» »

NLB Pay in Xiaomi

NLB Pay in Xiaomi

mat11 ::

Komu dela oziroma ne dela to? Na LGju V30 mi je delalo brez problema razen v Lidlu(?). Sedaj na MI9 pa ne. Komu kaj jasno?
mat

Naabo ::

Imaš global verzijo telefona?

Za google pay velja tole
https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Naabo ()

hodor ::

Ali imaš IMEI številko pravilno?
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

XLapsus ::

Imel enak problem na Mi9, ko sem v nastavitvah nastavil na HCE denarnico je začelo delovati (settings > more > secure element position and select HCE Wallet).

mat11 ::

XLapsus je izjavil:

Imel enak problem na Mi9, ko sem v nastavitvah nastavil na HCE denarnico je začelo delovati (settings > more > secure element position and select HCE Wallet).

Uporabljaš NLB pay? HCE sem imel naštimano, sem pa ravnokar opazil da program ni imel dovoljenja za uporabo NFC. Tale MIUI mi čisto nič ne diši.

hodor je izjavil:

Ali imaš IMEI številko pravilno?

Kaj misliš z tem , če jo imam pravilno?
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

XLapsus ::

Uporabljam Google Pay. Sem pa testiral še z Abadenarnico, pa tudi ni delovalo, dokler nisem prestavil na HCE.

mat11 ::

Bomo videli, če bo sedaj delalo, ko sem NLB pay dovolil uporabljati NFC. ??????? Čisto vsako stvar moraš posebi dovolit. Je.... MIUI. Pa se ga spomnim pred kar nekaj leti mi je bil precej dober, sedaj pa nisem ravno navdušen.
mat

hodor ::

mat11 je izjavil:


hodor je izjavil:

Ali imaš IMEI številko pravilno?

Kaj misliš z tem , če jo imam pravilno?


Nekateri kitajski telefoni nimajo pravilne IMEI številke (npr. prekratka). To lahko povzroči težave pri dodajanju kartic.
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

branc ::

Na rootanih phonih ne dela. Zgoraj omenjeni so verjetno že 'fabrško'.

weasel ::

mat11 je izjavil:

Bomo videli, če bo sedaj delalo, ko sem NLB pay dovolil uporabljati NFC. ??????? Čisto vsako stvar moraš posebi dovolit. Je.... MIUI. Pa se ga spomnim pred kar nekaj leti mi je bil precej dober, sedaj pa nisem ravno navdušen.


To ni "kriv" MIUI ampak Android nasplosno.

mat11 ::

Na LG V30 mi je delalo brez kakšnega posebnega potrjevanja.
mat

XLapsus ::

Verjetno druga verzija androida. Na android Pie je pač tako narejeno, da te za vsako dovoljenje vpraša.

mat11 ::

Imaš prav, tam sem imel Oreo.
mat

weasel ::

Trenutno imam na svojem telefonu (ni Xiaomi) Oreo, pa me tudi sprasuje za vsako dovoljenje posebej. Zanimivo, da te na LG-ju ni, saj ni tako star telefon.

mat11 ::

Mogoče, ker sem Oreo kasneje dobil, tako da so lahko nastavitve ostale od prej. Ni mi še uspelo probati če mi sedaj dela.
mat

borisk ::

A ni boljše da aplikacija (nim veze katera) nima dovoljenj, pa potem samo whitelistaš kaj dejansko dovoliš kot pa da aplikacije harajo po telefonu?

mat11 ::

Še vedno ne dela. :(

No ugotovil, da bo mogoče delalo. Vedno sem prislonil zadnje ddel sredine telefona. Sedaj se malo igral z NFC kartico. MI9 ima očitno anteno čisto na vrhu ob zgornjem delu kamere. ??? Ni čudno da mi ni delalo. Bom še enkrat sprobal....
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

dunda ::

Res ne vem, zakaj ne označijo položaj NFCja.
https://www.kacnje.eu

XLapsus ::

Logicno, na sredini ima modul za brezzicno polnjenje.

mat11 ::

Tudi LG ga je imel, pa je tam lepo delalo. Bi se pa res moral pozanimati kje je NFC antena.
mat

mat11 ::

Da, zaključim zgodbo. Sedaj ko vem kje je NFC antena, plačila delujejo bp. Res bi lahko bila kakšna slika v navodilih, škatli kje je NFC antena.
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186683207669 (1168) Djole
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14944127 (16699) Excavator
»

Nemčija želi Apple prisiliti v odprtje dostopa do NFC

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
136200 (4096) MasterBlaster
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6018225 (13540) Jerry000

Več podobnih tem