročajo za NG+ škode.

Summonse katere pokličemo imajo 25% manj zdravja in večja poraba FP.

Zmajc ::

Bolje pozno kot nikoli, končno nabavil Elden Ring.
Kot Soulsborne veteranu moram reči, da je igra vse kar sem upal da bo in še več. Sicer igram na slepo samurai starting z uchigatano. Upam da ne bom preveč zafukal statse, haha.

Sem pa toliko raziskoval okoli, da sem prišel vse do Atlas platoja in +17 uchigatane s tem da sem ubil samo Godrick the Grafted story bossa.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Bolje pozno kot nikoli, končno nabavil Elden Ring.
Kot Soulsborne veteranu moram reči, da je igra vse kar sem upal da bo in še več. Sicer igram na slepo samurai starting z uchigatano. Upam da ne bom preveč zafukal statse, haha.

Sem pa toliko raziskoval okoli, da sem prišel vse do Atlas platoja in +17 uchigatane s tem da sem ubil samo Godrick the Grafted story bossa.



Vložene točke lahko spreminjaš, ko enkrat premagaš Rennalo v Akademiji. V eni igri lahko spremeniš, do 10x ampak moraš najti lavral tear teh je 10.

Kateri level pa si ?

Badwolff ::

Igram nov lik, zdej astrologerja in je kr precej lažje od začetka kot melee lik, mma sam eno rdečo flaško, pa še tistega ne porabim. Edin s spelli si kar dolgo omejen na unih par od Sellen, pa sej kej dost več zaenkrat ne rabim.

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Bolje pozno kot nikoli, končno nabavil Elden Ring.
Kot Soulsborne veteranu moram reči, da je igra vse kar sem upal da bo in še več. Sicer igram na slepo samurai starting z uchigatano. Upam da ne bom preveč zafukal statse, haha.

Sem pa toliko raziskoval okoli, da sem prišel vse do Atlas platoja in +17 uchigatane s tem da sem ubil samo Godrick the Grafted story bossa.



Vložene točke lahko spreminjaš, ko enkrat premagaš Rennalo v Akademiji. V eni igri lahko spremeniš, do 10x ampak moraš najti lavral tear teh je 10.

Kateri level pa si ?


Tam okoli 56 menda, Vigor 33. Str 25, Dex 25, pa Endurance 20 se mi zdi, Faith sem na 12 nabildal tolko da par basic spellov lahko uporabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Igram nov lik, zdej astrologerja in je kr precej lažje od začetka kot melee lik, mma sam eno rdečo flaško, pa še tistega ne porabim. Edin s spelli si kar dolgo omejen na unih par od Sellen, pa sej kej dost več zaenkrat ne rabim.


čarkovnik je precej beden tam do level 90, k majo uroki neko čudno skaliranje ... drugače pa lahko takoj na začetku skočiš v Caelid Sellia Town of Sorcery, pobereš Staff of Loss, daš v offhand, urok Night Comet pa čaraš z Meteorite Staff, ki je tudi tam zraven in si skoraj zaključil z igro na tak način.

Zmajc je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Bolje pozno kot nikoli, končno nabavil Elden Ring.
Kot Soulsborne veteranu moram reči, da je igra vse kar sem upal da bo in še več. Sicer igram na slepo samurai starting z uchigatano. Upam da ne bom preveč zafukal statse, haha.

Sem pa toliko raziskoval okoli, da sem prišel vse do Atlas platoja in +17 uchigatane s tem da sem ubil samo Godrick the Grafted story bossa.



Vložene točke lahko spreminjaš, ko enkrat premagaš Rennalo v Akademiji. V eni igri lahko spremeniš, do 10x ampak moraš najti lavral tear teh je 10.

Kateri level pa si ?


Tam okoli 56 menda, Vigor 33. Str 25, Dex 25, pa Endurance 20 se mi zdi, Faith sem na 12 nabildal tolko da par basic spellov lahko uporabim.


ni glih optimalno, pa bo že :D ... drgače maš za Dex build zelo hitro na voljo orožje Reduvia, ki je eno boljših orožij, pa še somber orožja je lažje upgradat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Zmajc ::

Ma saj Uchigatana mi kar paše za začetek pa še na +17 sem jo že upgradal, zaenkrat ni težav. Bom pozneje prešaltal na kak boljši weapon ko dlje pridem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Badwolff ::

Uchi je scer zelo dobro "everyday" orožje, marsikdo ga uporablja do konca

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Uchi je scer zelo dobro "everyday" orožje, marsikdo ga uporablja do konca


sej vsak igra kakor hoče, men je navadna Uchi bla kr mal bedna, recimo dual Katana (kar lahko imaš dost enostavno, ce si začel s Samurai) se nekak, samo rabis potem se Seppuku, ki je pa late game. IMHO je cel kup bolj zabavnih okrožij na voljo.

Zmajc ::

jijetelu je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Uchi je scer zelo dobro "everyday" orožje, marsikdo ga uporablja do konca


sej vsak igra kakor hoče, men je navadna Uchi bla kr mal bedna, recimo dual Katana (kar lahko imaš dost enostavno, ce si začel s Samurai) se nekak, samo rabis potem se Seppuku, ki je pa late game. IMHO je cel kup bolj zabavnih okrožij na voljo.


Saj pozneje, ko bom lahko farmal/kupil vse smithing stone bom verjetno testiral več orožij. Za začetek nočem wastat matse za vsa random weapon, ko še nisem tak daleč da lahko po mili volji upgradam kaj hočem.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

jijetelu je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Uchi je scer zelo dobro "everyday" orožje, marsikdo ga uporablja do konca


sej vsak igra kakor hoče, men je navadna Uchi bla kr mal bedna, recimo dual Katana (kar lahko imaš dost enostavno, ce si začel s Samurai) se nekak, samo rabis potem se Seppuku, ki je pa late game. IMHO je cel kup bolj zabavnih okrožij na voljo.


Saj pozneje, ko bom lahko farmal/kupil vse smithing stone bom verjetno testiral več orožij. Za začetek nočem wastat matse za vsa random weapon, ko še nisem tak daleč da lahko po mili volji upgradam kaj hočem.



Somber kamni gredo pa samo, do +10. Gre pa za bolj specialna orožja.

oo7 ::

Nov MOD kateri ti omogoča, da na pomoč (summon) pokličeš kar samega šefa ali pa NPC kot je Rani :) - https://www.nexusmods.com/eldenring/mod...








Zmajc ::

Ima kdo težavo, da nikjer ne vidi nobenih summon znakov? Tudi če še nisem ubil regionalnega šefa in uporabim on consumable, ki naj bi prikazal summon znake nikoli ne vidim nikogar za summonat, razen NPCjev.

jijetelu ::

Zmajc je izjavil:

Ima kdo težavo, da nikjer ne vidi nobenih summon znakov? Tudi če še nisem ubil regionalnega šefa in uporabim on consumable, ki naj bi prikazal summon znake nikoli ne vidim nikogar za summonat, razen NPCjev.


na kateri platformi igraš? lahko mas multiplayer password nastiman, lahko si shaddow bannan, ce si kake exploite uporabljal

Zmajc ::

jijetelu je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Ima kdo težavo, da nikjer ne vidi nobenih summon znakov? Tudi če še nisem ubil regionalnega šefa in uporabim on consumable, ki naj bi prikazal summon znake nikoli ne vidim nikogar za summonat, razen NPCjev.


na kateri platformi igraš? lahko mas multiplayer password nastiman, lahko si shaddow bannan, ce si kake exploite uporabljal


Na Pcju. Enkrt sem zagnal sicer mod za PS5 ikone namesto x-boxovih in je igro vrglo v offline mode a pol sem se navadil in igramo tak kot je. Sporočila itd vidim normalno. Samo summon simbolov ni nikjer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

jijetelu ::

Zmajc je izjavil:

jijetelu je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Ima kdo težavo, da nikjer ne vidi nobenih summon znakov? Tudi če še nisem ubil regionalnega šefa in uporabim on consumable, ki naj bi prikazal summon znake nikoli ne vidim nikogar za summonat, razen NPCjev.


na kateri platformi igraš? lahko mas multiplayer password nastiman, lahko si shaddow bannan, ce si kake exploite uporabljal


Na Pcju. Enkrt sem zagnal sicer mod za PS5 ikone namesto x-boxovih in je igro vrglo v offline mode a pol sem se navadil in igramo tak kot je. Sporočila itd vidim normalno. Samo summon simbolov ni nikjer.


verjetno bo potem to to

Zmajc ::

jijetelu je izjavil:

Zmajc je izjavil:

jijetelu je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Ima kdo težavo, da nikjer ne vidi nobenih summon znakov? Tudi če še nisem ubil regionalnega šefa in uporabim on consumable, ki naj bi prikazal summon znake nikoli ne vidim nikogar za summonat, razen NPCjev.


na kateri platformi igraš? lahko mas multiplayer password nastiman, lahko si shaddow bannan, ce si kake exploite uporabljal


Na Pcju. Enkrt sem zagnal sicer mod za PS5 ikone namesto x-boxovih in je igro vrglo v offline mode a pol sem se navadil in igramo tak kot je. Sporočila itd vidim normalno. Samo summon simbolov ni nikjer.


verjetno bo potem to to


Kolikor sem bral ti online sploh ne dela, če si banned. Meni se normalno konekta online in msge vidim vsepovsod. Samo player summomn simbolov ni. Sem pa bral da je vse polno bugov za to lahko odgovornih.

Bom probal dat na tla summon sign, če si banned baje ne moreš. Pa tudi msg bi moral dobit da sem banned.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Mogoče je tudi, da sem preveč agresivno upgradal katano in sem z +18 out of range proti drugim playerjem, tam kjer igram haha

oo7 ::

Jaz sem summon drugega igralca dobil samo pri glavnih šefih. Ko sem šel NG+ pa pri začetnih glavnih šefih ni bilo niti enega znaka več samo še pri končnih šefih.

Je pa tudi čedalje manj igralcev, ker večina jih je že preigrala. Na Steamu je marca igralo skoraj 1 miljon ljudi sedaj jih je npr 75 tisoč.

Zmajc ::

Ma vseh teh omejitev kdo koga lahko summona je čisto preveč. Ne smeš biti preveč narazen z lvli pa ne smeš imeti previsok weapon lvl pa ne vem kaj še vse.

Očitno je moj lvl 75 z +18 weaponom tak ubitačna kombinacija, da ne vidim nikogar. Bele silhuete/blood spaterje vidim vsepovsod konstatno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

jijetelu ::

jst sem na PS testiral, pa načelno ni omejitev z leveli in + orožjem pri pomoči oz. coop, lvl 30 komot pokliče lvl 150. Tudi pri invadanju, lvl 50 z +9 (+23) orožjem ni panike. Lvl 50 +7 orožje, kar je cca +18 je zelo dobra povezava

govorilo pa se je, da so menda zelo strikntni pri uporabi modov in bananju

Zmajc ::

Ja, samo če dobiš ban ti baje čisto izklopi online mode kolikor sem bral na redditu in dobiš pop up. Nič od tega nisem videl.

HA! V network settings sem imel matchmaking disabled. Zdaj dela np.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

jijetelu ::

ja, menda maš tud t.i. shaddow bane, k ne dobiš nobenga obvestila, samo nimaš povezljivosti ... probi naredit nov lik, pa probaj takoj na začetku, za Furlcalling finger tak rabiš samo craft. kit pa oranžne rože, k dobiš vse takoj k prideš ven.

Zmajc ::

Opa, Rivers of Blood, samo še +12 arc rabim ;((

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Opa, Rivers of Blood, samo še +12 arc rabim ;((


Ja za ta specialna orožja potrebuješ arc, int ali fai. Ubij Renalo pa boš lahko premešal točke.

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Opa, Rivers of Blood, samo še +12 arc rabim ;((


Ja za ta specialna orožja potrebuješ arc, int ali fai. Ubij Renalo pa boš lahko premešal točke.


Sem jo že, samo moram poiskat komponento za resetirat.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Opa, Rivers of Blood, samo še +12 arc rabim ;((


Ja za ta specialna orožja potrebuješ arc, int ali fai. Ubij Renalo pa boš lahko premešal točke.


Sem jo že, samo moram poiskat komponento za resetirat.



Če si raziskoval okolico potem imaš sigurno že kak Larval tear v inventoriju ?

Če si pa kakšnega zgrešil pa si poglej tukaj kje so - https://eldenring.wiki.fextralife.com/L...

janOring ::

Ma kdo željo, da bi z mano igral coop... Igro sem obrnu ze 1x, ampak mi je bla tko dobra, da jo morm se enkrat. Za info sm pa na ps5 pa mic on.

oo7 ::

With Starfield's delay, 2022 is set to be the Year of Elden Ring

https://www.gamesradar.com/uk/with-star...

Zmajc ::

Kaj si ja nor. Rotter Breath + Rivers of Blood + Mimic pa vse pada kot za šalo.

Gregex ::

oo7 je izjavil:

With Starfield's delay, 2022 is set to be the Year of Elden Ring

https://www.gamesradar.com/uk/with-star...


To bi bila tudi, če bi Starfield izšel letos.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Kaj si ja nor. Rotter Breath + Rivers of Blood + Mimic pa vse pada kot za šalo.


Rotten breath je dobr ja edino malo počasno npr za PvP.
Rivers of blood je bomba ja. A si zamenjal točke in vložil v ARC ?

Zmajc ::

Ja, full respec sem naredil.
««
20 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911511 (313) yayo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830003 (782) oo7
»

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
677687 (452) ahac
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768478 (1231) oo7
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019778 (5425) FlyingBee

Več podobnih tem