» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

««
2 / 35
»»

Ghost007 ::

temp workaround za to je desni klik na video, inspect oz cont+shift+i
in hide tabblewapper element.

Anney ::

gusto je izjavil:

Anney je izjavil:

Na računalniku mi pod celozaslonskem načini nikakor ne izgine tole:



Zanimivo je to, da meni včeraj tega ni kazalo, sem lahko normalno gledal, danes se mi je pa prikazalo.


Si kako rešil?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

ToniT ::

Na Siolovem forumu so napisali, da bodo napako odpravili...

virusZz ::

OK.d je izjavil:

virusZz je izjavil:

Imaš samo žarnico iz njihove ponudbe ali tudi kakšne druge?
Zanima me podpora za Philips Hue.

Itak da hue podpira samo mora biti hub 2.0.


Kako pa ga spariš?
virusZz

Konlov ::

Če odmislim funkcije pametnega doma, kaj je z to novo NEO škatuljo sprememba proti boxu? Imam paket modri in bi me menjava boxa z NEO prišla 20€, če prav razumem...

Ganon ::

Konlov je izjavil:

Če odmislim funkcije pametnega doma, kaj je z to novo NEO škatuljo sprememba proti boxu? Imam paket modri in bi me menjava boxa z NEO prišla 20€, če prav razumem...


Povsem nov, mnogo hitrejši vmesnik z dodatnimi funkcijami.

OK.d ::

virusZz je izjavil:

OK.d je izjavil:

virusZz je izjavil:

Imaš samo žarnico iz njihove ponudbe ali tudi kakšne druge?
Zanima me podpora za Philips Hue.

Itak da hue podpira samo mora biti hub 2.0.


Kako pa ga spariš?


https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
LPOK.d

Ghost007 ::

gusto je izjavil:

Anney je izjavil:

Na računalniku mi pod celozaslonskem načini nikakor ne izgine tole:



Zanimivo je to, da meni včeraj tega ni kazalo, sem lahko normalno gledal, danes se mi je pa prikazalo.


Ce imas adblock kot adblocker ultimate https://adblockultimate.net
ki omogoča ročno dodajanje nadleznih stvari lahko to easy blokas in vso ostalo neprimerno nesnago kot smart home ki je nočeš dostopne na kakem shared PCju.




prvi dve vrstici sta ta pause gumb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

DINAMIK ::

Oči me pečejo,taka ostra slika :DAli je kdo uspel na NEOTU nastaviti kvaliteto slike?

Furbo ::

Zakaj se eni vedno zaženete v neke polizdelke beta verzije? :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Joze_K ::

hm, sem dobil ponudbo za NEO in če hočem obdržati še BOX S za drugo TV so mi naračunali:
Najem TV-komunikatorja z daljincem - 2,38 / 2,90 z DDV
naročnina in najem BOX S 62,16 / 75,84 z DDV
Strošek izdaje TV komunikatorja in daljinskega upravljalnika - cena 23,77 / 29,00 z DDV

tale strošek 75€ pa je presenečenje... že samo to,d a moraš sedaj na drug box plačevati najemnino,.. pol pa še tak strošek zraven...
tole pa je malo mimo no!

Konlov ::

Imam naročen NEO komunikator in je dobava 01.2019. App. pa je še beta...

OK.d ::

In še dolgo bo:D
LPOK.d

Konlov ::

OK.d je izjavil:

In še dolgo bo:D

 A dej...

A dej...

DamijanD ::

Joze_K je izjavil:

že samo to,d a moraš sedaj na drug box plačevati najemnino,..

Jaz imam to že sedaj...

dvihtelic ::

tudi jaz

Joze_K ::

DamijanD je izjavil:

Joze_K je izjavil:

že samo to,d a moraš sedaj na drug box plačevati najemnino,..

Jaz imam to že sedaj...


pa ni potrebe če imaš lastniški box (kupljen na Bolhi) - ta nasvet mi je dal sam Telekomov monter... sem kupil za 30€ box na Bolhi, pa deluje lepo. Vpišeš ga v Moj telekom in dela.

Saj imaš v paketu pravico do priklopa 2 ali 4 boxov.

dvihtelic ::

pa ti ga skuri ali karkoli in moraš ku
piti novega. Tako ti ga pa zamenjajo

starfotr ::

Eni pač ste radi v najemu in plačujete, ter nimate nikakršne odgovornosti za tujo lastnino (če ti ga skuri).

Meni v vseh teh letih ni skurilo nobenega modema, nobenega boxa, medtem ko so sosedje biki najmanj 2x na leto za nekaj dni brez storitev, ker se jim fučka. Oni plačujejo in naj hodijo menjat. Pač, balkanski način razmišljanja.

mzakelj ::

T-2 nima druge opcije recimo kot najem. Drugače pa pameten daljinc posedujem že ene 14 let in to s iskalnikom :) Gre pa nekako tako : ej žena dej mal zamenjaj to bedarijo. Pa začne šaltat ko nora in najde en film. ;)

Konlov ::

starfotr je izjavil:

Eni pač ste radi v najemu in plačujete, ter nimate nikakršne odgovornosti za tujo lastnino (če ti ga skuri).

Meni v vseh teh letih ni skurilo nobenega modema, nobenega boxa, medtem ko so sosedje biki najmanj 2x na leto za nekaj dni brez storitev, ker se jim fučka. Oni plačujejo in naj hodijo menjat. Pač, balkanski način razmišljanja.

In kako teb rata, da ti ne useka?

starfotr ::

Sedaj je optika in ni težav. Večinoma je vedno vsekalo po liniji.

Prej pa sem vse izklopil, ko se je pripravljalo na nevihto. Iz elektrike in iz DSL linije. V pogodbi piše, da je treba z opremo ravnati, kot dober gospodar. Poglejte, kaj podpišete.

Ghost007 ::

Konlov je izjavil:

Imam naročen NEO komunikator in je dobava 01.2019. App. pa je še beta...


App bo beta še minimum eno leto. Zdaj so izdali ta šrot in se nikamor več ne mudi. 1 teden so rabli da play/pause knof odstranli. Zadeva par klikol v html kodi.

Nekaj tudi hitrosti večajo na ošo. Baje iz 100Mbit na 200. Jaz na telekomu dobil nekaj vec tudi vendar ni omembe vredo ker tak ze 300Mbit plačujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

jb_j ::

Respect! Huda fora.

Me pa neki zanima, ali uporabljajo googlov cloud api za prepoznavanje govora.
Da ima google vse v svoji evidenci vse glasovne ukaze (ali pogovore)
Ali imajo vse v lokalni bazi (telekoma), in google nima vseh glasovnih posnetkov (po možnosti) v lastnem arhivu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

dunda ::

Ja, dobro deluje za začetek.
Prepoznava govora je sicer le en del zgodbe. Po prejetem je potrebno še veliko veliko dela, da se dobi prava komanda.
https://www.kacnje.eu

gendale2018 ::

a uploadi na optiki so čez 100?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Ghost007 ::

niso. 17Mbit mam hitreje le. Enim je 17 verjetno dosti, meni ni omembe vredno, tako, da če tudi odstranijo whatever. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

misek ::

Malce off topic ampak ravnokar sem gledal prvi dnevnik in naletel na tole: Vip NEO tarifa https://www.vipmobile.rs/privatni/ponud...
Kot kaže je zmanjkalo idej za imena :)

gendale2018 ::

Zakaj raje ne seknslajio vecino tega in daj 1000/1000 optiko
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

kontra ::

Jutro. Eno vprašanje. Preko računalnika na strani Neo od telekoma sem se prijavil s svojim obstoječim geslom moj telekom in pač pregledoval tv spored in gledal pač programe. Podobno kot tvin. Ali to kaj zaračunajo glede na to, da me ni nič vprašalo o kakšnem naročilu Nea? Pojma nimam. lp
tečnoba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kontra ()

Nikonja ::

Naročniki, ki se na paket Modri Svet naročijo v promocijskem obdobju od 13. 12. 2018 do 15. 1. 2019 , lahko vsaka dva meseca brezplačno
nadgradijo obstoječo programsko shemo Standard v programsko shemo Mega HD. To lahko storijo prek BOX-a oz. BOX-a S in prek portala Moj
Telekom. Brezplačna nadgradnja je potrebna vsaka 2 meseca, saj se po dveh mesecih od zadnje nadgradnje sheme v Mega HD le-ta samodejno
spremeni nazaj v programsko shemo Standard brez obvestila uporabniku.

WTF je to, vsaka dva meseca se moram j.... i vklapljat Mega HD, zakaj?????

Konlov ::

Da.

OK.d ::

Da ti ni dolgčas:D
LPOK.d

Ganon ::

Nikonja je izjavil:

Naročniki, ki se na paket Modri Svet naročijo v promocijskem obdobju od 13. 12. 2018 do 15. 1. 2019 , lahko vsaka dva meseca brezplačno
nadgradijo obstoječo programsko shemo Standard v programsko shemo Mega HD. To lahko storijo prek BOX-a oz. BOX-a S in prek portala Moj
Telekom. Brezplačna nadgradnja je potrebna vsaka 2 meseca, saj se po dveh mesecih od zadnje nadgradnje sheme v Mega HD le-ta samodejno
spremeni nazaj v programsko shemo Standard brez obvestila uporabniku.

WTF je to, vsaka dva meseca se moram j.... i vklapljat Mega HD, zakaj?????


Pretiravaš. Dejansko par klikov na portalu Moj Telekom in je shema vklopljena.

Razlog so večkrat navedli na njihovem forumu.

shemo Mega HD je treba brezplačno podaljševati na 2 meseca, saj želimo uporabo omejiti le na tiste uporabnike, ki vam shema pride prav. LP, Mateja

Konlov ::

OK.d je izjavil:

Da ti ni dolgčas:D

Razmisli...

Daniel ::

Realno pa je to zato, ker najbrž morajo plačevati licenčnine za programe glede na to, koliko ljudi ima določene programe naročene in če ti imaš nekaj v paketu, pa ne gledaš oni javijo enega naročnika manj, posledično jim ostane tudi kakšen cent, ki ga ne pošljejo naprej distributerju. Ti zadevo v vsakem primeru plačaš, čeprav je npr. ne gledaš. Predvidevam, da se najdejo kaki naročniki, ki imajo najvišjo shemo potem pa gledajo samo prvih 5 programov.

Nikonja ::

Najbrž ja, ampak naj potem uvedejo opcijo da si vsak vporabnik lahko izbere katere programe želi in temu primerno plača, ampak kur...i tega ne bodo nikoli naredili.

sirotka ::

Ganon je izjavil:


Pretiravaš. Dejansko par klikov na portalu Moj Telekom in je shema vklopljena.


niti klikat ni treba po portalu, greš na kanal, ki je v tisti shemi in daš kupi...po minutki vse dela:)

youPlonker ::

Doma tastari uporabljajo tole foro z daljšanjem Mega HD na 2 meseca že odkar je Telekom začel z Modri, pa so bili že ene parkrat problemi s tem. Bodisi jim ni delal Moj telekom webpage, bodisi se ni dalo priti do teh nastavitev, bodisi so "nekaj prenavljali" in je bilo treba na vklop čakati tudi do teden dni.

Stvar ni brez problemov kot nekateri pišete...

Zgodovina sprememb…

cekr ::

sirotka je izjavil:

Ganon je izjavil:


Pretiravaš. Dejansko par klikov na portalu Moj Telekom in je shema vklopljena.


niti klikat ni treba po portalu, greš na kanal, ki je v tisti shemi in daš kupi...po minutki vse dela:)



Posebno je to zanimivo, če si dal v tistem času ravno nekaj snemat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

dunda ::

sirotka je izjavil:

Ganon je izjavil:


Pretiravaš. Dejansko par klikov na portalu Moj Telekom in je shema vklopljena.

niti klikat ni treba po portalu, greš na kanal, ki je v tisti shemi in daš kupi...po minutki vse dela:)


Tudi jaz takole naredim. Ko padem na program za katerega piše, da ga nimam v shemi, pač tam kliknem kupi. Mislim, da se program v nekaj minutah pojavi.
https://www.kacnje.eu

miha1135899 ::

Glede vklaplanja MegaHD nismo imeli nikakrsnih tezav se nikoli, naredijo to starsi sami verjetno iz daljinca. Ce se bi bilo potrebno za vklop ''postavljat na glavo'' kakor zgoraj pise, bi me v teh letih s tega naslova sigurno ze poklicali... uporabnikov, ki vrti samo prvih 5 kanalov pri polni shemi pa tudi ni malo...

In, ze ima kdo nove boxe, baje bo pred novim letom zaloga novih? Je kje kaksen seznam vseh podprtih senzorjev za smart home, predvsem tistih ki niso del ponudbe Telekoma?

Nikonja ::

Tudi mene mika me ta ponudba od telekoma Modri svet z Neo STB, in me zanima ali je kdo prešaltal iz T2 optike.
Vezava pri telekomu me pride 1.620 eur za 2 leti minus PS4 pro, (ga prodam za 300 eur brez problema) in sem na 1.300 eur kaj je cca 55 eur na mesec. Pri T2 zdaj plačujem 67 eur na mesec, in mi ob 2 letni vezavi znižaju za celih 10% prvo leto, in pridem na skupaj 1.527 eur kaj je cca 64 eur na mesec. Razen počasnejšega interneta nimam občutek da bom kaj izgubil, ali....
Ne najdem ali je 100/40 na telekomu max hitrost, in če se da spremenit navzgor ?

Ganon ::

Nikonja je izjavil:

Tudi mene mika me ta ponudba od telekoma Modri svet z Neo STB, in me zanima ali je kdo prešaltal iz T2 optike.
Vezava pri telekomu me pride 1.620 eur za 2 leti minus PS4 pro, (ga prodam za 300 eur brez problema) in sem na 1.300 eur kaj je cca 55 eur na mesec. Pri T2 zdaj plačujem 67 eur na mesec, in mi ob 2 letni vezavi znižaju za celih 10% prvo leto, in pridem na skupaj 1.527 eur kaj je cca 64 eur na mesec. Razen počasnejšega interneta nimam občutek da bom kaj izgubil, ali....
Ne najdem ali je 100/40 na telekomu max hitrost, in če se da spremenit navzgor ?


Navzgor ne (ne vem zakaj), navzdol pa gre vse do 1 Gbit/s.

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

OK.d ::

Ali je kje napisano kako Telekom skrbi za podatke, katere pridobi preko glasovne aplikacije?
Namreč pri Googlu ali Amazonu lahko vidiš svojo zgodovino glasovnega upravljanja.
LPOK.d

Nikonja ::

Mene bolj zanima ali se da izklopit mikrofon na tej škatlici ker glasovnih ukazov ne rabim, hitreje stisnem te 2 tipki na daljincu.

KTr1sk ::

Mene pa zanima če dela ta daljinec na tem boxu
https://www.ebay.de/itm/Kabellos-Air-Ma...


na xiaomi boxu in nameščeni Telemach EON aplikaciji dela ta daljinec ter številčnica
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Ganon ::

firbec ::

Ganon je izjavil:



1:45 vesolje je neo našel, že predno je tetka izustila stavek do konca

Konlov ::

Tole postaja zanimivo.Upam, da se bo dalo poconnectat vse wifi naprave (video domofon, vremenska postaja...) in nastaviti glasovne ukaze za le te...
««
2 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deco X60 (3pack) in NEO

Oddelek: Omrežja in internet
191089 (436) KTr1sk
»

Katero omrežno stikalo za več TV-jev in PC-jev

Oddelek: Omrežja in internet
161033 (668) krepki
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7620040 (8396) Ghost007
»

Siol TV preko layer 2 switcha

Oddelek: Omrežja in internet
3910387 (3774) Daniel
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166205 (5936) Klemzz

Več podobnih tem