» »

Borderlands 3

Borderlands 3

«
1
2 3

ahac ::

O Borderlands 3 se govori že nekaj časa.
Jutri naj bi nekaj napovedal, zaenkrat je pa samo teaser:




Nekaj zanimivosti, ki so jih opazil:
19 things you missed in the new Borderlands trailer: Tiny Tina’s grown up, Lilith's your enemy (?), and Atlas might have a Psycho army
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

Borderlands 3 Official Developer Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Se že kaj ve ali bo Epic ali Steam ?

Evolve ::

so tej trije deli med sabo kaj povezani? kar se zgodbe tiče?

BigWhale ::

Evolve je izjavil:

so tej trije deli med sabo kaj povezani? kar se zgodbe tiče?


Loosely so povzani med seboj. Tko so narjeni, da lahko zacnes igrat dvojko in pre-sequel pred enko, ne bo neke hude katastrofe. :)

Jarno ::

Cell-shading zna bit malce preizrazit na hipe. Bi blo fino, če bi bil bolj subtilen. Drugače pa so RNG drops kar zanimivi in si vesel pri nadgradnji arzenala.
#65W!

ahac ::

BigWhale je izjavil:

Evolve je izjavil:

so tej trije deli med sabo kaj povezani? kar se zgodbe tiče?


Loosely so povzani med seboj. Tko so narjeni, da lahko zacnes igrat dvojko in pre-sequel pred enko, ne bo neke hude katastrofe. :)

To drži, ampak igre niso samo tri... :P

Borderlands
Borderlands 2
Borderlands The Pre-Sequel
Tales from the Borderlands (čisto drugačna igra od Telltale)
Borderlands 3
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Evolve ::

ahac je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Evolve je izjavil:

so tej trije deli med sabo kaj povezani? kar se zgodbe tiče?


Loosely so povzani med seboj. Tko so narjeni, da lahko zacnes igrat dvojko in pre-sequel pred enko, ne bo neke hude katastrofe. :)

To drži, ampak igre niso samo tri... :P

Borderlands
Borderlands 2
Borderlands The Pre-Sequel
Tales from the Borderlands (čisto drugačna igra od Telltale)
Borderlands 3


vidim ja..

sem se danes kar lepo lotil prvega dela.. tales bom preskočil

dolenc ::

Prvi del je bol tko, vredu, proti koncu rata super. Se pa vidi, da je bolj koncept špila.
Drugi del je odličen, med top 5 špilov sigurno pride pri meni, tudi dodatki so odlični, sploh tist, ko igrajo board game.
Pre-sequel je ok, mal ma čuden "pacing", zadnja tretina rata zanimiva, vse skupaj pa nič presenetljivega.

BigWhale ::

ahac je izjavil:


Borderlands
Borderlands 2
Borderlands The Pre-Sequel
Tales from the Borderlands (čisto drugačna igra od Telltale)
Borderlands 3


Igre so tri in so zlo loosely povezane med seboj. Tales je pa point and click adventure game, ki je pa samo postavljena v Borderlands universe in ima z vsem se manj skupnega kot ostale tri. :)

ahac ::

tales bom preskočil
Če ti bo všeč Borderlands humor, priporočam, da tudi Tales preigraš. To je moja najljubša Telltale igra. V primerjavi z ostalimi je ful bolj zabavna (sploh po Walking Dead, kjer vsi umirajo in po zamorjenih Game of Thrones).
Je tudi veliko krajša od klasičnih Borderlands iger tako, da ti ne vzame veliko časa. Ima nekaj malih povezav z glavno serijo. Nekateri characterji iz ostalih iger so tam in (iz B3 trailerja) izgleda, da se bodo tudi liki iz Tales pojavili v Borderlands 3. Pa (spoiler za tiste, ki so igral ostale, ne pa Tales)
Scooter ne preživi igre
:'(:'(.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Deleted Borderlands 3 tweets say it's coming to the Epic store on September 13
https://www.pcgamer.com/borderlands-3-r...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Izid igre

Epic games store - 13 september 2019

Steam in druge trgovine - april 2020

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Ne vem no ... BL1, in 2 sta bili ob izidu kultni za trojko pa ne vem no. Se bojo morali potruditi in zadevo modernizirat, gunplay še posebej.

Pa tudi 20 mikro DLCjev več ne mislim kupovat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mr.B ::

Zmajc je izjavil:

Ne vem no ... BL1, in 2 sta bili ob izidu kultni za trojko pa ne vem no. Se bojo morali potruditi in zadevo modernizirat, gunplay še posebej.

Pa tudi 20 mikro DLCjev več ne mislim kupovat.

Sej bos mel mikro transakcije
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Izid igre

Epic games store - 13 september 2019

Steam in druge trgovine - april 2020


To je Gearbox naredil nek deal z Epic store. It sucks, zdaj bo na voljo samo za Windows, vsaj do 2020. Potem pa tudi vprasanje. Meh.

kitl76 ::

Zmajc ::

Noben izmed novih junakov mi vizualno ni niti malo vseč, namesto one babnice z robotom bi komot lahko dali grown up Tiny Tino. Pa tudi grafika je še vedno čisto ista kot prva dva dela. Ne vem no...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mr.B ::

Borderlands' Remastered Game Of The Year Edition
pa da vidimo, kako bo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Furbo ::

Zdaj sem pa kar vesel, da sem nekoč odklenil Borderlands 1 na steam, ko je bila neka varianta na voljo s pravim ISO. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Borderlands 1 remastered tudi na Steamu ?

Furbo ::

Ja, je že v moji knjižnici.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Probal Borderlands GOTY Enhanced, grafika je ok ... gunplay pa je za kozlanje zastarelo zanič.

Očitno me je Destiny franšiza razvadila kar se tiče dobrega gunplaya.

oo7 ::

BORDERLANDS 3 - First Gameplay 45 Minutes Demo Walkthrough (2019)

Furbo ::

Nice. Škoda, da glasovi karakterjev še vedno odmevajo, kot da se vse skupaj dogaja v kovinskem kontejnerju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Latest Borderlands 3 controversy involves an alleged physical assault against former Claptrap voice actor

https://www.pcgamer.com/latest-borderla...

Furbo ::

No ja, naj vrže prvi kamen tisti, ki ni nikoli spustil kakega rafala v claptrapa.. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Furbo je izjavil:

Nice. Škoda, da glasovi karakterjev še vedno odmevajo, kot da se vse skupaj dogaja v kovinskem kontejnerju.


Emm, to je zato, ker je blo snemano na neki prireditvi?

oo7 ::

13 semptember 2019

Borderlands 3 Official E3 Trailer - We Are Mayhem

ahac ::

Borderlands 3 - "So Happy Together" Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BigWhale ::

Kako naj, ob vseh teh vrtnicah, clovek resno jemlje tiste, ki pravijo, da video igre vzpodbujajo nasilje?!

Furbo ::

Tisti so itak bedaki, ni nobene povezave.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Borderlands 3 - Moze Character Trailer: "The BFFs"

yoco ::

Je to res?

ahac ::

Opencritic
84


Metacritic

83


---------------------------------------------------------------------------
Borderlands 3 - Official Cinematic Launch Trailer: "Let's Make Some Mayhem"
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

fireX88 ::

PC gamer je dal igri zelo slabo oceno, 63....

jaz sicer ne poznam politike ocenjevanja PC-gamerja, ne vem pa, če si igra res tako slabo oceno zaslužila.

https://www.pcgamer.com/uk/borderlands-...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zmajc ::

Sem videl še druge, ki so igro označili kot Borderlands 2.5, kar nebi blo nič slabega, če vmes nebi minilo 7 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Furbo ::

Prav zlahka ne dajejo nizkih ocen, če jim založnik omogoči zgodnji vpogled v igro. Verjetno je realna ocena 40.

Druga možnost je, da je ocenjevalec kak politično korekten tepec in ga je humor užalil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Zmajc ::

Pri Polygon-u tudi niso ravno pretirano navdušeni

Borderlands 3 review: third time's a chore

Osebno igre verjetno ne bom kupil , čeprav sem bil zelo velik fan 1. in 2. dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

yoco ::

Meni je bla prva igra super! Druga mi je počasi ratala dolgočasna in sem jo komaj končal. Ta se mi sploh ne dopade, nimam volje da jo igram. Mejbi čez nekaj časa.

ahac ::

Izgleda, da se igra dobro prodaja (tudi na Epic Games Store).

BORDERLANDS(R) 3 REDEFINES MAYHEM; ESTABLISHES FRANCHISE AS BILLION DOLLAR GLOBAL BRAND
Latest installment in genre-defining, shooter-looter series sold-in more than 5 million units within first five days of launch, making Borderlands 3 the fastest-selling title in 2K history and highest-selling title for the label on PC.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Ena stvar, ki jo moram pohvalit pri Borderlands 3 so cosmetic itemi. Zdaj smo že skoraj navajeni, da je v modernih igrah vse to v igrah skrito v lootboxih.
Tukaj se pa še vedno vse unlocka z igranjem igre. Ker je looter shooter je še vedno neka random šansa, da dobiš določen item, ampak to je del igre (kot ves loot) in ne način kako bi založnik od tebe dobil več denarja.
Skini za characterja imajo zdaj možnost, da jih prebarvaš po svoje (če se ne motim, tega v prejšnjih igrah ni bilo), tako da ne rabiš unlockat samo barvnih kombinacij. Skine ima tudi orožje, poleg tega pa še trinkete, ki se jih lahko obesi gor. Ti ne dajo nobenih statsov, samo izgledajo kul.

Pa zanimivo se mi je zdelo kako lahko hotfixajo igro brez patcha: ko prideš v glavni meni z interneta potegne hotfix, ki spremeni kakšne stvari (npr. item drope). To ni pravi patch, ker ga igra pozabi, ko greš ven. S tem so se verjetno izognil pravilom, ki jih imata Sony in MS glede patchov.

Meni je sicer všeč, da je to še vedno Borderlands in da niso preveč spreminjal. B3 je počasna evolucija serije. Saj smo želel Borderlands, ne pa neko drugačno igro...


Druga možnost je, da je ocenjevalec kak politično korekten tepec in ga je humor užalil.
To je igra, kjer je vsakdo lahko užaljen, če želi.
Eni zato, ker igra nima dovolj političnih sporočil ali pa ker Tiny Tina uporabi izraze, ki bi jih po njihovo lahko uporabil samo črnci.
Drugi pa zato, ker je v igri ogromno badass žensk, tipi so pa večinoma nesposobni butalci, ki jih ženske rešujejo.
Torej... something for everyone, če iščete razlog za jokanje o igri. :)) Še dobro, da je vse to preglasilo jokanje v EGS...


edit:
Še ena kul stvar je to da se lahko skupino za coop sestavi tudi preko Discorda. Verjetno ni prva igra s tem, ampak jaz sem to prvič opazil.

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LeQuack ::

Se vidi da ni piratske verzije še zunaj ker noben ne debatira o tej igri. Za razliko od npr. Outer Worlds.
Quack !

Filip8 ::

jzt igram s kolegom, sam ker igrava samo ko sva oba to pomeni, da še nisva prav daleč prišla haha

Furbo ::

Jaz čakam, da pride ven na steamu. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

LeQuack je izjavil:

Se vidi da ni piratske verzije še zunaj ker noben ne debatira o tej igri. Za razliko od npr. Outer Worlds.

Tudi Borderlands 3 oziroma njegov najnovejši Denuvo je včeraj padel pod pritiski krekerjev. Se je pa uspešno upiral celih 46 dni.
Kolikor je meni znano je igra še vedno hudo neoptimizirana. Praktično kolikor toliko deluje samo DX11, na DX12 pa je vse prepočasno in polno napak.
Sicer pa ne vem kdo bi sedaj igral tole, ko je tukaj več kot odlični Outer Worlds potem pa še RDR2. Mogoče bo okoli novega leta kaj časa za Borderlands 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

LeQuack ::

Mogoče so se samo zmenili s temi pirati da za kak mesec počakajo in v zameno dobijo nekaj.
Quack !

LeQuack ::

V vsakem primeru sedaj lahko pričakujemo naval na ta thread.
Quack !

PARTyZAN ::

Naval lahko pričakuješ, ko bo na voljo na Steamu.

Izi ::

LeQuack je izjavil:

Mogoče so se samo zmenili s temi pirati da za kak mesec počakajo in v zameno dobijo nekaj.

Ja, pa kaj še :)) Nekoga, ki ga iščejo vse svetovne policije in agencije se ne da kar tako kontaktirati. Poleg tega pa krekerji delajo za slavo in ne za denar. Zato pa svoje kreke ne prodajajo ampak delijo zastonj med navadno rajo.

Zadnji Denuvo je bil pač malo problematičen. Treba je tudi vedeti, da so te zaščite svinjsko drage, zato si jih marsikateri založnik ne more ali noče privoščiti. Denuvo zaščita menda stane 100.000 EUR. Nekateri ta denar raje vračunajo v izgubo, ki jo bodo imeli od piratiziranja. Piratizira tako ali tako pretežno mularija, ki nima denarja za igre in od teh v nobenem primeru ni denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1102243894 (161) mtosev
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899150771 (2453) Furbo
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364938 (513) ahac
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812554 (5725) yoco
»

Borderlands 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12915615 (4704) oo7

Več podobnih tem