» »

Ležišče DORMEO - vaše mnenje

Ležišče DORMEO - vaše mnenje

1
...
3 4
5
»

Han ::

Predlagam klasično vzmetnico s tršimi sodčkastimi vzmetmi, brez lateksa, z bombažno prevleko. Posteljnina iz satena (poseben bombaž) je še najbolj hladna in odlično diha. Seveda morata biti tudi odeja in vzglavnik iz naravnih materialov (npr. merino ali podobne volne).

francek1 ::

Okapi je izjavil:

Nisem pa še slišal, da bi imele hladilnik vode. Voda v vodni postelji se v enem dnevu segreje na sobno temperaturo in nič kaj posebej ne hladi.

O.

Ti veš, koliko je temperatura kože? Kaj pa povprečna temperatura spalnice? Spominjaš me na tistega z biciklom, ki kritizira novega BMW-ja...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mirko_77 ::

Kakšno pa imate mnjenje za postelje Pani?
Kolikor jih gledam tukaj http://www.pani.si/postelje zgledajo tele masivne postelje zares neverjetno. Kakšna pa je kaj cena? Glede na to da so masivne verjetno ni ravno nizka, ali pač?

19dormouse95 ::

Obujam temo o vzmetnicah, hehe

Zanima me kako imate kaj izkušnje z vzmetnicami Dormeo dream catcher, baje neke nove in dobre.

Tukaj
imam možnost akcije pa me zanimajo vaše izkušnje, tej ki imate to vrsto ?
Drugače nisem občutljiva na jogije ampak bi rada nekaj kvalitetnega kupila za novo spalnico.

Han ::

Pojdi v salon in preizkusi. Marsikomu spominska pena ne odgovarja - tovrstna (Dormeo) ležišča pravzaprav niso "vzmetnice". ;)

Kvalitetna vzmetnica je npr. Optimo Global Regular.

mancini ::

Če primerjamo ceno z dobrimi ležišči, je ta zelo poceni.
Tako da vprašanje kako je res s kvaliteto

Idi preverit, če ti odgovarja

Ganon ::

19dormouse95 je izjavil:

Obujam temo o vzmetnicah, hehe

Zanima me kako imate kaj izkušnje z vzmetnicami Dormeo dream catcher, baje neke nove in dobre.

Tukaj
imam možnost akcije pa me zanimajo vaše izkušnje, tej ki imate to vrsto ?
Drugače nisem občutljiva na jogije ampak bi rada nekaj kvalitetnega kupila za novo spalnico.


Celotno ležišče iz pene? Če mi ga podariš, ga ne vzamem. Na splošno so Dormeo ležišča (pod)povprečna, marketing dela svoje.

Preglej ponudbo Slovenske postelje. Imam zelo dobre izkušnje.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104349 (9063) Vanadium
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142517 (20115) matobeli
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311448 (10624) Darko!
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730535 (16841) amigovespuci
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511116 (9089) t1grica

Več podobnih tem