» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
8 / 33
»»

springfield ::

Ferrari in Bridgestone sta bila v zelo dobrih odnosih, zato jih je vecina preklopla na Michelin.
In ja, gume lahko se kako vplivajo. Ferrari je bil cisto spodoben v petek, v soboto, ko so dvignili tlak, pa jih ni bilo nikjer. Ja, imajo obcutljiv avto ocitno, ampak zakaj pri vsaki spremembi Mercedes najboljse odnese? Tudi lani je spremenjena zmes odgovarjala samo Mercedesu.

BT52 ::

Kaj pa če bi dejansko priznali, da ima Merc daleč najboljši inženiring. Recimo letos so za razliko nekaterih naredili že vsaj 3 interacije stranice prednjega krilca. !!! Pa to je samo en del, kje so še vse druge spremembe. Plus, da ne govorimo o brezhibni operaciji moštva. Dejansko, če bi prirejali rezultate bi mogli pravtako imeti enako znanje o dirkalniku, kot brez goljufije. Kapo dol.

billy ::

Seveda, če imajo največji budget :)

Scorpy84 ::

          je izjavil:

Pravila omogočajo prevlado enega moštva. Tako je že zelo dolgo časa. Spomnite se Williamsa iz začetka 90. let in nato Ferrarija.


Torej hoces rect da npr. ferrari nima ne denarja skratka nobenih moznosti, da bi prevladovalo?

springfield ::

BT52 je izjavil:

Kaj pa če bi dejansko priznali, da ima Merc daleč najboljši inženiring. Recimo letos so za razliko nekaterih naredili že vsaj 3 interacije stranice prednjega krilca. !!! Pa to je samo en del, kje so še vse druge spremembe. Plus, da ne govorimo o brezhibni operaciji moštva. Dejansko, če bi prirejali rezultate bi mogli pravtako imeti enako znanje o dirkalniku, kot brez goljufije. Kapo dol.

Lahko si pa priznamo, da je F1 (zal) na prvem mestu biznis in je Hamilton bistveno bolj medijsko zanimiv kot recimo Vettel. Prav tako bo medijsko zanimivo, ko bo rusil Schumacherjeve rekorde.

Vazelin ::

Zame Hamilton ne bo nikoli na ravni Schumija pa ima lahko še 10 naslovov s tem Mercedesom.;)
Schumija niso trpali "2 tier" vozniki tipa Rosberg in Button. S tem Mercem pa itak zmaga 3 četrt voznikov v polju.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Scorpy84 ::

Vazelin je izjavil:

Zame Hamilton ne bo nikoli na ravni Schumija pa ima lahko še 10 naslovov s tem Mercedesom.;)
Schumija niso trpali "2 tier" vozniki tipa Rosberg in Button. S tem Mercem pa itak zmaga 3 četrt voznikov v polju.


Prav tako tudi Schumacher ni mogel imeti jajca, kot so imeli senna pa prost in ostali, ko so dirkalniki bili nevarni. No Schumacher je celo 3 sezone vozil te "nevarne" dirkalnike. Pač vsak je v svojem obdobju bil voznik zase in je težko primerjati. Je pa res da so dirkalniki v Schumijevem zmagovitem obdobju dosegali vrhunec, ko si moral res biti fizično pripravljen, da odvozis celo dirko, s skoraj kvalifikacijskimi krogi. Danes vozijo 5-8 sekund počasnejše od kvalifikacij, zato vidimo malo dirkaški napak, ker fizično niso obremenjeni. Hamilton se je v obdobju 07-09 razbijal za stavo, pa ne samo on. Danes pa če se razbijejo, pa so ze za odstrel. Haas se je npr. odpovedal uslugam Antonija, ker jim je razbijal dirkalnik. Kvyat je hiter, ampak ga noben noče, le zakaj? ok ima tudi smolo, da je takrat bil Verstapen in ga nismo mogli kaj dosti videti spredaj. Danes so preveč šli na zanesljivost, in je danes smrtni greh če odstopiš, odpove dirkalnik itn... v 80/90ih je bilo ogromno odstopov, pa so bili prvaki. Danes pa če imaš par odstopov, je ogroženo prvensto samo zato, ker je mercedes izpilil zanesljivost oziroma že od začetka hibrida vozijo na rezervi, in to zato ker so razvijali motor, kolikor berem že od okrog leta 08/09, medtem ko se je ferrari na vse štiri upiral tem motorjem. Ko pa je prišel v veljavo, pa ni bilo časa za razvoj. Skratka upam da se pravila spremenijo, da obdržijo turbine, le ta naj več ne polni baterije in bojo prišli tudi novi proizvajalci. Z novimi proizvajalci bomo dobili namesto 3 ekip, več ekip, ki bojo imeli zmogljiv motor in ne bomo več brali, kakšne mape motorja imajo ostale ekipe. Zdaj pa se ferrari upira in hoče, da se obdrzijo sedanja pravila motorjev, ker nočejo več biti 3-4 na koncu sezone. Skratka če Brawnu uspe, vsaka mu čast, pol lahko gre mirno v penzijo.

Gambino ::

Vazelin je izjavil:

Zame Hamilton ne bo nikoli na ravni Schumija pa ima lahko še 10 naslovov s tem Mercedesom.;)
Schumija niso trpali "2 tier" vozniki tipa Rosberg in Button. S tem Mercem pa itak zmaga 3 četrt voznikov v polju.


Točno tako. Kot te enkrat premaga sovoznik v istem vozilu pač ne moreš biti najboljši, pa lahko vse rekorde presežeš, ker imaš pač srečo, da si ob pravem trenutku bil v pravem bolidu.

billy ::

Saj ne bo hamilton najboljši, imel bo pač najboljšo statistiko.

          ::

Vazelin je izjavil:

Zame Hamilton ne bo nikoli na ravni Schumija pa ima lahko še 10 naslovov s tem Mercedesom.;)


Itak da ne, je bilo tudi jasno videti tista tri leta, ko sta oba vozila v Mercedezu, kako je Hamilton vsako sezono zbral le polovico Schumijevih točk, če me spomin ne vara.

springfield ::

Spomin te zelo vara, ker Schumacher in Hamilton nikoli nista vozila istocasno pri istem mostvu.

          ::

Ups, res je, moja napaka. Zamenjal sem ga za Rosberga. Schumacher je kot za šalo premagoval Rosberga v Mercedezu.

win64 ::

          je izjavil:

Ups, res je, moja napaka. Zamenjal sem ga za Rosberga. Schumacher je kot za šalo premagoval Rosberga v Mercedezu.

To je sarkazem?

b3D_950 ::

Sj zadnjih 20+ let je več ali manj power+aerodinamika...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Vazelin ::

Kamikaze trolla imo kjer trolla Schumija da ga je Rosberg v Mercedesu premagal.:))
Govorimo o seveda prime Schumiju ne pa skoraj 40 letniku ki je bil že dolgo od najboljših let.

Jaz sem začel Schumija spremljat v Bennetonu. Dominiral je vse moštvene kolege. Saj Irvine je rekel da je bil Majkl preprosto boljši kasneje v Ferrariju
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

          ::

win64 je izjavil:

          je izjavil:

Ups, res je, moja napaka. Zamenjal sem ga za Rosberga. Schumacher je kot za šalo premagoval Rosberga v Mercedezu.

To je sarkazem?


Sem imel v spominu (najbrž glede na renome Schumija), da je bil Schumi tisti, ki je bil boljši. Sedaj sem preveri podatke in videl, da je je bil to Rosberg.

springfield ::

Po vec letni pavzi in 40+ letih, Rosberg pa blizu svojih prime let. Bravo. Dajmo se zdaj primerjat Maxa s Schumacherjem v trenutnem stanju. ;((

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Schumi je redek šampion neomadeževan s sovoznikom:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

          ::

Vazelin je izjavil:

Govorimo o seveda prime Schumiju ne pa skoraj 40 letniku ki je bil že dolgo od najboljših let.


Seveda, ampak da mu je uspelo dosegati le polovico Rosbergovih točk, ...

Vazelin je izjavil:

Jaz sem začel Schumija spremljat v Bennetonu. Dominiral je vse moštvene kolege.


Irvine, Barichelo, ta star Verstapen, Fisichela, ... sama smetana. Schumi je imel v ferariju klavzulo v pogodbi, po kateri je moral on osebno potrditi drugega voznika.

springfield ::

To pa ves, ker si sam sestavil pogodbo, al kako?
Kdaj je pa mel Fisichelo za sovoznika?

          ::

springfield je izjavil:

To pa ves, ker si sam sestavil pogodbo, al kako?


Vem iz poročanja javnih občil.

springfield je izjavil:

Kdaj je pa mel Fisichelo za sovoznika?


A ga ni imel v Benettonu?

springfield ::

Saj ves, da pogodbe niso javne in so to samo spekulacije, ne?
Ne, ni ga imel.

abyssus ::

Nekateri se res pustite manipulirat novinarjem. :)

          ::

springfield je izjavil:

Saj ves, da pogodbe niso javne in so to samo spekulacije, ne?

Nisem vedel, hvala.

springfield je izjavil:

Ne, ni ga imel.

OK, ni ga imel.

          je izjavil:

springfield je izjavil:

Saj ves, da pogodbe niso javne in so to samo spekulacije, ne?
Nisem vedel, hvala.

springfield je izjavil:

Ne, ni ga imel.
OK, ni ga imel.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Lej kaj mi ponuja Youtube:



Youtube namesto Hate ponuja Hope. :))) SPLC, ADL, Media Matters,... delajo s polno paro. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ripmork ::

Chain Bear f1, odličen kanal :)

tale video pa sploh dobro razloži problematiko Formule ena

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

red_baron ::

Zdravo.
Pri T2 se je pojavil kanal TV3 4k in je obvestilo da se bo predvajala formula ena ta vikend.
Kul a ne?

Trenutno so vsi 4K kanali gratis (vsaj v L shemi)

roCkY ::

Več mi je vreden korekten komentar kot nekaj dodatnih pikslov neglede na to, da uraden stream letos občasno zgubi ločljivost za par sekund. Med zadnjim prenosom ni bilo več toliko kot pred tem.
Če staknem IP morda celo pogledam kako bo zadeva zgledala v primerjavi z uradnim streamom in glede na ostale ločljivosti, ki so na voljo za ta kanal. Nimamo nobenega STB pri hiši primernega za 4K tako da je PC in VLC edina opcija. Če kdo ve IP kanala naj ga objavi.

BT52 ::

Ne vem kaj sem tole gledal. Tale vikend v Bakuju je cel rasčefuk. Od nesreč, pokrovov, zaletavnj z žerjavi, F1tv crashne od firme ki je vredna milijarde, vau... Kot bi gledal Monty Python. Pravi MEME material.

b3D_950 ::

+oba Mercedesa vrhu... Če bosta jutri spet 1&2, potem ...

Medtem pa pri Williamsu:
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

LeQuack ::

F1 mora iti spet na stara pota, ko je bila razburljiva, npr:


Ozki avtomobili za lažje prehitevanje, taktično dolivanje bencina, ročno prestavljanje, itd.
Quack !

Klamzi ::

F1TV na računalniku dela praktično v nulo, medtem ko app na telefonu ne najde povezave... Ima kdo podoben problem?

Alexius Heristalski ::

Ne vem, na računalniku danes niso delale kvalifikacije, sramota.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

roCkY ::

Težave so bile že včeraj. Bo treba pač lokalno verzijo uporabit jutri.

Vazelin ::

Ferrari zmaguje treninge, Mercedes pa kvalifikacije.
:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BT52 ::

Klamzi je izjavil:

F1TV na računalniku dela praktično v nulo, medtem ko app na telefonu ne najde povezave... Ima kdo podoben problem?


Kaj? Tebi je delalo? Včeraj gledal malo Q od F2, pa FP1 in FP2, ter danes FP3 in tudi R od F2. Pa je vse delalo, ko pa so bile kvali pa tema... Ne vem sem mislil, da bodo tole porihtali. Po enem letu testnega obdobja. Slabo tole. Za firmo, ki se ima za iskanje množic in bodo še izgubili tiste, ki bi radi gledali Mercedesovo inženirsko mojstrovino.

pirlo ::

Klamzi je izjavil:

F1TV na računalniku dela praktično v nulo, medtem ko app na telefonu ne najde povezave... Ima kdo podoben problem?

To ma aplikacija nek problem. Odjavi se in ponovno prijavi.

vuki ::

F1tv app na telefonu, probaj se odlogirati in ponovno logirati, pa bi moralo delati.

Klamzi ::

BT52 je izjavil:

Klamzi je izjavil:

F1TV na računalniku dela praktično v nulo, medtem ko app na telefonu ne najde povezave... Ima kdo podoben problem?


Kaj? Tebi je delalo?

Ne, kvalifikacije nikjer :)

Glede nasveta z appom... Hvala!

vilser ::

https://www.racefans.net/2019/04/27/how...

Kako je Mersedes zajebal Ferrari hahahaha. Lisjaki!
Vettel je želel vožnjo v zavetrju, ker tako pridobiš najmanj 3 desetinke. In takoj, ko sta šla oba Mercedesa iz boksa, je šel Vettel za njima. Ampak to je bila le finta, ker Bottas in Hamilton sta se ustavila in probala štart in Vettel je moral odpeljati mimo in ostal je brez nobene pomoči.

BT52 ::

vilser je izjavil:

https://www.racefans.net/2019/04/27/how...

Kako je Mersedes zajebal Ferrari hahahaha. Lisjaki!
Vettel je želel vožnjo v zavetrju, ker tako pridobiš najmanj 3 desetinke. In takoj, ko sta šla oba Mercedesa iz boksa, je šel Vettel za njima. Ampak to je bila le finta, ker Bottas in Hamilton sta se ustavila in probala štart in Vettel je moral odpeljati mimo in ostal je brez nobene pomoči.


Jup tole je bilo IQ 150

springfield ::

Ni blo glih cist tak. Vettel je zrtvoval zaveterje, da bi si lahko optimalno segrel gume. Saj nista bila samo Mercedesa na progi, bi se komot komu drugemu zadaj prilepo. Po kvalifikacijah je ugotovil, da se je narobe odloco.

pirlo ::

springfield je izjavil:

Ni blo glih cist tak. Vettel je zrtvoval zaveterje, da bi si lahko optimalno segrel gume. Saj nista bila samo Mercedesa na progi, bi se komot komu drugemu zadaj prilepo. Po kvalifikacijah je ugotovil, da se je narobe odloco.

Ja, ampak če bi se en zabremzal v enem izmed prvih 4 zavojev, kot se je to zgodilo že mnogokrat na treningih in bi dali rumene zastave bi bilo konec kvalifikacij za vse za njim... tvegal je čisti krog : zavetrju. Mercedesu se je spet izšlo kot ponavadi. Ko ti gre, ti gre.

TOP ::

Ma Marcedes,dela z glavo vse preračunajo imajo prave strokovnjake,ki vedo kaj delajo,kar ne moremo reč za Paštašutarje,ki sploh ne vedo kaj delajo in sedaj je še Mulo hitrejši od Seba.Italjani znajo samo šefe zamenjat in upajo,da bo bolše ampak ne bo treba koga druge,zamenjat ne pa šefa,ki samo kaže z prstom kaj naj,kdo dela.

jacal ::

Po dolgem času tole gledam na TV 3. Na videz preprosti in silno razširjeni priimek Pérez je nepremostljiva ovira za dva domnevno odrasla možakarja. Eden sicer reče vsakič drugače in tako tu in tam približno zadene.

roCkY ::

Live TV mi danes vztrajno zatrjuje "You are currently in an unsupported region."

Na tablici rezultati pa delajo bolje kot prejšnje dirke. Še ni bilo prekinitve.
"Uživam" v reklamah TV3 in lokaliziranem komentarju!

TribesMan ::

Jaz se sploh ne morem logirat v F1TV... včeraj je tud meni javljalo "unsupported region".
Uglavnem zadeva dela slabše kot lansko leto, še v vsaki letošnji dirki so bile neke težave z logiranjem v F1TV. Ta vikend pa ne dela čisto nič.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Ganon ::

Medtem, ko se nekateri ukvarjate z nedelovanjem plačljive storitve, drugi šport zastonj spremljamo direktno na TV-ju, v HD. :))
««
8 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171434 (102993) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975219317 (133244) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430361548 (217143) BT52

Več podobnih tem