» »

Hofer ne fer

Hofer ne fer

««
«
1 / 6
»»

bosmla ::

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?

smacker ::

Pa idi v Avstijo kupit.

The Player ::

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Me ne preseneča, logično bo podjetje želelo proizvesti dobiček, še posebej, če ve, da se narod da na lahek način olupit (zakaj pa mislite, da je lidl, hofer dobesedno na vsakem koraku¸. Toliko trgovin kot jih imamo mi, ne vem, če jih imajo še kje).

Seveda pa lahko vedno glasuješ z denarnico in podpreš tistega, ki je vreden tvojega denarja, kupiš rabljeno, si stvar sposodiš ali pa izdelaš stvar sam. Možnosti je več.

Zgodovina sprememb…

bosmla ::

V Sloveniji je narod pac bolj upognjen (ICR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

xda develope ::

1. Davek v avstriji je 2%nižji.
2. Če je stol narejen v avstriji ali drugje na severu ga je ceneje pripeljati k njim kot k nam.
3. Če želijo prodati se morajo prilagajati trgu.

4. Kaj vam je da vsi začenjate komentirati hofer to hofer ono hofer tretje...

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

blackbfm ::

Op in sorodnik še nista slišala za koncept prostega trga, ponudbo in povpraševanje, in podobne pojme

zmaugy ::

Obstaja tudi pojem, ki se mu reče svoboda govora...

Utk ::

zmaugy je izjavil:

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

Jasno, raje kupis isto stvar tam kjer je se 30% drazja. Ker tebe ze ne bo nihce nategnu.

_Denny_ ::

SLO - 22% DDV, AT - 20% MwSt.
Prevoz iz Aldijevih nemških skladišč je dražji
Nekatere stvari so v Slo dodatno obdavčene

Boljše, da s sorodniki ne primerjate še AT Hofer/Lidl/Spar hrane in pijače, ker je skoraj vse tam cenejše (razen svežega mesa).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

Jasno, raje kupis isto stvar tam kjer je se 30% drazja. Ker tebe ze ne bo nihce nategnu.


Pajade, glavna je nizka cena, ane Utk? Ostali parametri itak ne igrajo vloge, ajetko? Spet si se izkazal...:D

chucki ::

zmaugy je izjavil:

Obstaja tudi pojem, ki se mu reče svoboda govora...


Tudi to se ukinja s sovražnim govorom
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

GreenT ::

Hofer je kul ker vse laufa tako kot mora. Men to velik pomen. Recimo v Kranju Qlandija in Špar ... je nekej najbolj groznega kar sem doživel v življenju. To je pekel na zemlji! Najprej rabiš 15minut da se sploh z avtom do tja prebiješ. Okolica ponavad ob zlatih urah vsa stoji! Parkplacov itak da ni! Če so, so preozki! Vsi se nekam gužvajo! Vsi živčni! Totalno odvratno! Že samo to me odvrne od obiska. Potem rabiš 10minut hodit, da v notranjosti štacune sploh prideš do špara. Če te ne povozjo na parkplacu. Ker pešcev noben ne jebe sploh. Potem maš pri obeh vhodih kadilske mize? Kdo si je to spomnu? Greš u štacuno po kruh in morš skoz oblak dima in mimo par 10 kosov brezposlnežev, ki dopodne tm sedijo s čikam in te čekirajo ter bulijo vate? Ponavad je še prou uno,..fuck ta gre kr prot tm. Kako lahko? Kva hoče? Potem hočeš voziček,..nope! Ne bo šlo! Rabiš kovanc! Kdo sploh še nosi kovance v tošlu leta 2018? Greš naprej na zelenjavo! Pazi to! Tm stoji en prepečenec, ki tehta zelenjavo? Resno? Kva? A ne bi ti rajš šel v Lublano na tržnco papriko vagat? Spet čakaš ko budala v vrsti okol 10 ljudi, da se zasanjani tip izvoli pritisnt tisto tipko, sprinta nalepko in jo napopa gor na solato. 2018 model in ne 18 se piše. Prideš na kruh! Spet čakaš!!! (doma ugotoviš, ko se zbudiš iz kome, da ti je namest treh zemelj računala kar 3 hlebce kruha). Umest te z vsake police umes pohopsa ena študentka, ki ti proba uturit eno pašteto al nek bio mlečno sranje, ki ga itak nočeš. Samo mir mi dejte. Meso je ista zgodba,....! Ko pa prideš do blagajne se ti pa začne dokončno delat tema. Blagajničarka je itak samo ena al pa sta maximalno dve. Vrsta je lih da ne čez celo štacuno ...in groza ti groza, povrh ženska deluje še, kot da se ji tut žvet ne da več. K fikus, ki ga nisi zalil kake pol leta. Al bo crknu al ne bo,..samo on ve. Zadej se praviloma dere ena babnica samohranilka z otroci, spredej maš pa: penzionerja, ki ne najde kupona, penzionarja, ki ne najde jokerja/kartice/denarnice, penzionerja, ki ga zanima samo na kaj lahko dobi popust in nekoga, ki mu un ni stehtal solate al pa mu je etiketa padla dol s posebne salame! Svet se neha vrtet. Iz denarnice padli kovanci obstanejo v zraku,...dretje otroka postaja globje in globje,.......

Pa babnice na blagajni v Šparu v Kranju imajo odvratno urejene nohte! Nočem, da se s temi rokami dotikajo mojga kruha!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: GreenT ()

Dri3r ::

chucki je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Obstaja tudi pojem, ki se mu reče svoboda govora...


Tudi to se ukinja s sovražnim govorom


Včasih (v bivši diktaturi) so sovražnemu govoru rekli "verbalni delikt", kateri je bil po 133. členu KZ SFRJ kaznivo dejanje. Ena od stvari proti kateri so se takratni levaki borili, sedaj pa ga ti isti uvajajo nazaj. Go figure!
dri3r

Stari maček ::

Naj ti da še primerjavo mesa...se bo pa on zjokal....

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

Jasno, raje kupis isto stvar tam kjer je se 30% drazja. Ker tebe ze ne bo nihce nategnu.


Pajade, glavna je nizka cena, ane Utk? Ostali parametri itak ne igrajo vloge, ajetko? Spet si se izkazal...:D

Neštetokrat dokazano je roba v Hoferju med najbolj kvalitetnimi.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

GreenT je izjavil:

Hofer je kul ker vse laufa tako kot mora. Men to velik pomen. Recimo v Kranju Qlandija in Špar ... je nekej najbolj groznega kar sem doživel v življenju. To je pekel na zemlji! Najprej rabiš 15minut da se sploh z avtom do tja prebiješ. Okolica ponavad ob zlatih urah vsa stoji! Parkplacov itak da ni! Če so, so preozki! Vsi se nekam gužvajo! Vsi živčni! Totalno odvratno! Že samo to me odvrne od obiska. Potem rabiš 10minut hodit, da v notranjosti štacune sploh prideš do špara. Če te ne povozjo na parkplacu. Ker pešcev noben ne jebe sploh. Potem maš pri obeh vhodih kadilske mize? Kdo si je to spomnu? Greš u štacuno po kruh in morš skoz oblak dima in mimo par 10 kosov brezposlnežev, ki dopodne tm sedijo s čikam in te čekirajo ter bulijo vate? Ponavad je še prou uno,..fuck ta gre kr prot tm. Kako lahko? Kva hoče? Potem hočeš voziček,..nope! Ne bo šlo! Rabiš kovanc! Kdo sploh še nosi kovance v tošlu leta 2018? Greš naprej na zelenjavo! Pazi to! Tm stoji en prepečenec, ki tehta zelenjavo? Resno? Kva? A ne bi ti rajš šel v Lublano na tržnco papriko vagat? Spet čakaš ko budala v vrsti okol 10 ljudi, da se zasanjani tip izvoli pritisnt tisto tipko, sprinta nalepko in jo napopa gor na solato. 2018 model in ne 18 se piše. Prideš na kruh! Spet čakaš!!! (doma ugotoviš, ko se zbudiš iz kome, da ti je namest treh zemelj računala kar 3 hlebce kruha). Umest te z vsake police umes pohopsa ena študentka, ki ti proba uturit eno pašteto al nek bio mlečno sranje, ki ga itak nočeš. Samo mir mi dejte. Meso je ista zgodba,....! Ko pa prideš do blagajne se ti pa začne dokončno delat tema. Blagajničarka je itak samo ena al pa sta maximalno dve. Vrsta je lih da ne čez celo štacuno ...in groza ti groza, povrh ženska deluje še, kot da se ji tut žvet ne da več. K fikus, ki ga nisi zalil kake pol leta. Al bo crknu al ne bo,..samo on ve. Zadej se praviloma dere ena babnica samohranilka z otroci, spredej maš pa: penzionerja, ki ne najde kupona, penzionarja, ki ne najde jokerja/kartice/denarnice, penzionerja, ki ga zanima samo na kaj lahko dobi popust in nekoga, ki mu un ni stehtal solate al pa mu je etiketa padla dol s posebne salame! Svet se neha vrtet. Iz denarnice padli kovanci obstanejo v zraku,...dretje otroka postaja globje in globje,.......

Pa babnice na blagajni v Šparu v Kranju imajo odvratno urejene nohte! Nočem, da se s temi rokami dotikajo mojga kruha!


To je neki s Kranjem narobe, ker take štacune so v vukojebinah.
Drugače pa Hofri pri nas so vedno na tričetrt prazni (mislim kadar sem bil tam, kar je redko), kar me ne čudi glede na izbor in glede na dejstvo da je vse naloženo kot v enem skladišču in je tja it zame čist neapetitlih. Pa imaš zgolj Hofer in to je to. V centrih s Sparom imaš še vse živo drugih prodajaln in lokalov, tako da greš tja in lahko kupiš vse (cca 500 parkirnih mest) in razen minule sobote nisem nikoli imel nikakršnega problema s parkingom. Očtno je razlog, da ljudje rinejo tja.

chucki je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Obstaja tudi pojem, ki se mu reče svoboda govora...


Tudi to se ukinja s sovražnim govorom

Pa ne za primerjavo trgovin.

Stari maček je izjavil:

Naj ti da še primerjavo mesa...se bo pa on zjokal....

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

Jasno, raje kupis isto stvar tam kjer je se 30% drazja. Ker tebe ze ne bo nihce nategnu.


Pajade, glavna je nizka cena, ane Utk? Ostali parametri itak ne igrajo vloge, ajetko? Spet si se izkazal...:D

Neštetokrat dokazano je roba v Hoferju med najbolj kvalitetnimi.


Hehe, v deželi bajk in ljudskih pripovedk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

bosmla je izjavil:

Sorodnik mi je poslal "primerjavo" med Slovensko in Avstrijsko ponudbo Hofer:

SLO - pisarniski stol
AT - chefsessel

SLO - termometer
AT - fieberthermometer

Se vam zdi fer?


Eh, itak da v Hofru ne kupujem ničesar. There is no such thing as a free lunch.

Jasno, raje kupis isto stvar tam kjer je se 30% drazja. Ker tebe ze ne bo nihce nategnu.


Pajade, glavna je nizka cena, ane Utk? Ostali parametri itak ne igrajo vloge, ajetko? Spet si se izkazal...:D

Da, kot sem napisal, za isto stvar je glavna nizka cena. Pa se kako hitro obavis v trgovini, kjer tudi hofer zmaga.

zmaugy ::

Za katero "isto stvar"? Za neki private label artikel v primerjavi s premium brand izdelkom? Ista stvar, če verjameš...

GreenT ::

Dons so v klasičnih štacunah ala Špar in Merkator delavci tm skos bolj samo za to, da dajejo občutek domačnosti. Zarad lažje interakcije paleta - kupec. To niso več klasični prodajalci, kakršnih smo bli vajeni. Bl kot ne so to neki live rekviziti. Pač oddelk s kruham boljš zgleda, če je tm en živ pek. Tega v hoferju in lidlu nimajo več, za to probajo to nadomestit s temi scenami,...da je tut brez živega peka na sightu še vedno vse domače.

anketar ::

1) 20 evrov razlike z brezplačno dostavo
2) 7 evrov razlike za pripomoček k ti bo delu vsaj 10 let

res so te obral s takimi cenami

to, da zgleda kot skladišče me ne mot, to bolj mot ženske bi reku. to, da maš manj izbire je plus, v sosedu gledam celo vrsto kaj bi izbral, na koncu ne vzamem nč, ker si premislm

zmaugy ::

Jaja, "it's a feature"...:))

jocoj ::

Najbolj ogabno je, ko kakšen folk z umazanimi tacami šlata pekovske izdelke v vitrini namesto, da bi uporabil prijemalko ali rokavice. V Avstriji imaš pa tipko in ti avtomatsko fukne žemljo ven:) Dol na Hrvaškem je še večja ciganija. Enkrat sem za štos 15 minut stal v Lidlu in je od cca 100 folka samo kakšnih pet uporabilo rokavice/prijemalko.:|

Drugače Hofer/Lidl zakon, ker ni nesposobnih zaposlenih in ni raznih kupončkov, kartic, nalepk... ki dajejo kvazi občutek popustov in delajo samo zgago na blagajni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

chucki ::

rokavice za jebeno zemljo? ni cudno da smo zasvijani s plastiko.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

no comment ::

jocoj je izjavil:

Najbolj ogabno je, ko kakšen folk z umazanimi tacami šlata pekovske izdelke v vitrini namesto, da bi uporabil prijemalko ali rokavice. V Avstriji imaš pa tipko in ti avtomatsko fukne žemljo ven:) Dol na Hrvaškem je še večja ciganija. Enkrat sem za štos 15 minut stal v Lidlu in je od cca 100 folka samo kakšnih pet uporabilo rokavice/prijemalko.:|

Drugače Hofer/Lidl zakon, ker ni nesposobnih zaposlenih in ni raznih kupončkov, kartic, nalepk... ki dajejo kvazi občutek popustov in delajo samo zgago na blagajni.

Rokavice ne rabiš, ker se dotakneš samo izdelka, ki ga boš tudi sam kupil (in pojedel s svojimi umazanimi tacami).

(kako se uspejo ljudje celo življenje svaljkat v gostilnah in preživet?! a držijo kozarce s kondomi? al si za vsak arašid laufajo tace umit?!)

šernk ::

@GreenT: popolnoma se strinjam s tabo.

iz tega razloga me lokalni merkator ni videl že leto dni, ker rabiš 15min da prideš iz prazne trgovine če greš kupit nekaj iz police. če greš kupit še kruh ali 10dag mortadele si pa dober vsaj 25min, ker 2x čakaš trgovko da se spravi do tebe.

megamarketi da ne govorimo, grem po tiste dve reči in tečem skozi njih. Na živce mi gre da zato da pridem do radenske (katero kupujem tam, ker 0,5l nimajo v hoferju) moram prehodit cel špar 3x po diagonali...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

jocoj ::

jocoj je izjavil:


Rokavice ne rabiš, ker se dotakneš samo izdelka, ki ga boš tudi sam kupil (in pojedel s svojimi umazanimi tacami).
(kako se uspejo ljudje celo življenje svaljkat v gostilnah in preživet?! a držijo kozarce s kondomi? al si za vsak arašid laufajo tace umit?!)
No postavi se tam za ene 15 minut, pa glej čapce, kako prešlatajo vseh 17 francoskih, preden vzame tisto, ki mu je najbolj všeč.:D Lol, zakaj misliš, da imajo v Avstriji tipko za izmet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

anketar ::

dobr čapcev tm kjer hodm, ponavad zjutr še ni, nevem sej bagete so vse v vrečkah, za žemlce pa druge manjše je pa res možn da čapci pretipavajo amak sej v sosedu sm pa gledu dedija kako je celo gajbo se mi zdi da so ble jabke lahka, da se motm, pretipavu eno za drugo, nakoncu nevem, če je vzel 2 al 3 kose

nevem, nekaterim je važn okus, men je važna cena predvsem za mlečne izdelke, recimo skuto kupm tisto ki je najcenejša, kilsko v hoferju al pa od pilosa v lidlu, sploh če majo kkšno akcijo, brand name slo proizvajalcev pa pač ne, ker je cena za pol kile skute predraga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

jocoj ::

Kakšnih vrečkah? Nič ni v vrečkah, Vse je na voljo za šlatanje. Pa ko smo že pri vrečkah, nimajo primerno dolgih, da pokrije celo bageto, kot npr v Lidlu. Skratka, ciganija kar se tiče tega področja.

anketar ::

jah bo treba par mailov poslat na hofer/lidl, da čapci/mulci preveč šlatajo pekovske izdelke, pa da naj najdejo boljši način

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

blackbfm ::

Imas pa primere ko miši hodijo in scijejo po moki. Al pa ko testo pade na tla pa se ga vseeno porabi. Al pa ko peku švic dobesedno teče v testo medtem ko ga oblikuje.

Recimo da je tega manj pri masovni strojni izdelavi, ampak vseeno. Od tega da nekdo prime kruh ti nav nic.

anketar ::

švic je sam dodatn okus :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

jocoj ::

anketar je izjavil:

jah bo treba par mailov poslat na hofer/lidl, da čapci/mulci preveč šlatajo pekovske izdelke, pa da naj najdejo boljši način
Boljši način že imajo v Avstriji - tipka za izmet:)

Dobro, vem da ne bom crknil zaradi tega, samo ni ravno apetitlih, ko si zaželiš še toplo zapečeno žemljo, pa vidiš pred sabo čapca, ki je glih iz riti potegnil roko, kako prebira, katero žemljo bo ven potegnil. Malo osnovne higiene in bontona prosim!

zmaugy ::

blackbfm je izjavil:

Imas pa primere ko miši hodijo in scijejo po moki. Al pa ko testo pade na tla pa se ga vseeno porabi. Al pa ko peku švic dobesedno teče v testo medtem ko ga oblikuje.

Recimo da je tega manj pri masovni strojni izdelavi, ampak vseeno. Od tega da nekdo prime kruh ti nav nic.


Po fazi surovega testa je faza pečenja. Mislim da ta faza opravi z vsemi patogenimi organizmi. Kar ne moreš reči za prešlatane žemlje potem ko so že pečene.

GreenT ::

Tiste pekovske scene še najmanj. Kakšno je šele ne zelenjavi,... Pa tm niso čapci, ker zelenave ne kupujejo. Tm so stare babice in dedki, k grejo z nohtam v vsak paradajz, da ja tapravga dobijo ...pa itak so vsi isti. To so bolezenske scene. Pa praktično še nisem vidu penzionerja, ki bi vzel neki derekt iz gajbe. Zmerej se da tavrhno gajbo stran in se poj iz une spodne mal pošlata pa neki uzame....če sploh se. Pa tole k so jagode prodajal v hoferju v gajbicah. To je folk vse premetal. Tamale ven, tavelke pa še mal ekstra potem notr,...

jocoj ::

Ponavadi kupim zapakirano. Npr 2 kg jabolk, 5 kg krompirja tako, da me to ne moti toliko. Poleg tega sadje in zelenjavo pred uporabo olupiš ali opereš in je problem rešen.

anketar ::

to za jagode bi proizvajalc moru boljš zapakirat, al pa da zaposleni, ko vidjo da je naval upokojencev mal vržejo uč na zadevo

jocoj ::

Zadnjič sem v Hoferju videl enega dedeka, kako je v košarico nametal ene deset zavojev jajc iste sorte in je pri sadju na tehtnici vsakega posebej vagal, ker zavoj ima največjo težo in tistega potem vzel, ostale pa nazaj nesel. Bolano, kaj ti penzionisti počnejo.:))

anketar ::

vsak cent (gram) šteje, sam ta je pa res 8-O

jocoj ::

anketar je izjavil:

vsak cent (gram) šteje,
Najbolj mi gredo na jetra te novodobne trgovske finte ala čokolada 90g namesto 100g, ali zavoj čevapov 480g namesto pol kile.;(

Kaboom ::

jocoj je izjavil:

Najbolj mi gredo na jetra te novodobne trgovske finte ala čokolada 90g namesto 100g, ali zavoj čevapov 480g namesto pol kile.;(

Zato se pa gleda cena €/kg ... saj mora bit tam po zakonu.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

jocoj ::

Že, samo spet nepotrebno dodatno delo. Poleg tega kakšnih 90% dedekov in tetk sploh ne vidi tistega mikroskopsko majhnega napisa cena/kg in trgovec spet potihoma nategne kupca.

blackbfm ::

Po fazi surovega testa je faza pečenja. Mislim da ta faza opravi z vsemi patogenimi organizmi. Kar ne moreš reči za prešlatane žemlje potem ko so že pečene.


Mislim da od večine ljudi ne bos dobil nic posebej patogenega, tisti ki pa imajo take kožne bolezni pa upam da imajo tolk kulture da dajo rokavico. Sicer pa bolj kot se pazis in izogibas bolj si občutljiv in bolj se te bo prijelo.

GreenT ::

Moja,..že dolg cajta bivša je bla tko mental, da je trgovini gledala kera Radenska je bl napolnena. Tut je šla premetavat celo polico radensk,...predn se je odločila kero bo. Ploščice za na hodnik je pa zbirala kaki 2 leti. Pogledat je šla, ne na desetine, ampak na stotine ploščic. Govora je o hodniku v bloku...cca 3m2. Sicer pa so to pomoje mal mental problemi zarad revščine v otroštu pa teh scen. Jst bl kontra ne bi mogu bit. Kar mi pade mi pade. Kar nam vesolje nameni nam pač nameni. Pika.

zobnik ::

Vzamem tist k zmeraj in grem ven.
Moko kupujem v kmetijski, kruh sam pečem, meso doma, mleko doma, ...

profii ::

Zadnjič sem videl nekoga v merkatorju vagat sadje brez vrečke, potem je stiskal nalepko, dal vse v vrečko. Moram enkrat prav zvagat tisto vrečko, vrjetno več vrečk skupaj nima 1 g.

Stari maček ::

Hvala bogu, da ni debilov v Hofru...

SmotaniJanez ::

jocoj je izjavil:

Zadnjič sem v Hoferju videl enega dedeka, kako je v košarico nametal ene deset zavojev jajc iste sorte in je pri sadju na tehtnici vsakega posebej vagal, ker zavoj ima največjo težo in tistega potem vzel, ostale pa nazaj nesel. Bolano, kaj ti penzionisti počnejo.:))


LOL; ja, no, tito je reku snadži se, penziči majo čas pa utrujajo s kuponi, kupujejo ko majo popust, in še in še.

Tle nimamo kej.

:D

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Pomojem nekateri ne razumete tega štosa z šoping centri.

Če greš v qulandijo je skor isto kot če greš na sprehod v manjši stari del mesta. Sam da je vse lepo, svetlo, novo, toplo, izložbe vse polne... Za sprehodit se je kar precej, nihče ti ne puha smrdljivega dima v obraz, nobenega pijančka v beznici za parkirat se dobi zastonj...

Čudoviti majhen svet kjer je vsak lahko kralj.

Glugy ::

Kaboom je izjavil:

jocoj je izjavil:

Najbolj mi gredo na jetra te novodobne trgovske finte ala čokolada 90g namesto 100g, ali zavoj čevapov 480g namesto pol kile.;(

Zato se pa gleda cena €/kg ... saj mora bit tam po zakonu.

Polet sm vidu so mel v Lidlu neko sadje napisano "na kos" namesto na težo in potem ni bilo nič napisano koliko je cena na kg. Normalno da marsikdo ne pomisl na to nenavadno domislico in misli da je poceni; v resnici se je pa izkazal da je na kg sadje bilo dražje.

jocoj ::

To sem tudi sam enkrat, ko se mi je mudilo, zajebal in to v Hoferju. Namečem 10 lepih paprik noter in vidim potem doma na računu 7,90 EUR. Fakin 79 centov na papriko. Lol. No vsaj jabolka po komadih še nimamo tako kot marsikje na severu Evrope.
Drugače ima zdaj tudi Mercator npr solato ceno na kos, tako kot diskonti, pa prej nikoli niso imeli. Vse na vago je bilo.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711194 (7679) mojsterleo
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411467 (9166) HappyPills
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104542 (41000) zmaugy
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28463101 (57175) ...:TOMI:...

Več podobnih tem