» »

Ima kdo karcher fc5 in kako se obnese

Ima kdo karcher fc5 in kako se obnese

giovanni_ ::

Zdravo
Ima kdo tole in če da jak feedback
https://www.mimovrste.com/mokro-suhi/ka...
Lp

Robi2 ::

Zadeva je v redu, ne pa tako dobra kot kažejo opisi in pripadajoči filmčki.
Pride prav za redno čiščenje, če ni trdovratnih madežev. Najbolj me moti, da ne omogoča oziroma je zelo omejeno čiščenje pod nizkimi visečimi omaricami (kopalnica) in pod visečo WC školjko. Pred čiščenjem je potrebno tla pomesti oziroma posesati. V promocijskih filmčkih je prikazano kako počisti drobtine. To tako ne gre. Drobtine se premetavajo naprej, nazaj in po večkratnih prehodih jih mogoče tudi pobere. Posoda za umazano vodo ne tesni dobro in ko se napolni do polovice začne voda curljati ven. Lahko bi naredili neko blokado, da bi se pri prenapolnjenosti čistilec ustavil ali pa da bi tesnilo tako dobro, da bi lahko posodo napolnil do vrha.
Zadeva tudi ni prav lahka.
Prednost je, da ni potrebno prenašati vode v posodah in si močiti rok med čiščenjem. Čistilnik se upravlja stoje in ni potrebe po pripogibanju kar je prednost za starejše. Mlajši in gibčnejši lahko tla pomijejo hitreje in kvalitetnejše na klasične načine.

fikus_ ::

Tukaj imaš en test:

giovanni_ ::

Robi2 je izjavil:

Zadeva je v redu, ne pa tako dobra kot kažejo opisi in pripadajoči filmčki.
Pride prav za redno čiščenje, če ni trdovratnih madežev. Najbolj me moti, da ne omogoča oziroma je zelo omejeno čiščenje pod nizkimi visečimi omaricami (kopalnica) in pod visečo WC školjko. Pred čiščenjem je potrebno tla pomesti oziroma posesati. V promocijskih filmčkih je prikazano kako počisti drobtine. To tako ne gre. Drobtine se premetavajo naprej, nazaj in po večkratnih prehodih jih mogoče tudi pobere. Posoda za umazano vodo ne tesni dobro in ko se napolni do polovice začne voda curljati ven. Lahko bi naredili neko blokado, da bi se pri prenapolnjenosti čistilec ustavil ali pa da bi tesnilo tako dobro, da bi lahko posodo napolnil do vrha.
Zadeva tudi ni prav lahka.
Prednost je, da ni potrebno prenašati vode v posodah in si močiti rok med čiščenjem. Čistilnik se upravlja stoje in ni potrebe po pripogibanju kar je prednost za starejše. Mlajši in gibčnejši lahko tla pomijejo hitreje in kvalitetnejše na klasične načine.


Sem kupil in delno se strinjam, čeprav jst ne sesam prej.
posoda za umazano vodo, pa ima manj kot do polovice MAX oznako.

Ssandra88 ::

Pozdrav! Ravno vidim, da so po relativno dobri ceni, moji ga imajo doma in se fajn čisti z njim, priporočajo ga :) odgovarjam sam toliko, če komu služi slučajno :) LP !

Stari maček ::

Bolj kot ne je to igračka. Z njim sem čistil petkrat, zdaj pa leži v kotu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095710 (10938) Zstiller
»

Učinkovito in hitro pomivanje tal, kaj kupiti?

Oddelek: Loža
1412986 (12313) brodul
»

Ultrazvočni čistilnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
221818 (1534) Barbarpapa2
»

Kafetarija za indukcijsko ploščo?

Oddelek: Loža
4411369 (10165) Rok Woot

Več podobnih tem