» »

pazite se SIVE alfe ki vas udari na krožnem, ali parkplacu

pazite se SIVE alfe ki vas udari na krožnem, ali parkplacu

#000000 ::

Kolega mi je danes izpovedal izkušnjo izpred enega LJ lokalčkov.

Kolega vsak dan pride tja na kavo, pivo ipd, in v poznih večernih urah so začeli opažati da (dogodek več kot tri krat) da nekdo sedi v SIVI ne srebrni ALFI, občasno tudi Subaru (karaven) čaka v avtu kdaj bo od njih kdo odpeketal domov, v tem manevru, se ta pobec rahlo zaleti v vozilo ki odhaja :)

Normalno ker noben iz lokala ne gre čist trezen, jim začne groziti s policijo, ako mu ne podpišejo ali plačajo neko škodo ki je ne vem 300 eur, pač folk se userje in rače jebsš policijo mal ga imam ipd, vsi vedo kam merim.
  • zaklenilo: zee ()

Gagatronix ::

Baba cula baba rekla.

gendale2018 ::

enkrat ga bo nekdo razbil
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Furbo ::

Povej lokacijo, pa bodo policisti čez kak mesec ali tri objavili kak uspeh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Gagatronix je izjavil:

Baba cula baba rekla.


Nije baba čula, tip je vztrajen, kolega je uspel spravit ob vozniško na ta način, poklical mu je policijo da je KAO popbeg z mesta nesreče, kolega je pa čez cca pol ure ko je bil doma Odprl policistom (zajebu itzak)

Furbo je izjavil:

Povej lokacijo, pa bodo policisti čez kak mesec ali tri objavili kak uspeh.


moste

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

gendale2018 ::

brez skrbi, tip bo enkrat fasal batine, samo na še enega enakega idiota mora naletet

jst sm blizu most, dej povej kje točno je to
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

#000000 ::

gendale2018 je izjavil:

brez skrbi, tip bo enkrat fasal batine, samo na še enega enakega idiota mora naletet

jst sm blizu most, dej povej kje točno je to


šark povšetova :)

aja zdej se je premaknil ker ima nekje BAJE preko 100 takih nesreč na krožne promete, tam tko starejši ne znajo vozit in jih baje lovi ko zmešan, mene nebi ampak nima te sreće

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Gagatronix ::

No vsaj do aresta ni dalec.

gendale2018 ::

prou pogledat moram it enkrat :))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

#000000 ::

jest si sploh ne upam predstavljat kako bi zadeva zgledala, vem pa da brez vsaj ene polomjne okončine nebi šlo skoz, ampak tip tera svoje in jih čaka (dobesedno) na pakrplacu jest pa ne pijem oz če že ne vozim, a baje je imel uspeh za par folka, so mu plačal preko dva jurja eurov.

Gagatronix ::

"baje"

Key word.

Baba cula baba rekla.

jype ::

#000000 je izjavil:

Kolega vsak dan pride tja na kavo, pivo ipd, in v poznih večernih urah so začeli opažati da (dogodek več kot tri krat) da nekdo sedi v SIVI ne srebrni ALFI, občasno tudi Subaru (karaven) čaka v avtu kdaj bo od njih kdo odpeketal domov, v tem manevru, se ta pobec rahlo zaleti v vozilo ki odhaja :)
Se prav je nebivedu! Me sploh ne preseneča!

gendale2018 ::

>Se prav je nebivedu! Me sploh ne preseneča!
a ne bi nebivedu zrihtu tega dečka :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

jype ::

gendale2018 je izjavil:

a ne bi nebivedu zrihtu tega dečka :D
Kje se pa upa on polcijo klicat, on itak nima papirjev za bit v Sloveniji, k je ilegaln priseljenc iz Irana.

gendale2018 ::

:)):))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

starfotr ::

Pussyji se ga napijejo in sedejo za volan, nato pa ker so pussyji se pustijo izsiljevat enemu kretenu.

Ali bodite carji in si naročite taksi, če se ga napijete in sploh ne pojdite do lokala z avtom ali pa bodite malo bolj fit in se uprite temu kretenu. Saj vsak pravi dec ve, da je orodje za menjavo pnevmatik hudo uporabno v takih primerih.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

#000000 je izjavil:

Kolega vsak dan pride tja na kavo, pivo ipd, in v poznih večernih urah so začeli opažati da (dogodek več kot tri krat) da nekdo sedi v SIVI ne srebrni ALFI, občasno tudi Subaru (karaven) čaka v avtu kdaj bo od njih kdo odpeketal domov, v tem manevru, se ta pobec rahlo zaleti v vozilo ki odhaja :)
Se prav je nebivedu! Me sploh ne preseneča!


Z bedarijami se ne ukvarjam. Po moje je to jype, ki lovi tiste, ki so ga poizkušali ubiti na kolesu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Gagatronix ::

starfotr je izjavil:

Pussyji se ga napijejo in sedejo za volan, nato pa ker so pussyji se pustijo izsiljevat enemu kretenu.


Tist k spije tud ce je sam en per pa gre za volan je KRETEN. Js niti na bicikl neb su ceb sam en per spil. Ampak eni majo mejhne kurce pa morjo dokazat da so BOG I BATINA.

Evolve ::

dej tole objav na 24 ur. take bedarija tam radi berejo

r3dkv1c4 ::

Zakaj ta tema še ni zaklenjena?

A je kakšen od adminov v the sivi ne srebrni alfi?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

bbbbbb2015 ::

#000000 je izjavil:

Kolega mi je danes izpovedal izkušnjo izpred enega LJ lokalčkov.

Kolega vsak dan pride tja na kavo, pivo ipd, in v poznih večernih urah so začeli opažati da (dogodek več kot tri krat) da nekdo sedi v SIVI ne srebrni ALFI, občasno tudi Subaru (karaven) čaka v avtu kdaj bo od njih kdo odpeketal domov, v tem manevru, se ta pobec rahlo zaleti v vozilo ki odhaja :)

Normalno ker noben iz lokala ne gre čist trezen, jim začne groziti s policijo, ako mu ne podpišejo ali plačajo neko škodo ki je ne vem 300 eur, pač folk se userje in rače jebsš policijo mal ga imam ipd, vsi vedo kam merim.


Pojma nimate o življenju. V mojem rodnem mestu je bila ena ciganka, ki je z živim otročkom na prehodu za pešce, ko je videla, da se bliža kak avto udarila na prehod, avto je pa voziček udaril. Potem pa ženska v jok, na lastne oči sem videl kako je ena črnolasa ženska čist v šoku zlezla iz avta, sploh ji ni bilo jasno, kako je "mamico" na prehodu spregledala. Otroče se je drlo. In vedno je padel predlog o odškodnini. Pristopil je "oče" in so voznico obstopili cigani, ki je bila čist preč. Ko je na enem prehodu pri telovadnici "Partizan" zopet "prežala" na voznice, je pristopil en sivolas moški, jo grobo prijel za vrat in jo zvlekel stran. Sedeli smo v bližnjem kafiču. A je to bila formalna ali neformalna preiskava, ne vem. Od takrat je bil mir z nesrečami na prehodu za pešce. Mi je povedal mož od prijateljice moje žene, ki je bil lokalni policaj.

Moj nekdanji sodelavec (tudi cigan) je rad športal, je počel isto. Imel je kolo specialko, na prehodu za kolesarje se je zagnal preko, avto ga je vzel na havbo, zgledalo je grozno. On na bolniško, njegov odvetnik (sta bila že uigrana) pa je tožil folk, da so iz AO vlekli denar. Najraje se je metal pred kamione(!) dobrih firm. Enkrat ga je eden pošteno stisnil, mislim, da je bil na bolniški tri leta. Takrat je prenehal s tem "športom".

martincek1 ::

#000000 je izjavil:

Normalno ker noben iz lokala ne gre čist trezen...


Sicer totalen izmeček, ampak vsaj na nedolžne se ne spravlja.

Izvijač ::

m0LN4r ::

#000000 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

brez skrbi, tip bo enkrat fasal batine, samo na še enega enakega idiota mora naletet

jst sm blizu most, dej povej kje točno je to


šark povšetova :)

aja zdej se je premaknil ker ima nekje BAJE preko 100 takih nesreč na krožne promete, tam tko starejši ne znajo vozit in jih baje lovi ko zmešan, mene nebi ampak nima te sreće

Preko 100 nesrec, nobene prijave, noben si ni napisal tablice, noben ga se ni po gobcu konkretno? Noben ne ve, kje zivi, prava enigma... V sloveniji pa res ni tako tezko nekoga izvohat, ko nekaj 100x ponovi nekje.
Eh...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dexterboy ::

On živi v drugi dimenziji :))
100 nesreč na avtu se pozna na polno!
Tema zrela za zaklep...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

m0LN4r ::

Jah razen, ce je tak profi, da se na njegovem ne zvije nic, haha
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

zee ::

m0LN4r je izjavil:

#000000 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

brez skrbi, tip bo enkrat fasal batine, samo na še enega enakega idiota mora naletet

jst sm blizu most, dej povej kje točno je to


šark povšetova :)

aja zdej se je premaknil ker ima nekje BAJE preko 100 takih nesreč na krožne promete, tam tko starejši ne znajo vozit in jih baje lovi ko zmešan, mene nebi ampak nima te sreće

Preko 100 nesrec, nobene prijave, noben si ni napisal tablice, noben ga se ni po gobcu konkretno? Noben ne ve, kje zivi, prava enigma... V sloveniji pa res ni tako tezko nekoga izvohat, ko nekaj 100x ponovi nekje.
Eh...


Luciden uporabnik, ki je lepo povzel bistvo. Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravno vprašanje

Oddelek: Loža
171120 (763) St235

je zebra oaza za pešce? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26745010 (39558) BigWhale
»

Koga naj ubije samovozeč avtomobil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
22964051 (56665) Truga

Izsiljevanje za pretekli dogodek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15333070 (27482) zee

Več podobnih tem