» »

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2]

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2]

1
2
»

oo7 ::

Pa se igra nadlajuje tam kjer se je končal prvi del ? Si še vedno na isti lokaciji kot v prvem delu ?

WizzardOfOZ ::

Začneš v meridianu, potem greš pa na zahod, kjer so nova plemena. Je pa kr zanimivo špilat. Men je bil že prvi del svetoven. Tukaj imaš pa še par dodatkov zraven.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

šanji ::

Sicer verjetno top špil, bom pa počakal kar goty/complete edicijo. A sploh pride kak ekspansion? A je kak benefit, če imam še game save od enke?

yayo ::

Title credits song

Kdo igra na PS4 ? Dela tekoče ?

Horizon Forbidden West VS Reality | Real World Locations Comparison

LunKi ::

Se splaca prvi del preigrat al iti kr direkt na dvojko?

Se splača. Boš tudi prišel ceneje skozi.

Drugače jaz imam deset ur v dvojki in 8 % igre.

Minigre še ne igram ker zgleda boring, kao nek šah, je v redu?

Zgodovina sprememb…

• spremenil: yayo ()

Ja se splača preigrati prvo igro.

WizzardOfOZ ::

Ja, prvi del se plača preigrat. Jaz sem prvo igro nekje 4x preigral po dolgem in počez. Čez 400ur igranja, pa še vedno na novo najdem in odkrijem kake stvari, ki jih prejšnjič nisem opazil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Phantomeye ::

Kakšna je pa povezava med prvo in drugo igro z vidika levelov in opreme?

V smislu a se iz prvega dela prenese kaj v drugi del? (npr. pri starejših - ofline - igrah si ponavadi dobil neko kodo, ki si jo vtipkal v nadaljevanje in si dobil vse, kar si imel prej?

Ne, v dvojki začneš z osnovno opremo in bildaš naprej. Ne bi niti imelo smisla, ker bi oprema bila le kozmetika.

yayo je izjavil:

Ne, v dvojki začneš z osnovno opremo in bildaš naprej. Ne bi niti imelo smisla, ker bi oprema bila le kozmetika.

A druga orozja, druge mehanike? That's fine

V rpg stilu bildaš lik. Če bi imel najboljša orožja iz enke bi zaradi interne logike igre le ta morala imeti najnižje statse saj sproti dobivaš boljša orožja katera še upgrejdaš. Še preveč jih je za moj okus.

yayo je izjavil:

V rpg stilu bildaš lik. Če bi imel najboljša orožja iz enke bi zaradi interne logike igre le ta morala imeti najnižje statse saj sproti dobivaš boljša orožja katera še upgrejdaš. Še preveč jih je za moj okus.

Ne sej RPG-ji so mi jasni. Samo kot pravim v določenih igrah dosežeš neke skillse, ki jih ali preneseš v novo igro, če jih pa ne, imaš pa neko osnovo določeno iz katere štartaš.

Npr. če vzamem nekaj bolj modernega, npr. Witcher 3. Orožja sicer ne preneseš, preneseš pa "zgodbo" na podlagi vprašanj, kjer odgovoriš na nekaj vprašanj o tem, kako si prejšnjo igro zaključil (koga si srečal, ubil, pustil živeti).

Ampak, če je tako kot praviš, potem je smiselno, da je enak baseline za vse igralce.

Še en zanimiv primer je dragon ball xenoverse. Kjer se tvoj prejšnji karakater prenese in v enem odseku igra zlobca. Nič posebnega, ampak zanimiv pristop.

Zgodovina sprememb…

ja, pri Witcherju sem sejve iz enke uvozil v dvojko in potem še iz dvojke v trojko. Kolikor se spomnem pa v Horizon seriji ne vplivaš bistveno na potek zgodbe. Imaš nekaj opcij v poogovorih: če odgovoriti z glavo, z jajci ali s srcem in to je več ali manj to. Ampak po dolgem času zgubljam ure spanca zaradi igre, ker moram postoriti še par malenkosti pa je že ena zjutraj. :)) Igra je tudi relativno lahka, po tridesetih urah na hard (ravno sem zapustil začetno mapo) sem zvišal na very hard pa kar gre. Upam, lol.

yayo je izjavil:

ja, pri Witcherju sem sejve iz enke uvozil v dvojko in potem še iz dvojke v trojko. Kolikor se spomnem pa v Horizon seriji ne vplivaš bistveno na potek zgodbe. Imaš nekaj opcij v poogovorih: če odgovoriti z glavo, z jajci ali s srcem in to je več ali manj to. Ampak po dolgem času zgubljam ure spanca zaradi igre, ker moram postoriti še par malenkosti pa je že ena zjutraj. :)) Igra je tudi relativno lahka, po tridesetih urah na hard (ravno sem zapustil začetno mapo) sem zvišal na very hard pa kar gre. Upam, lol.

Jst sicer skoraj nikoli ne igram na hard, razen če ugotovim, da mi je res prelahko, ampak ja v enki so bli kr roboti k so težavnost kar zasvingal (dokler nisi pogruntal, kaj je fora) :D

npr. Redmaw oz. v resnici katerikoli thunderjaw :D

ajde, malo twitter drame:
Horizon Forbidden West Devs Frustrated Over Elden Ring Ratings
Malce neokusno se mi zdi, da so šli jokcat na twitter, še bolj neokusni pa so mi fanboyi, ki sedaj ne bodo "nikoli" igral HFW zaradi tega.

Kaj jih zdaj moti, da ima Elden ring boljše ocene ali da se bolje prodaja ?

fak, 110 ur igranja, level 38 pa še ne vidim konca... 8-O

yayo je izjavil:

fak, 110 ur igranja, level 38 pa še ne vidim konca... 8-O

Je tako dolga igra ali delaš čisto vse ?

Delam vse kar je v okolici kjer se nahajam, ker je zabavno. V main quest se vračam, ko stranske naloge postanejo pretežke za moj level, oziroma, ko ne pogruntam prave taktike za težjega nasprotnika ali nimam še orožja. Igre ne čutim kot nek grind, ker ti naloge vedno začini kaka zgodbica npcjev, ki jih srečaš po poti. En del v Las Vegasu je posebno lep.
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS5 (strani: 1 2 3 492 93 94 95 )

Oddelek: Konzole
4725463642 (1212) Ghost007
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )