» »

Avtoradiji - debata

Avtoradiji - debata

whatson ::

Rad bi začel kako debato o avtoradijih...

Predvsem me zanima katerga uporabljate, kaj za ozvočenja imate (št zvočnikov, firma ), kolko ste za to plačal... kje kupil... itd itd ... :)

Razpište se... (tisti, ki mate avto seveda)

:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

_Xavier_ ::

kaj a si ti kkšn strašn avtoakustičar?'

R0K ::

Niam avta, ga ma pa fotr ;)

Zdej mamo v omegi Alpina + 4x50W..prej smo mel pa Beckerja (ki ga majo MBji pa BMWji) pa smo menjal, ker ni meu CDja...

Neki je pa še u planu en subwoofer za pod zic, pa tut nevemo kaj nabavit, tk da če kdo kej predlaga...

Aja vsa roba je pa iz nemčije..trgovin je pa več..pač po akcijah kupljen :)

DrSergioDJ ::

Hum, skoz roke sm dal 2 sistema in 3 avtoradie, tko da ti lahko napisem ene par izkusenj.

Prvi radio:

en pieace of shit of aiwa, k ga ma zdej mama, njej je cist kul, men je kul sam to, k ma aux-in konektor :D

Drugi radio:

Sony CD-L550X al tko nekak, kr fajn radio, nekaj nastavitev, kupljen, k se je ujemu z osvetlitvijo v leonu.

Tretji radio:

Pioneer DEH 6400, imam se sedaj, zelo kvaliteten, a shitload of functions (res dost nastavitev), lep zvok, edini resen minus, pomanjkanje aux-in, za kar bom moral (poseben konektor) odsteti cirka 15 tisocakov.

Trenutno so v avtu 4 zvocniki. Sony (ta najbl cheap, sam da je) 3 sistemci 13cm v vratih in Magnat 13cm (100w rms, iz Stratos 213 kompleta) zvocniki zadaj, vse goni Pioneer (4x52w oz. 4x27w rms, sonyi pocas ze umirajo, se vid kok je to en crap za 9k).

Doma cakajo se 3way spredni sistem (16cm + 10cm + tweeter) od Magnata in Alpine ojacevalec, zadnji sistem se kupujem.

Sprobal sem pa že:

Mtx T5104 woofer, 25cm, cirka 125w rms/250w max moci, ganju ga je en mtx ojacevalc z 100w rms, prepotih blo.

Pol sm sprobu pa se DLS W512 (30cm), 200w rms (i think)/ 280w max, ganju ga je Lanzar Vibe 210 (1x150w rms, 2x 75w rms), tud prepotih, zato prodal.

Zdej pa kupujemo neki, kar bo sipo vn vrgl >:D
...

Misty ::

Trenutno mam v avtu: radio Pioneer DEH 3300,
spredni sistem: 16tke +tw original,
zadaj: woofer CV + phase linear ojačevalc
Vse skup stal ... ...nekaj čez 100k SIT
Ampak teh 100k SIT se daleč okol sliš >:D .

krucymucy ::

Sony CD-400LX ... nič posebnega 4x45W
spredaj 16 cm blaupunkt + visokotonci (ločeni)
zadaj 13 cm blaupunkt
ojačevalnik blaupunkt GTA 220 in wofer ART

bostjan11s ::

mam aiwo 4x40 najverjetneje zgornje-opisano...ko sem dobil avto mi je žal zmanjalo denarja za boljšega (zdaj ga pa prodajam) ni nevem kaj saj je kasetar pa še neelektronsko previjanje itd..
hmn ciljam na kakega z vgrajenim dvd-jem (šala)
v avtu je
2 dokaj dobra 3 sistemca v vratih sprednjih
2 slabša 60w ki jih bom nujno moral zamenjat na zadnji polici
2 visoko/srednjetonca nad amaturko
Kot sem napisal sem z onima 2 v vratih zelo zadovoljen zadaj pa še ne vem kaj bi naredil....

DrSergioDJ ::

bostjan: ce nimas dosti denarja za subwoofer z ojacevalcem (cirka 30-40k za rabljeno zadevo, k bo kr fajn prbila), potem premisli o ovalcih (kaksni Magnati recimo, pa mogoce pioneer, sony, sam se vseen dam magnatom prednost). Zadeva ti bo dala neki basa, pa kr dost glasna bo. Brez ojacevalca seveda (ce bos kupu en 4x50w radio)
...

Mercier ::

Ko sem nabavil avto, sem htel CD player. Diler mi je ponudil orginalnega mitsubishi-jevega za jurija mark. Stvar je obenem tudi potovalni računalnik, ki še z RDS-om prikazuje na nekem displijčku, ločenem od radija. Sem se lepo zahvalil in nabavil panasonic-a (žal ne vem model) za 30.000 SIT. Na displeju se prikazuje manj podatkov, ampak mi ustreza.

Imam dva zvočnika v sprednjih vratih. Moči ne vem, sta pa prešvohotna za moj okus - ko pojačam na željeno jakost (mnogo jako), vse hrešči. Menjal ne bom, ker je priložnosti za poslušanje glasbe v avtu premalo - ali se ne vozim sam (in živ boh noče poslušat moje muske, sploh pa ne tako glasno), ali pa se vozim skozi naselje, pa mi je zoprno glumit "ozvočenega yugota". Škoda, je poseben filing v avtu poslušat - na takšen način ne moreš praktično nikjer drugje.

Radija pa v avtu praktično ne poslušam. Ne zadenejo mood - al mi ni muska, al pa hoče en neki nakladat vsakih šest minut + vsako polno uro.

ssokec ::

trenutno imam pioneer keh p4900 ma je še kasetar ma pa aux za cd, izhod za ojačevalec in 4x40W, pa še možnost programiranja eqvalajzerja, poleg že osnovnih vrednosti, zaenkrat sem kr zadovoljen z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483303 (965) Twixz
»

Ozvočenje avteka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
747461 (6258) _Tom_
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525780 (4186) dunker
»

Kateri avtozvočniki za Pioneer 3600 na polico v Renault 19?

Oddelek: Kaj kupiti
132081 (1975) dwinxp
»

Avtoradio

Oddelek: Na cesti
222134 (1699) dela

Več podobnih tem