» »

Katero športno uro?

Katero športno uro?

Temo vidijo: vsi
««
6 / 26
»»

SmeskoSnezak ::

Bo kje v prihodnjih tedni akcija Garmin Forerunner 945?

polde66 je izjavil:

Pozabil dodat, če hočeš imeti še klice in sporočila na uri to Polar vintage M omogoča. Prav tako kot vse resne ure tudi povezavo z Stravo.

Na hitro , a ves ce to tud Garmin Forerunner in Feniks serija to omogoca?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Fenix ja.
Your focus determines your reallity

polde66 ::

Tudi tale ni švoh: https://www.gearbest.com/smart-watches/...
tudi omogoča povezavo s Stravo
polde

buttcrack ::

sam sem jo naročil prejšnji teden pa še kar čakam na odpremo :(

bmwwww ::

A ima kdo že Stratos 3 ali pa T-rexa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bmwwww ()

koyotee ::

Mam vivoactive 4 en teden, zaenkrat zadovoljen
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mikhaair ::

Nekje sem zasledil da naj bi se dalo nalozit mape na vivoactive 4. Si poskusil?

koyotee ::

Kar jaz vem se ne da. Bos rabil forerunner ali fenix.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Onlyx ::

Pred kratkim sem se odločil, da kupim Polar Vantage M, tudi zaradi vaših pozitivnih komentarjev, vendar ko sem danes uro videl in sprobal na roki (sicer s/m velikost, kar na samo uro itak nima vpliva samo na pašček) mi je ura delovala premajhno. Drugače ne maram prevelikih ali prerobustnih ur, vendar pri tej sem imel ravno obraten občutek. Ker uro nosim tudi takrat, ko se ne ukvarjam s športom mi je važno, da imam dober občutek na roki. Kakšen predlog za zamenjavo, lahko tut 100 eur dražje. Sicer pa mi je sam dizajn Polar ure všeč.

dunda ::

Od včeraj novi Polar Grit X.
https://www.kacnje.eu

fireX88 ::

mogoče malo mimo vprašanje, vnedar ali kdo od vas uporablja športno uro namesto števca na kolesu? uro nosite na roki, ali jo pripnete na kolo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

joggi79 ::

fireX88 je izjavil:

mogoče malo mimo vprašanje, vnedar ali kdo od vas uporablja športno uro namesto števca na kolesu? uro nosite na roki, ali jo pripnete na kolo?

Jaz vedno. Na kolesu jo na roki ne vidis, pa na mtb mi je se neudobno pri vseh treslajih, na krmilu pa imas podatke vedno pred seboj.

bmwwww ::

fireX88 je izjavil:

mogoče malo mimo vprašanje, vnedar ali kdo od vas uporablja športno uro namesto števca na kolesu? uro nosite na roki, ali jo pripnete na kolo?


Jaz imam na kolesu števec in uro, tak me ne tišči nič na roki :)

A ima kdo stratos 3 al pa t-rexa?

SimonD ::

Iščem uro in se ne morem odločiti med Garmin Instinct in Vivoactive 4.

Glede na to da bi jo uporabljal večinoma za pohodništvo in kolesarjenje, v prostem času pa so mi bolj pri srcu klasične ure se mi zdi Instinct bolj primerna, ampak vseeno.

Ima kdo izkušnje z obemi da lahko primerja?

fireX88 ::

SimonD je izjavil:

Iščem uro in se ne morem odločiti med Garmin Instinct in Vivoactive 4.

Glede na to da bi jo uporabljal večinoma za pohodništvo in kolesarjenje, v prostem času pa so mi bolj pri srcu klasične ure se mi zdi Instinct bolj primerna, ampak vseeno.

Ima kdo izkušnje z obemi da lahko primerja?


Sicer nimam izkušenj, vendar si poglej GPS tracking za obe ure. Vem da ima Vivo odstopanja, za Instinct pa ne vem.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

otago ::

Priporocam, da gres na kaksno popularno (krajso) turo, kjer si npr. delno na odprtem, delno v gozdu, delno ob skalni steni. Uporabi telefon in racun na Stravi. Nato primerjaj flyby opcijo, ki ti bo navrgla vse prehodene poti tistega dne na tvoji trase s tipom merilnega instrumenta. Bos dobil dober obcutek, katera ura je zate bolj primerna. Povsem brezplacni test in primerjava podatkov.

 flyby strava

flyby strava

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Jerry000 ::

Pjebi, obstaja kakšna dobra stran kjer so gpx datoteke trail prog v sloveniji? Strava ima heat map ampak je plačljivo, garmin connect pa nima veliko tega. Je kakšna free stran kjer bi vsebovala gpx datoteke pa mogoče kakšne opise? Kot na primer hribi.net

mared ::

Jerry000 je izjavil:

Pjebi, obstaja kakšna dobra stran kjer so gpx datoteke trail prog v sloveniji? Strava ima heat map ampak je plačljivo, garmin connect pa nima veliko tega. Je kakšna free stran kjer bi vsebovala gpx datoteke pa mogoče kakšne opise? Kot na primer hribi.net

nekaj imaš tu
https://www.trailforks.com/

fireX88 ::

kdo poskusil stratos 3?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Sopomenka ::

Da, slaba resolucija, morda čez nekaj let...

Če uporabljate za šport se lahko vrže uč tudi na kakšno Polar...

fireX88 ::

Slaba resolucij na uri? Kaj pa pricakujes 4k?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Mare3 ::

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Apofis ::

Mare3 je izjavil:

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Kolk ur ti pa zdrži v gps načinu (pr najbolj natancnosti)?

Buggy ::

Amazfit GTR 47mm ima kdo? Kot vidim jo imajo v eLeclercu za dokaj normalno ceno, ce upostevamo SI garancijo. Ura mi je vsec, ker ima klasicen in dosti "slim" izgled, ogromno avtonomijo ter HR monitor, ki je za moje kolesarjenje verjetno vec kot zadosti natancen. Zanimivo mi je tudi, da z dodatno namesceno aplikacijo na telefonu (ki ga imas s seboj na kolesarjenju, ze zaradi drugih stvari) lahko preko ure dobis tudi turn-by-turn navigacijske usmeritve. GPS tracking sam po sebi, pa je tudi ok stvar.

Kaksen uporabnik ure (predvsem z novim FW, ki naj bi obcutno izboljsal GPS natancnost) ter izkusnje za neko ne prevec resno sportno uporabo (MTB po gozdovih/vlakah/makadamu), ter kot gadget, ki ga imas na sebi tudi v sluzbi, pa se zmer ne zgledas kot nek cepec :D

PreviousUser ::

Zadošča mi nek osnovni merilec srčnega utripa za 10 EUR, toliko da vidim, da preveč ne nabijem utripa v kakšen klanec ipd. Da bi pa ne vem kaj analiziral pa ne vem no... Nisem nek profi športnik.

Mare3 ::

Apofis je izjavil:

Mare3 je izjavil:

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Kolk ur ti pa zdrži v gps načinu (pr najbolj natancnosti)?


Najdlje kar sem meril je bilo 7ur konstantnega gps ko sem šel v hribe, pa je ostalo še cca. 20-25% kot se spomnim. Ob uporabi samo ure brez gps, mi pa drži tudi 2 meseca brez polnjenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

fireX88 ::

Buggy je izjavil:

Amazfit GTR 47mm ima kdo? Kot vidim jo imajo v eLeclercu za dokaj normalno ceno, ce upostevamo SI garancijo. Ura mi je vsec, ker ima klasicen in dosti "slim" izgled, ogromno avtonomijo ter HR monitor, ki je za moje kolesarjenje verjetno vec kot zadosti natancen. Zanimivo mi je tudi, da z dodatno namesceno aplikacijo na telefonu (ki ga imas s seboj na kolesarjenju, ze zaradi drugih stvari) lahko preko ure dobis tudi turn-by-turn navigacijske usmeritve. GPS tracking sam po sebi, pa je tudi ok stvar.

Kaksen uporabnik ure (predvsem z novim FW, ki naj bi obcutno izboljsal GPS natancnost) ter izkusnje za neko ne prevec resno sportno uporabo (MTB po gozdovih/vlakah/makadamu), ter kot gadget, ki ga imas na sebi tudi v sluzbi, pa se zmer ne zgledas kot nek cepec :D


Ura je poden...sam jo imam in gledam po drugi. GPS je obup (vtipakj v google amazfit gtr gps problems) - izgublja signal, vecino poti izrise izven dejanske poti, dolgo casa potrebuje, da dobi signal, korake steje tako tako.
HR vcasih sploh ne dela prav, ce imas vklopljeno aktivnost.

Po cca pol leta uporabe, me se vedno mede uporaba aplikacije...

Iscem drugo
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

bmwwww ::

Stratos 3 vs Huawei GT2 vs Suunto 9?


Trenutno si lastim Polar m400, ampak je v odhodu. Uro rabim za vsakodnevno uporabo in za športat (tek, kolo). Ne potrebujem pa funkcije klicanja preko ure,tako da mi je to odveč na gt2.

jocoj ::

Nic od tega. Vzemi polar vantage m. Top ura za zahtevan denar, sploh ce si navajen na odlicen polar ekosistem.

Mare3 je izjavil:

Apofis je izjavil:

Mare3 je izjavil:

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Kolk ur ti pa zdrži v gps načinu (pr najbolj natancnosti)?


Najdlje kar sem meril je bilo 7ur konstantnega gps ko sem šel v hribe, pa je ostalo še cca. 20-25% kot se spomnim. Ob uporabi samo ure brez gps, mi pa drži tudi 2 meseca brez polnjenja.

Baterija z max gps natancnostjo je porazna za intenzivnejso uporabo. 7-8 ur je max kar zmore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

weasel ::

Na uri bi imel navigacijo, ali Polar Vantage M podpira nalaganje .gpx datotek, ki bi jim potem sledil - torej, da si prej nalozim sled na uro in jo imam na voljo, ko grem v hribe? Ce se ne motim, Suunto 9 to podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()

Mare3 ::

jocoj je izjavil:

Nic od tega. Vzemi polar vantage m. Top ura za zahtevan denar, sploh ce si navajen na odlicen polar ekosistem.

Mare3 je izjavil:

Apofis je izjavil:

Mare3 je izjavil:

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Kolk ur ti pa zdrži v gps načinu (pr najbolj natancnosti)?


Najdlje kar sem meril je bilo 7ur konstantnega gps ko sem šel v hribe, pa je ostalo še cca. 20-25% kot se spomnim. Ob uporabi samo ure brez gps, mi pa drži tudi 2 meseca brez polnjenja.

Baterija z max gps natancnostjo je porazna za intenzivnejso uporabo. 7-8 ur je max kar zmore.


Meni se 7-8 ur gps-a zdi kar dobro glede na to da je ura. Ne vem mogoče imajo druge boljšo ampak meni se to zdi dovolj več kot 8 ur gps-a itak ne rabim.

joggi79 ::

weasel je izjavil:

Na uri bi imel navigacijo, ali Polar Vantage M podpira nalaganje .gpx datotek, ki bi jim potem sledil - torej, da si prej nalozim sled na uro in jo imam na voljo, ko grem v hribe? Ce se ne motim, Suunto 9 to podpira.

Ne, navigacijo pri Polarju ima samo Polar Vantage V in pa po novem Polar Grit X (ter seveda star v800). Suunto 9 jo sicer ima, ampak glede na to, da bodo star Movescount poleti ukinili (po napovedih), postane vsaj zame njihova ura totalno neuporabna, ker Sportstracker nima niti procent funkcionalnosti Movescounta (vsaj kolikor sem zadnjic gledal za zeno, ki ima Suunto... jaz sem (in ostajam) na Polarju ze od srede 90ih). Tako da malo imej v mislih tudi to, ko bos gledal za Suunto.

Alamar ::

Navigacija pri Polarju je brez zemljevidov, samo sled. Po novem Vantage V in Grit X podpirata tudi nalaganje tras iz komoot-a.
Če hočeš zemljevide, moraš poseči po Garminih najvišjega cenovnega razreda.

polde66 ::

Zelo solidne ure in števci za kolesa z različnimi možnostmi, rednim posodabljanjem in kartami:
https://ride.lezyne.com/pages/2020-gps-...
polde

Apofis ::

Mare3 je izjavil:

Apofis je izjavil:

Mare3 je izjavil:

Jaz imam Suunto Spartan Sport in sem zelo zadovoljen: natančen gps, kvalitetna izdelava, baterija neverjetno dolgo drži, skratka vse kar potrebujem. Pa še lepa je na videz tako da je sploh ne dajam dol z roke.

Kolk ur ti pa zdrži v gps načinu (pr najbolj natancnosti)?


Najdlje kar sem meril je bilo 7ur konstantnega gps ko sem šel v hribe, pa je ostalo še cca. 20-25% kot se spomnim. Ob uporabi samo ure brez gps, mi pa drži tudi 2 meseca brez polnjenja.

Aha, pol kul, men tud neki tazga zdrži. Sicer je povečini dovolj, sam za kake celodnevne ture z vključeno navigacijo je powerbank muss...

joggi79 ::

Novi Polarji imajo specificiranih 40h aktivnosti (to pomeni GPS plus HR). v800 je imel po specifikacijah 13h, kar na zacetku ni bilo, vsaj zame nikoli problem, zadnje leto ali dve, pa mi pri kaksnem turnem ali alpskem smucanju, kjer si hitro na 7-8h, pa se pri minus stopinjah, ze obcasno javlja da je proti koncu z baterijo. Tako da realno je tistih 7-8h malo malo tudi ce nimas ravno nekih ekstremnih stvari, sploh ko baterija ni vec cisto nova.

Alamar ::

Ure z novim Sonyevim GPS čipom imajo zelo podaljšan čas uporabe gpsa, žal tudi na račun natančnosti, ki ni na nivoju starejših čipov, ki so bili bolj energijsko požrešni. Gps sled je načeloma dokaj dobra, zelo pa trpi prikaz trenutne hitrosti, zato resnejši rekreativci in profiji uporabljajo dodaten senzor, kot so različni footpodi ali stryd.

weasel ::

joggi79 je izjavil:

weasel je izjavil:

Na uri bi imel navigacijo, ali Polar Vantage M podpira nalaganje .gpx datotek, ki bi jim potem sledil - torej, da si prej nalozim sled na uro in jo imam na voljo, ko grem v hribe? Ce se ne motim, Suunto 9 to podpira.

Ne, navigacijo pri Polarju ima samo Polar Vantage V in pa po novem Polar Grit X (ter seveda star v800). Suunto 9 jo sicer ima, ampak glede na to, da bodo star Movescount poleti ukinili (po napovedih), postane vsaj zame njihova ura totalno neuporabna, ker Sportstracker nima niti procent funkcionalnosti Movescounta (vsaj kolikor sem zadnjic gledal za zeno, ki ima Suunto... jaz sem (in ostajam) na Polarju ze od srede 90ih). Tako da malo imej v mislih tudi to, ko bos gledal za Suunto.

Hvala, joggi79 in Alamar. No, Garmin Forerunner 245 ni najdrazji (gledam do nekje 300€, zato sta mi Vintage V in Grit X izven ranga) in ponuja opcijo navigacije, tako, da bom mogoce gledal kaj v to smer.

polde66 ::

Za samo navigacijo je potem telefon čisto ok.
polde

Alamar ::

weasel je izjavil:

No, Garmin Forerunner 245 ni najdrazji (gledam do nekje 300€, zato sta mi Vintage V in Grit X izven ranga) in ponuja opcijo navigacije, tako, da bom mogoce gledal kaj v to smer.
Garmin 245 nima navigacije z zemljevidi, kot dražji modeli. Bolj nekaj podobnega kot pri Polarjih. Prav tako nima kompasa (moraš se premikati, da ti kaže puščico za sled) in nima vgrajenega barometra. F245 je tipično tekaška ura (kot je bil recimo Polar m400), seveda z veliko več funkcijami, ki pa so seveda vprašljive uporabnosti. Vsekakor pa še vedno ura vredna nakupa.

Alamar ::

polde66 je izjavil:

Za samo navigacijo je potem telefon čisto ok.
Za pohodništvo in za na kolo z nosilcem, odlična alternativa. Velik zaslon, različne (brezplačne) aplikacije, različni zemljevidi. Za tek mi pa ne deluje priročno.

weasel ::

Sem se sprijaznil, da bo sled OK, za kaj podrobnejsega pa telefon. "Navigacijo" bi itak uporabljal pri pohodnistvu in kolesarjenju, pri teku mi ni toliko pomembna. A Grit X se ze prodaja kje? V Sloveniji ga se ni na zalogi, ce prav vidim. Naj bi bil cenejsi od Vintage V. Ce ne bo pa Vintage M cisto OK opcija (ceprav bi barometer tudi prav prisel :))

joggi79 ::

Kar se mene tice Polarja v Sloveniji ni za kupovat. Cene imajo v rangu priporocenih cen, kar pomeni 100+eur drazje kot v tujini, garancijo ima pa Polar tako ali tako worldwide, tako da ni nobenega problema s servisom. Je pa res pod 300eur, sploh s HR senzorjem (ki je kar se mene tice obvezen tudi pri Polarju, ki ima za par razredov boljsi optical HR, kot vsi ostali, pa se vedno totalno zanic) ne bos dobil Vantage V (Vantage ne Vintage ;) ali Grit X niti v tujini.
Drugace pa jaz uporabljam v800 po moje da od 2014 dalje, pa zares veliko uporabljam navigacijo tako na mtb ali teku kot pri turnem smucanju, ker sem fejst veliko po tujini, kjer ne poznam trailov, poti ali terenov in mi je bila do sedaj vedno dovolj zgolj ta sled brez map, tako da me niti ne moti prevec, ce nima map. Saj nic ne recem, ne bi bilo slabo ce bi jih imel, ampak lih hudo visoko na listi prioritet mapa na uri zame ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joggi79 ()

Alamar ::

weasel je izjavil:

Sem se sprijaznil, da bo sled OK, za kaj podrobnejsega pa telefon. "Navigacijo" bi itak uporabljal pri pohodnistvu in kolesarjenju, pri teku mi ni toliko pomembna. A Grit X se ze prodaja kje? V Sloveniji ga se ni na zalogi, ce prav vidim. Naj bi bil cenejsi od Vintage V. Ce ne bo pa Vintage M cisto OK opcija (ceprav bi barometer tudi prav prisel :))
Vantage M tudi sledi nima. Ima samo "back to start" funkcijo, kjer te puščica vodi nazaj do štartne točke.
Grit X bo kmalu na voljo pri nas. Pokliči uradnega zastopnika. Če hočeš robustno uro, ki ima ugodno ceno za to kar ponuja (barometer, kompas, navigacija po sledi...) poglej še Garmin Instinct

Alamar ::

joggi79 je izjavil:

Kar se mene tice Polarja v Sloveniji ni za kupovat. Cene imajo v rangu priporocenih cen, kar pomeni 100+eur drazje kot v tujini, garancijo ima pa Polar tako ali tako worldwide, tako da ni nobenega problema s servisom. Je pa res pod 300eur, sploh s HR senzorjem (ki je kar se mene tice obvezen tudi pri Polarju, ki ima za par razredov boljsi optical HR, kot vsi ostali, pa se vedno totalno zanic) ne bos dobil Vantage V (Vantage ne Vintage ;) ali Grit X niti v tujini.
Jaz sem svojega Vantage V lani kupil za 250 EUR na Amazon prime day razprodaji.:D Drugače je tudi pri nas dokaj solidna cena verzije z dodanim pasom H10 (najboljši pas za HR) za 473 EUR.
Splača se občasno pogledati tudi na bolho, ker lepo ohranjene dobiš za 280-300 EUR, Vantage M sem pa videl tudi že za 170 EUR rabljen.

Tole je top ponudba za Garmin Instinct, če je še na voljo in s papirji

https://www.bolha.com/sportne-ure-meril...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

weasel ::

Ah, skoda za Vantage M. Garmin Instinct ima super funkcije, ampak si bom moral jo v zivo pogledat. Takole preko slik mi ni ravno vsec ta kvadraten crnobel zaslon, ker bi jo imel tudi kot navadno uro, kjer mi je bolj vsec barven in okrogel ekran. Mogoce za spremljat za kaksen dober deal za Vantage V potem.

bmwwww ::

Stegneš se za Fenix 6x pro :D za 550 eur ga dobiš ;)
Jaz sem v dilemi in sicer nevem kaj bi :D

Gregor5816 ::

Jaz sem imel prej Polar, zdaj pa Garmin, obe v približno istem rangu. Nad trenutnim Garminom (FR235) sem razočaran, če primerjam s prejšnjo uro. Gledam proti Vantage M ali V. Najraje bi tudi HR pas, ki pa se prodaja posebej ali v kompletu z Vantage V. Vantage M + H10 stane dobrih 300€, še dobrih 100€ več je Vantage V in H10. Tudi Grit X sem gledal, ampak me bolj mika Vantage. Upam, da bo zdaj kakšna akcija za Vantage modele, ker ravno Grit X prihaja na police.

joggi79 ::

Ce ne rabis spomina, poglej za H7 pas. Skoraj pol cenejsi kot H10 in ima vse kar ima H10 razen seveda spomina. Meni je spomin cool, ker mi je za na hokej skoda ure, za kar koli drugega pa mi do sedaj se ni prisel v postev. Glede na to, da je Grit X rangiram pod Vantage V, nekako dvomim, da bo kaj od te zeljene nizje cene za V. Ceprav tudi jaz upam na to, da pocasi zamenjam moj V800 za V :D
@alamar 473eur je brez pretiranega iskanja 70eur vec, kot cena za isto kombinacijo v Nemciji. Ce pa se malo pomatras, pa se dobi V skupaj s H10 se za kaksnih 30-40eur dol. Zato sem rekel, da se pri nas Polarja ne splaca kupovati.

weasel ::

Ce odmislimo Suuntov Movescount, ki se ukinja poleti, je drugace dober nakup? Ker rabim bolj za amatersko rabo, mi neka podrobna analiza niti ni najbolj pomembna - ne poznam razlik med tema dvema aplikacijama. Svoje specifikacije sem zozal na: GPS sled, barometer zaradi natancnejse visine, dobra baterija z vkljucenim gps-om (vsaj za en dan uporabe), barven/moderen dizajn za vsakodnevno uporabo ure, nice to have: kompas, touch-screen, do okoli 300Eur - ce se da, bi najraje kupil v Sloveniji, ker ne poznam nemskih trgovin.
««
6 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1071159059 (867) buttcrack
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112102 (318) enemon
»

Apple predstavil svojo prvo fitnes uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
628235 (3143) Mr.B
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310343 (7834) Sharp999
»

Fenix 5X

Oddelek: Šport
193039 (1798) keba

Več podobnih tem