» »

genografija, se je že kdo dal testirat?

genografija, se je že kdo dal testirat?

1
2
»

Rok Woot ::

globalna80 je izjavil:

Iz katerega plemena si? :)


Ti povem po testu lol

black ice ::

Gigahertz je izjavil:

Hitler ne bi bil ravno vesel, če bi vedel da ma najbrž judovske gene a?:D

List of haplogroups of historical and famous figures @ Wikipedia

Najbrž? On je bil Jud, čeprav ne čistokrven.
Ironično, kako je ne-Arijec vodil boj za čistokrvno, 'Arijsko' raso.

globalna80 ::

Bil je le marionetna lutka, s katero so upravljali financerji vojn na obeh straneh.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

[D]emon ::

@globalna80, kdo pa s teboj upravlja ? :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Gigahertz ::

globalna80 je izjavil:

Bil je le marionetna lutka, s katero so upravljali financerji vojn na obeh straneh.


LOL ti nisi resen/a.
"670#2500#8"

globalna80 ::

Zakaj misliš da nisem resen? Zato, ker je zgodovina zelo cenzurirana in so ti povedali drugače? Zgodovino pišejo zmagovalci. V tem primeru financerji vojn, v vsakem primeru dobijo, ker držijo vajeti na obeh straneh.

Zlomili so evropske velesile in jih postopoma združevali v eno unijo pod svojo kontrolo.
Pri tem so le sedeli doma in čakali da se med sabo pobijajo. Nato so ponudili rešitev, da ne bo več takih vojn - evropsko unijo in združene narode.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Gigahertz ::

Teb se je odtrgal, sorry. 70.000.000 žrtev po celem svetu zarad eu in un???

Povej konkretno imena, kdo nej bi to zakuhu?

Po tvoje je Hitler kriv 10% al kako???
"670#2500#8"

globalna80 ::

 Genetika v Sloveniji

Genetika v Sloveniji



igenea
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Yohan del Sud ::

Ok, imam nekaj razgledanosti v tej smeri, pač eden od mojih zanemarjenih hobijev. Pustimo definicije in direktne povezave med DNK in zdajšnjimi/bivšimi imeni narodov. Bi našel interne razlage za vse na grafu. Ampak v uč mi padejo ravo ti Vandali, prisotni na obeh grafih. Majhen, kratko obstojen, 1500 let star, hitro premikajoč narod, ki pa ni Slovenije od 500 km daleč videl na svojih popotovanjih. Vsaj tako trdi splošno zgodovinsko znanje. wiki

In noben sosednji narod nima teh genov? WTF. En odpadni Vandal z dolgim vplivnim tičem se je naselil v Lukovico ali nekaj? 8-O
www.strancar.com

Gigahertz ::

To da so imena ljudstev namest haplogrup je totalen fail.
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

Rok Woot ::

zakaj misliš pa, da sem lih vandale omenil lol

" It was once thought that the Slovenes were the descendants of the Vandals, but this is not the view of modern scholars."

Huh kaj sem našel na tvojemu wikilinku, nepravim da se strinjam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Berserker ::

Globalna tvoj testi so fail. Feničani spadajo pod semite, najbližji so nam Maltežani, Slovenci jih nismo videli na blizu. Vandali so se selili ter izumrli v 6.stoletju, nikakor jih ni bilo sem. Še vedno sem mnenja da smo slovenci mešanica slovanskih, ilirskih, trakijskih in iranskih ljudstev.

Rok Woot ::

Spet eden ki je 100% v svoje teorije. Jaz pač mislim, da so šli Vandali kle čez in sem to mislil že prej.

Marat ::

ivanuscha je izjavil:

E1b1b dna je zelo pogosta po balkanskih državah, v Sloveniji pa ne? Imamo pa sicer dosti podoben dna z Slovaško.

Zelo podobno dna imamo s slovaško, češko in avstrijo - kar niti ni čudno, ker smo 1000 let bili v isti državi :)

globalna80 ::

Zgodovinska "dejstva" o prednikih, narodi in plemeni je treba vzeti z rezervo. Cenzura pa to.

Ne rečem, da te analize treba jemati ne vem kako resno ampak vseeno za zanimivost.


 Genetska slika

Genetska slika



 Hrvaška

Hrvaška

Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

globalna80 ::

 Panonija

Panonija



Car Konstantin I. Veliki je 330. dodijelio zemlju u Panoniji na desnoj obali Dunava Vandalima Hastinzima.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Vandali
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Yohan del Sud ::

Ahja, seveda, Alane je nekdo zmešal noter. To pa ima smisel. Ampak bi raje zaupal potem malo manj obremenjenem en wikiju: Tu.

Če povzamem. Alani so bili skupek Sarmatskih plemen, ki so sledila izpraznjenim deželam Germanskih Vandalov. Ampak ej, je bil kdo tam in delal zapiske za tistih par desettisoč glavih nomadov.
www.strancar.com

Berserker ::

Ne ampak, se lepo danes vidi zakaj so vzhodni Hrvati in nekateri Srbi tako temnejši.

globalna80 ::

 Honeric, kralj Vandalov, rojen v Panoniji

Honeric, kralj Vandalov, rojen v Panoniji



Kralj Vandalov Honeric, rojen v Panoniji, pod katero je spadal del Slovenije. Pri 30-ih je imel že 3 žene in vsaj ducat potomcev.

http://www.armchairgeneral.com/forums/s...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

globalna80 ::

Yohan del Sud je izjavil:

v uč mi padejo ravo ti Vandali, ki pa ni Slovenije od 500 km daleč videl na svojih popotovanjih. Vsaj tako trdi splošno zgodovinsko znanje. wiki


"The Vandals then migrated to Pannonia, where after Constantine the Great (about 330) granted them lands on the right bank of the Danube

In 400 or 401, possibly because of attacks by the Huns, the Vandals, under king Godigisel, along with their allies (the Sarmatian Alans and Germanic Suebians) moved westwards into Roman territory."

Vandals @ Wikipedia

Kar pomeni proti današnji Sloveniji. Tudi če so samo naredili prehod čez naše ozemlje, so teoretično lahko vseeno vojska by the way pustijo nekaj svojih genov na domačinkah.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112396 (9900) jb_j

Učenci premlatili sošolca, ker je tujec! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13223134 (21065) Gandalfar
»

Škotska neodvisna? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20834864 (26489) Vanich
»

"Resnica o športu" in druge distrakcije ala nacionalizem itd

Oddelek: Loža
363768 (2444) Šimpanz

Več podobnih tem