» »

Nakup jogija...

Nakup jogija...

BlackHole ::

Kupujem novo posteljo in nov jogi. Zdaj pa bi rabil čimveč nasvetov. Dimenzija jogija bo 160x200cm. Ra bi bolj kvaliteten jogi, tako da se v bistvu odločam med hospitalnim (z vzmetmi) in latexom (brez vzmeti). Predvsem me zanima ali se splača odšteti malo več za latex, kot pa za vzmeten jogi (hospital recimo). Kakšne so razlike v dobi uporabnosti, higieni, udobnosti, itd. Ker imam alergijo na pršice in hišni prah se nekak bolj nagibam k latexu in sicer Aktual antialergik (ima sicer nekaj malega vzmeti). S predlogi na dan.:)

[by moderator:blackhole,sorry ampak jogij pa nima s tehnologijo nič skupnega,zato premikam v ložo.Pa prosim brez filozofiranja zakaj sem premakno.Moje mnenje je da je tole bolj tema za oddelek loža,kot pa kaj kupiti.]

skyy779 ::

Dormeo. Lorella Flego rulz.

frenk ::

za posteljnino je najbol če maš čimveč naravnih materialov...torej latex(niti pod razno vzeti), bombaž, in pa volna...kater jogi specifično ti pa nebi vedu svetovat:\

BaRtMaN ::

Vzmetnice Figura. Sicer je moja kar trda, ampak je ne zamnejam za nič na svetu, ker je ravno to odlično.

boyan64 ::

V družini imamo vsi tisto, katero reklamira Miša Novak. Smo zadovoljni in zgornja tkanina naj bi bila proti pršicam. Nimam pa mikroskopa, da bi preveril če to drži.
Je tudi malo bolj trda kar mi tudi odgovarja.
Tudi jaz sem dobil nasvete, da latex raje ne.

BlackHole ::

Pravite da latexa ne. Ok, vsaj ne bom zastonj denarja stran metal ampak morda kdo ve zakaj latex odsvetujejo?

frenk ::

nenenene:D

zajebal sm

napisal sem:

torej latex(niti pod razno vzeti),

mislu sm pa napisat:

torej latex(niti pod razno vzMeti),

...vzmeti pa zato ne ker spremenijo EM valovanje..to pa baje ni dobr:)

Maxtor ::

Jaz imam dollar jogi z latexom in brez vzmeti. Ko sem začel na njem spati me je začelo čez kake tri dni zelo močno boleti v križu, vendar nisem ziher če od tega. Bolečine v hrbtenice so lepo postopoma ponehale in sedaj je vse OK. Sicer pa se na takem jogiju spi super. Malo je sicer trd, vendar sem se takoj navadil.

Han ::

Samo mimogrede, lateks je naraven material, ki ga pridobivajo iz kavčukovca.

frenk ::

maxtor:to je bilo verjetno obdobje ravnanja hrbtenice:D...torej če mate dnar posegajte po naravnih materialih...pa baje da evropska volna ni ql in je avstralska bolša ker na evropski se pršice še vsen lahko zadržujejo, na avstralski pa ne:)...baje da se pri posteljnini uporablja tud kokos:)

BlackHole ::

Hmm, zdaj bo pa treba spet drugače razmišljat-latex torej. Kokos pa vgrajujejo tudi v jogije (z vzmetmi).

T0RN4D0 ::

A se splača kupit now jogi- kvaliteten (dormeo?:\ ),
če imaš w bistvu nov jogi ('navaden') ?

A se kej pozna pri spanju oz spočitosti?

:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

pingec ::

ej ampak moja babi je kupla 2 jogija za 300ksit latex pol pa se za sosednjo sobo za goste 2 dormeo pa zdaj spi na dormeo ona k so res ful dobri pa tolk mal dnarja
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Slowenc ::

Jest mam pa posteljo dimenzije 180*200 cm z ortopedskim jogijem, ki je trd, kar je priporočljivo za hrbtenico. Bila je zelo ugodna vrjanta (60k SIT). Zelo sem zadovoljen s to posteljo. Delajo jih pa v Domžalah, čakaš pa nanjo 14 dni.
Skiny gate.

Valery ::

Naša družina je izredno zadovoljna s posteljnimi vložki Dormeo. Ko smo se odločali, kakšne jogije kupiti, nismo v nobenega preveč zaupali, saj v TV reklamah radi pretiravajo s kvaliteto izdelkov. Ampak tokrat se je izkazalo, da je Dormeo res sanjski. Spanje na starih jogijih je zelo slabo vplivalo na hrbtenico, kolke in kolena. :( Dormeo pa se prilagodi telesu tako prijetno, kot nobeno ležišče doslej. :)

Zheegec ::

(na žalost) se strinjam, Dormeo je pa ena redkih stvari ki jih propagira Top Shop in so dejansko v redu.
Je zelo trd jogi, tako da je super za ležanje, ima ga moj fotr.
Potem ko se zbudim se grem na njegov jogi malo spočit :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tic ::

Dormeo mam jaz. 140x200 samo zameeeeeee :D Supr!
persona civitas ;>

asPeteR ::

Latex rulz, tako ali drugace.>:D
http://blog.stegnar.com

Maximus ::

Ziu!

Slowenc, a lahk poves v kateri trgovini si nabavu jogije?

LP!

pingec ::

ja pa se dormeo je ful pocen
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Slowenc ::

Maximus:

ne vem točno kako se imenuje. Lokacija je pa zraven Edig(k)sa v Domžalah. To je proti Dukatu(sadje in zelenjava). Na jugu Domžal. Če te res tolk zanima mi pošlji PM.
Skiny gate.

grex ::

hmm ortopedi baje pravijo, da trd jogi ni ravno najboljši za hrbtenico, kdo ve kaj več?
Pri latex trgovinah to isto pravijo in ti potem govorijo, kako so njihovo jogiji edino pravi in da se ti more, ce se uležeš na bok, rama spodnesti tako, da si še vseen raven.

Pa še nekaj: prodajajo različne latekse - od navadnih do takih, ki je sestavljen iz sedmih gostot lateksa (da dobiš sedem trdot po dolžini - kao prileganje telesu). Dormeo je, mislim da navaden- a to kaj moti?

undefined ::

> hmm ortopedi baje pravijo, da trd jogi ni ravno najboljši za hrbtenico, kdo ve kaj več?

A niso včasih rekli, da je deska najboljša za hrbtenico? Torej, čimbolj trda podlaga, jogi. Če pa ležiš na rami pa zna bit problem, ja... ampak ne za hrbtenico, temveč kosti pri rami. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104551 (9265) Vanadium
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142573 (20171) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691693 (27451) Ganon
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730564 (16870) amigovespuci
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511120 (9093) t1grica

Več podobnih tem