» »

Prevoz jogija

Prevoz jogija

jakapaka ::

Živijo !
Zanima me kako bi jogi 180x200 spravil iz LJ na Korosko in za kaksno ceno?

shotalick ::

Markus386 ::

Še malo več napiši...
gre za odpakiran jogi? Al nov, zavit v "klobasi"? Ker če je zavit, stane v praktično kateregakoli karavana.

SmeskoSnezak ::

Kolega je en rabljen jogi 180x200 prepeljal v Pegoju 207... "Zavitega"
@ Pusti soncu v srce... @

pegasus ::

ja, prepogneš ga in gre v navaden avto.

Baja ::

koega z največjim avtom povabi na izlet na Koroško.

flbroker ::

Ja najami kombi za en dan, saj ne bos bankrotiral.

MostWanted ::

o ti bogeca, zarolaš če ninov kupljen, pa strpaš v avto, sedeže podreš. mislim ka vse tu gor sprašuješ?? a noben več ne zna bit odločn pa probat. pa nardit.

Ganon ::

Pozabljate, da nimajo vsi kosa pene na svoji postelji. Nekateri imamo ležišče z vzmetmi.

ramiz?! ::

Never regret anything, there's always a reason things happen.

SimplyMiha ::

ramiz?! je izjavil:

Evo

Eh, namesto vrvi raje najemi koga.

IL_DIAVOLO ::

Prepognes ga, poderes sedeze in gasa.

nsa_ag3nt ::

Če ima vzmeti potem ga ne smeš prepogibati na pol.

Najem kombija ali ustrezne prikolice.

Ali kaj podobnega
http://www.szexpress.si/index.php?desig...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

MostWanted ::

kolk stare jogije pa mate pol? 40let?

Zgodovina sprememb…

Stari maček ::

Zamotaš v strech folijo in ga zvežeš na streho vsakega karavana.

DeeJay ::

dexterboy ::

Kot je bilo že napisano; ako je to jogi z vzmetnicami, se ga ne sme prepogibati, oz. zvijati.
OP, če maš avto, ga je najlažje dati na streho in je mirna bosna. Ali pa prositi koga od prijateljev, sorodnikov, da ti prepeljejo...
BTW imajo pa drugi prav, ko komentirajo takšno temo. Sem se spomnil na refren Zlatka; "...današnji otroci še brez neta ne znajo lulat...".
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jakapaka ::

-Se opravičujem, mi je nekoliko blo logično, da ne bi take teme pisal če bi se dalo jogi zvit. Torej, je jogi z novimi vzmetmi in kokosovo ploščo in se ga da samo malo upogniti pa še to ne kaj prida ker lahko plošča pokne.
-Iščem poceni rešitev, ker drugace se mi ne splača ga raje prodam za neko srednjo ceno v Ljubljani.
-Glede prevoza na strehi nisem bil oz. še vedno nisem prepričan kako je pri nas z zakonom, nimam nosilcev, vožnja iz Lj na koroško je dobri 2 uri po stari cesti še posebej z jogijem pa še na koroškem na vsake 100 metrov policija stoji xD

-Nekdo je napisal kako stare jogije mate: Mehko ležišče mi je katastrofa, ker sem imel probleme z hrbtom zato imam jogi z vzmetmi in ploščo (najtrši kar sem ga našel za nizko ceno in je spanec super)

AceD ::

Recimo: https://www.kombicenter.si/najem-kombija
Že najmanjši tovorni kombi ima 190 cm visok tovorni prostor. Cena je pa 55 eur + DDV. Če se ti splača pa presodi glede na starost jogija in kako uporaben bo na cilju (ali bo kdo na njem spal ali bo v kleti/podstrešju čakal boljše čase).

googleg1 ::

MostWanted je izjavil:

kolk stare jogije pa mate pol? 40let?
Smilis se mi. Vzmetnice z vzmetmi so edino pravo.

Jaz se ga prepeljal na strehi Peugot 207. Imel sem sicer stresne nosilce. Res pa je da po avtocesti ni slo vec kot 80kmh

Pobes ::

A res ne morete nič na tem svetu sami poiskat? Ta svet bo res šel v *** . Uglavnem prvič, obstajajo ponudniki ki sposojajo kombi ali prikolice, vtipkaš na google podobno kot si prišel na ta forum. Drugič , obstajajo prevozniki, pošta, hitra pošta. To spet najdeš na isti način kot prvo reč. Tretja zadeva, obstajajo tudi kolegi, sorodniki z kakšnim spodobnim prevozom, ki ti ga posodijo. To ne najdeš na googlu, ampak v imeniku tvojega telefona. Četrtič ne vem ali ga prodajaš ali se seliš, če ga prodajaš naj si kupec zrihta sam prevoz, če ga samo seliš se vrni k mojem prvem nasvetu...

Lahko pa še mamo vprašas za nasvet.

Ganon ::

MostWanted je izjavil:

kolk stare jogije pa mate pol? 40let?


Kaj? Žepaste vzmeti so vrhunske. Pene ne vzamem niti zastonj.

SimplyMiha ::

... dokler ne prebodejo. Vzmetastih jog niti pogledam ne več, odkar so me sredi noči razparale.

Ganon ::

Mojega soseda je med spanjem požrla pošast, ki je prilezla izpod postelje. Nenavadne reči se dogajajo ponoči.

misek ::

SimplyMiha je izjavil:

... dokler ne prebodejo. Vzmetastih jog niti pogledam ne več, odkar so me sredi noči razparale.
Je bil 40 let star? :D

SimplyMiha ::

Ga nisem vprašal.

nsa_ag3nt ::

Jogi na vzmeti zdrži cca 20 let.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

111111111111 ::

jakapaka je izjavil:

-Se opravičujem, mi je nekoliko blo logično, da ne bi take teme pisal če bi se dalo jogi zvit. Torej, je jogi z novimi vzmetmi in kokosovo ploščo in se ga da samo malo upogniti pa še to ne kaj prida ker lahko plošča pokne.
-Iščem poceni rešitev, ker drugace se mi ne splača ga raje prodam za neko srednjo ceno v Ljubljani.
-Glede prevoza na strehi nisem bil oz. še vedno nisem prepričan kako je pri nas z zakonom, nimam nosilcev, vožnja iz Lj na koroško je dobri 2 uri po stari cesti še posebej z jogijem pa še na koroškem na vsake 100 metrov policija stoji xD

-Nekdo je napisal kako stare jogije mate: Mehko ležišče mi je katastrofa, ker sem imel probleme z hrbtom zato imam jogi z vzmetmi in ploščo (najtrši kar sem ga našel za nizko ceno in je spanec super)

Najdi nekoga s strešnim prtljažnikom. Jaz sem svojega oblekel v velike vrečke za smeti potem sem vse skupaj ovil v strech folijo je bila ene 15€ v merkurju. Potem da ga dodatno zaščitiš ga tam kjer gre "gortna" zaščitiš še dodatno s kartonom, da ga kje ne pretrgaš.

Glede na to da imaš notri ploščo ga ne zategni preveč da ga ne zlomiš. Potem pa po avtocesti lepo 80-90 maksimalno in to je to.

Drugače pa primerno veliko prikolico in ga naložiš notri.

jb_j ::

imam avto za takšen prevoz,

javi dan prej, da se streznem,
cena je bencin (8litrov na 100km) v obe smeri, sem namreč iz LJ (nimam namreč namena ravno it na koroško) + nekih 8EUR provizije

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104337 (9051) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7434047 (10618) TheHijacker
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691622 (27380) Ganon
»

Pozicija (orientacija) pojstelje vpliva na spanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7911823 (9749) oemdzi
»

Nakup jogija...

Oddelek: Loža
227863 (7468) undefined

Več podobnih tem