» »

My Heritage DNK test

My Heritage DNK test

1
2
»

Leaker49 ::

Zvezdica27 je izjavil:

narodnostna pripadnost je bolj stvar samoopredelitve, kot genov.

Vsi smo ista vrsta, od tu naprej pa ... ko voli, nek' izvoli

b

Psevdo znanstveniki zmeraj nabijate bedarije. Vsak butelj lahko vidi razliko med rasami že z očmi.

111111111111 ::

Za vse ki ne veste. Konkreten DNK test stane 250€+ Pa to so samo osnovni, test očetovstva, rase itd... Za medicinsko DNK testiranje, na razne genetske in dedne bolezni pa stane test od 2500€+

tikitoki ::

Aquafriend je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Nismo vsi ista vrsta, ker poznamo nekaj kar se imenuje mutacija. Ne mores primerjat slona z enocelicarjem, ceprav imata oba skupnega davnega prednika po teoriji.


biologijo si mel popravca in potem uciteljico podkupil?

ne, sem se delal kot da 100% verjamem v teorije, ki nam jih nakladajo


Pomoje je bolj problem v tem, da tko nisi razumel, kar so ti razlozili in se sedaj raje tolazis s takimi.

Magic1 ::

111111111111 je izjavil:

Za vse ki ne veste. Konkreten DNK test stane 250€+ Pa to so samo osnovni, test očetovstva, rase itd... Za medicinsko DNK testiranje, na razne genetske in dedne bolezni pa stane test od 2500€+

Če pa je Theranos obljubljal, da bo vse naredil za drobiž... Pozabite fiziko, kemijo in celo znanost. S čarovnijo se vse naredi zelo enostavno.
Magic

111111111111 ::

Greš k lokalnem šarlatanu, mu daš 100€ pa ti bo povedal ali si posvojen ali nisi. Itak vsi vse vejo v malih vasicah.

Aquafriend ::

Spajky je izjavil:

.. če se belemu moškemu in ženski zgodi temen froc, pomeni samo to, da mama med nosečnostjo pila preveč čokoladnega mleka ali pojedla preveč temne Milke ... :))

ni nujno, obstajajo ljudje z belo kozo, ki imajo kaksnega pradedka crnca. Se lahko zgodi vcasih.

D3m ::

Leaker49 je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

narodnostna pripadnost je bolj stvar samoopredelitve, kot genov.

Vsi smo ista vrsta, od tu naprej pa ... ko voli, nek' izvoli

b

Psevdo znanstveniki zmeraj nabijate bedarije. Vsak butelj lahko vidi razliko med rasami že z očmi.




|HP EliteBook|R5 6650U|

stjan ::

In poten s tem testom nek nadobudni nacionalist ugotovi, da je ciganskega porekla :)

Gregor P ::

V vsakem primeru se bo ta oseba obnašala ekstremno, bo pač "igrala" za drugo stran ... in jim posledično delala škodo :8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MonoPattern ::

Ti testi do namenjeni Američanom, da okvirno izvejo poreklo. Jaz bi to kupil, če mi lahko povejo recimo na območju par vasi natančno, od kod so moji predniki. To, da mi napiše Central Europe mi nič ne pove.

D3m ::

Mogoče bo pa pisalo Indija.

:P
|HP EliteBook|R5 6650U|

BedBrejn ::

Evo, ravno danes zjutraj od enega drugega ponudnika (ne myheritage) prejel mail, da si lahko pogledam rezulatate. Test sem čisto iz firbca naročil v neki prednovoletni akciji, so imeli lepo znižanje.

Če bi že takrat bral tole ali podobno temo, testa verjetno sploh ne bi naročil. Ker dejansko je tako, kot pišete, podprto s par disclaimerji v sami predstavitvi rezultatov.

Edina uporabna stvar, ki jo dejansko izvem, je haplogrupa oz. subklada po očetovi in materini strani, seveda pod predpostavko, da gre res za moj dna, ne pa nekaj random iz tel. imenika :)
Ostalo so take slikce s pripisom, da gre za statistiko.

Če bi znal, bi nalepil screenshot kot primer, ampak ne znam (šele prvič aktivno uporabljam forum :( )


A kdo kaj ve, je raw data uporaben še za kaj več, če se ga posreduje kakšnemu drugemu "obdelovalcu". Ja, tukaj zanemarimo strah pred deljenjem svojih podatkov "prstnih odtisov"....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norija okoli osebne genomike je izgubila zagon

Oddelek: Novice / Ostale najave
226443 (4002) louser
»

genografija, se je že kdo dal testirat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913060 (10842) globalna80
»

Moderni človek vzdržljivejši tekač od neandertalcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6011361 (9352) nekikr
»

Japonski znanstvenik želi oživiti izumrlega dlakastega mamuta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7321239 (15792) BigWhale
»

Nastanek življenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35749837 (45062) Vajenc

Več podobnih tem