» »

Apple Pay bo tudi v Sloveniji

1 2
3
»

BigWhale ::

Meizu je izjavil:

Realnost se strinja ko ji pase. Pasat ji bo nehalo ko bo en brihtnez znal ta japetski sistem konkretno izkoristit, potem bo pa ritka zacela pect.


O kristus. Men se zdi, da ti pojma nimas kaj pravi realnost. V UK je za vec kot 700mio funtov goljufij pri poslovanju z bankami na splosno in okrog 1.5mio funtov od tega je zaradi brezsticnih kartic. To je 0.2% vsega. :>

Ti kar pametuj naprej.

MrNighthawk ::

Meizu je izjavil:

Ce ti nekdo iz kartice pobere 100 eur ker lahko in ga nic ne ovira je to cisto navaden bullshit. 100 eur je navsezadnje sestina mininalne place. A je to malo? Za nekatere vec kot polovica prehranskih mesecnih stroskov.

In zakaj? Zato ker smo leni in se nam ne vtipkava pina. Pizda smo idioti.


Če imaš v denarnici samo gotovino in to jo nekdo ukrade je situacija za moje pojme hujša, ker to sploh ni sledljivo.

b4d ::

Brezsticne kartice nocejo, v drugi temi pa bi svoj DNK posiljali okrog v uporabo :D
b4d.sablun.org

Meizu ::

MrStein je izjavil:

Jada, jada...

Pred časom je bilo dovolj, da ti čez rame pogleda, zapomni številko kartice in ti je že lahko praznil račun. Pa se armagedon ni zgodil.

Zdaj potrebuje prenosni POS terminal, ti ga mora na rit pritisnit, in lahko dvigne groznih 15 EUR.

Ampak hej, ti kar zganjaj paranojo (tam kjer ni treba in spreglej tisto, kjer bi moral).


Ne razumes, kaj... Meni se pa tudi ne ljubi ponavljat.

b4d je izjavil:

Brezsticne kartice nocejo, v drugi temi pa bi svoj DNK posiljali okrog v uporabo :D


Dan ko bomo placila zavarovali z dnkjem bo dan ko se bom z raketo izstrelil na luno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

zmaugy ::

Sem nujno rabil flašo vode za spit zdravilo. Avtomat za pijačo in prigrizke. Tujina. Drobiža nisem imel, kartico pa ne vem zakaj ni prijelo. Na srečo je imel kolega Apple pay in mi je plačal vodo. Kar me je potem stalo, ko sem ga povabil na kosilo :))
Si bom verjetno kar naročil, ko bo imela moja banka.

MrNighthawk ::

zmaugy je izjavil:

Sem nujno rabil flašo vode za spit zdravilo. Avtomat za pijačo in prigrizke. Tujina. Drobiža nisem imel, kartico pa ne vem zakaj ni prijelo. Na srečo je imel kolega Apple pay in mi je plačal vodo. Kar me je potem stalo, ko sem ga povabil na kosilo :))
Si bom verjetno kar naročil, ko bo imela moja banka.


Smo šli na kosilo v gostilno na Pokljuki. Za vsak slučaj vprašam, če lahko plačam s kartico "ne nimamo kartic, je pa bankomat dve vasi naprej."
Njim, če bi rekel, da imaš Apple pay bi ti rekli, da menjav za jabolka ne delajo :)) ampak večja verjetnost, da bi lahko plačal z jabolkami ker bi iz njih štrudl nardil.

lebang1 ::

Od danes lahko :)

MrNighthawk ::

Se pravi eno leto za Abadenarnico? ;)

Bellzmet ::

Pa NLB pay, pa mBills :)

Patrik0 ::

nlb podpira uradno gpay, kdaj bodo podpirali apple pay?

Curve Ball ::

Pravijo da do konca leta
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19933811 (130) MrStein
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16944021 (2082) Apple
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598133354 (7388) buttcrack
»

Apple Pay bo tudi v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11023918 (3494) Curve Ball
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943790 (16362) Excavator

Več podobnih tem