» »

redmi note 4x menjava ekrana

redmi note 4x menjava ekrana

renofkinja ::

Pozdravljeni,

sem se danes lotil menjave lcd-ja z framom vred in ko sem starega raztavil in prvo testno priklopil novi ekran in prizgal se mi prizge samo backled in tema na ekranu niti MI logota ne pokaze. preveril parkrat ce je vse priklopljeno kar bi moralo biti za test(delal op youtubu) in bi moralo stimat. nato enako probam se enkrat tastar ekran in isto. telefon je prej delal normalo le razpokan ekran je bil.

je kdo menjal na omenjenemu telefonu ali imel podobne izkusnje na xiaomi redmi note seriji?

Dimnik ::

Sem jih menjal ene par na redmi note3, ampak brez komplikacij. Probaj ga pustit nekaj časa na polnilcu....

DeeCoy ::

na razbitem ekranu dela ok?

renofkinja ::

Preden sem ga razstavil da :) v nedeljo ko se vrnem bom se probal zvocnik ptijljucit in mimikerat kot da je vse normalno in pridit do zvoka da vidim ce android spodaj laufa normalno. Cene nevem sla plata. Morda prevec s fenom segrel...bi blo fajn met se en isti fon zravn za raustavit bi se prec ugotovil :)

Zgodovina sprememb…

DeeCoy ::

Kaj pa zdaj, dela na starem ekranu? Al si ga usul, ko si menjaval?
S fenom ne boš plate kar tako zagrel na temperaturo, da bi jo lahko poškodoval. Bolj je verjetno, da si poškodoval nov ekran pri menjavi. Takoj naslednja možnost pa je, da si fizično poškodoval ploščo.. Probaj z drugim ekranom najprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633198331 (982) kanarin
»

Kako dolgo imate telefon, preden ga zamenjate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1049874 (6743) KTr1sk
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183940 (2831) GupeM
»

POMOČ!Telefon mi je pred 1 uro padev v vodo

Oddelek: Mobilne tehnologije
101564 (910) Invictus
»

Samsung galaxy note - počeno steklo

Oddelek: Mobilne tehnologije
93925 (3612) business18

Več podobnih tem