» »

Borderlands 2

Borderlands 2

«
1
2 3

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
  • zavaroval slike: ahac ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Furbo ::

Šele septembra. :/
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

def0r ::

2 much ear-rape (dubstep), drugace pa upam da bo ql kakor enka.

Good Guy ::

Furbo je izjavil:

Šele septembra. :/


lihk prov.. morm še enko obrnt ;)

sdavid99 ::

Čakam na njega že odkar sem preobrnu Borderlands1 . :D

fireX88 ::

mene pa enka ni nikoli pritegnila, sicer sem kar daleč prišel, ampak grafika me je pa ubijala in mi kvarila razpoloženje v igri. Čeprav lahko rečem, da drugačna grafika ni nič napačnega in je vedno dobrodošla!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

trailer no.2 sem šele zdaj pogledal, in morem rečt da je awesome :)
me je kr zamikalo, da bi šel enko nadaljevat od tam kjer sem nehal....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

def0r ::

Prevec dubstepa v trailerju ga sploh ne morem pogledat xD kupil jo bom pa mogoce vseeno.

MAGGOTs! ::

Zgleda strastno :D
Play TF2 until death! :D

Bor H ::

http://www.borderlands2.com/loveletter?x

Seznam PC specific stvari objavljen, najpomembneje: FOV slider, meniji prirejeni miški+tipkovnici, UI bo podpiral različne resolucije, push to talk, offline multiplayer, možnost nastavljanja/izklapljanja mouse smoothinga
pa še jasno nabor Steam stvari ala Achievements, Friends, Cloud save

def0r ::

Jaz bi samo rabil se notri tole pa bi bil ideal spil.

- removed dubstep from trailer and the game

DOOM_er ::

uf, igram enko ki sem jo kupil za novo leto na steamu morem rect da je spil pure fun, ogromni bossi, gaziljon pusk lahko si sam dolocis playstyle. Zares odlicen spil tako da bo po vsej vrjetnosti ce bom kupu nov mlincek padel original.
Robots will steal your job. But that's OK

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

fireX88 ::

dober trailer, song se tolk boljši :D
kaj čem, komaj čakam, morem še enko prej obrnit! :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Furbo ::

Obvezen nakup zame, pa še tale komad moram nabavit za podlago :) :P
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

barocco ::

Superca.Čeprav še enke nisem preigral do konca..Ja ,počasi se daleč pride :)

Good Guy ::

Uff must have..

Se bo treba 1 spravt igrat..

subby ::

def0r ::

Hvalabogu ni vec dubstepa v trailerju :D

Nargyle ::

A kdo ve, če je možno Pre-Orderat v Slovenijo kako? :D

fireX88 ::

Nargyle je izjavil:

A kdo ve, če je možno Pre-Orderat v Slovenijo kako? :D


malo pozno, nisem vidu objave, dj na igabibo povrašavanje, mogoče bodo dali pre-order!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

yoco ::

Prvi del mi je bil res zakon špil Komi čakam! :D

Kurzweil ::

Enka je bila super, upam da bo tudi dvojka, single player sem igral 1 uro, multiplayer pa neskončno.
Upam, da je ta dubstep samo v trailerju, ker če je v igri bodo rešitve samo dve, če bo možno spremenit glasbo, dat po tiho in z winampom popravit slab zadah. Glede na stil igre je dubstep res zadnji drek, ki bi pasal zraven. Komaj čakam leto 2013, ko dubstep nebo več popularen, ker mu gre osebno na bruhanje.

Obetajo pa spet morje orožij, armorjev, po pravici povedano iz trailerjev in raznih recenzij ne vidim neke šokantne novosti. Kolegi pravijo da je bila single player zgodba shit, ampak kot rečeno multiplayer bo geil, če bo vsaj podobno 1. delu.

Komaj čakam september

Meizu ::

Na živce mi gre tole promovirajne physx... Takšna orodja bi morala biti standardizirana za vse proizvajalce GPUjev. Al naj kupim za max Borderlands experience GTX samo za to, da bom imel bolj kinematično sliko in dejansko nekakšno fiziko v igri?

Fakin monopolisti...

Kurzweil ::

Ja tko je... tu gre za marketing znotraj proizvoda, tko pač je... mid-end grafične od Radeona so bile v osnovi boljše, Nvidia pa se je vadil ven z Cuda jedri in Physyxom, jaz sem zaradi dela z grafiko vzel GTX, sicer pa nebi kupoval na osnovi tega grafične. Ne se sekirat, ponavadi ni nek presežek, moram pa rečt da pri parih špilih je bilo pa res kaj odlučnih novosti, predvsem je bilo bolj organsko v naravi, objekti so se premikali (naprimer ko so padali in padli ter se kotalili) zares fantastično. Ampak to so bombončki.

Mene to ne moti, kot rečeno, vsak svoje pumpa, mene bolj moti ta one year wonder of dubstepa zraven >:D

Meizu ::

Tudi dubstep zna bit moteč, ampak mene motijo vse te neke ekskluzivne "novitete", ki jih igre ponujajo za dotične komponente v računalniku.

Na koncu ugotoviš, da če bi rad vse igre igral kot se zagre, ne preostane drugega, kot da si sestaviš kakih 5 kišt, enkrat z AMDjevim procom, drugič Intlovem, potem enkrat AMD GPU, drugič Geforce... To vseeno ni nobeni stvari podobno.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Saladin ::

Don't diss dubstep



It's good for You ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

PARTyZAN ::

Dubstep?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

Good Guy ::

Dubstep paše kle notr bol kot kamorkol drugam!

subby ::

Še vedno je tole najboljš audio iz borderlandsa.

Killermode ::

A bote po večini ob izidu špilal single player al bote po večini špilal z kolegi al neznanci po netu?

Izi ::

Ocene povsod so divje visoke, celo besedo "mojstrovina" sem nekajkrat zasledil in to v različnih opisih.
Menda se začne malenkost počasi, ampak ko zaštarta pa te potegne v vrtinec iz katerega ni izhoda ;)
Kaže, da bo treba probati.

dronyx ::

Izi je izjavil:

Ocene povsod so divje visoke, celo besedo "mojstrovina" sem nekajkrat zasledil in to v različnih opisih.

To ponavadi pišejo tam, kjer jih izdajatelj igre preseneti z neobičajno visokim oglaševalskim vložkom ob izdaji igre.

Berserker ::

V prvem delu sem pustil 100 ur. Za mene je tale špil FPS diablo. Dosti humorja, razčefuka pa akcije.

Izi ::

Čisto vsi opisovalci se strinjajo, da je nujno igrati coop.
Solo sicer gre nekaj časa, ampak je igra tako težka, da se ti prej ali slej zagabi. Sovražniki se namreč respawnajo in to tako hitro, da če igraš solo se vse skupaj prej respavna preden počistiš določeno področje.
Municije ti stalno primanjkuje, sovražniki jo nikoli ne odvržejo dovolj in kupovanje je nujno, ampak ker se sovražniki tako hitro respawnajo se ne moreš stalno vračati do prodajalca, ker potem nikamor ne prideš in lahko v neskončnost čistiš eno in isto področje. Čim pa se oddaljiš predaleč od prodajalca pa ti zmanjka municije in si mrzel. Solo je torej no go.
Igra je popolnoma usmerjena v coop in če misliš igrati sam potem je verjetno bolje, da na to igro pozabiš.

Po vseh preštudiranih opisih bom jaz to igro kar izpusti. Že 1. del je bil neprijazen za solo igranje, 2. del pa še desetkrat bolj.

oo7 ::

Bom sprobal čeprav mi prvi del ni bil preveč všeč in sem jo odigral samo kakih 30%.:)

Berserker ::

Izi je izjavil:

Čisto vsi opisovalci se strinjajo, da je nujno igrati coop.
Solo sicer gre nekaj časa, ampak je igra tako težka, da se ti prej ali slej zagabi. Sovražniki se namreč respawnajo in to tako hitro, da če igraš solo se vse skupaj prej respavna preden počistiš določeno področje.
Municije ti stalno primanjkuje, sovražniki jo nikoli ne odvržejo dovolj in kupovanje je nujno, ampak ker se sovražniki tako hitro respawnajo se ne moreš stalno vračati do prodajalca, ker potem nikamor ne prideš in lahko v neskončnost čistiš eno in isto področje. Čim pa se oddaljiš predaleč od prodajalca pa ti zmanjka municije in si mrzel. Solo je torej no go.
Igra je popolnoma usmerjena v coop in če misliš igrati sam potem je verjetno bolje, da na to igro pozabiš.

Po vseh preštudiranih opisih bom jaz to igro kar izpusti. Že 1. del je bil neprijazen za solo igranje, 2. del pa še desetkrat bolj.



V prvem delu če si igral vojaka, ti je razvit turret dajal naboje in življenje. Z nadgradnjami si tudi večal zalogo streliva. Večina sovražnikov ti je po smrti dala naboje. Z friendly fire si celo zdravil soigralce. Res pa je da je igra pretežka, ker dmg sovražnikov preprosto previsok da bi lahko kaj sploh naredil. Tudi če si dosegel končni level so sovragi dosegali višje levele.

JanezH ::

jaz sem zdaj level 28 in zaenkrat še nobenega problema s tezavnostjo ...

Meizu ::

Berserker je izjavil:

Izi je izjavil:

Čisto vsi opisovalci se strinjajo, da je nujno igrati coop.
Solo sicer gre nekaj časa, ampak je igra tako težka, da se ti prej ali slej zagabi. Sovražniki se namreč respawnajo in to tako hitro, da če igraš solo se vse skupaj prej respavna preden počistiš določeno področje.
Municije ti stalno primanjkuje, sovražniki jo nikoli ne odvržejo dovolj in kupovanje je nujno, ampak ker se sovražniki tako hitro respawnajo se ne moreš stalno vračati do prodajalca, ker potem nikamor ne prideš in lahko v neskončnost čistiš eno in isto področje. Čim pa se oddaljiš predaleč od prodajalca pa ti zmanjka municije in si mrzel. Solo je torej no go.
Igra je popolnoma usmerjena v coop in če misliš igrati sam potem je verjetno bolje, da na to igro pozabiš.

Po vseh preštudiranih opisih bom jaz to igro kar izpusti. Že 1. del je bil neprijazen za solo igranje, 2. del pa še desetkrat bolj.



V prvem delu če si igral vojaka, ti je razvit turret dajal naboje in življenje. Z nadgradnjami si tudi večal zalogo streliva. Večina sovražnikov ti je po smrti dala naboje. Z friendly fire si celo zdravil soigralce. Res pa je da je igra pretežka, ker dmg sovražnikov preprosto previsok da bi lahko kaj sploh naredil. Tudi če si dosegel končni level so sovragi dosegali višje levele.



Moja izkušnja ni takšna. Jaz sem igral uno žensko, ki je bila lahko nevidna, ne vem kako se je že imenovala. Nekaj časa farmaš kakšen teren in dobiš ubitačna orožja in pownaš vse po vrsti. Sam v glavo moraš vedno ciljat, to je must, ker je ciljanje v glavo auto-crit če se še prav spomnem.

Good Guy ::

V1-ki si mgou pregeldat čist vsako škatlo. ker najbolj na x mestu si dobu najbolj epic orožja

Berserker ::

Meizu mislim da sta bila dva modusa, kjer so te ob ponovnem zagonu igre čakal vedno močnejši sovražniki. Za vsakega sovražnika si rabil imet naštundirano orožje in efekt kot so kislina, eksploziv, ogenj in ostalo.

nofaith ::

a je kdo kupu?
se splača?
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zmajc ::

Če ti je enka všeč definitivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Meizu ::

Berserker je izjavil:

Meizu mislim da sta bila dva modusa, kjer so te ob ponovnem zagonu igre čakal vedno močnejši sovražniki. Za vsakega sovražnika si rabil imet naštundirano orožje in efekt kot so kislina, eksploziv, ogenj in ostalo.


Ko si prišel zgodbi v nekakšnem act1 do kraja, je sledil act 2. Sovragi nekje nad lvl 30+.

Obrnil sem oboje, kasneje ko smo tej zgodbi prišli do kraja sva z bratom šla igrat še tisti zombie map set, ki je bil fenomenalen. No ampak nikjer nisva imela nobenih problemov. Tudi sam, ko sem kasneje igral nisem imel nekih težav, razen ok pri bossih. Ampak je tudi težavnost igre v SP veliko lažja kot MP. Več ljudi kot igra coop, toliko težji so sovragi.

Edit: Se pa strinjam ja, glede tipa orožja. Veliko bolje je šlo, če si naštudiral kaj sovragom najbolj škodi. Jst sm mel vsa takšna orožja (no ne glih vsa) v inventarju, ko sem jih nucal, sem jih equipal. Načeloma pa je bil explosive, fire in acid če se ne motim čisto dovolj. Pa fino je blo met kakšno električno pištolco, ker si s tem sovragu dischargal kompleten električni ščit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Sandi1987 ::

Kako ubijem Midgemong-a pri 5. misiji?

Sandi1987 ::

Naredil. Sedaj sem pri Chapter 4 (Road to Sanctuary).

nofaith ::

evo bom s partisa zlovdov. Če mi bo pa všeč bom kupil in bomo šli kaki coop
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mjolnir ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364941 (516) ahac
»

Borderlands 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015894 (8567) opeter
»

Menjava iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11025292 (13045) ZiedRieke
»

Borderlands: The Pre-Sequel

Oddelek: Igre
121583 (729) ahac
»

Borderlands

Oddelek: Igre
372048 (970) Berserker

Več podobnih tem