» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
18 / 31
»»

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

lahko kdo dropa kaj dobre opreme? ;)


Kaj pa rabiš ?

Jaz bi rabil ščit, ki zadrži 100% magic ampak ne obstaja mislim, da je 83% največ.


zadnje orožje od elden beasta :)


Ti ga ne uspe premagat ?

oo7 ::

jijetelu je izjavil:



glitchi niso glih cheati, k dejansko ne rabiš nič spreminjat ali kako nelegalno posegat v samo igro, glitchi so uporaba (oz. zloraba) obstoječih mehanik v igri, ki očitno ne delujejo tako kot bi bilo moč pričakovati oz. so trenutno tako očitno overpowered, da je samo vprašanje časa, kdaj bodo uravnovešene.



Ja nekateri so res močni.
Jaz sem mrzel če name navali z magijo. Prvo mi porabi vso stamino če držim ščit ali pa če delam prevale, ko pa enkrat ostaneš brez stamine je pa itak konec.

Badwolff ::

Mi je kar nerodno, da sem se šele danes, pri level +170, naučil skočiti dlje.

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Mi je kar nerodno, da sem se šele danes, pri level +170, naučil skočiti dlje.



Skočit s konjem ali svojim likom ?
V kateri pokrajini pa si trenutno ?

Badwolff ::

Sam. Rabim premakniti položaj na gamrpadu, ker moraš res hkrati pritisnit run in jump.
Haligtree sem končal, zdej bolj iščem ashes/orožje /uroke za trofejo.
Sicer pa snowfield.

scipascapa ::

Haligtree je tako anoying tam na drevesih za popizdit.

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Sam. Rabim premakniti položaj na gamrpadu, ker moraš res hkrati pritisnit run in jump.
Haligtree sem končal, zdej bolj iščem ashes/orožje /uroke za trofejo.
Sicer pa snowfield.


zdej obstaja trik, da skočiš na mestu, pa medtem ko si v zraku pritisneš gumb za tek, kar pomeni, da od trenutka ko pristaneš si avtomatsko v načinu za tek, kar pomeni, da če skočiš z mesta avtomatsko skočiš dolg skok, kot da bi skočil v teku, se uporablja za določene trik skoke, ki so v igri

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Haligtree je tako anoying tam na drevesih za popizdit.


Ja dol v mestu je boljše so pa težji nasprotniki.

jijetelu ::

tko kot večino MP iger, je tudi Elden Ring žrtev prvovrstne narave človečnosti, 90% PvP iger trenutno je neko abusanje, zlorabljanje nekih brezveznih for, k jih lahko razumemo samo kot namensko destrukcijo

oo7 ::

Sem pa že naletel na hekerja v igri. Zadel sem ga sigurno 10x pa mu ni vzelo niti 1% zdravja on me je potem z enim udarcem.

Badwolff ::

Maliketh, Maliketh, what are they feeding you...
Vsakič me v drugi fazi ubije preden sploh vem, kaj se dogaja :(

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Maliketh, Maliketh, what are they feeding you...
Vsakič me v drugi fazi ubije preden sploh vem, kaj se dogaja :(


ma cel fuk enih brezveznih napadov ja, pač takrat je najboljš nekam bežat, sicer pa nima prav veliko healtha, tko da pri sorazmerno low level buildu (125) rabiš glih en combo udarcev da umre

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Maliketh, Maliketh, what are they feeding you...
Vsakič me v drugi fazi ubije preden sploh vem, kaj se dogaja :(



Maliketha sem dokaj hitro premagal sem imel pa toliko več težav s konjenikom, ki je pred vrati.

fiti ::

Tudi meni je konjenik pred vrati delal kar nekaj dežav. Morda mi jih je več samo še Bell Hunter v Caelidu. Maliketh je šel dokaj hitro z spiritom.

Ali je v NG+ Rebirth na voljo šele potem ko premagaš Rennalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fiti ()

oo7 ::

fiti je izjavil:

Tudi meni je konjenik pred vrati delal kar nekaj dežav. Morda mi jih je več samo še Bell Hunter v Caelidu. Maliketh je šel dokaj hitro z spiritom.

Ali je v NG+ Rebirth na voljo šele potem ko premagaš Rennalo?



Ja rebirth kolikor mi je znano je možen samo pri Rennali. Saj v NG+, do akademije lahko prideš zelo hitro tam obideš grad poiščeš tisti ključ v Liurniji pri zmaju, da odkleneš tisti seal na vratih in preigraš akademijo in premagaš Rennalo.

Če pa še nisi šel NG+ pa prej naredi rebirth pa splača se nakupit vse kamne preden greš v NG+.

oo7 ::

Kar se tiče farmanja run sem prebral, da se najbolj splača s NG+ kjer je x2 potem naprej pa ni več tako velikega skoka edino nasprotniki so težji.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Kar se tiče farmanja run sem prebral, da se najbolj splača s NG+ kjer je x2 potem naprej pa ni več tako velikega skoka edino nasprotniki so težji.


mah to farmanje run, ne vem kako še niste pogruntal kako brezveze je to, maš na netu fore ali greš na prvi discord strežnik, ljudje si talajo 99 lord rune, si v 2 minutah na lvl 713

Badwolff ::

Po treh dneh in vsaj 20 poskusih in gledanjen n videov, je le padel Maliketh. Z dvema pomagačema in šicanjem iz druge vrste z Bolt of gransax. Jebat ga, sam da je mim. Mimgrede videi zavajajo, tam je dostikrat čist tame. Pa rotten breath mu pr men ni naredil ničesar.

Se mi bo pa zalomilo pri trofeji za spelle, Sellen mi noče dat sealbreakerja. Mogoče sem se prepozno spomnil, ker sem že v city of ash al kva že... Pa un Alecto bo tud še zalogaj :D

Naslednje dni Malenia...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Tribal ::

Naslednje dni Malenia...

Zalogo živcev si pripravite. Obvezno mimic in pa blood build. Pade v prvem poizkusu. Blood hound step na en dagger in v fazi 2 na hitro pospamat stran od rože...

Badwolff ::

Menda jo z ledenim potom prekineš.

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Po treh dneh in vsaj 20 poskusih in gledanjen n videov, je le padel Maliketh. Z dvema pomagačema in šicanjem iz druge vrste z Bolt of gransax. Jebat ga, sam da je mim. Mimgrede videi zavajajo, tam je dostikrat čist tame. Pa rotten breath mu pr men ni naredil ničesar.

Se mi bo pa zalomilo pri trofeji za spelle, Sellen mi noče dat sealbreakerja. Mogoče sem se prepozno spomnil, ker sem že v city of ash al kva že... Pa un Alecto bo tud še zalogaj :D

Naslednje dni Malenia...


a maš spell Comet Azur ?

oo7 ::

Comet Azur sem nekajkrat uporabil zelo močan urok. Nikoli pa nisem uporabil proti hitrim nasprotnikom. Pa tudi FP se zelo hitro izprazne in ta urok potrebuje zelo visok INT.

Badwolff ::

Mam mam, sam tud intelligence 7 :D We dumb.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kar se tiče farmanja run sem prebral, da se najbolj splača s NG+ kjer je x2 potem naprej pa ni več tako velikega skoka edino nasprotniki so težji.


mah to farmanje run, ne vem kako še niste pogruntal kako brezveze je to, maš na netu fore ali greš na prvi discord strežnik, ljudje si talajo 99 lord rune, si v 2 minutah na lvl 713


Kako si to kar talajo levele ?

scipascapa ::

Alecta je easy z Fallingstar Beast Jaw.

Ne talajo si level, dajo ti lord rune, ki je vsaka 50k? Če ti nekdo dropne 99...do math :)

Imaš tudi orožja katera ti dajo dodatne rune:

https://eldenring.wiki.fextralife.com/R...

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

scipascapa je izjavil:

Alecta je easy z Fallingstar Beast Jaw.



Kot rečeno, we dumb. Pa tud preveč močan nisem.

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Mam mam, sam tud intelligence 7 :D We dumb.


lahko da je mogoče Int povezan, sicer si lahko dvigneš INT za 30 točk vse skupaj, kolikor vem njen quest v tej fazi ni povezan z drugimi stvarmi, edno kasneje, k dobiš njeno drobovje

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Alecta je easy z Fallingstar Beast Jaw.

Ne talajo si level, dajo ti lord rune, ki je vsaka 50k? Če ti nekdo dropne 99...do math :)

Imaš tudi orožja katera ti dajo dodatne rune:

https://eldenring.wiki.fextralife.com/R...



Pa je to legalno, da ti nekdo da toliko run ? Mislim legalno, ker ima igra anti cheat.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Alecta je easy z Fallingstar Beast Jaw.

Ne talajo si level, dajo ti lord rune, ki je vsaka 50k? Če ti nekdo dropne 99...do math :)

Imaš tudi orožja katera ti dajo dodatne rune:

https://eldenring.wiki.fextralife.com/R...



Pa je to legalno, da ti nekdo da toliko run ? Mislim legalno, ker ima igra anti cheat.

pac sej so vgradili to opcijo v igro, da si ljudje lahko talajo stvari med sabo 😂

oo7 ::

jijetelu je izjavil:


pac sej so vgradili to opcijo v igro, da si ljudje lahko talajo stvari med sabo 😂


Aja tega pa res nisem vedel :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


pac sej so vgradili to opcijo v igro, da si ljudje lahko talajo stvari med sabo 😂


Aja tega pa res nisem vedel :)


na tak način se da dejansko poabusat igro že takoj na začetku ... takoj ko prideš ven v naravo, ti soigralec da katerokoli orožje, armor, vse potrebne talismane, par lords rune, začneš praktično s polnim End Game buildom, pri poljubnem levelu, recimo 100 ... edino kje so zadeve omejene, upgradana orožja, višje kot si odklenil sam, ne moreš pobrat

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


pac sej so vgradili to opcijo v igro, da si ljudje lahko talajo stvari med sabo 😂


Aja tega pa res nisem vedel :)


na tak način se da dejansko poabusat igro že takoj na začetku ... takoj ko prideš ven v naravo, ti soigralec da katerokoli orožje, armor, vse potrebne talismane, par lords rune, začneš praktično s polnim End Game buildom, pri poljubnem levelu, recimo 100 ... edino kje so zadeve omejene, upgradana orožja, višje kot si odklenil sam, ne moreš pobrat


Ah to je pa brezveze tukaj ni potemn obenega iziva :)

oo7 ::

Elden Ring - Angry Review



10/10 :)

Tidule ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


pac sej so vgradili to opcijo v igro, da si ljudje lahko talajo stvari med sabo 😂


Aja tega pa res nisem vedel :)


na tak način se da dejansko poabusat igro že takoj na začetku ... takoj ko prideš ven v naravo, ti soigralec da katerokoli orožje, armor, vse potrebne talismane, par lords rune, začneš praktično s polnim End Game buildom, pri poljubnem levelu, recimo 100 ... edino kje so zadeve omejene, upgradana orožja, višje kot si odklenil sam, ne moreš pobrat


Ah to je pa brezveze tukaj ni potemn obenega iziva :)


Mene je v primerjavi z ostalimi souls igrami, najbolj pritegnilo pri Elden Ring, ravno to da je dejansko open world z 500 različnimi načini in pristopi k zadevi. Od tega da greš orto hard core in poskusiš obrni špil z level ena charterjem. Do tega da cheesaš bosse in jih 30 minut obstreljuješ iz ploščadi, kjer te ne dosežejo, do tega da youtube z vodičem najdeš ultimate build, ki oneshota vse kar vidiš; ter seveda vse vmes.

Recimo, da se kaj takega lotiš:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

oo7 ::

Elden Ring Bosses Ranked by Difficulty: The Top 30+ Enemies

https://bosslevelgamer.com/elden-ring-b...

Jaz bi precej drugače sestavil ta seznam :)

Badwolff ::

Sem pred vrati od Elden Beast, v bistvu sem se enkrat z njo že spopadel.

Kako se na ps5 naredi backup sava? Igram na accountu, ki nima ps+. Kako izbereš, kateri konec boš imel?

Malenia - s pomočjo je padla v tretjem poskusu. Vsi smo spamali oblak muh, ki jo je nekaj motil. Pomočnik jo je nato prilepil nared, jaz sem pa od daleč spamal L2 z blasphemous sword. No bilo kakih problemov.

Prva dva končna bossa v pepelnatem Leyndelu, Gideon in Godfrey, sta bila zelo lahko, sploh Gideon see je komaj premaknil pred smrtjo.

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Sem pred vrati od Elden Beast, v bistvu sem se enkrat z njo že spopadel.

Kako se na ps5 naredi backup sava? Igram na accountu, ki nima ps+. Kako izbereš, kateri konec boš imel?

Malenia - s pomočjo je padla v tretjem poskusu. Vsi smo spamali oblak muh, ki jo je nekaj motil. Pomočnik jo je nato prilepil nared, jaz sem pa od daleč spamal L2 z blasphemous sword. No bilo kakih problemov.

Prva dva končna bossa v pepelnatem Leyndelu, Gideon in Godfrey, sta bila zelo lahko, sploh Gideon see je komaj premaknil pred smrtjo.



PS5: How to Backup Saved Data Tutorial!

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

Sem pred vrati od Elden Beast, v bistvu sem se enkrat z njo že spopadel.

Kako se na ps5 naredi backup sava? Igram na accountu, ki nima ps+. Kako izbereš, kateri konec boš imel?

Malenia - s pomočjo je padla v tretjem poskusu. Vsi smo spamali oblak muh, ki jo je nekaj motil. Pomočnik jo je nato prilepil nared, jaz sem pa od daleč spamal L2 z blasphemous sword. No bilo kakih problemov.

Prva dva končna bossa v pepelnatem Leyndelu, Gideon in Godfrey, sta bila zelo lahko, sploh Gideon see je komaj premaknil pred smrtjo.


za PS5 igre, kolikor je meni znano, brez PS+ ni mogoče narediti backupa, razen če narediš backup celotne konzole oz. import/export profila ... verjetno je lažje dobit kje kak trial za PS+, če še nisi izkoristil
za PS4 igre lahko narediš backup na usb kluček

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Badwolff ::

Vidim ja.
Hecno, da imaš cloud storage samo na primarnem računu.
Placidaux mi je še ostal od TrophyBossov. Kr zajeban. Najbrž sem preveč greedy.
Sem pa gledal unga Let me solo her tipa proti Malenii. Proti men se sploh ni tako borila, da bi imela combo in pavzo.

lojz123 ::

Počasi se pomikam naprej fire giant z težavo, godskin duo z lahkoto, maliketh z težavo mogoče pa pridem do konca
če me prej ne pobere od starosti

Badwolff ::

Zmanjšala mi bo trofeja za spelle. Sellen se noče pogovarjat z mano. To lahko najbrž dobim v ng+?

oo7 ::

lojz123 je izjavil:

Počasi se pomikam naprej fire giant z težavo, godskin duo z lahkoto, maliketh z težavo mogoče pa pridem do konca
če me prej ne pobere od starosti


Pa saj ti ne manjka veliko, do konca :)

Badwolff ::

Radagon in Elden Beast sta pa zajebana.

Dvakrat sem zmagal s pomočjo, ampak sem zajebal in enkrat izbral mend the ring enkrat pa uno death runo in imam samo en konc :(.

Zdej pa že nekaj časa dobivam Unable to summon cooperator.

Cheese p deluje samo na Radagona, Elden beast se pa ne zafikla, če ji grem za hrbet, kar je pa itak zelo težko.

oo7 ::

Radagon mi ni bil tako težak Elden Beast pa zelo.

Tudi jaz sem zmagal s pomočjo vsaj pri Elden beastu ni šlo brez.

Si previsok level ali zakaj ?

lojz123 ::

Tudi jaz se trenutno mučim z elden beast do sedaj še nisem rabil pomoči drugega igralca
me pa zanima ko (če) zmažem tole beast koliko je še do konca oziroma kaj sledi?

oo7 ::

lojz123 je izjavil:

Tudi jaz se trenutno mučim z elden beast do sedaj še nisem rabil pomoči drugega igralca
me pa zanima ko (če) zmažem tole beast koliko je še do konca oziroma kaj sledi?


Elden beast je glavni šef, ko ga premagaš si zaključil z glavno zgodbo. Seveda lahko igraš naprej če prej nisi kaj raziskal ali ubil ali pa greš NG+

m0LN4r ::

Vidim hype, kupim igro, boah. Decki roko na srce, kaj vas je pritegnilo pri tej igri? Igra je, kakorkoli obracamo in polepsamo zadevo en velik grinding game.
Dlje kot spilas mocnejsi si, umres in repeat do onemoglosti. Grafika je tudi za en drek no vsaj po mojem okusu ni bas neki, pa kje so normalni ljudje? Pa zvoki, modeli, vse cheap...

Naj me nekdo potolazi umrl sem zihr ze 200x danes.

oo7 je izjavil:

lojz123 je izjavil:

Tudi jaz se trenutno mučim z elden beast do sedaj še nisem rabil pomoči drugega igralca
me pa zanima ko (če) zmažem tole beast koliko je še do konca oziroma kaj sledi?


Elden beast je glavni šef, ko ga premagaš si zaključil z glavno zgodbo. Seveda lahko igraš naprej če prej nisi kaj raziskal ali ubil ali pa greš NG+

Ta igra ima sploh zgodbo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Badwolff ::

Gotov ni za vsa ga.
Tko kot elden beast ni zame :(

jijetelu ::

m0LN4r je izjavil:

Vidim hype, kupim igro, boah. Decki roko na srce, kaj vas je pritegnilo pri tej igri? Igra je, kakorkoli obracamo in polepsamo zadevo en velik grinding game.
Dlje kot spilas mocnejsi si, umres in repeat do onemoglosti. Grafika je tudi za en drek no vsaj po mojem okusu ni bas neki, pa kje so normalni ljudje? Pa zvoki, modeli, vse cheap...

Naj me nekdo potolazi umrl sem zihr ze 200x danes.

oo7 je izjavil:

lojz123 je izjavil:

Tudi jaz se trenutno mučim z elden beast do sedaj še nisem rabil pomoči drugega igralca
me pa zanima ko (če) zmažem tole beast koliko je še do konca oziroma kaj sledi?


Elden beast je glavni šef, ko ga premagaš si zaključil z glavno zgodbo. Seveda lahko igraš naprej če prej nisi kaj raziskal ali ubil ali pa greš NG+

Ta igra ima sploh zgodbo?


:)):)):)) če tko definiraš, vse je potemtakem grind game, life je grind game ...

če si mogoče prebral zadnjih nekaj postov, bi dobil razlago, igra je po svoje mojstrovina desetletja, marsikdo to pravi, ni popolna in definitivno ni za vsakega, ubistvu bi si upal trditi, ta niti ni za večino ljudi ... verjetno če boš vprašal 10 igralcev, boš dobil 10 različnih odgovorov, zato je pa tudi igra mojstrovina
prerasli smo mi igre, kjer je pomembna lepa grafika, pa zabavni video vložki, pa luštne lubice v igrah

Tidule ::

Igra je tolk grind, koker si sposoben. Ce pac 200x umres na dan potem gre zelo zelo pocasi.

Kar se pa zgodbe tice, pa ja, verjamem, da ce si vajen da te treba skozi vsako stvar peljat za roko potem si tukaj povsem zgubljen.

Treba pac brat vsak papir ki ga najdes, poslusat vsak miniaturen dialog in pocasi sestavis kaj se dogaja. Sibpa na zacetku povsem zgubljen ker ti je cel svet na voljo in te nihce ne pelje za roko naprej.
««
18 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911561 (363) yayo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830118 (897) oo7
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171758 (3157) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768546 (1299) oo7
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019827 (5474) FlyingBee

Več podobnih tem