» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
36 / 38
»»

oo7 ::

Tale igra kar s saksofonom :) ljudje najdejo vse živo za igrat.



Me pa zanima kako ima zgrajen lik, da dela toliko škode ?

jijetelu ::

Dobr mu gre ja, sej mas tud za Sekira posnetke k ljudje igrajo na dobesedno vse živo.

Verjetno ma tip dost buffov na seb, k če daš vse dmg boosting stvari, tam ene 7-8, pol lahko dejansko one shotash vse bosse, sam komu se da to delat.... sepuku, golden vow, flame, poison, madness, neki consumables ipd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

jijetelu ::

Nc, pa sem prisel v DLC z lvl 1, juheh :D

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Nc, pa sem prisel v DLC z lvl 1, juheh :D



Level 1 ? Kako pa lahko s level 1 delaš tako veliko škode ? Koliko časa pa si potreboval od začetka, do Mogha ?

Kaj imaš to za en Avatar navi lik :)

jijetelu ::

Ja ne vem, tok dmgja je, upgradana orozja + talismani, druga nisem niti uporabljal.

Ne vem kok točno je igralni cas, sam sem sel kr na easy, delal queste, do MOGHa sem moral pridet preko Snowfields, ker nekak zgleda ni mogoče dobit invasion match pri lvl 1
Drugače se pa menda pridet do DLCja v 1.5 - 2 ure igranja dost enostavno.

oo7 ::

Zdaj boš pa cel DLC preigral s LVL 1 ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Zdaj boš pa cel DLC preigral s LVL 1 ?

ne verjamem, k men vecina bojev v DLCju niso tok zabavni, k so precej pretiraval

oo7 ::

Nisem si mislil, da bom v elden Ringu igral stealth :)
Tiste Untochables je težko ubiti.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Nisem si mislil, da bom v elden Ringu igral stealth :)
Tiste Untochables je težko ubiti.

Assassin's Gambit FTW :D

jijetelu ::

Nic, sem se sprehodil po DLCju, sproti prefukal Gaiusa, in nabral za lvl 15 scad. blessings

yoco ::

Rabim eno pomoč. Sem prišel do Volcano Manor, govoril z Tanith, dobil quest da nekoga fentam. Zj pa ne razumem kako odklenem preostali grad? A moram te njene queste dokončati ali pa je kakšen drugi vhod?

jijetelu ::

yoco je izjavil:

Rabim eno pomoč. Sem prišel do Volcano Manor, govoril z Tanith, dobil quest da nekoga fentam. Zj pa ne razumem kako odklenem preostali grad? A moram te njene queste dokončati ali pa je kakšen drugi vhod?

Questi so po zelji, čeprav priporočeni, ker je kr neki dobrih itemov not. Do zadnjega bossa potemtakem sele po koncanih teh questih,ce ne zginejo.

Drugače pa zacnes raziskovanje po vulcano manor prva vrata desno, ki jih odklenes s ključem, je skriti zid v zgornjem desnem kotu, skozi katerega gres.

oo7 ::

No pa je le padel Bayle The Dread :D

oo7 ::

yoco je izjavil:

Rabim eno pomoč. Sem prišel do Volcano Manor, govoril z Tanith, dobil quest da nekoga fentam. Zj pa ne razumem kako odklenem preostali grad? A moram te njene queste dokončati ali pa je kakšen drugi vhod?


Tukaj si lahko pomagaš.
https://eldenring.wiki.fextralife.com/V...

yoco ::

jijetelu je izjavil:

yoco je izjavil:

Rabim eno pomoč. Sem prišel do Volcano Manor, govoril z Tanith, dobil quest da nekoga fentam. Zj pa ne razumem kako odklenem preostali grad? A moram te njene queste dokončati ali pa je kakšen drugi vhod?

Questi so po zelji, čeprav priporočeni, ker je kr neki dobrih itemov not. Do zadnjega bossa potemtakem sele po koncanih teh questih,ce ne zginejo.

Drugače pa zacnes raziskovanje po vulcano manor prva vrata desno, ki jih odklenes s ključem, je skriti zid v zgornjem desnem kotu, skozi katerega gres.

Hvala! Če mi ne bi povedal ne bi nikoli sam dojel ;((

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

No pa je le padel Bayle The Dread :D

hih

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

No pa je le padel Bayle The Dread :D

hih



Kaj naj rečem obvladaš ;)

Vidim, da veliko uporabljaš Bloodflame blade. Nisem še sprobal to se uporablja na navadnih orožjih katera nimajo posebnega napada ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

No pa je le padel Bayle The Dread :D

hih



Kaj naj rečem obvladaš ;)

Vidim, da veliko uporabljaš Bloodflame blade. Nisem še sprobal to se uporablja na navadnih orožjih katera nimajo posebnega napada ?


ta spel ti da Blood/Fire affinity na orožje, verjetno najboljši buff, enak dmg type kot ga ma Rivers of Blood, Leonora's Poleblade ipd...

oo7 ::

Bom sprobal na Uchigatani.

oo7 ::

Premagal še Midra, Lord of Frenzied Flame. Kar težek šef ampak sem ga premagal kar hitro.

Sem podvojil njegov rembrence in vzel Greatsword of Damnation in Flame of Frenzy urok in moram rečt, da sem nad obema razočaran.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Premagal še Midra, Lord of Frenzied Flame. Kar težek šef ampak sem ga premagal kar hitro.

Sem podvojil njegov rembrence in vzel Greatsword of Damnation in Flame of Frenzy urok in moram rečt, da sem nad obema razočaran.

Ja, Remembrance stvari so bolj zalost vse, edin Mesmerjeva sulica, s tem da men ni neki všeč. Sej verjetno bodo v prihodnosti sigurno spremembe.

oo7 ::

Delam quest po navodilih ampak nekaj ne gre. Ne najdem summon znakov na tleh ne za Ledo, ne Hornseta niti ne za Ansbacha. Sploh ne vem kam sta iziginila Hornset in Ansbach, ker tudi samo Ledo vidim na zemljevidu kot NPC.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Delam quest po navodilih ampak nekaj ne gre. Ne najdem summon znakov na tleh ne za Ledo, ne Hornseta niti ne za Ansbacha. Sploh ne vem kam sta iziginila Hornset in Ansbach, ker tudi samo Ledo vidim na zemljevidu kot NPC.


A si govoril z njo do konca dialoga, na koncu reče da gre v Black Keep oz. neki takega, drugače nisem zaznal težav pri tem questu, samo odločit se moreš, ker sta obe poti zelo dobri za dex builde.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Delam quest po navodilih ampak nekaj ne gre. Ne najdem summon znakov na tleh ne za Ledo, ne Hornseta niti ne za Ansbacha. Sploh ne vem kam sta iziginila Hornset in Ansbach, ker tudi samo Ledo vidim na zemljevidu kot NPC.


A si govoril z njo do konca dialoga, na koncu reče da gre v Black Keep oz. neki takega, drugače nisem zaznal težav pri tem questu, samo odločit se moreš, ker sta obe poti zelo dobri za dex builde.



Sem govoril z Ledo in pri Elden Ringu vedno vse dialoge pri NPCjih izčrpam, do konca.
Leda pravi, da bo šla ampak se ne premakne iz tiste lokacije. Je možno, da je kakšen hrošč ?

jijetelu ::

Pojma nimam, lahko tudi da, k take igre so podvrzene hroščem, pa je bil samo eden bolj površen popravek od izida. Jst sem ta quest naredil 3x, pa ni blo težav, tko da ne vem.

oo7 ::

Commander Gaius najbolj trapast šef ;( Sem ga premagal v nekaj poiskusih ampak tečen trapast šef.
Me spominja na tistega bika bolj pri začetku igre Sekiro.

oo7 ::

Premagal sem tudi Metyr Mother of fingers v prvem poiskusu. Ta šef se mi je zdel lahek.

oo7 ::

Scadutree Avatar se mi tudi ni zdel težak čeprav je boj v treh delih.
Sem bil kar malo presenečen, ko je nastopila tretja faza.
Vsekakor pa je v Dark Souls 3 šefovski boj Sister Friede and Father Ariandel v treh fazah veliko težji kot Scadutree Avatar.

jijetelu ::

Ja Mother je easy ce si range, jst je nisem mogel z mele, oz. se mi ni dalo, sem saltal na rage pol. Scadutree avatar je tud easy, ce ma fire, pa recimo ce veš, da lahko critical naredis k pride ven.

Jst sem pa glih prefukal Jorija z lvl 1, mi je kr pil živce, k spama skoz na polno.

oo7 ::

Mother sem jaz razbil z reduvijo v prvem poiskusu s pomočjo mojega mimika :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Mother sem jaz razbil z reduvijo v prvem poiskusu s pomočjo mojega mimika :)


sej Reduvia je nekak range :). Sem sel z lvl 1 likom in reduvijo spokat pol mamo sitno :)

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mother sem jaz razbil z reduvijo v prvem poiskusu s pomočjo mojega mimika :)


sej Reduvia je nekak range :). Sem sel z lvl 1 likom in reduvijo spokat pol mamo sitno :)


Aja sem mislil, da misliš na kakšno magijo :)
Ja Reduvia s posebim napadom lahko strelja ali kako bi rekel temu :) ampak ima kratek doseg. Black knife ima po moje še enkrat daljši doseg s posebnim napadom.

oo7 ::



DLC se dobro prodaja.

jijetelu ::

Seh razumljivo, ker je daleč najbolj oblegana igra pri vseh influencerjih.

Jst sem pa dobesedno posilil Fire Gianta s trenutno najbolj OP zadevo v igri pri lvl 1 :)

oo7 ::

Zelo dobro ti gre tole pri lvl 1. Men je ta fire giant težak šef.
Pa ti pride še kje prav tale urok Impenetrable Thorns ?
Drugače pa smešno videti kako majhne so vse tri črte HP, FP in stamina :)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Zelo dobro ti gre tole pri lvl 1. Men je ta fire giant težak šef.
Pa ti pride še kje prav tale urok Impenetrable Thorns ?
Drugače pa smešno videti kako majhne so vse tri črte HP, FP in stamina :)

Ja, trenutno najbolj OP build, optimiziran lvl 150 praktično posili vse bosse k niso imuni na bleed

oo7 ::

Včeraj sem malo malo probaval orožja, ker se jih je že nabralo ogromno in so mi samo ležala v inventoriju.
Ne vem koliko časa že imam ali kdaj sem sploh pobral Blade of Gold. Podoben nož kot Black Knife s isto funkcijo samo, da ne izstreli črne ampak zlato črto katera kar velike nasptrotnika vrže na rit. Se mi zdi kar OP orožje in dela Holy škodo. Bom več uporabljal ta Blade of Gold poleg Black knife in Reduvie kateri so že itak eni najboljših orožij v igri.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Včeraj sem malo malo probaval orožja, ker se jih je že nabralo ogromno in so mi samo ležala v inventoriju.
Ne vem koliko časa že imam ali kdaj sem sploh pobral Blade of Gold. Podoben nož kot Black Knife s isto funkcijo samo, da ne izstreli črne ampak zlato črto katera kar velike nasptrotnika vrže na rit. Se mi zdi kar OP orožje in dela Holy škodo. Bom več uporabljal ta Blade of Gold poleg Black knife in Reduvie kateri so že itak eni najboljših orožij v igri.

To je orožje iz base igre, načelno isto kot Black knife, samo holly dmg, kar se načlno smatra da je holly dmg najslabši dmg v igri, sicer ima svoje uporabnosti, samo imaš za to sigurno boljša holly orožja

študiram da bom Mesmerja spokal z loki, k zgledajo full uporabni.

oo7 ::

Ne vem ampak meni se zdi, da holy v DLCju dela več škode kot v glavni igri.

Magic1 ::

To je zato, ker je kup zadev undead in so še posebaj občutljivi na holy.
Magic

oo7 ::

Včeraj sem malo bral katera orožja so najboljša za Arcane in po vseh preigranih urah Elden Ringa ne morem verjeti, da sem vse te ure igral verjetno brez najpomembnehšega orožja v igri katerega lahko dobiš praktično na začetku igre ;((

Lonsarg ::

Jaz sem se za DLC odločil iti Arcane/Occult all-the-way z niti kančna magije, sem se naveličal magije. Do sedaj razen special builda za Melanio fentat nisem nikoli bleeda uporabljal pa sem rekel dajmo probat, pa še nova Great Katana super deluje z Occult scalingom hehe. Torej nabral sem ene par dobrih orožij ki imajo innate bleed (za occult bleed scaling nujno hočeš orožje z innate bleed), preko te tabele se da najti katera so prava za kater build: https://eldenring.tclark.io/

Ker mi je manjkajo Smithing Stones sem uporabil cheat (žal sem vse acient smithinge porabil za orožja ki mi z novim buildom ne pridejo prav pa ne mislim base igre še enkrat obračat za drugačen build): https://www.reddit.com/r/opensouls3/com...

Če misli kdo ta cheat uporabljat zgolj ZELO pozorno brati navodila kateri cheati se smatrajo za "safe" (safe je vse kar bi lahko z dropom dobil od soigralca, ne loči igra tega ali si dobil zadevo z dropom ali cheatom, jaz sem si dodal le Hero Rune in Smithing Stones da sem ene 10 orožij dvignil na +10/+25, skratka nič takega da bi si igro naredil lažjo, le razširil sem si nabor orožij ki jih lahko uporabljam).

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Včeraj sem malo bral katera orožja so najboljša za Arcane in po vseh preigranih urah Elden Ringa ne morem verjeti, da sem vse te ure igral verjetno brez najpomembnehšega orožja v igri katerega lahko dobiš praktično na začetku igre ;((

In katero naj bi bilo to :D

Vsakokrat k sem se spravil testirat Holly dmg, bodisi z orožij bodisi z incantations, sem bil razočaran. Ja, sorazmerno dobro delujejo proti undeadom in tem zmajem iz DLCja, sam recimo ce uporabis kar bleed, si skor vedno na boljšem. S tem da če ze rabis holly, mas v DLC neka posebna orožja, ki dosti bolje skalirajo s holly konverzijo ali kar holly incantations, k jih je nekaj dobrih, triple holly circle je hitrejši in boljsi kot recimo on Gold Dagger izstrelek.

Lonsarg ::

Holy, Flame, Ice in podobni magic scalingi so za primarno za hibridne ali magic-first builde.

Za melee (ali melee-first builde z minimalno support magijo) hoces keen, quality, heavy, bleed, occult. Izjemoma za early game se lightning (hiter boost za zacetek, ampak low scaling in scasoma postane slab).

Ja lahko se gres melee-first tudi z Holy, Ice,... ni pa to optimum. Cel point teh scalingov je da ti omogocajo da imas dobro orozje in hkrati faith/int, torej hybrid ali magic-first.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj sem malo bral katera orožja so najboljša za Arcane in po vseh preigranih urah Elden Ringa ne morem verjeti, da sem vse te ure igral verjetno brez najpomembnehšega orožja v igri katerega lahko dobiš praktično na začetku igre ;((

In katero naj bi bilo to :D

Vsakokrat k sem se spravil testirat Holly dmg, bodisi z orožij bodisi z incantations, sem bil razočaran. Ja, sorazmerno dobro delujejo proti undeadom in tem zmajem iz DLCja, sam recimo ce uporabis kar bleed, si skor vedno na boljšem. S tem da če ze rabis holly, mas v DLC neka posebna orožja, ki dosti bolje skalirajo s holly konverzijo ali kar holly incantations, k jih je nekaj dobrih, triple holly circle je hitrejši in boljsi kot recimo on Gold Dagger izstrelek.


To je Dragon Communion Seal.
Do zdaj sem skos uporabljal Erdtree Seal.
Vleraj sem našel Dragon Seal ga nadgrafil na +10 in testiral Dragon in primerjal s Erdtree sealom.
Npr izstrelek iz oči madness kateri ima zelo dolg domet Erdtree naredil škode za 600 Dragon 1000. Sploh se pa pozna pri zmajevih urokih pa tudi pri večini faith urokih Dragon dela več škode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj sem malo bral katera orožja so najboljša za Arcane in po vseh preigranih urah Elden Ringa ne morem verjeti, da sem vse te ure igral verjetno brez najpomembnehšega orožja v igri katerega lahko dobiš praktično na začetku igre ;((

In katero naj bi bilo to :D

Vsakokrat k sem se spravil testirat Holly dmg, bodisi z orožij bodisi z incantations, sem bil razočaran. Ja, sorazmerno dobro delujejo proti undeadom in tem zmajem iz DLCja, sam recimo ce uporabis kar bleed, si skor vedno na boljšem. S tem da če ze rabis holly, mas v DLC neka posebna orožja, ki dosti bolje skalirajo s holly konverzijo ali kar holly incantations, k jih je nekaj dobrih, triple holly circle je hitrejši in boljsi kot recimo on Gold Dagger izstrelek.


To je Dragon Communion Seal.
Do zdaj sem skos uporabljal Erdtree Seal.
Vleraj sem našel Dragon Seal ga nadgrafil na +10 in testiral Dragon in primerjal s Erdtree sealom.
Npr izstrelek iz oči madness kateri ima zelo dolg domet Erdtree naredil škode za 600 Dragon 1000. Sploh se pa pozna pri zmajevih urokih pa tudi pri večini faith urokih Dragon dela več škode.


:D:D itak, sej dragon seal vsi uporabljamo že od začetkov, k je edini pameten seal k ima scaling z arcane. Sam čim maš Faith nad 50, so drugi Seali boljši.

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem se za DLC odločil iti Arcane/Occult all-the-way z niti kančna magije, sem se naveličal magije. Do sedaj razen special builda za Melanio fentat nisem nikoli bleeda uporabljal pa sem rekel dajmo probat, pa še nova Great Katana super deluje z Occult scalingom hehe. Torej nabral sem ene par dobrih orožij ki imajo innate bleed (za occult bleed scaling nujno hočeš orožje z innate bleed), preko te tabele se da najti katera so prava za kater build: https://eldenring.tclark.io/

Ker mi je manjkajo Smithing Stones sem uporabil cheat (žal sem vse acient smithinge porabil za orožja ki mi z novim buildom ne pridejo prav pa ne mislim base igre še enkrat obračat za drugačen build): https://www.reddit.com/r/opensouls3/com...

Če misli kdo ta cheat uporabljat zgolj ZELO pozorno brati navodila kateri cheati se smatrajo za "safe" (safe je vse kar bi lahko z dropom dobil od soigralca, ne loči igra tega ali si dobil zadevo z dropom ali cheatom, jaz sem si dodal le Hero Rune in Smithing Stones da sem ene 10 orožij dvignil na +10/+25, skratka nič takega da bi si igro naredil lažjo, le razširil sem si nabor orožij ki jih lahko uporabljam).



Jaz igram arcane in faith.
Magijo sem probal sem enkrat pri Renali zamenjal in dal večino v magijo pa ne vem mi ni bilo preveč všeč razen Moonveil katane.

Drugače pa od orožij največ uporabljam

Sacred Relic Sword - odličen meč za genocid :) tega imam vedno na izbiro če je večja skupina sovražnikov ali če je treba koga držati na distanci.

Blasphemous Blade - tudi kar veliko uporabljam

Od nožev največ Black Knife in Reduvijo sedaj sem začel še Blade of Gold.

Seveda brez Rivers of Blood ne gre. Včasih v duelu uporabim še drugo katano npr zadnje čase Sword of Night.

Veliko uporabljam tudi Coded Sword kateri ne rabu drugega kot faith in s posebnim napadom gre čez vsak ščit.


No uporabljam tudi druga orožja ampak tista zgoraj napisana največ. Itak pa imam poln inventorij teh orožij tako, da je treba kar probavat različna orožja :)

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj sem malo bral katera orožja so najboljša za Arcane in po vseh preigranih urah Elden Ringa ne morem verjeti, da sem vse te ure igral verjetno brez najpomembnehšega orožja v igri katerega lahko dobiš praktično na začetku igre ;((

In katero naj bi bilo to :D

Vsakokrat k sem se spravil testirat Holly dmg, bodisi z orožij bodisi z incantations, sem bil razočaran. Ja, sorazmerno dobro delujejo proti undeadom in tem zmajem iz DLCja, sam recimo ce uporabis kar bleed, si skor vedno na boljšem. S tem da če ze rabis holly, mas v DLC neka posebna orožja, ki dosti bolje skalirajo s holly konverzijo ali kar holly incantations, k jih je nekaj dobrih, triple holly circle je hitrejši in boljsi kot recimo on Gold Dagger izstrelek.


To je Dragon Communion Seal.
Do zdaj sem skos uporabljal Erdtree Seal.
Vleraj sem našel Dragon Seal ga nadgrafil na +10 in testiral Dragon in primerjal s Erdtree sealom.
Npr izstrelek iz oči madness kateri ima zelo dolg domet Erdtree naredil škode za 600 Dragon 1000. Sploh se pa pozna pri zmajevih urokih pa tudi pri večini faith urokih Dragon dela več škode.


:D:D itak, sej dragon seal vsi uporabljamo že od začetkov, k je edini pameten seal k ima scaling z arcane. Sam čim maš Faith nad 50, so drugi Seali boljši.




Sem naredil 4 teste inkarnacij s Dragon in Erdtree sealom.


Intelligence 0
Faith 22
Arcane 0




Requires
Intelligence 0
Faith 34
Arcane 0








Intelligence 0
Faith 17
Arcane 0



Intelligence 0
Faith 13
Arcane 0



Vse 4 katere sem sprobal imajo zahtevo po FAI in ne ARC in mi je Dragon seal naredil več škode kot Erdtree seal.

Sploh Frenzied Burst skoraj še enkrat več. To inkarnacijo uporabljam veliko, ker ima zelo dolg domet neke vrste sniper :)

Lonsarg ::

Ne rabiš nič testirat, imaš online kalkulatorje: https://eldenring.tclark.io/

jijetelu ::

Nima veze kake zahteve majo inkantacije, dmg je odvisen zgolj od incant. scaling ki ga doseže Seal. Dragon Seal ma Arc S Faith B pri +10, Erdtree ma Faith S pri +10. Glede na splošno znanje in meritve, je pri faith 80 najboljši seal Erdtree, vmes nekje menda Godslayer, ce imas Arcane na max, torej 80 ali vec, pa Faith manj kot 50, bo verjetno zate najbolj seal Dragon ipd.... Različni Seali za različne potrbe. Pri lvl 20, je najboljši seal akoraj vedno Finger Seal
««
36 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Igre
1350176139 (62) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26034868 (1133) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856582 (834) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789831 (799) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912479 (1281) yayo

Več podobnih tem