» »

Mi Band 3

Mi Band 3

krefi ::

kaksna koda za miband 3?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

jb_j ::

hrvaški jezik na miband3:
https://geekdoing.com/threads/croatian-...

prikaz večjega časa, varčnejše ikone za nižjo porabo in še druge stvari:
https://geekdoing.com/threads/english-f...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Aplikacija za še bolj podrobno upravljanje:
https://geekdoing.com/threads/gadgetbri...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

buttcrack ::

krefi je izjavil:

kaksna koda za miband 3?

Bangood jo je mel kakšen dan nazaj za 21.50€ s kodo miband3brpt

darkolord ::

Koliko vam zdrži baterija na mi band 3?

Jaz sem kar malo razočaran, na 2 mi je z lahkoto lastovke držala 3 tedne, s 3 pa se komaj prebijem čez teden s približno enakimi nastavitvami.

gregyk ::

darkolord je izjavil:

Koliko vam zdrži baterija na mi band 3?

Jaz sem kar malo razočaran, na 2 mi je z lahkoto lastovke držala 3 tedne, s 3 pa se komaj prebijem čez teden s približno enakimi nastavitvami.


Kakih 10 dni, tudi jaz razočaran v primerjavi z MiBand 2 ... uporabljam pa več al manj samo za notifikacije in štetje korakov

jb_j ::

na kolk sekund mate merjenje srčnega utripa nastavljen?

darkolord ::

300

jb_j ::

mogoče pol un senzor požre, lift wrist al kva je že.
tko na telefonu, če maš vključeno funkcijo, da telefon obrneš in prekineš klic.

scipascapa ::

je težko naložiti itd?

darkolord ::

Lift wrist mam izklopljen.

scipascapa ::

moram najprej prekiniti povezavo z mifit?

k4vz0024 ::

V čem se international verzija razlikuje od običajne? Zakaj je international verzija dražja?

Tomson ::

krefi je izjavil:

kaksna koda za miband 3?


Xiaomi Mi Band 3 s kodo: HKBAND iz 25€ na 22€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

k4vz0024 je izjavil:

V čem se international verzija razlikuje od običajne? Zakaj je international verzija dražja?


Pri Mi Band 2 je bila razlika le pri navodilih in embalaži, ki sta pri International verziji bili v angleščini, ter BT 4.0/4.1 če se ne motim. Pri Mi Band 3 pa, če govoriš o International verziji na GB za 38€, pri opisu navodil piše za obe verziji da sta v kitajščini. Če je, je razlika zopet podobna kot pri Mi Band 2, sicer pa gre za popolnoma isto zapestnico, tako glede specifikacij kot funkcionalnosti. Obstaja pa še NFC verzija, ki naj bi izšla v začetku septembra ... Zakaj je International verzija dražja? Tako je pri vseh napravah, mogoče kakšen CE certifikat ali pa zgolj zaradi globalnega trga, ki dovoljuje višje cene.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

k4vz0024 ::

Čeprav razumem njihovo stran, je razlika v velikosti(najbrž paščka). Ugibam. Morda, boljše izdelave.... Morda se motim...

k4vz0024 ::

Ali Mi fit aplikacija omogoča pair dveh različnih Amazafit naprav? Npr. če imaš zapestnico in pametno uro od istega proizvajalca.

Tomson ::

Xiaomi Mi Band 3 s kodo: HWDPYH1DN4 iz 25€ na 20€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jb_j ::

Xiaomi Mi Band 3
https://www.aliexpress.com/item/In-Stoc...

iz španskega skladišča preko gls (baje garantirana dostava v 7-ih dneh, sicer ne piše ali delovnih ali kako)
28,36€

jb_j ::

označte prevode, ki so ok z zvezdico, ali napište nove. za hitrejši prevod v slovenščino:
http://geekdoing.oneskyapp.com/collabor...

Tomson ::

Za Mi Band 3 International verzijo koda: INTBAND iz 29€ na 23€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jb_j ::

kakšn je keč, da imaš hrvaški jezik na miband3, in katero aplikacijo moraš imet.

men je ratal naložit custom oznake in hrvaški firmware, ampak zmer ko odprem aplikacijo mi fit, vrže nazaj na angleški jezik.

pa mal so napačno pisal v recenzijah:
so rekl, da konstantno meri utrip; da imaš možnosti le 1,5,10,30sekund.
lahko pa imaš izklopljen to, pa še zadnji keč, te sekunde so v bistvu minute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

v glavnem pa; ta prvo aplikacijo gor, pa pol ikona zgor desno in settings, in mi band firmware-->update-->custom
pa črke v 2. linku.

pol pa še na bandu nastavt ta največje znake za uro in se res dobr vidi ura.
prekaša marsikater casio iz par let nazaj.

https://play.google.com/store/apps/deta...
https://geekdoing.com/threads/custom-re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

k4vz0024 ::

Se zaradi povečanih znakov poveča poraba? Koliko dni ti zdrži baterija, če nastaviš merjenje utripa na 1 min.? A imaš International verzijo?

Deluje prikaz vremena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()

jb_j ::

k4vz0024 je izjavil:

Se zaradi povečanih znakov poveča poraba? Koliko dni ti zdrži baterija, če nastaviš merjenje utripa na 1 min.? A imaš International verzijo?

Deluje prikaz vremena?


imam kitajsko verzijo, sicer sem moral na telefonu jezik iz slo spremenit v eng, da imam angleški jezik na bandu.

ravno polnim telefon in band3,
vreme deluje super zraven aplikacije mi fit, notify&fitness app, moram še najdt enega štirih ponudnikov vremena, ki kaže najbolj točne temperature (vsaj približno). trenutno se mi zdi, da v windows sidebaru niso tako točne temp. kot z privzetim v notify in fitness
https://play.google.com/store/apps/deta...

imam pa nastavljene velike znake in merjenje utripa na minuto.
praktično brez obvestil, javim kakšno bo stanje.


Drugač pa, od 20.septembra hey+ z barvnim amoled (malo večjim) zaslonom (skoraj 2x ločljivost) in malo boljšo baterijo in nfcjem za plačevanjem, za okoli 50-60EUR trenutno, ko pobirajo prednaročila. polnenje naj bi zdržalo 18-dni. (trenutno čakam, da vidim, koliko od 20-ih dni zdrži band3 z najpogostejšim merjenjem utripa in velikimi črkami)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

pri hey+ bo še velik plus, da ne bo treba snemat modula iz samega paščka, za polnenje, ampak boš snel uro iz roke in jo dal samo polnit.

aja pa mela bo tracking za plavanje, kar bi sicer tudi band3 lahko dobil enkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

k4vz0024 ::

Zame je najbolj pomembna natančnost HR in trajanja baterije. No, barv se ne branim, a ne na račun avtonomije baterije.

Si že preveril natančnost merjenega utripa? Npr. primerjaš s kakšnim nadlahtnim merilcem krvnega tlaka.

jb_j ::

k4vz0024 je izjavil:

Zame je najbolj pomembna natančnost HR in trajanja baterije. No, barv se ne branim, a ne na račun avtonomije baterije.

Si že preveril natančnost merjenega utripa? Npr. primerjaš s kakšnim nadlahtnim merilcem krvnega tlaka.


mam mal bolšga kot nadlahtnega, samo je tut kitajski, ki pride nad komolcem, tako, da tudi če objavim rezultate, bodo rekl kitajski šrot. bom pa najbrž jutri tudi te podatke objavil. še mal se bom mogu razgibat, da bom podal dva podatka, enega v mirovanju, in enega ko se bom mal razgibal.

hvala za idejo.

Eni so na youtubu merl v primerjavi s športnimi merilniki, tistimi, ki jih pripneš okoli trupa.
In so zaznal okol 5% odstopanja.

ne najdem posnetka, ki sem ga gledal, če ga bom, ga objavim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Okol 8% baterije gre na dan z minutnim merjenjem utripa in z večjimi črkami na zaslonu. (4% v 12-ih urah)
BT je bil skoz vklopljen. Brez obvestil. Gledal sem le koliko je ura in kakšno je/bo vreme.

kriko1 ::

Po 6 dneh polnjena izgleda kot da trosi 3% na dan.
BT vklopljen, nimam nobenih obvestil, omogoceno samo napredno spalno analizo ter jutranji pametni alarm (prek Mi Band Tools)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

buttcrack ::

a je kašna varianta že, da s kitajskim bandom uporabljaš slo android in je brez grablic?

jb_j ::

utrip kr točno meri, nadlaktni merilec je nameru 78, band3 76

Tomson ::

Če komu prav pride:
Xiaomi Mi Band 3 s kodo: HKBAND iz 25€ na 19€
Xiaomi Mi Band 3 International s kodo: INTBAND iz 26€ na 23€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jb_j ::

http://geekdoing.oneskyapp.com/collabor...

Djte še mal zvezdice podelit, se mi zdi, da so že dobri prevodi. (vsak prevod rabi vsaj 3 zvezdice, da bo to potem odobreno)
Pa djte samo tisti, ki imate band3, da približno vidte, kaj naj bi prevod označeval.

jb_j ::

upam da bo band 4, mel e-ink zaslon, pol bi lahko skoz uro kazal. (pa baterija bi najbrž tut dolg časa zdržala)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

krefi ::

naroceno imam mi band 3 zapestnico kako je s temi prevodi delujejo? oz kako se jih doda ima iphone
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

jb_j ::

zaenkrat so vse to neuradni prevodi (in delujejo tako, da se mora verzija prevoda ujemat z verzijo aplikacije), bodo pa upam sčasoma tudi z uradno aplikacijo. hrvaški prevod je, samo moraš uporabljati staro verzijo mi fita. zakaj, točno ne vem, zgleda da firmware na zapestnici spreminjajo z vsako novo izdajo aplikacije, najbrž bi pa lahko delal star firmware na novi aplikaciji, ker le dodajajo neke možnosti)
trenutno tej neuradni prevodi delajo le na androidu, ampak najbrž od začetka ne bodo pravilni, oz. jih bo treba sprobat na bandu, da se vidi, če bo kje potreben še kakšen popravek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

v bistvu si lahko nastaviš drugačno pisavo ali jezik preko android telefona.

samo moraš uporabljati pravo verzijo mi fita na iphonu

krefi ::

katere aplikacije uporablajte za mi band 3 ter kaksne nastavitve na iphonu
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

jb_j ::

samo v vednost:
aplikacija notify&fitness podpira tudi plavanje z bandom

krefi ::

je mozno nastimati da ura kaze tudi trenutno temperaturo ne samo kaksno bo vreme?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

joze67 ::

Ta Notfy & fitness (Mi Band Notify) ... a je kje kak seznam, katere tehtnice podpira? Ima napisano "Connect Mi Scale/Yunmai" in ker je Mi Scale kar težko dobiti (za majhen denar seveda), Yunmai pač, ali je jasno, kateri Yunmai model bi delal s tem?

Tomson ::

Če komu prav pride:
- Xiaomi Mi Band 3 pametna zapesnica s kodo: HKBAND iz 22€ na 21€
- Xiaomi Mi Band 3 International pametna zapestnica s kodo: 72H-MiBand3 iz 23€ na 22€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregyk ::

Flash sale na Gearbest.com Mi band 3 international verzija za 22€.

Dipling ::

To gre skozi brez carine.

gregyk ::

Dipling je izjavil:

To gre skozi brez carine.

Meni je šlo ko sem ga naročil skozi.

AgiZ ::

jb_j je izjavil:

samo v vednost:
aplikacija notify&fitness podpira tudi plavanje z bandom

Hvala za to aplikacijo. Mi je zelo všeč. Tudi upgradal sem Mi Band 2 preko nje, deluje kot mora.

Še vedno pa nikjer nisem našel uporabne informacije če je Mi Band 3 uporaben za merjenje plavanja v bazenu (koliko dolžin, mogoče še kaj). Uradna aplikacija plavanja ne podpira, Notify & Fitness for Mi Band ima plavanje samo kaj, ko ne vem če/kako deluje z plavanjem.

JackOdpirac ::

V čem je hec "kitajske" proti international? Mndeja se pri navadni lahko nastavi vsaj ENG?

Tomson ::

Tudi Chinese verzija ima z novejšim firmwarom angleščino. Sicer pa se lahko naloži tudi Custom Firmware v različnih jezikih (tudi hrvaščina je že, slovenščina upajmo da kmalu) - Navodila in CustomFirmwares ... Strojno razlike med verzijama ni, razlika v paketu in navodilih, če je ista cena vzameš International, če je Chinese občutno cenejša vzameš slednjo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jb_j ::

AgiZ je izjavil:

jb_j je izjavil:

samo v vednost:
aplikacija notify&fitness podpira tudi plavanje z bandom

Hvala za to aplikacijo. Mi je zelo všeč. Tudi upgradal sem Mi Band 2 preko nje, deluje kot mora.

Še vedno pa nikjer nisem našel uporabne informacije če je Mi Band 3 uporaben za merjenje plavanja v bazenu (koliko dolžin, mogoče še kaj). Uradna aplikacija plavanja ne podpira, Notify & Fitness for Mi Band ima plavanje samo kaj, ko ne vem če/kako deluje z plavanjem.


Najbrž je, samo sem imel preohlapno pripet pašček,
ko sem enkrat plaval minuto v jezeru.

Sicer najbrž napaka softwara,
ker (mogoče utripa ne dobi tako natančno) zaradi optičnega senzorja v vodi.
3-axis senzor deluje super.
(programske malenkosti (pomanjkljivosti) prenapredne naprave)

še slovenskega prevoda nimajo,
notify pa bi komot meru približne dolžine (lahko si nastavš ritem plavanja, imaš približno dolžino in zamahe glede na višino/težo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441894 (2664) GupeM
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819412 (5721) OK.d
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252499 (1561) Kvinta
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973797 (32016) DarwiN
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335287 (18339) BOCo.

Več podobnih tem