» »

kupujem avtoradio

kupujem avtoradio

1
2
»

Ijus ::

:'( ... ;( ... :P

Ijus ::

golf3 je izjavil:

Ej, če še nisi, dj se poigraj z eq-jem na radiu. Mogoče se boš moral sprijaznit z manj basi, ampak vsaj hruščelo ti ne bo, kar je meni bolj pomembno. Vsekakor pa dodatni nizkotonec...



ja pa 'ma custom equalizer.

sem naštimal dva parametra in sicer:
1. 50Hz dal na -6 (od 0 do -6)
2. 80Hz dal na -3 (od 0 do -6)
in sedaj bolje špila.

mi pašejo bassi. se ve, da. vendar mi je bolj pomembno, da je na glas, ko sem v elementu kot, da je več bass-ov.
bolj mi je važno, da, ko sem v elementu, lahko nažigam (kolikor pač lahko glede na ta sistem), kot, da imam konstantno več bass-ov in posledično bolj nizko glasnost.
kurc. drive is le drive. hehe. sem po naravi temperamenten tip človeka. in pol si lahko predstavljate kako je to v Xsari Picasso z 1.6 ccm mašino in 110 konji. n'kamor ne gre. x(

za subkota pa žal ne bom imel denarja. najbrž.

če pa bom, ga pa kupim. vendar mi je škoda dajat denar za sub woofer, ker kakor sem opazil so po glasnosti premočni za moj sistem. govorim o tem, da so že cenovno začetni sub woofer-ji po glasnosti neprimerni za moj sistem. vsaj mislim, da je tako. če se motim, me popravite.
torej: ne bi rad kupoval sub wooferja, ker mislim, da bi bili potem bass-i premočni. - se da to kako štelat?

golf3 ::

Tvoja odločitev. Sicer nimam izkušenj s subwooferji ampak sem prepričan da se jih da štelat.

blackbfm ::

če pa bom, ga pa kupim. vendar mi je škoda dajat denar za sub woofer, ker kakor sem opazil so po glasnosti premočni za moj sistem. govorim o tem, da so že cenovno začetni sub woofer-ji po glasnosti neprimerni za moj sistem. vsaj mislim, da je tako. če se motim, me popravite.


saj ne rabiš nažigat na max.. že na normalni glasnosti bo bolj poln in prijeten zvok

torej: ne bi rad kupoval sub wooferja, ker mislim, da bi bili potem bass-i premočni. - se da to kako štelat?


Pri nekaterih radijih imaš namenski izhod za sub, in tam ponavadi lahko nastavljaš jakost suba oz ga izklopiš. Če tega naštimaš, pač naštimaš nižji gain na subu/ojačevalcu.

Ijus ::

aha. ja. štekam.
okey. bom videl. moram še pogledat radio in njegove settingse.

bambam20 ::

Ijus je izjavil:

aha. ja. štekam.
okey. bom videl. moram še pogledat radio in njegove settingse.


Če bi pogledal pod specifikacije na uradni strani bi videl, da ima radijo sub control.

miraldi ::

Itak, da ima vsak Subwoofer opcijo štelanja kook ga buta pa kdaj ga začne butat. Nekaj se naštima na radiju, večino pa na ojačevalcu. Da se ga na radiju z par kliki/pritiski čisto izklopiti, da lahko mamo pelješ kam brez butanja :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoakustika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23133588 (6390) darck
»

Nakup ali ne avtoojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
181924 (1592) steev
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483297 (959) Twixz
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525763 (4169) dunker
»

Avtoradiji - debata

Oddelek: Loža
91462 (1346) ssokec

Več podobnih tem