» »

Telekom proti Telemach

Telekom proti Telemach

1
2
3

c3p0 ::

Timurlenk je izjavil:


Sam sem pri telemachu že 8 let, optiko 5. V tem času skoraj ni bilo kakšnega izpada (razen, ko delajo posodobitve ipd), prav tako nobenega štekanja, upočasnevanja hitrosti ipd. Skratka perfektno. Problem pri telemahu nastane takrat, ko rabiš kak servis (pred 2 tednoma je crknil modem, ker so nekaj posodabljali na centrali in so vsi starejši od X datuma prenehali delat). Klicati je bilo treba 11x, trikrat obiskovati poslovalnico, trajalo pa je 8 dni, da so poslali tehnika menjat zadevo.



Poslovni ali zasebni uporabnik? Namreč, za kakšno podjetje je to nedopustno. T2 serviser je prišel okoli naslednje jutro.

xxxul ::

Jst sm šel iz Telekoma na Telemach na optiki konc leta, pogodbo dobil v podpis tam enkrat 4. Jan, trajal je cca 14 da so prklopl (LJ). EON Android je OK, ne rabm vec dodatnega androida sploh, je pa res da pretežno uporabljam samo EON pa Plex, pa kak DS Photo; se mu pozna samo 2GB Rama, ko sm se igral še z drugimi appi, je mogu EON na novo zalaufat, če menjam samo EON/Plex še ni blo problema; predvsem mi je pa hudo da Apple AirPlay dela u nulo, za razliko od Beelink Mini.

Vzel sem EON premium in spedtest kaze 340/43

je pa bad ker router ni bridge, netflixa pa HBO GO ne mores direkt iz google playa dol potegnt (sploh k je HBO del paketa?!), ce nimas LANa po bajti napeljanga morjo bojda zaračunat napeljavo (tko je reku monter, jst sm meu ze od prej vse pošlihtan...), morš pa met LAN do vsake škatle.

po cca dveh tednih uporabe sm precej bolj zadovoljen kot pa prej z Telekomom, če bodo pa čez čas problemi - bomo pa še vidl

Timurlenk ::

c3p0 je izjavil:

Timurlenk je izjavil:


Sam sem pri telemachu že 8 let, optiko 5. V tem času skoraj ni bilo kakšnega izpada (razen, ko delajo posodobitve ipd), prav tako nobenega štekanja, upočasnevanja hitrosti ipd. Skratka perfektno. Problem pri telemahu nastane takrat, ko rabiš kak servis (pred 2 tednoma je crknil modem, ker so nekaj posodabljali na centrali in so vsi starejši od X datuma prenehali delat). Klicati je bilo treba 11x, trikrat obiskovati poslovalnico, trajalo pa je 8 dni, da so poslali tehnika menjat zadevo.



Poslovni ali zasebni uporabnik? Namreč, za kakšno podjetje je to nedopustno. T2 serviser je prišel okoli naslednje jutro.

Zasebni. Če bi bilo to za kako firmo, bi pa mogle bombe letet ha
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

solatko ::

Vsi uporabniki Telemacha, ko prvič pride serviser, ga prosite za privatno telefonsko številko in ga pokličite, ko je kaj narobe. Fantje točno vedo, kako je z njihovo administracijo in telefonsko podporo, so pa osebno zainteresirani za odpravo napak, čimprej (naredijo in potem uredijo glede naloga in podobno).

Na Telemachu od njihovega začetka, najprej v LJ, sedaj pa dve leti MB in nimam nobenih težav, edino modem sem zahteval stari, saj so kombinirani zanič, sploh če hočeš več naprav priklopit na net, padajo dol, pa še signal je švoh. Stari modem in router (včasih so ga dajali sami, sedaj, ko imajo kombinirane, ga pač kupiš in imaš mir).
Delo krepa človeka

-JM- ::

xxxul je izjavil:

Jst sm šel iz Telekoma na Telemach na optiki konc leta, pogodbo dobil v podpis tam enkrat 4. Jan, trajal je cca 14 da so prklopl (LJ). EON Android je OK, ne rabm vec dodatnega androida sploh, je pa res da pretežno uporabljam samo EON pa Plex, pa kak DS Photo; se mu pozna samo 2GB Rama, ko sm se igral še z drugimi appi, je mogu EON na novo zalaufat, če menjam samo EON/Plex še ni blo problema; predvsem mi je pa hudo da Apple AirPlay dela u nulo, za razliko od Beelink Mini.

Vzel sem EON premium in spedtest kaze 340/43

je pa bad ker router ni bridge, netflixa pa HBO GO ne mores direkt iz google playa dol potegnt (sploh k je HBO del paketa?!), ce nimas LANa po bajti napeljanga morjo bojda zaračunat napeljavo (tko je reku monter, jst sm meu ze od prej vse pošlihtan...), morš pa met LAN do vsake škatle.

po cca dveh tednih uporabe sm precej bolj zadovoljen kot pa prej z Telekomom, če bodo pa čez čas problemi - bomo pa še vidl



Opaziš kako razliko v kvaliteti HD kanalov v primerjavi s Siol boxom ?

xxxul ::

-JM- je izjavil:

Opaziš kako razliko v kvaliteti HD kanalov v primerjavi s Siol boxom ?

Kej konkretnega nisem opazu, nisem se pa poglablju / namensko spuščal v to. Tko da bo kdo drug mrbit bolj specifično lahko povedu.

pierce81 ::

xxxul je izjavil:

Jst sm šel iz Telekoma na Telemach na optiki konc leta, pogodbo dobil v podpis tam enkrat 4. Jan, trajal je cca 14 da so prklopl (LJ). EON Android je OK, ne rabm vec dodatnega androida sploh, je pa res da pretežno uporabljam samo EON pa Plex, pa kak DS Photo; se mu pozna samo 2GB Rama, ko sm se igral še z drugimi appi, je mogu EON na novo zalaufat, če menjam samo EON/Plex še ni blo problema; predvsem mi je pa hudo da Apple AirPlay dela u nulo, za razliko od Beelink Mini.

Vzel sem EON premium in spedtest kaze 340/43

je pa bad ker router ni bridge, netflixa pa HBO GO ne mores direkt iz google playa dol potegnt (sploh k je HBO del paketa?!), ce nimas LANa po bajti napeljanga morjo bojda zaračunat napeljavo (tko je reku monter, jst sm meu ze od prej vse pošlihtan...), morš pa met LAN do vsake škatle.

po cca dveh tednih uporabe sm precej bolj zadovoljen kot pa prej z Telekomom, če bodo pa čez čas problemi - bomo pa še vidl


Se pravi play store na eon box ne vsebuje aplikacije netflix in hbo2go? Se da morda to sideloadat?
Glede bridge mode-a ni panike, imam kable do vseh sob, do vseh naprav.

Anonimnež ::

Ali aplikacija na mobilnem telefonu pri Telemachu deluje v tujini. Konkretno na Hrvaški obali?

Ali ima kdo težave s Telemachom na Telekomovi optiki?

-JM- ::

Anonimnež je izjavil:

Ali ima kdo težave s Telemachom na Telekomovi optiki?


Mam težave, ker je od podpisa pogodbe preteklo že skoraj 40 dni pa še nič od priklopa :)

DeeCoy ::

-JM- je izjavil:

Anonimnež je izjavil:

Ali ima kdo težave s Telemachom na Telekomovi optiki?


Mam težave, ker je od podpisa pogodbe preteklo že skoraj 40 dni pa še nič od priklopa :)

Lepo se naslikaj v poslovalnico in jim razloži, da če ni do konca tedna priklopljeno, boš pogodbo prekinil. To je zelo enostavno rešit. Nazadnje, ko so se vrteli v krogu, sem zahteval nadrejenega, mu razložil situacijo in posledice, če se situacija ne reši v enem tednu. Ko nastopiš malo bolj resno, se situacija čudežno in po urgentni poti reši.

Anonimnež ::

DeeCoy je izjavil:

-JM- je izjavil:

Anonimnež je izjavil:

Ali ima kdo težave s Telemachom na Telekomovi optiki?


Mam težave, ker je od podpisa pogodbe preteklo že skoraj 40 dni pa še nič od priklopa :)

Lepo se naslikaj v poslovalnico in jim razloži, da če ni do konca tedna priklopljeno, boš pogodbo prekinil. To je zelo enostavno rešit. Nazadnje, ko so se vrteli v krogu, sem zahteval nadrejenega, mu razložil situacijo in posledice, če se situacija ne reši v enem tednu. Ko nastopiš malo bolj resno, se situacija čudežno in po urgentni poti reši.



Žalostno, da tebi in sebi trošijo čas...za nekaj kar bi moralo kot namazan kruh...

-JM- je izjavil:

Anonimnež je izjavil:

Ali ima kdo težave s Telemachom na Telekomovi optiki?


Mam težave, ker je od podpisa pogodbe preteklo že skoraj 40 dni pa še nič od priklopa :)



Kaj pa drugi glede delovanja - Telemach optika telekom??

Zgodovina sprememb…

-JM- ::

Pri meni še vedno po več kot 50. dneh nič od priklopa.
So me prejšnji teden klicali, da naj v poslovalnico pridem podpisat še pogodbo o prenosu tel. in interneta na Telemach. Včeraj pa sem moral poslati še upor. ime. za dostop do Telekoma. Kot da že ob podpisu pogodbe za EON light niso vedeli, da je to potrebno !!!

DeeCoy ::

-JM- je izjavil:

Pri meni še vedno po več kot 50. dneh nič od priklopa.
So me prejšnji teden klicali, da naj v poslovalnico pridem podpisat še pogodbo o prenosu tel. in interneta na Telemach. Včeraj pa sem moral poslati še upor. ime. za dostop do Telekoma. Kot da že ob podpisu pogodbe za EON light niso vedeli, da je to potrebno !!!

Ampak, še vedno so najcenejši :) In ko dela, dela.

pierce81 ::

Update iz moje strani, včeraj dobil klic s strani Telemach tehnika, danes pa še Telemachov sms, priklop naslednji teden v torek (bosta pa dva tehnika prišla očitno, ''Tehnika Telemach d.o.o. in nacionalnega operaterja bosta ob tej uri na lokaciji, zato vas prosimo, da jima zagotovite dostop do vasega stanovanja''), se pravi 14 dni po podpisu pogodbe. Zaenkrat vse ok, držim pesti, da bo tudi prehod/priklop potekal bp

Timurlenk ::

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

pierce81 ::

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Jaz osebno vsekakor, sem bil pripravljen čakat tudi več kot mesec dni, bistveno je samo, da je preklop/prehod narejen istočasno in da ne bom imel nikakršnega izpada zaradi tega.

Sicer pa govoriš o priklopu interneta, me prav zanima koliko časa čaka nov naročnik (in nima nobenega ponudnika že od prej) na priklop: T2, Telekom, Telemach, A1...
dvomim, da bilokateri ponudnik naredi priklop v 3 dneh ob podpisa pogodbe, ampak ja, za prvi priklop in novega uporabnika se strinjam, da bi ta čas moral biti v roku enega delovnega tedna, se pravi pet dni

MacGyver141 ::

pierce81 je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Jaz osebno vsekakor, sem bil pripravljen čakat tudi več kot mesec dni, bistveno je samo, da je preklop/prehod narejen istočasno in da ne bom imel nikakršnega izpada zaradi tega.

Sicer pa govoriš o priklopu interneta, me prav zanima koliko časa čaka nov naročnik (in nima nobenega ponudnika že od prej) na priklop: T2, Telekom, Telemach, A1...
dvomim, da bilokateri ponudnik naredi priklop v 3 dneh ob podpisa pogodbe, ampak ja, za prvi priklop in novega uporabnika se strinjam, da bi ta čas moral biti v roku enega delovnega tedna, se pravi pet dni


Pri nas se glih trenutno gradi GPON in tisti ko smo zrihtal, da smo novi naročniki (na telekomu) smo dobil modem 1-5 delovnih dneh od postavitve doze. Drugi ko so naredili samo prehod na optiko (tudi pri telekomu) pa kakšen teden več. Sem pa tudi že T2-jovce opazu v naselju, tako da zgleda ni neki bistvenih razlik v hitrosti priklopa na GPON v našem naselju.

Invictus ::

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Nor je en Slovenček, ki misli, da mora biti vse narejeno naslednji dan...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

starfotr ::

Bodimo pošteni. Marsikaj bi se lahko naredilo v mnogo krajšem času, kot se dogaja.

Timurlenk ::

Invictus je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Nor je en Slovenček, ki misli, da mora biti vse narejeno naslednji dan...

Ja, ker 10+ dni (50 + dni) je normalni čas za priklop v omrežje :D :D
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

xxxul ::

pierce81 je izjavil:

xxxul je izjavil:

Jst sm...


Se pravi play store na eon box ne vsebuje aplikacije netflix in hbo2go? Se da morda to sideloadat?
Glede bridge mode-a ni panike, imam kable do vseh sob, do vseh naprav.

Osebno zaenkrat še nisem probu, ampak drugi uporabniki (tudi na slo-tech) pravijo da se da. sideloadanje drgač ni problem, meni dela vse kar sm probu, ampak bi IMO koristu kak GB rama več če ful aplikacij furaš. (sam pa drgač iOS uporabnik, tko da se z androidom bolj lovim)

Router je problem (Innbox u60v) , ker ne moreš naštimat da dela samo kot modem, pa portforwarding mene konkretno jebe u glavo - ampak slo-tech to the rescue:
innbox v60u nastavitve

Invictus ::

Timurlenk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Nor je en Slovenček, ki misli, da mora biti vse narejeno naslednji dan...

Ja, ker 10+ dni (50 + dni) je normalni čas za priklop v omrežje :D :D

Pojdi v Nemčijo (ali preostalo zahodno Evropo), pa so to čisto normalni časi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

xxxul ::

bojda Telekom zavlačuje z preklopom kablov (morajo opticni kabel pretaknt iz Telekomovga na Telemachov box v centeali). lahko da je izgovor, ampak po drugi strani, v preteklosti so že mel podobne prašičje fore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

Timurlenk ::

Invictus je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Nor je en Slovenček, ki misli, da mora biti vse narejeno naslednji dan...

Ja, ker 10+ dni (50 + dni) je normalni čas za priklop v omrežje :D :D

Pojdi v Nemčijo (ali preostalo zahodno Evropo), pa so to čisto normalni časi...

Aja točno. Sem pozabil, da moramo ujeti razviti svet. Kar pomeni, da moramo za večino državljanov otežiti dostop do javnih storitev, podaljšati čas priklopov storitev, omejiti internet na 300 giga na mesec, povečati revščino ter prepad med bogatimi in revnimi.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Invictus ::

Od kdaj so pa Telekom in Telemach javna storitev ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

starfotr ::

Telekom se drži vseh zakonskih rokov. Vendar s to razliko, da svoje uporabnike obravnava prednostno in veliko hitreje priklopi in poservisira. Konkurenca pa čaka, na zadnji dan roka. Oziroma zadnjo uro dogovorjene odprave napake.

mumbo ::

Če je storitev na Telekomovi optiki oz. omrežju je treba čakat na njih, oni določijo datum kdaj bo priklop oz. prehod

Vendar je to kakšnih 20 dni max

50+ dni definitivno ni normalno in to je zajebal tisti ki vam je sklepal pogodbo, ker nekaj ni pravilno uredil. Verjetno ni vpisal vseh potrebnih podatkov za prehod. Tako da tukaj je kriv zaposleni, ki ni ustrezno izpolnil vloge. Nikakor ne čakajte več kot 20 dni, recimo 50 in mislite da se bo kaj uredilo. Ker se ne bo. Ker ta vloga stoji in se čaka na dopolnitev. Delam to, tako da vem. :D

-JM- ::

Res je, da je zajebal ta, ki je izpolnjeval pogodbo, vendar zakaj so mi to povedali šele po 40. dneh pa sem jih prej klical vsaj 10x. Vedno je bil odgovor: bomo preverili, bomo predali naprej...

DeeCoy ::

Timurlenk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

itt: folk dejansko pripravljen čakat več kot 3 dni, da mu priklopijo internet

HAHAHAHAHAHAHHA vi ste nori

Nor je en Slovenček, ki misli, da mora biti vse narejeno naslednji dan...

Ja, ker 10+ dni (50 + dni) je normalni čas za priklop v omrežje :D :D

Se ti sploh zavedaš, kako srečen si lahko v sloveniji glede operaterjev? Telekom ima absolutno konkurenčno prednost, ker vse naredijo na svojem omrežju in je lahko dejansko priklop takoj, ko ti dostavijo modem. Medtem ko drugi operaterji dostavijo modem, potem pa čakajo telekom, da bo blagovoljil preklopit v centrali.
Sicer pa, malo pogooglaj kako je v ameriki, kake so cene, predvsem pa koliko časa čakaš, da kdorkoli mrdne.

gendale2018 ::

bambam20 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

Plex, 4k



4k pri čem? Noben slovenski ponudnik nima 4K programov v svoji ponudbi?

afaik lahko neo recimo preko plex aplikacije predvaja 4k vsebino oziroma na sploh podpira 4k, je pa res da telekom nima nobenih 4k kanalov (naj bi bil 'kmalu' vsaj kak testni) niti nimam jst 4k tvja da bi probal če dela preko plexa, ampak naj bi
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

-JM- ::

Ko sem se pozanimal za EON Light paket na Telekom optiki, so rekli, da avtomatsko dobiš EON Box, čeprav to ni nikjer navedeno. A to drži ?

HGizek ::

Živijo.
V januarju 2019 sem zamenjal distributerja. Iz "Top trio osnovni" (Telekom) sem prešel na paket "EON Full HD FTTH Telekom Slo" (Telemach). Ponudba je bila vabljiva. Nižja cena. Več TV programov. Hitrejši internet. Zamenjava je potekala brez problemov. Sprva je bilo vse v redu. Nekaj tednov. Nato so se pojavile težave (cirka teden in pol nazaj). Vsak dan, ampak res vsak dan se ob približno 19:30 do 21:00 začne pojavljati, da slika na vsakih cca 10 sekund za 2-3 sekunde zamrzne. To se ponavlja skoraj periodično. Torej, TV dela 8-10 sec, slika zamrzne 2-3 sec, nato spet dela, spet zamrzne... in to se vseskozi ponavlja v približno teh časovnih intervalih. Ob tem človek lahko znori. Pokličem njihovo tehnično podporo. Povejo mi, da se ta pojav dogaja pri Telemach-ovih naročnikih, ki imajo EON BOX (TV Box) na Telekomovi optiki. In med temi sem tudi jaz. Povejo še, da se zelo trudijo, da "nevšečnost" odpravijo, da jim je to celo 1. prioriteta. Odpravili bi v "najkrajšem možnem času". Vendar ta "najkrajši možni čas" traja že več kot 1 teden.

Zanima me, ali ima še kdo takšne težave in kakšne so njegove izkušnje s tem?

Lep pozdrav.

harvey ::

Zanima me, ali ima še kdo takšne težave in kakšne so njegove izkušnje s tem?

Če malo pogledaš na težave z EPG, ki si jim bile tudi prioriteta No.1, se boš še lepo načakal. Tale španovija GPON Telekom in ostali ponudniki so samo še dodaten razlog za izmikanje odgovornosti. Če je že regulator omogočil take rešitve, bi moral tudi jasno naložiti ponudnikom, kdo je za kaj odgovoren. Tako pa naročnik, ne kriv ne dolžan, kasira tisto "najboljše" iz obeh svetov....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

-JM- ::

HGizek je izjavil:

Živijo.
V januarju 2019 sem zamenjal distributerja. Iz "Top trio osnovni" (Telekom) sem prešel na paket "EON Full HD FTTH Telekom Slo" (Telemach). Ponudba je bila vabljiva. Nižja cena. Več TV programov. Hitrejši internet. Zamenjava je potekala brez problemov. Sprva je bilo vse v redu. Nekaj tednov. Nato so se pojavile težave (cirka teden in pol nazaj). Vsak dan, ampak res vsak dan se ob približno 19:30 do 21:00 začne pojavljati, da slika na vsakih cca 10 sekund za 2-3 sekunde zamrzne. To se ponavlja skoraj periodično. Torej, TV dela 8-10 sec, slika zamrzne 2-3 sec, nato spet dela, spet zamrzne... in to se vseskozi ponavlja v približno teh časovnih intervalih. Ob tem človek lahko znori. Pokličem njihovo tehnično podporo. Povejo mi, da se ta pojav dogaja pri Telemach-ovih naročnikih, ki imajo EON BOX (TV Box) na Telekomovi optiki. In med temi sem tudi jaz. Povejo še, da se zelo trudijo, da "nevšečnost" odpravijo, da jim je to celo 1. prioriteta. Odpravili bi v "najkrajšem možnem času". Vendar ta "najkrajši možni čas" traja že več kot 1 teden.

Zanima me, ali ima še kdo takšne težave in kakšne so njegove izkušnje s tem?

Lep pozdrav.


Si izmeril speedtest v času štekanja ? Ker tudi pri meni se dogaja enako, če laufajo torrenti v istem času...

gendale2018 ::

a nudi kateri vsaj 100 mbps ul? sem na telekomovi optiki še stari, linija gre do okoli 930/930 in če vzamem poslovni paket tudi dajo višje ulje
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

yoco ::

Doma imam Telemach internet+2xTV (kabel). V ponedeljek sem dobil pošto od Telekoma, da mejbi lahko dobim brezplačen priklop na njihovo optiko. Se splača it na Telekom? Kakšnih resnih težav glede telemacha nimam, moti me nizek upload (6mb).

dussan ::

IMHO - če ponujajo brezplačni, neobvezni (brez vezave) priklop na optiko, potem to vzemi. Vedno boš lahko menjal operaterja... Sam imam telemach in nobene druge alternative :(

yoco ::

A se še vedno uporablja "box" da lahko gledaš TV?

miko22 ::

yoco je izjavil:

A se še vedno uporablja "box" da lahko gledaš TV?

Kako pa misliš ti spraviti sliko IPTV na tv, če nimaš pametne tv?

yoco ::

miko22 je izjavil:

yoco je izjavil:

A se še vedno uporablja "box" da lahko gledaš TV?

Kako pa misliš ti spraviti sliko IPTV na tv, če nimaš pametne tv?

Em, imam Samsung smart tv. Nisem nikoli imel kakšnega boxa, zato sprašujem. Trenutno imam 2x conax kartici.

Han ::

Telesmehov EON lahko npr. naložiš na pametne Samsunge z letnico 2017 (Tizen 3) in novejše.

yoco ::

dussan je izjavil:

IMHO - če ponujajo brezplačni, neobvezni (brez vezave) priklop na optiko, potem to vzemi. Vedno boš lahko menjal operaterja... Sam imam telemach in nobene druge alternative :(

Sem izvedel, da se moraš vezat za dve leti. Ti pa brezplačno povlecejo optiko do hiše in lahk dobiš Samsung smart tv za 1€.

miko22 ::

yoco je izjavil:

dussan je izjavil:

IMHO - če ponujajo brezplačni, neobvezni (brez vezave) priklop na optiko, potem to vzemi. Vedno boš lahko menjal operaterja... Sam imam telemach in nobene druge alternative :(

Sem izvedel, da se moraš vezat za dve leti. Ti pa brezplačno povlecejo optiko do hiše in lahk dobiš Samsung smart tv za 1€.


Koliko pa je pol cena paketa? Nekaj so sedaj z temi NEOti sčaral.
Primerjaj še koliko bi v tem času plačal pri Telemachu.

yoco ::

Najdražji paket je 56€, prve štiri mesece plačaš 40€. Trenutno plačujem 55,50€ za telemach.

miko22 ::

POl pa vzemi. Če ti seveda potegnejo brezplačno. Na optiki ti bo itak delalo v nulo.

zamotsloteh ::

Balkanska posla; kupiš najnovejši smart tv 4k uhd in vse ostalo kar paše zraven potem moraš pa za gledanje tv v slolandiji dobit še neke smart x boxe, pa tri pilote zraven. Tudi z tem EON NOE itd... ne bo nič bolje ker ne znajo porihtat zadev pri nobenem našem ponudniku. Imam Telemachov kabel, conax katrico in silver paket pa je preklapljanje kanalov prava umetnost, da o prikazu sporeda ne zgubljam besed. Bom še malo počakal z temi novotarijami, se je pa za bat da bo TV aparat do takrat že zastarel in bo treba novega nabavit. Razmišljal o prehodu na T-2 pa mi je eden od njihovih odsvetoval???

XS!D3 ::

zamotsloteh je izjavil:

Imam Telemachov kabel, conax katrico in silver paket pa je preklapljanje kanalov prava umetnost

V tem priemru je preklapjanje itak stvar samega TVja. Sicer pa meni DVB-C + conax čisto lepo špila, ravno tako EON Smart TV. Nobene potrebe po boxih in nevem koliko dalincih, vsaj za ta del. Še tisto kar imam zunanjih naprav predvsem zaradi ozvočenja in gledanja 4K BluRayev, lepo špila preko HDMI-CECa z dalincem od TVja.

zamotsloteh ::

Na servisu zagotavljajo da je z TV-jem (smart Pholips novejši)) vse ok, se hočem premaknit za en kanal gor ali dol pa preskoči za 5, za 3 ali za 1 kakor ga prime, vmes se pojavljajo napisi da conakx ni priklopljen, kodiran program itd..... štala, vsi se zgovarjajo na neke standarde za ta vmesnik ki pa niso usklajeni. Zamenjaš conax pa se pojavljajo druge bedarije.

miko22 ::

Vsi vemo, da Philips ni ravno za tv. Če hočeš pametno tv moraš vzet sony ali samsung. Pa še to brez androida.

Sz85 ::

Pozdravljeni
Imam narocen priklop optike pri Telemachu prek Telekomove optike. Dozo so mi ze postavili, zdaj naj bi cakal 2 tedna Telekom da da Telemachu zeleno luc da pridejo njihovi tehniki. Ali kdo ve kako priti prej do priklopa saj prihajajo prazniki brez povezave smo pa ze 2 mes. Telekom poklicem in seveda... vedno na polno zasedene linije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sz85 ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557115 (5221) starfotr
»

Tuck Felemach! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
619843 (6840) XS!D3
»

T2 ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6824781 (15855) Vuli
»

Težave Telemach-a EON na Telekomovi optiki

Oddelek: Omrežja in internet
2411294 (6819) Sunflare

Več podobnih tem