» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
37 / 38
»»

oo7 ::

Mesmmer je končno padel :)

Lonsarg je izjavil:

Ne rabiš nič testirat, imaš online kalkulatorje: https://eldenring.tclark.io/


Po tem kalkulatorju imajo orožja boljši damage če so nadgrajena na +25 s navadnimi kamni kot pa tista somber na +10 ? Gledam prav ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lonsarg ::

Ne gledas prav, mal spreminji state pa bos videl da je enkrat eno orozje boljse drugic drugo, v odvisnosti od stolpca "Attribute scaling".

Naceloma so cisto vsa orozja v igri priblizno enako dobra kar se DMG per second tice (z upostevanjem da orozje ki ima ekstra status efekt ima v zameno manjsi DMG), le ena so boljsa za en build druga za drug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Jaz sem se preveč navadil na efekte jih čisto preveč uporabljam.

oo7 ::



Kot kaže moram nehat igrat :| ti s lvl 1 z lahkoto razbiiješ Mesmerja jaz sem ga preko 300 komaj :))
Kater lok imaš to ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:



Kot kaže moram nehat igrat :| ti s lvl 1 z lahkoto razbiiješ Mesmerja jaz sem ga preko 300 komaj :))
Kater lok imaš to ?


Pa siten je ta Messmer, k zacne spamat te svoje special multi attack combo udarce, pa full tezko konstantno.dodgat. Tole je Bone Bow, dobis cist na začetku DLCja, drugače je pa Ansbach Bow cist OP, sam rab 43 dex

oo7 ::

jijetelu je izjavil:


Pa siten je ta Messmer, k zacne spamat te svoje special multi attack combo udarce, pa full tezko konstantno.dodgat. Tole je Bone Bow, dobis cist na začetku DLCja, drugače je pa Ansbach Bow cist OP, sam rab 43 dex


Tečen orng. Ampak na srečo so spirit ashes, da ga zamotijo.
Je pa zaenkrat edini šef kateri ima dober remembrance za menjavo.
Sem podvojil njegov remembrance tako, da sem vzel sulico in orb.

Sulica je zakon, ker jo lahko mečeš in na koncu eksplodira in porabllja samo stamino.
Orb pa dela kar velliko škode samo je potrebnih 60 FAI.

Zaenkrat sem našel tri tiste krste kjer lahko podvojiš remembrance. Koliko si jih ti našel ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


Pa siten je ta Messmer, k zacne spamat te svoje special multi attack combo udarce, pa full tezko konstantno.dodgat. Tole je Bone Bow, dobis cist na začetku DLCja, drugače je pa Ansbach Bow cist OP, sam rab 43 dex


Tečen orng. Ampak na srečo so spirit ashes, da ga zamotijo.
Je pa zaenkrat edini šef kateri ima dober remembrance za menjavo.
Sem podvojil njegov remembrance tako, da sem vzel sulico in orb.

Sulica je zakon, ker jo lahko mečeš in na koncu eksplodira in porabllja samo stamino.
Orb pa dela kar velliko škode samo je potrebnih 60 FAI.

Zaenkrat sem našel tri tiste krste kjer lahko podvojiš remembrance. Koliko si jih ti našel ?


A nista sam sve, sicer lahko vse te podvojis tud v walking maus., jst sem podvojil samo od Dancing Liona, l trenutno to kar ponujajo ni glih prav uporabno. Tud tist urok od Messmerja ni neki bog ve kaj.

oo7 ::

Jaz sem našel tri krste. Ena je tam pri katedrali manus in dve na lokacijah kjer so tisti veliki kamniti prsti blizu v bližini tistih piščali kjer delaš kvest za tistega iz katedrale Manus.

Padla še Romina saint of Bud v drugem poiskusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Padla še Romina saint of Bud v drugem poiskusu. Se bližam koncu.

oo7 ::

Golden Hippopotamus in navadani Hippoti tudi niso preveč težki. Navadne se, da kar s Torrenta pobit.

jijetelu ::

Hippoti niso neki težki ne, jst mam pri lvl 1 pohodu tud samo še zadnjega bossa, pa ubistvu sploh ne vem, če se mi da z njim ukvarjat.

oo7 ::

A potem boš zaključil ?

oo7 ::

Šefe katere sem premagal v Shadow of Ertree, če jih ocenim po težavnosti 1/10 najlažji 10/10 najtežji

Messmer The Impaler 9/10
Bayle The Dread 9/10
Midra, Lord of Frenzied Flame 6/10
Putrescent Knight 6/10
Rellana, Twin Moon Knight 6/10
Commander Gaius 6/10 (predvsem tećen in trapat)
Romina, Saint of The Bud 5/10
Divine Beast Dancing Lion 5/10
Scadutree Avatar 4/10
Metyr, Mother of Fingers 3/10

jijetelu ::

Zdej ce gledas direkt samo movesete, potem bi bla lestvica precej drugačna, eni bossi majo ocitne slabosti, ki jih lahko izkoristis, oz. jih kr povozis z visokim DPSjem. Mesmer je ueber siten, samo ga lahko ubiješ v dveh susih brez težav.

Zdele sem sel dobesedno posilit Radahna na NG+, tko da zdej pa verjetno kako drug spil.

oo7 ::

Mesmer je tečen ampak tečno dober šef. Zanimiv za boriti čeprav je težak vsaj meni.
Commander Gaius je pa samo tečen in slabo narejen šef.
Do Radhana še nisem prišel sem pa blizu, ker imam samo še majhen del mape za preigrat v bistvu eno lokacijo.

In kaj boš igral naprej ?

jijetelu ::

Pejt se tepst s Mesmerjem 1v1, pa recimo lvl 150 build, pa mi povej kok zabaven je. Cist vsak njegov special combo ima drugačne timinge za dodge in drugačne smeri, s tem da jih je sposoben spammat non stop, brez prekinitve. Ja, za pro gejmerje, k si pripravljeni vlozit tisoc ur in uzivajo v tem, da se izogibajo 12 combo udarcem, pa potem cas za en hiter counter ipd.... Samo vecina ostalih pa bruh.

Gaius ni tok slab sef, edin tist njegov charge je totalna bedarija, k mores bit natančen do desetinke sekunde da se mu izogneš, ce ne ti vzame 3/4 življenja pri polno defenzivno opremljenem liku. In glede na to, da ga praktično skoz spamma, je skor nemogoče naredit sefa z nekim normalnim igranjem. Sicer k sem ga jst prvic delal,sem ga dobesedno posilil z Magma Bladi, in to pri Blessings 6, ker sem sel zelo hitro do njega, pa tud za burek ni mel. Drugače je pa buggan fight, ker se zatakne ob robove in ga lahko ubijes na cheese kill brez kakrsnega koli napora ?.

oo7 ::

Saj sem se tepel s Messmerjem in to minimalno 20x. Čeprav je težak šef in mi je popil živcev še vedno mislim, da je eden boljših narejenih šefov v DLCju.

oo7 ::

Enir-Ilim je kar zanimiva lokacija. Ta lokacija je na začetku igre zaklenjena.

jijetelu ::

Black Steel Twinblade so pomojem trenutno najboljše orozje za bleed build

oo7 ::

Bom sprobal.

yoco ::

Ko končam z base igro, a grem lahko direkt na DLC al moram še kakšen NG+ naredit?

oo7 ::

yoco je izjavil:

Ko končam z base igro, a grem lahko direkt na DLC al moram še kakšen NG+ naredit?


Lahko greš igrat DLC tudi če ne končaš glavne igre samo dva določena šefa moraš premagat.

Kateri level pa si že ?

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Ko končam z base igro, a grem lahko direkt na DLC al moram še kakšen NG+ naredit?


Lahko greš igrat DLC tudi če ne končaš glavne igre samo dva določena šefa moraš premagat.

Kateri level pa si že ?

Kul. Bom najprej končal z igro, pa potem šel na DLC.
Kaj pa je fora NG+? A kaj novega dobiš, al samo še enkrat od začetka začneš?

oo7 ::

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Ko končam z base igro, a grem lahko direkt na DLC al moram še kakšen NG+ naredit?


Lahko greš igrat DLC tudi če ne končaš glavne igre samo dva določena šefa moraš premagat.

Kateri level pa si že ?

Kul. Bom najprej končal z igro, pa potem šel na DLC.
Kaj pa je fora NG+? A kaj novega dobiš, al samo še enkrat od začetka začneš?



NG+ greš spet od začetka.

S sabo odneseš večino opreme kar se tiče orožja, oklepov in npr kamnov za kovanje... s sabo pa ne neseš nekaterih stvari katere so potrebne za napredovanje v zgodbi te moraš spet najti.

V NG+ imajo sovražniki več HP in delajo večjo škodo in pustijo več run, ko jih ubiješ.

V NG+ moraš tudi nan ovo poiskate vse site of grace čeprav lokacije na zemljevidu pa ostanejo. Vsi NPC questi se začnejo znova.

Lonsarg ::

V NG+ se resetira vse, kot nova igra, z izjemo orozja/levela ter da so vsi sovgragi znatno mocnejsi.

Tak da ce gres v NG+ moras ponovno nekaj glavnih bosov ubit da sploh lahko prides v DLC (ampak ce nagooglas tocno katere je to lahko hitra stvar).

Bolj je vprasanje kaksno tezavnost hoces, NG+ DLC bo kar tezja stvar kot pa NG DLC :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Jaz igram NG+3 DLC in igra je na začetku zelo zelo težka, ko pa enkrat nabereš dovolj Scudatree fragmentov pa igra postane veliko lažja.

jijetelu ::

Men zgleda NG+3 precej lažje kot pa base game, pri lvl. 270.

oo7 ::

Jaz sem šel z NG+3 v DLC Shadow of Erdtree. DLCja še nisem končal. Včeraj sem premagal Ledo in njene kompanjone. Sedaj me čaka še zadnji šef ampak sem včeraj samo enkrat probal in me je popolnoma umoril.

jijetelu ::

Jst zdele na NG+3 dobesedno face tankam vse bosse, brez ščita. Edin on katastrofalc Moonrithyl Carian Knigh je cista bedarija.

oo7 ::

Moonrithyl Carian Knigh se ne spomnim, da bi imel probleme z njim :|

oo7 ::

Radahn Consort of Miquella sem probal ene 10x me je popolnoma razbil ;(

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Radahn Consort of Miquella sem probal ene 10x me je popolnoma razbil ;(


hja, sem sem ze rekel da je cist preveč boostan sef, maš zdej cel kup opcij kako ga dobesedno uničit.

oo7 ::

Ja sem probal več stvari in zaenkrat ne gre.

Če te pa Miquela dvakrat objame si pa itak takoj mrtev :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Ja sem probal več stvari in zaenkrat ne gre.

Če te pa Miquela dvakrat objame si pa itak takoj mrtev :)


sej si dobil njeno runo, ce jo uporabis vmes, razvrljavis ta objem.

večina naredi s ščitom pa poking orožjem, lohk gres tud full tank mode, al pa full DPS 🤣



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Drugi video ? :|
V treh potezah in konec ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Drugi video ? :|
V treh potezah in konec ?

Jop, Torns so trenutno tok mocen urok, verjetno bi se ga dalo tud z enim udarcem oz. castom

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Drugi video ? :|
V treh potezah in konec ?

Jop, Torns so trenutno tok mocen urok, verjetno bi se ga dalo tud z enim udarcem oz. castom


Pa to ne igraš z lvl 1 likom ? Kateri level magije imaš za torns, da ti dela toliko škode ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Drugi video ? :|
V treh potezah in konec ?

Jop, Torns so trenutno tok mocen urok, verjetno bi se ga dalo tud z enim udarcem oz. castom


Pa to ne igraš z lvl 1 likom ? Kateri level magije imaš za torns, da ti dela toliko škode ?

Ne, to je lvl 300 lik, v NG+3, pač celoten build je, prava orozja, pravi talosmani, sklop pred fight buffov, int in arc sta na 80, kar se tiče od glavnih atributov. S tem da se da enako stvar naredit tudi s cca lvl 150 v base game

oo7 ::

Ja jaz imam vloženo v FAI in ARC. Bom probal s trenutnim likom razbit Radhana. Enkrat bo že uspelo menda :)

Lonsarg ::

80 ARC + 60 VIT + 70 END tretnutno pri meni build za NG+ DLC. Ni ga lepšega kot biti tank z Great Katana ki lahko dela Light Roll (sub 30% equip load) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

jijetelu ::

Lonsarg je izjavil:

80 ARC + 60 VIT + 70 END tretnutno pri meni build za NG+ DLC. Ni ga lepšega kot biti tank z Great Katana ki lahko dela Light Roll (sub 30% equip load) :)

A ne pomeni bit tank to, da ne rabis rollat :D

Lonsarg ::

Can take a hit != must take a hit :) Ampak ja imaš načeloma prav :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

80 ARC + 60 VIT + 70 END tretnutno pri meni build za NG+ DLC. Ni ga lepšega kot biti tank z Great Katana ki lahko dela Light Roll (sub 30% equip load) :)


END po levelu 50 zelo slabo raste.


45 148 +1
46 150 +2
47 151 +1
48 152 +1
49 153 +1
50 155 +2
51 155 +0
52 155 +0
53 155 +0
54 156 +1
55 156 +0
56 156 +0
57 157 +1
58 157 +0
59 157 +0
60 158 +1
61 158 +0
62 158 +0
63 158 +0
64 159 +1
65 159 +0
66 159 +0
67 160 +1
68 160 +0
69 160 +0
70 161 +1

Magic1 ::

A ni tako, da tudi stamina več ne raste po 55?
Magic

Lonsarg ::

@oo7, stamina slabo(skoraj nič) ne raste po 50 ja, ampak equip load pa raste +1 vse do 99 END in jaz jo dvigujem zaradi equip load, da dobim večji defense rating armorja.

Za Great Jar Talisman + 75 END lahko imaš kar se defense ratingov tiče skoraj najbolši armor in hkrati pod 30% equip load za light roll. Pač ni to nekaj kar se bi šel na low level zadevah, ampak ko si enkrat blizu 200 pa ne veš več kam z točkami, ter ker sem se naveličal magije in hočem pure melee, mi je ostal le END. Pa sem dobil v zameno build ki ima lahko light roll brez kompromisa za slabši defense :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Magic1 ::

Če se hočeš it bolj na easy, je END fajn ker imaš veliko stamine in lahko uporabljaš en konkretne shield praktično neskončno (+great shield talisman). Odlično za preučevanje potez nasprotnika, ker lahko gladko večino blokiraš. Samo nad 50 nima več pretiranega pomena. Zahteva za light load proti medium je po moje prevelika na račun zaščite.
Magic

Lonsarg ::

V normalnih okoliščinah (END do 50) ligh load res skoraj vedno ni vreden. Ampak pri 77 END je razlika v defense med zaščito light/medium zgolj 8.5%. (Crucible vs Goat). En tok pa že dam v zameno za light roll, no pa še en talisman slot moram žrtvovat za Great Jar. Pri 90 END bom lahko dal naprimer Radahn Armor ali kaj primerljivega in bom žrtvoval le še 5% defense ratinga za light roll :)

Pa še fashionsouls -> Goat in ostali top tier armorji so grdi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Jaz uporabljam oklep od Radhana in imam med load.
Če imaš light load ti tudi blokiranje s ščito pobere manj stamine ? Nisem imel še nikoli light loada.

Najgrši oklep je verjetno godskin noble set.

Magic1 ::

Možno da ti pobere manj stamine, saj ti pri lažjem loadu vsaka akcija pebere manj stamine. Pa še hitreje se obnavlja.
Magic

oo7 ::

Radhan bi kmalu padel ostalo mu je mogoče 1cm življenske črte a jo je meni malo prej zmanjkalo :P
««
37 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Igre
1273167445 (39) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26034094 (359) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856342 (594) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789625 (593) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912302 (1104) yayo

Več podobnih tem