» »

Dial-up in siol ne delata!

Dial-up in siol ne delata!

Bannockburn ::

Imam sledeči problem:

Danes se hočem povezati na siol, pa več ne dela. Poskusim tudi planet/internet in ne dela.
Kličem na siol, saj sem imel pomisleke, da so me prikrajšali za dostop do storitve.
Človek mi pravi, da to ni mogoče, in da dostop ni omejen pod nobenim pogojem.

Potem mi reče, da naj v windowsih (xp) spremenim neke tcp/ip nastavitve, čeprav vem, da jih nisem spreminjal, toliko sem pa že sposoben, da bi vedel zadevo usposobiti. Za razliko od siola mi arnes npr. dela.

Kolega, ki ima prav tako siol, mu zadevica laufa.


Naj omenim še to, da se je ista stvar zgodila tudi moji punci... tako da.. welcome to the world of arnes.


Ve kdo pomagati? Tip na siolu mi pravi, naj znova inštaliram windowse!! Virus scanner mi pravi, da ni nobenega virusa na računalniku.

mrTwelveTrees ::

no ja mogoče brez veze ampak vseeno - poćisti vse spy programe

Ad-aware

drugače pa: kaj ti zavrne pass ? ali kakšen error javi ?

Bannockburn. ::

Napak 691 - zavrne geslo. In to na VSEH siolih!

scenic ::

Zamenjali so številko - 0888 32-32-0 toda samo za URNI DOSTOP.

Lp


Scenic

Bannockburn. ::

Nimam urnega dostopa, ampak standardnega!

Bannockburn. ::

Tip mi je rekel, da naj zbrišem TCP/IP protokole in še enkrat naložim driverje za modem.

Kako zbrišem TCP/IP protokole??

Cokolesnik ::

Res je da ima SiOL tisoce uporabnikov in uporabniki milijone problemov, a sam bi bil razocaran nad odgovorom tehnicne podpore, ki je namenjena uporabniku, da mu pomaga in skusa resiti problem na najbolj hiter in ucinkovit nacin. O nivoju tehnicne podpore pri SiOLu sem si sicer ze pridobil lastne (ne najboljse) izkusnje, ceprav vseh zaposlenih na klicnem centru se zdalec ne mecem v isti kos. Kljub vsemu mora biti nekdo prekleto preprican v kompleksnost problema, da lahko svetuje kar ponovno namestitev sistema. Slednja namrec pri marsikomu ni enostavna, je dolgotrajna in zato na voljo kot skrajna moznost. Ne pa kot izgovor za domnevno resitev vseh problemov, carobna palcka, ki (domnevno!) resi vse probleme. :\

Poskusi vnesti up. ime in geslo pri prijatelju, ki mu SiOL deluje. Potem bos videl, ali je problem pri njih ali pri tebi.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Bannockburn. ::

Imam še boljšo zamisel. S svojo kišto bi šel k prijatelju in probal. Takrat bi imel dokazano, da z mojo kišto ni nič narobe.

Nisem tako tup, da ne bi vedel brati in slediti navodilom. Halo! Vzpostavljanje povezave pa res ni težko.

Mr.B ::

Hm meni so sicer z ADSL-jem utrujali.
Pa sem jim povedal, da sem se logeral pod drugimi windowsi, uporabil prenosnik itd.. Pa je še vedno utrujali da je z mojimi winsi nekaj narobe. Tup tup tup. No so šli vsaj po mcrosoftu.
1. ali ste prižgali računalnik. A to je tisti gump, ko lučka zagori?
...
...
...
...
6. Ali imate antivirus ? Ja kaj pa je to ?
...
...
...
...
...
..
..
..
x. Hm kolikšen je že vaš TR?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Bannockburn. ::

Prosim, to je resen problem in nisem voljan brati vaše probleme s siolom! Odprite si svojo temo in v njej predebatirajte in pokritizirajte (o) siol(u).

Tema naj se naslanja na moj problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL tujina down? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
22421206 (4998) MacGyver141
»

Thunderbird ne pošilja pošte

Oddelek: Programska oprema
171721 (1533) dottor
»

Prenosljivost mail naslova?

Oddelek: Omrežja in internet
173577 (2582) NoName
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14012930 (10407) Bakunin
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216591 (13273) the_unborn

Več podobnih tem