» »

Rubež in osebni stečaj

Rubež in osebni stečaj

1
2
»

Unknown_001 ::

Tilen je izjavil:

Ti si res naiven. Se vidi, da si tudi v kriptosvetu veliko prisoten.


Za odpis dolga obstajajo pogoji.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zmajc ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Imel pa sem drugega dolžnika, umrl je že sicer. Dolžan mi je bil 35 tisočakov, vračal nekaj po kapljicah. Potem pa slišim, ne slišim, videl sem osebno. In on in žena in dvoje otrok gredo na morje za mesec dni, kot da nič ni. Kupijo si dva(!) nova avta. In potem mi sosed razlaga (ki tega človeka pozna), da morajo iti na morje, da otrokom morajo privoščiti.

Potem je človek umrl, pustil ženo s cca 100 tisočaki pufa. Zgradil je hišo, za katero je dal 180 tisoč, od tega 100 tisoč uradnega pufa, naokoli si nabral še 50 tisoč neuradnega pufa.

In kaj se bomo pogovarjali tukaj?


Poznam primer, ko je oče svojega otroka steroriziral da odpre podjetje, dejansko je vse vzvode v roki držal stari, jemal kredite levo in desno, kupoval materjal, avte, čuda stvari, neplačani prispevki, neplačan DDV. Na koncu je pobasal denar, otrok pa ostal z vsemi dolgovi in firmo globoko v rdečih številkah. Nakar je isto stvar ponovil z vsako partnerko s katero je živel.

Uradno je prejemal socialno podporo v ozadju pa na roko obračal ogromne denarje na račun drugih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubež (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12834380 (2097) 2dark
»

Dedovanje Vprašanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527427 (4597) Beli_Zajcek
»

Rubež, vendar lastnine ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
659401 (6798) mikhaair
»

Kako preprečiti rubež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7332932 (18234) Invictus
»

Nezmožnost odplačevanja kredita

Oddelek: Problemi človeštva
4611114 (10033) BigWhale

Več podobnih tem