» »

Borderlands 2

Borderlands 2

1
2
3

JanezH ::

Danes nabavil prek steama, bomba bomba.

nofaith ::

evo igrov single. sam zgleda dost beden nemultiplayer :S
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Furbo ::

Komur je bil prvi del pretežak v single, je pač nekaj zamočil pri sestavi lika ali pa ga ni znal pravilno uporabljati. Jaz sem igro brez težav obrnil z vsemi karakterji.

Če so pa težave v dvojki, jih pa nemara kak popravek odpravi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

nofaith ::

sej mi ni težavno obrnt samo dost bedne je queste sam delat
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zmajc ::

Čudi me da je scene release toliko pred street datom, glede na to da ponavadi exe file zakriptirajo do releasa. Malo smešno je da moram kljub nakupu preko steama 3 dni igrat piratsko verzijo. :)

JanezH ::

Zmajc kdaj se pa lahko začne igrati? Jaz sem včeraj kupil prek steama ampak pridem domov šele v soboto. Kdaj lahko to zinstaliram in igram? A to kar govoriš velja za coop ali tudi za single play?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

Zmajc ::

Na steamu igro odklenejo 21. septembra ob 1-ih zjutraj CET.

Piratko lahko igraš samo offline z blokado na firewallu. Osebno upam da mi bo legit kopija prebrala save game in bom lahko nadaljeval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

subby ::

Randy Pitchford trenutno na kotaku odgovarja na vprašanja.

Berserker ::

Meizu je izjavil:

Berserker je izjavil:

Meizu mislim da sta bila dva modusa, kjer so te ob ponovnem zagonu igre čakal vedno močnejši sovražniki. Za vsakega sovražnika si rabil imet naštundirano orožje in efekt kot so kislina, eksploziv, ogenj in ostalo.


Ko si prišel zgodbi v nekakšnem act1 do kraja, je sledil act 2. Sovragi nekje nad lvl 30+.

Obrnil sem oboje, kasneje ko smo tej zgodbi prišli do kraja sva z bratom šla igrat še tisti zombie map set, ki je bil fenomenalen. No ampak nikjer nisva imela nobenih problemov. Tudi sam, ko sem kasneje igral nisem imel nekih težav, razen ok pri bossih. Ampak je tudi težavnost igre v SP veliko lažja kot MP. Več ljudi kot igra coop, toliko težji so sovragi.

Edit: Se pa strinjam ja, glede tipa orožja. Veliko bolje je šlo, če si naštudiral kaj sovragom najbolj škodi. Jst sm mel vsa takšna orožja (no ne glih vsa) v inventarju, ko sem jih nucal, sem jih equipal. Načeloma pa je bil explosive, fire in acid če se ne motim čisto dovolj. Pa fino je blo met kakšno električno pištolco, ker si s tem sovragu dischargal kompleten električni ščit.


Tufi sam sem igral v štiri včasih tri coop.

Načeloma elektrika je najbolj koristna, škdodi vsemu, jaz sem imel tak ful dober revolver z 13x dmg elektrike, pa nabildat skill za pištole + močen osnovni dmg pa je vse padalo. Ali pa avtomatske šibrovke, ko je bil vsak drugi strel v glavo.

Ja act 2. problem je bil da so sovražniki kljub tvojemu končnemu levelu postajali še močnejši.

Tista arena hell burbia je bila za pokozlat dolga, jaz sem jo dal frendu za preigrat, vrjetno najbolj zjeban del igre. Secret armor je bil najbolj kul pa tisti zombiji.

Guzzy ::

Od igabibe:

Pozdravljeni.

Žal vam moram sporočiti, da nam igre Borderlands 2 ne bo uspelo dobiti pravočasno, saj nam je dobavitelj preprosto ni poslal. Ker nam niso niti sporočili kdaj naj bi jo poslali, datum dobave žal še ni znan. Za nastalo situacijo se vam iskreno opravičujem.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav

Zmajc ::

Guzzy je izjavil:

Od igabibe:

Pozdravljeni.

Žal vam moram sporočiti, da nam igre Borderlands 2 ne bo uspelo dobiti pravočasno, saj nam je dobavitelj preprosto ni poslal. Ker nam niso niti sporočili kdaj naj bi jo poslali, datum dobave žal še ni znan. Za nastalo situacijo se vam iskreno opravičujem.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav


Com-shop ima za Borderlands 2 akcijo ... igra + majca 46€ tako da pohitite dokler še majo zalogo.... razen če tudi njim niso poslali. :P

m0f0x ::

Pravkar kupil za 17 EUR ;)

 Bill

Bill

BladE_ ::

Zakaj je na Steamu potem 50€??
Akcija - Reakcija

Bor H ::

Ker cene na Steamu postavlja direkt založnik, če pa stran kupu 10.000 ključev jih pa lahko prodaja kot jih hoče. To smo že parkrat obdelal, ne splača se kupovat novih špilov direkt na Steamu.

Zmajc ::

Zakaj imajo v FAQ na svoji strani vprašanje "Will I be banned for using VPN or keys from Cdkeyshere?" in odgovor da obstaja možnost, ceprav je šansa zelo mala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

m0f0x ::

Mislim, da ne bi smelo biti straha. Kaj pa steam ve kje si ti dobil key. Lahko je gift code od prijatelja.

Furbo ::

Orožja in ostale stvari se da prenašati med liki.

Yaaaaaay!
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

subby ::

Playthrough 2 je pa občutno težji od prvega. Že nekateri navadni mobi mi povzročajo težave.

Furbo ::

Ql, prehod iz travniške na legit steam verzijo je povsem neboleč.

Kar uporaben tale cdkeyshere, le season passa si ne upam kupiti tam, ker si (jasno) nisem namestil ruske verzije.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

m0f0x ::

Boljše, da tukaj kupiš, če si kupil tudi original pri njih.

Q: So will the content be available in the English version of the game, with the Russian version merely being a prerequisite to work?? Or will it only work in the Russian Version even if I bought the game from this site? ( Mike, 23/09/2012 )

A: 2KGames' anounce about this: "2K Games and 1C Company have updated the PC versions of Borderlands 2 that are purchased from both retail locations and via digital distribution in Russia, the Baltic states, and CIS territories. Consumers in these countries will now receive a bundle that contains both the 1C Russian language version of Borderlands 2, as well as the 2K Games worldwide (English, French, Spanish, Italian, German, and Japanese) version of the game. This gives consumers in these countries the widest range of options to both choose their preferred language and play with their friends across the world. Though the 1C and 2K versions do not support cross-version play, consumers can install both versions and have the option to play each. Additionally, Borderlands 2 Season Pass and DLC content purchased in these territories will contain this bundled format content. We thank customers for their feedback as we continue to work to provide the best products we can offer worldwide."

Q: I bought the game on your site and I installed the french version, not Borderlands 2 RU. It will work ? ( Otten0ne, 23/09/2012 )

A: Yes, it works with our version.

Q: so i need to have to borderlands 2 RU version to redeem this key? or can i just use on the WorldWide one ( vung, 22/09/2012 )

A: You need to have RU version to use this code. If you bought the game from Steam, you can't use this code.

Furbo ::

Aha, torej mi bo delala 'sezonska karta' čeprav nisem namestil RU verzije. Ql.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Meizu ::

Z bratom tole igrava in je špil res zakon, v vseh pogledih superiornejši od Borderlands 1. Kar mi je seveda všeč.

Boli edino dejstvo, da je mapa premajhna za lvl cap, ki ga igra ponuja in je očitno spet potrebno igrat playthrough 2, ki je bil že pri Borderlands 1 razlog, da ga nisem preigral, saj se misije ponavljajo in rata res dolgčas. Rešili so me potem izjemni dodatki za Borderlands 1, med drugimi tisti zombie dodatek (dr. Ned's island al kaj je blo), ki je bil res megastičen.

Upam, da bo tudi tukaj tako.

m0f0x ::

Če je kdo za coop mi naj pošlje steam nick na zasebno.

subby ::

Ker lvl pa imaš maina?

m0f0x ::

subby je izjavil:

Ker lvl pa imaš maina?


10 lvl. Nisem še daleč :)

subby ::

lahko nardim novga karakterja pa gremo coop
pa če še koga probamo dobit, tud neb blo slabo

ShinseiYama ::

Če igrate skočte na naš TS3 je soba za borderlands 2 , pa bomo kaj zaigrali.

IP:
Online 108.174.58.185:9987

www.extremenastytossers.com

Sandi1987 ::

Po nesreči sem kliknil New Game in sem se ustrašil, da bom moral od začetka igrati. Sem pri Level. 50. Koliko ur traja? Sem pri Chapter Hunting the Firehawk.

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

Sandi1987 je izjavil:

Po nesreči sem kliknil New Game in sem se ustrašil, da bom moral od začetka igrati. Sem pri Level. 50. Koliko ur traja? Sem pri Chapter Hunting the Firehawk.

Če si pri LVL 50 potem si igrco že enkrat ali 2X obrnil kako lahko potem sploh vprašaš koliko ur traja? Traja dokler jo še potem igraš.

subby ::

zdejle sem desetkrat ubil terramorphousa, niti ene pametne stvari ni dropal :\
jutri bo dolg dan

kmetek ::

zavvi jo ima za 33€, tu imam še 11% popusta...bom kar naročil... pa še mass effect 3 za 18€ :)

subby ::

a že ma kdo od vas "The Bee" shield? sam sem probal 20-30x pa ga še nisem dobil

Kurzweil ::

Je komu znano, tam na marketu, ko si ugradaš z Eridiumom, sem su kupil 2 dadatna prostora v banki, pa me zanima a je denasko potem kakšna banka?
Sem pa ob kasnejšem pregledu ugotovil, da sem verjetno naredil neumnost.

Sicer pa špil je isto kot prvi del zakon!

Furbo ::

Verjetno tisti veliki sef v štabu.

Je zakon igra, ampak ne opazim nekih posebnih novosti glede na enko.
Tistih nekaj opletajočih šotorskih kril pa tudi ni neka strašna uporaba fizike.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mipe ::

Replayability: 0

Ponavljajoče se fore niso ravno preveč zabavne, zato se mi ni dalo več znova igrati od začetka, celo v drugem playthroughu.

Guzzy ::

Ustreli v tla pa boš mel fiziko :P

Zmajc ::

To je isto kot da bi igral dialo za zgodbo. ;)

Point borderlandsa ni zgodba ... ampk gazilllion of weapons & vsesplošni masaker:)

co-op je tud dokaj zabaven

Osebno bom igro končal PT1 & 2 še vsaj z enim če ne dvema karakterjema

POl pa bojo itak še DLCji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Berserker ::

Točno to, skoraj večina iger je non-replayability, ne vem zakaj bi borderlandsu tole očital...

Danes končno dobim igro. Damm you zavvi...

subby ::

@Kurzweil: V Sanctuary, v stavbi, kjer se nahaja Tannis in bivši vault hunterji v drugem nadstropju najdeš Rolandov sef(velika okrogla vrata). Tisto je banka, kjer si lahko hraniš itme. Claptrapov stash(4 sloti) pa se deli med vsemi karakterji, tako da si lahko prenašaš itme iz enga na druzga.

Mipe ::

Potem res ne vem, zakaj sploh še kupujem igre. :|
Pri omejenem prostem času mi repetivnost gre na živce.

Sem se pa res nemalokrat nakrohotal... no ja, v tem primeru se je nakup splačal. Samo kaj, ko zdaj nabira prah, ker je vse že videno.

Furbo ::

Ja vsaka igra bo v drugo enaka ali film ali knjiga... ne vem v čem je fora teh očitkov?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mjolnir ::

Ja vsaka igra bo v drugo enaka ali film ali knjiga... ne vem v čem je fora teh očitkov?

To si pa čisto zgrešil. Dober film ali knjigo si lahko v drugo čisto drugače interpretiraš, lahko imaš čisto drug občutek pri branju. To se lahko zgodi tudi pri nekaterih dobrih igrah, ki se ne ponavljajo in imajo dobro zgodbo. Zame celotna half life serija (preigral od izida okoli 4x, vse igre).

Zmajc ::

V drugo se igra razlikuje v smislu težjih nasprotnikov, višjih player levelov, boljših orožij, novih skilov ter buildov

Prav tako se razlikuje gameplay glede nato katero klaso izbereš.

Borderlands 2 ma kar dosti bonus in secret zadev ki jih lahko komot spregledaš in nikoli ne vidiš. Bosse ki jih lahko spawnaš šele ko si lvl 50 in zaključiš 2. playtrough., itd.

Če igro igraš samo in samo za zagodbo in te drugo ne zanima kaj dosti potem to pač ni igra za tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mipe ::

To smo že ugotovili, ja. Pač nisem tip, ki bi nabijal eno in isto stvar.

Furbo ::

mjolnir je izjavil:

Ja vsaka igra bo v drugo enaka ali film ali knjiga... ne vem v čem je fora teh očitkov?

To si pa čisto zgrešil. Dober film ali knjigo si lahko v drugo čisto drugače interpretiraš, lahko imaš čisto drug občutek pri branju. To se lahko zgodi tudi pri nekaterih dobrih igrah, ki se ne ponavljajo in imajo dobro zgodbo. Zame celotna half life serija (preigral od izida okoli 4x, vse igre).


Amapak film/knjiga sta še vseeno ista. Razlika je le v tvojem dojemanju.

Tudi pri borderlands greš lahko v drugo z drugačnim likom, spremeniš tip orožja, konfiguracijo lika, ščitov..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Berserker ::

Špil je narejen za coop, tu ni fora da v stilu Diabla farmaš lik,

Tisti ki ste vzeli Commanderja , kam ste vlagali skill točke ?

Mipe ::

Ashtona? Sem vlagal predvsem v tisti turret, pa samozdravljenje ko je ščit poln in take fore. Zdaj me to tepe. Ah, ja.

subby ::

Saj lahko resetiraš skill pointe. Jaz sem pri mojem commandu večino vložil v srednje drevo skillov.

Furbo ::

Tudi SHIFT kode so kar ql (dajejo ključe za skrinjo v Sanctuary), ravnokar sem dobil 2 precej hudi orožji. Stalno objavljajo nove na Twiterju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

denabiker ::

A je imel kdo težave z igro v misiji, kjer si v areni in pobijaš bandite: bandit slaughter.
Hec je v tem, da pobijem vse, kurzor utripa še tam, kjer startas bandite, pritiskam E, se nič ne zgodi, nikjer nobenega, nič...Grem ven iz igre, save and quit in ko restartam, pa spet od zacetka. Sploh mi ne save-a, niti ne napiše da sem prvo rundo naredil...kar začaran krog. A je to kakšen bug?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364933 (508) ahac
»

Borderlands 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015853 (8526) opeter
»

Menjava iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11025263 (13016) ZiedRieke
»

Borderlands: The Pre-Sequel

Oddelek: Igre
121580 (726) ahac
»

Borderlands

Oddelek: Igre
372047 (969) Berserker

Več podobnih tem