» »

Ležišče DORMEO - vaše mnenje

Ležišče DORMEO - vaše mnenje

«
1
2 3
...
5

mrTwelveTrees ::

Ja imam že mal zje*ano poteljo, pa nameravam kupit novo ležišče....

kaj pravite od DORMEO ? ( http://www.dormeo.net/ )

vaše mnenje ? je že kdo od vas to kupil ?
ali je isti šrot kot večina (skoraj vsi) top shop izdelki ?


lp

Dr_M ::

ah dej no...nateg. sam mal bl trda zadeva je. sm spal pr punci 1.5 leta na tem, pa sm biu zjutri se bl crknen...

mogoce je blo pa kej druzga krivo :8) ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ddeben ::

Ce rad spis na trdem(mislim rect zelo trdem), potem je to lezisce zate...Drugace je pa to, kot si rekel sam "isti šrot kot vecina". Ampak to se ni vse...:D

sonac ::

Meni pa je zelo fajn :8)
Fora je, da nima nobenih vzmeti, na kar se je na začetku kar težko navaditi, a ko se, pa ti postane odličen.

Poldi112 ::

En ki se je precej s tem ukvarjal mi je rekel da Dormeo sux. Je pa gut da nima vzmeti. Bojda ti neka magnetna sevanja ojacajo in so zelo zelo zanic za spat.
Nepreverjeno, ampak jaz si bom zase 100% kupil latex jogi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

VASkO ::

jaz ga mam pa mi je vredi, pa nasploh mi je bolje na trdem spati, na mehkem me zjutraj vse boli

andper ::

Sam sem bil pred kratkim v podobni dilemi. Šlo se je za eno novo posteljo, kjer sem potreboval 160 cm široko ležišče in ugotovil, da je Dormeo varianta izpadla kar nekoliko cenejša od drugih vzmetnic.

Njihovega oglaševanja sicer ogransko ne prenašam, ampak po nekaj pogovorih z znanci, ki uporabljajo Dormeo, sem se le odločil zanj. Po par tednih uporabe se mi zdi zelo v redu - ležišče kot tako. Vseh tistih antiprah, antipršice, antisevanje feature-jev pa itak ne moreš jemat resno, vsaj meni ne spremenijo kvalitete spanja.

Je pa res trdo. :)

Tic ::

Uporabljam Dormeo in sem zelo zadovoljen. :)
persona civitas ;>

DSmidgy ::

Bojda ti neka magnetna sevanja ojacajo in so zelo zelo zanic za spat.

In potem daš N vzmetnic drugo na drugo in dobiš elekrtartno, ko uviješ kabel okoli vseh vzmetnic. :D

Dead_Eye ::

Ne kupovat dormea ker je kvaliteta grozna. Raje dej malo več pa si vzemi pravi jogi, meblo ali karkoli.
The one and only

LeBIgMac ::

Imam dormeo že eno leto. Prejšnji jogi se mi je deformiru že po parih mesecih, tale pa še kar dela. Meni je odličen.

Zdravko ::

Tudi sam imam dormeo in sem zadovoljen z njim. Je pa pomembno da imaš tudi dober posteljni vložek.

K0K0 ::

Jest ga mam tud že kar čep čas in sem zelo zadovoljen

tec ::

Midva z drago, sva ga kupila...pa sva zdrzala cele 3 mesece. Totalno zanic jogi. Sedaj imava enga za 100k...ki je bil narejen po meri...in je dosti boljsi. Tisti meblo jogiji so pa tudi tko tko....sicer so res narejeni iz dobrih materialov in ustvarjen nek energijski krog, vendar niti priblizno niso narejeni po feng shuiju, kot to oglasujejo.

jest10 ::

"Energijski krog"
SMEH:D

Zheegec ::

Mojemu fotru ni bil všeč, ker je preveč trd, meni se zdi pa zakon. Vsekakor veliko boljša zadeva kot moj sf*?*n jogi prej.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zdravko ::

Sej pravim da je pomembno tudi kakšen je posteljni pod. Najboljše je vzeti takega kjer lahko reguliraš trdoto.

iskra ::

Če jogi nima vzmeti se bo 100% skozi leta deformiral do poplne neuporabnosti :\ IMHO
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Tic ::

iskra: IYHO :P
persona civitas ;>

iskra ::

U enem hotelu sm ležal na enem latex ležišču in je blo hudo fentano - nekako nimam zaupanja v nekovinska polnjenja. Strojnik pač >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

TribesMan ::

Jest mam drgač en latex jogi, narejen po meri, bil je 100k in se spi super, zadeva je res _trda_ in tudi vzdržljiv je ko sam hudič... zdej ga imam že 4 leta in je isti kot prvi dan ko sem ga kupil, pa še fajn je, k se da "prevleko" od jogija slečt in oprat v pralnem stroju, latex pa postaviš kak sončen dan na balkon pa ga fajn preluftaš in pretepeš :D ...

Ima pa moja bivša punca Dormeo in se mi ni zdel nič pretirano dober... sivo povprečje pač... je pa res da se nikoli nisem pretirano poglabljal v njen jogi... sem mel marsikaj bolj pametnega za delat...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

burkiburke ::

Meni je prijatlca naročila dormeo za zakonsko postljo in je skoraj dol padla ko si ji ga prinesli. Namreč zadeva je velikosti kakšne manjše škatlice in težka par kilogramov, lol. Se pol sama "napolni" z zrakom in to je to. Jaz sem probo enkrat gor ulečt in sem kr buto z koleni in lakti o deske od kreveta in mi se ta filing res ni dopado :D . Vglavnem če gledaš da plačaš za en kup zraka, kr dosti košta, lol. Jaz si moram kmalu kupit novo postljo in mislim da bo gor en mal bolj kvaliteten "Jogi" :) .

Tic ::

mrTwelveTrees: Lahko ga prideš k meni sprobat.Zivim v Cerknici.
persona civitas ;>

roli ::

Mi smo ga dobili pred 3 dnevi pa je zadeva super.
Razen malce trši je:D
Lp!
http://www.r00li.com

DjTonic ::

Jaz si moram kmalu kupit novo postljo in mislim da bo gor en mal bolj kvaliteten "Jogi"

Hehe, zgleda, da si vsi zdaj kupujejo nove jogije, itd. Stara dva sta si tudi prejšnji teden nekaj konkretnega nabavla. Predrago za moje pojme.

Šimpanz ::

Tudi sam imam latex ležišče (sicer ne Dormeo) in moram reči da sem zelo zadovoljen. Doromea pa ne bi kupu ker ne maram kupovati preko TV oglasov. Svetujem ti da greš v kako trgovino (BTC, Interšpar) pa se gor uležeš pa boš vidu.

bergers ::

Jaz tud nameravam kupiti doromeo
Bergi

BigWhale ::

> Če jogi nima vzmeti se bo 100% skozi leta deformiral
> do poplne neuporabnosti [:\\]

Ravno v vzmeteh je problem, ker se skrivijo, polomijo in deformirajo. Potem skripljejo in cvilijo in tako naprej... :)

Keyser Soze ::

He, he. Amaterji.>:D Dormeo. V tej reklami je vse kar je uporabno za ponoči in ležanje na le tem Lorela Flego.:D

Drugače pa. Če hočeš spati kot se spodobi, na recimo temu vrhunskem materialu... Si kupi izboljšano T-peno bolje znano kot memory foam. Tempur je recimo en proizvajalec, ki je izpopolnil NASIno verzijo pene in jo dal med "navadne smrtnike". Pri nas imamo zastopnika za to firmo. A je cena primerna kvaliteti(ali pa tudi ne).

100 tisočakov za eno 200*90 10cm debelo podlogo za na jogi(vsaj kolikor se spomnim).

P.S.: Ne pa sedaj nasedat vsakemu šiptarju, ki trdi, da je njegova vzmetnica prava.

glinik ::

Mi smo kupili jogi z latexa 160X200 za cca. 100k SIT. Bomba, fajn trd ... super zadeva! Na njem spiš ko princeska :D !

Vsem priporočam latex lažišča, pa še na pršic ne boš imel v posli :D . Asmatikom bo to ziher prišlo prav.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ginekolog ::

razmišljaj takole: Tisti, ki kupi ležišče dormeo, plača za vso to maso reklam, ki se skozi vrtijo. Sedaj ali zaradi tega trpi kvaliteta ali pa je cena višja, druge ni. Zato se skušam strogo izogibati izdelkom iz reklam. Raje v dobi interneta sam izbrskam izdelek, ki je dober, a ne potroši 50% proračuna za oglaševanje....
Divers do it deeper.

Dead_Eye ::

Mah, to s pršicami je marketinška fora. Če ne v jogiju se pa zredijo pod njim ali na njemu ali na rjuhi,..... skratka kjer je prah....

polde66 ::

tkole:
mel sem probleme s hrbtenico - hernija diskus operacija. problem potem z ležanjem na navadnih jogijih. In odloču sem se meni in moji nabavt dormeo. Po priporočilu sodelavca kateri je dormeo že mel. Ne napamet. In ZADEVA JE FANTASTIČNA.
Če primerjaš navaden jogi je cena skor ista kot dormeo ampak dormeo je zakon. Seveda je fajn še kak latex ruknt pod njega .
Tist k prvi da je en sranje ma verjetn preveč dnarja in si kupi za 100 jurjov kak drug jogi je verjetn to naredu zgolj zarad statusa hehe.

Moj predlog : ljudje kupite si dormeo ( citat od našga placalca)

RES JE DOBR!!!!!

Pa ne zarad reklame ampak zarad dejstev

Mam ga leto in pol, zdej sem pa še za hči enga kupu in je ma brez veze govort -- Dobr je pa pika.
polde

M4TECH ::

vredu je

OrkAA ::

Opomba.. tisti leseni stvari, ki pride pod jogi, se reče latoflex in ne latex :)

Keyser Soze ::

Ja, ja. Važno da Gozmodrisk poseka vse zadeve in je hrbtenica zopet zdrava. Ne Polde?

Ta post je bil pa čist v stilu top-shop. JA tu je res dobru. Ga priporočam vsem. Ne tist'h tadragih jogiju. Ta je pacen pa še tanartabul.

Saj sem rekel. Drag je. Ampak je drag z razlogom. In ga ni potrdila neka dr. Hana Surlanova ipd. Pač če ti paše dormeo OK. Ampak...

P.S.: Top Shop employee??

Tilen ::

polde66, koliko si dobil za tale "oglas" ? :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

polde66 ::

se opravičijem : LATOFLEX pod dormeo.
Hvala pa prov je da sme opomknu da bo tud drugim jasn da je dormeo še vedno zakon!!!!
polde

Keyser Soze ::

Ti, ampak dvomim, da boš dobil tatretji dormeo za hčerko zastonj. Pa čeprav celo noč tipkaš da je Dormeo tabul.:D

polde66 ::

hehe, tole je res zgledalo kot pocen reklama, ampak tist ko ma kak problem s hrbtom in podobne zadeve se dormeo obnese. Sicer je pa poskusna doba mislim pa garancija 12 let, pa še ena stvar
lahk je k... in ko žena puca pod pojstlo ni več hlo pomoč pa vsi okol skakat da se vse vzigne.
Ma naredte kak čte jest ga ne menjam !!!!!
polde

Tilen ::

Ne morm vrjet. Se malo pa bo dal tel. stevilko in povedal "ugodno" ceno. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

polde66 ::

hehe dost vas mam!
polde

BigWhale ::

Pa kaj ste taki buhtli zahojeni, ce mu je fajn naj mu bo, ce ga je kupil naj jih se deset kupi. Njegov problem, ce vi ne boste placevali za reklamo je pa to vas problem.

Nek nesrecnik je zgoraj spraseval, ce se dormeo splaca kupit, ce niste spali na njem in ce je vse kar imate za povedat to, da da dormeo sucks, k ma bedno reklamo... lalalal in da je edino lorela fajn, bla bla bla, skoda bandwidtha. Bodite raje tiho.

Vi pa potem BAMF po enmu, ki je dejansko povedal, da mu je vsec zadeva. Samo je sigurno placan za tako reklamo a ne? Ker vi ze bolje veste, ker je zena od strica vase mrzle tetine bivse cimre kupla dormeo in je povedala da sucks...

Geez...


PS: Kar se pa prsic tice, se pa tiste, ki se zaredijo pod leziscem precej lazje odstranljive. Jih enostavno posesas/pobrises, neke vzmetnice ne mores kar tako posesati.

Disclaimer: Nimam ne dormea, ne kake druge fancy zadeve ampak eno 30 let staro napol razpadlo postlo... Vuhu prsice!

Keyser Soze ::

Ma, en zahojen buhtl si, ki takoj useka po vsakemu ki se s tabo ne strinja. Pa k doma ne sme govorit o Loreli in bi bilo bolje če bi bil tiho.

Mi pove svoje izkušnje in izkušnje like ostalih 99% bandwitha. Tudi povemo kja je tisto pravo za kupit in kaj je nek ponesrečen derivat tega pravega.

Ti pa o enem 30 let stari postli, ki nima z ničemer veze. Ne tratit časa poštenih ljudi.

Zgodovina sprememb…

anko ::

Pred cca. pol leta sem oz. sva z žeko kupovala novo ležišče in sva tudi razmišljala o dormeu, vendar sva se na koncu odločila za skraj 3x dražjo zadevo, ki sva jo lahko preizkusila in moram povedati, da mi ni žal. Slišalo se bo kot reklama, vendar me dejansko ne boli hrbet odkar imava to ležišče.
Zadevo sva kupila pri slovenski postelji in je latex-kokos model. Drago, težko (ne majhno in polno zraka kot dormeo), vendar mi je super. Moram povedati edino, da se seveda čuti, ko se kdo od naju premika, ker nimava prostora za 2 jogija - pozna se tudi razlika v teži, jaz 110 ona 55 (no ja sedaj je malo več, ker pričakujeva narastek ;)

Lp,
Andrej

Cranchi ::

Rahlo ze stara tema, pa enyway!

Potrebujem novo vzmetnico, danes sem se zapeljal malo naokoli in precekiral ponudbo (lineaflex, meblo, ortopedico), nekako nisem nasel nicesar primernega kar bi bilo v velikosti 140x200, ce pa je bilo je bilo pa premehko, je pa tu se en faktor ki ga moram upostevat, jogi bo lezal na iverki, tako da razni latexi in te zadeve odpadejo ker mora "baje" zadeva dihat, tako so mi povedali trgovci.. Ce je ta dormeo res tako trd kot pravite, je tocno to to kar iscem,.. Zasledil sem da zadeva nima vzmeti, torej jo lahko uporabim brez tistih "vzmetnih descic?" ali bo se ta zadeva odpadla..

Hvala za pomoc..
Get a Macintosh!

glinik ::

Jaz sem nabavil neko vzmetnico v Lesnini, bila je najdražja od 3h variant. Cena je bila nekje 60-70k za mero 200x170 nekje. Ležičče je OK, sem pa jih veliko sprobal (še posebej za svojo ceno). Drugače ima mati neko zadevo z latexa, odlična stvar, žal je tudi cena 2x višja.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

bond007 ::

No jst mam že četrto leto dormeo in je Zakon. Res res dobro se naspim (zaspim res takoj, povečini mi je dovolj že 5-6 ur spanca, večkrat se zbudim v istem položaju kot sem zaspal - res kvaliteten spanec brez premetavanja!). Ne zamenjam za nobeno drugo nikoli!

Nisem razumel folka od kod jim ideja, da je dormeo tako zelo trd, dokler nista stara dva 2 lete kasneje naročila dva nova dormea. OMG WTF to pa je trdo (recimo na začetku, ko še nisi navajen in spiš na trebuhu kar težko dihaš, ker je prstni koš stisnjen - ko da bi ležal na trdih tleh. No ko se navadiš je OK). Dobila sta popolnoma drugačne vzmetnice, kot jo imam jaz. Zgleda obstaja več verzij dormeota ali pa so prve verzije bile dosti mehkejše ampak še vedno ravno prav trde - vsaj zame).

Uglavnem z mojim dormeom sem zelo zadovoljen, pa čeprav sem plačal vse tiste bedne top šop like reklame in Lorelo (ki mi je tudi bedna:\) Pač se naspim in to mi je vredno precej več kot teh 30k. Čisto pa razumem, da vsem ne ustreza. Da ne bo post zvenel kot reklama - če prodajajo samo še tiste najtrše verzije, bi mogoče raje sprobal katero drugo vzmetnico...

klemen22 ::

Dormeo je komercialen apn. Dobre vzmetnice stanejo po 100k sit in več - ena.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Cranchi ::

Fletno bi bilo ce bi mi nekdo lahko svetoval, sepravi ce lahko uporabljam dormeo na iverki in brez tistih latoflex "dilc", sprasujem zato ker baje nima vzmeti in nevem kaj bo potem amortiziralo..
Get a Macintosh!
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104495 (9209) Vanadium
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142553 (20151) matobeli
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311458 (10634) Darko!
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730560 (16866) amigovespuci
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511118 (9091) t1grica

Več podobnih tem