» »

PC na TV - splošni nasveti

PC na TV - splošni nasveti

««
5 / 40
»»

Pyr0Beast ::

Neki se ti pregreva ali imaš pa stik v TV-ju
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

isliame1 ::

zdravo

1. mene pa zanima ali je mogoce gledati film na TV v resoluciji 800*600 hkrati pa lahko en dela na racunalniku z resolucijo 1280*1024.
2. zanima me se resitev k naslednjemu problemu: ko zazenem film na monitorju vidim in film in podnapise na TV pa samo podnapise brez filma??

imam Radeon 9200 vivo 128MB in LCD Samsung 193P, TV pa je ze zelo star-Gorenje.

sem ze cisto obupan ker ne vidim resitve (zaradi tega sem na novo naluzu sistem ker mi ni to delalo)
naluzu sem nove gonilnike in programje od ATI-a.

lep pozdrav, Matej

CaqKa ::

1. da (vsaj za ati grafične vem, v driverih lepo naštelaš na kolko naj dela tv.. pa ga naštelaš na secondary, player z filmo pa nato neseš desno na secondary desktop.)
2. uporabi kak drug player ali pa v playerju spremeni nastavitve za overlay.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

isliame1 ::

CaqKa hvala ti, resu si mi velik problem ki me je ze cel teden moril.
pazi to z resitvijo prvega problema je zginu tudi drugi problem.

hvala
l.p. matej

Bellzmet ::

Živjo!

Imam sledeč problem. Comp priključim na TV in ga prižgem. Se pokaže slika nato Windows XP logo in potem ko bi moral pridet v Windowse je samo črn zaslon.

Če pa winse zalaufan v VGA mode se pa slika pokaže samo je prešvoh kvaliteta za gledanje filmov. Tut če v TVtool proban naštimat na 800*600 se pojavi samo črn zaslon. Kaj nardit?

Aja, pa driverje mam najnovejše.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

CaqKa ::

si probal z drugim tvjem?
aja.. kaki refresh rate pa imaš?

Bellzmet ::

Z drugim TVjem nisem probal.

Refresh rate: pač jaz nič ne spreminjam - mam uštekan monitor 1024*768 pri 100Hz in pol ugasnem comp in ga odnesem k TV uštekam vse kable, prižgem TV nato comp in slika se vidi vse do takrat, ko naj bi se pokazal windowsi.

CaqKa ::

predno jo neseš do tvja znižaj resolucijo na 800x 600 in refreshrate na 60 Hz

jancko ::

men dela pc-tv ku sus mam tud staro tv ma mi vsen kul dela......:D :D

ddeben ::

Da pristavim svojo skledo: Imam od asusa VIVO adapter za pc to tv. Za prenasanje slike ni problem, ampak z prenasanjem zvoka na tvju. Pojma nimam kateri/kaksen kabel naj vstekam kam? Lahko prilozim tudi sliko adapterja ce kdo hoce...

ddeben ::

Sm ze nasel resitev - kupil bom tist pretvornik pa ene 20m s-video ter audio kabla pa bo :)

BladE_ ::

CIAO FOLK ! ! !

Mam en mejhn problem s težavo ! Mam R9600XT zravn sm dobu kabl s-video k ma ne eni strani un rumen činč. Sam ta kabl je prekratek pa sm kupu novga 5m brez tega rumenga činča in zdej je slika črno bela če dam pa še rumen činč zravn pa je barvna ampak ni čist čista slika !!! Kaj naj nardim ??? A se da kupt daljsi kabl z rumenim činčom???

Pa se neki TvTool mi ne zazna grafične kao da lahko zazna sam Nvidiene kartice! A mogoc kdo ve kaj je narobe al pa ce se da dobit kasn drug program za radeone???

TNX ! ! !:D
Akcija - Reakcija

premak ::

Živijo, jaz imam probleme s črnobelo sliko. Zanima me, kako izgleda tista TRASO vtičnica. Je to nekak ojačevalec signala? Kam jo sploh vežeš?
Imam Radeona 9800 in skoraj novo TV.
Začasno imam povezano: Iz grafične gre pretvornik iz S-Video v činč, nato dvožilni kabel do TV, tam pa imam pretvornik iz činč v S-Video, vendar od GeForcea 2 Titanium. Kupil bom še SCART adapter, da bom lahko imel tudi zvok. Takrat bo šel kabel od slike direkt v SCART.
Zanima me, če obstaja kakšen ojačevalec signala za te stvari. Bi mogoče ustrezal ojačevalec signala za TV? Problem je namreč, ker imam TV na popolnoma drugem koncu hiše in je kabel dolg 35 m.

Najlepša hvala.

Pyr0Beast ::

Lol 35m ti ne bo nikakor vleklo. Raje si nabavi kakovosten TV tuner in poveži z anteno.
Grafa se ti bo spalila če jo boš na take razdalje lavfal. Z zvokom še gre, s sliko pa ne če nimaš kakega kabla po 1000SIT/m
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

premak ::

Se grafa res lahko spali zarad tega?
Drugače pa mi črnobelo čist kul dela, zato ne mi govort, da je preveč metrov, poznam kar nekaj ljudi, ki jim 25m dela brez problema, samo vtaknejo kabel in dela. Res da imam jaz 35, vendar bi se to dalo rešit s kakim ojačevalcem.
Kabel je 6 žilni telefonski, s trdimi žilami, debelimi 0,6 mm. Na dveh žilah je slika, na štirih pa zvok.
Prosil bi za mnenje še koga, posebej glede ojačevalcev signala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: premak ()

Pyr0Beast ::

Se spal s časom.
Probej dobit 2 feritna travota 1:20 in 20:1 ne nucata bit večja kot palc
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

premak ::

Mi lahko poveš, kaj je to in malo opišeš?

_Tom_ ::

Kaj se trudite : Xbox + pc za strežnik... cenovno in uporabno jima ne pride nobena varianta niti do kolen.

Pyr0Beast ::

trafo-transformator
ferit-železo ki se manj greje pri visokih frekvencah

Trafote maš tut v napajalcu, malo poglej - tiste rumene reči
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Bellzmet ::

CaqKa:ja sem probal znižat refresh (800*600 pa 60 Hz) preden sem ugasnil comp pa ni nič pomagalo. Kaj bi se še dal nardit?

lp

username ::

2. zanima me se resitev k naslednjemu problemu: ko zazenem film na monitorju vidim in film in podnapise na TV pa samo podnapise brez filma??
Eden ti je svetoval spremeniti neke nastavitve za overlay ali kaj, in praviš da ti sedaj dela. A se ti da malo bolj natančno povedati, kaj si naredil, da dela?

Meni namreč tudi včeraj Win Media player ni pokazal slike filma (DVD) na TV-ju. (na TVju se sicer vidi računalniška slika in tudi meniji wmplayerja, sam film pa ne, samo na monitorju je OK). PowerDVD je pa tudi na TV-ju v redu prikazoval film.

Grafično imam pa ATI 8500LE (Hercules 3D Prophet 8500 FDX, 64MB).
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

THor71 ::

Ojla,

jaz imam pa en glup problem, katerega mislim, da se nikjer nisem zasledil in sicer mi slika na TVju leti diagonalno.

Opis problema:
- Imel sem GF3 in je vse delalo brez problema (TV in racunalnik nonstop priklopljena)
- Sem sel kupit R9600XT priklopim, slika diagonalno leti in ima obrise slike background-a oz. wall paperja (se zezam z driverji in nastavitvami)
- Nesem nazaj, zamenjam za drugo (isti model kartice) priklopim, stvar dela fenomenalno
- 1 mesec ne gledam nic preko TV-out, racunalnik in TV nonstop povezana
- par dni nazaj hocem gledat nekaj preko TV-outa, enaki simptomi
- pretaknem s-video kabel iz skarta v s-video vhod na TVju (SONY) in isti smorn
- zamenjam drugi kabel, enaki problem
- nesem kartico na servis, prijazni stric pravi, da jo je doma preizkusil in je gledal 2 filma brez problema (gulp?) Opise mi enak postopek uporabe, na extended desktop poslje sliko filma.
- prinesem nazaj, priklopim, meni ne deluje

Slika na TVju zgleda tako, da leti diagonalno (3-4 cm crte, ki vsebujejo dejansko sliko - vidijo se obrisi racunalniske slike), je barvna vendar zgleda da se prikazujeta samo rdeca in zelena, brez modre (RGB).

Torej:
- scart ni kriv
- 2 kabla zamenjal pa nic
- ali je TV crknu
- ali rabim ta specialen kabel (zlotan - katerega v tem topicu omenjate), morda novejse kartice rabijo taksen kabel?
- ali pa me je serviser nasral

Danes dobim drugo graficno iz nasprotnega tabora (nVidia), pa bom videl kam pes taco moli.

Se priporocam za odgovore,
hvala

THor71 ::

Mah klinc,

sem zmontiral novo kartico (GF) in spet ne deluje. V tem primeru ne dobim cisto nic na ekran. Tudi takrat ne, ko izklopim monitor in imam priklopljen samo S-video na TV (kable sem menjal) - torej ni problem v driverjih.

Ko sem jo zmontiral in sel v safe mode je bila slika, pol pa nic vec.

Danes se probam kupit kompozitni kabel (cinch) in priklopit, ce se to ne bo delovalo, naj se gre solit vseskupaj.

Kolikor vem, bi ob bootanju morala graficna zaznati, da je priklopljen samo TV in tja posiljati signal - pa nic. Baje je lahko to, da se TV ne odziva in graficna misli, da ni nic priklopljeno - ali pa nekaj s kabli.

lp

THor71 ::

That's it, tudi kompozitni kabel ne deluje. I give up...

premak ::

Nekaj postov nazaj sem težil, da imam črnobelo sliko. Zdaj sem dokupil še SCART adapter (prej sem imel dva pretvornika iz činč na S-Video, vmes pa kompozitni kabel) in barve so se pojavile.
Sumim, da je bil prej kriv eden izmed pretvornikov činč/S-Video, ki ni bil od Radeona, ampak od nekega GeForcea. Na delu, kjer je bil S-Video, je imel namreč le 4 pine, namesto šestih, kot od Radeona

-grafična je Ati Radeon 9800
-kabel je navaden 6-žilni z debelino žice 0,6 mm (4 žile zvok, dve slika) 45 SIT/m:D
-dolg je 35 m (!), nič manj:D
Kar je neverjetno:
-ne opazim nobene razlike v sliki, kot če je priklopljeno z 1,5 m dolgim S-Video kablom!:D :D :D

Že veliko ljudi mi je reklo, da preko 20 m deluje normalno le z specialnimi kabli.
Mi kdo lahko pojasni?

Pyr0Beast ::

Če maš dobr TV pa kabl ne bo nič narobe.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THor71 ::

Jaz sem probal tudi z originalnimi pa nic. Probal bom se kartico drugi teden odnest h kolegu pa probat, ce bo pri njemu delalo - pol jeTV neki skripnu.

premak ::

Zdaj pa ena sorodna tema: Ima kdo kaj izkušenj z Ati Remote Wonder (dalinec)?
Rad bi dosegel, da bi mi lovil od PC do TV, vendar mi ne.
Razdalja je nekaj več kot 10 m, vendar je problem v tem, da imamo hišo na L in potuje signal skozi dva zunanja (nosilna) zida - najprej iz hiše, nato spet v hišo (ker imam PC v enem kraku L-ja, TV pa v drugem).
Ali mogoče kdo ve, kako natančno stvar deluje? Vem, da se signal prenaša prek radijskih valov.
Bi mogoče kdo vedel, kako bi se signal ojačal oz. kaj podobnega?

Moje ideje:
-Na Remote wonderju je antenica iz tanke žice za sprejemnik. Bi se jo dalo podaljšati? V sedanjih poskusih se mi to ni obneslo.
-Če se je ne da, koliko je najdaljša dolžina kabla USB? (sprejemnik pri PC je priključen z USB in se z njim tudi napaja)
-Mislim, da USB kabel ne more biti zelo dolg, zato bi se mogoče dalo kaj kombinirati s tehnologijo Blue Tooth?

Hvala za vsa pojasnila, lahko dodate kakšno svojo idejo.

THor71 ::

Cicimici,

sem probal kartico pri kolegu in ne deluje - njegova je, moja pa ne. Ocitno pri meni skuri vse TVout-e. Kaj bi pa to bilo lahko narobe??? cccc

Me je pa un na servisu dobro nat* kao, da jo je doma probal ja - sama natega jih skup drzi.

lambda ::

Imam ti4200
--> S-VHS izhod
--> grafa ima conexant čip in lahko zato takoj na grafo vežem preklopnik S-VHS/VHS (spodaj je slika)


Na TV-ju imam:
--> 2x Scart priljuček
--> 2x vhod za Right in Left audio činč
--> Vhod za rumen činč (video)
--> S-VHS priključek

Kabel oz. kabli bodo dolgi okrog 18m - krajše variante ni. Kolikor sem jaz razumel to tematiko bi bilo zato najboljše:
AUDIO: Kabel iz zvočne, ki se razcepi na dva činča (Left in Right kanala) za v tv
VIDEO: S-VHS/S-VHS, ne vem pa kakšen kabel naj izberem za povezavo, da me ne bi stal ravno celega premoženja hkrati pa bi ne bilo prevelikih izgub ???

Obstaja kakšna priporočljiva alternativa?

mare19 ::

Hello!A veste kaj se vam pa še najbolj splača? Če mate na videorekordeju možnost priklopa s-videa oz. vhod za avdio (činč) in vhod za video (rumeni činč) rajši tko priklopite in na videu daš sam na AUX in maš sliko PCja :) vsaj js tko delam in je vse vredu imam pa
GF FX 5600. Vsi, ki imate ta problem poskusite še tko vas nič ne stane in mogoče vam bo delal. Velik uspeha vam želim

premak ::

nubes:
Preberi si nekaj postov više, jaz imam NAVADEN TELEFONSKI KABEL ki ima 6 žil z debelino po 0,6mm. Po dveh žilah gre slika, po štirih pa zvok (levo, desno). Slika je popolnoma čista na dolžini kabla 35m, kar je dvakrat toliko kolikor rabiš ti. Probaj, stal me je le 45 na meter, tako da boš dal za 18m le 810 SIT + konektorji, oz. kakorkoli boš priklopil. Več kot 2000 ne bo. Če ne znaš sam zaciniti, ti bo že kdo naredil to za pivo. Lahko kupiš tudi S-Video kabel (tisti debelejši), ki se priklopi direktno v grafično, vendar je zelo drag. Pomoje bi dal zanj vsaj 15 000.
Aja, mogoče pomaga, ker je žila v mojem kablu trda (je 6 žic, ki niso sestavljene iz žičk).

Veliko uspeha.

lambda ::

Ja, imaš prav - nek elektrotehnik mi je svetoval zelo poceni uvoznika za tako robo (S-VHS/S-VHS 20m & audio 20m) in stvar kompletno še zmeraj pride 11k sit. Si bom pa kar sam nekaj naredil ...

hvala

Atorz ::

Imam GF2MX TV-out, pa mi slika na TV lepo pride, barve vse..., samo problem je, da je prevelika, na TV se vidi le del tistega, kar je na monitorju, sam pa ne vem, kako bi to "porihtal".

Kdo kakšen nasvet?

AnDr3j ::

Imam GF2MX, s-vhs kabel in SCART adapter.
Ko "kloniram" sliko na tv, je ta nejasna (slabe barve itd.) in na robovih zaobljena. Kjer so črke (podnapisi, ikone...) se okoli njih naredi nekakšen "barvni sloj" in zgleda zelo nejasno.

V čem bi lahko bil problem?


LP

CaqKa ::

probaj z drugo resolucijo.

Binji ::

jst imam 2 monitorja na graficni (extended desktop) in imam problem ker ko imam neki film oz okno tunerja na secondary monitorju in zazenem en spil mi sliko na sekundarnem monitorju nekako zamakne, okno s filmom pa postane crno dokler ne preklopim nazaj na drugi program.

To se da kako popraviti al sm obsojen na ali film ali spil?

btw sem prebral celo temo pa ni blo nic pametnega glede tega
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

neres ::

Zanima me če se da imet na tvju popolnoma črne robove pri filmih.

Ko je črna barva v območju filma je popolnoma črna, robovi so pa nekoliko svetlejši. To sem videl pri različih karticah in tvjih, tako da ni samo moj specifičen problem.


Hvala!

CaqKa ::

mogoče če se svetlost kaj popravi..
verjetno je svetlost na tvju malo zmrdan in ga boš moral dat na malo manj

neres ::

Ja sej če dam temnejše je malo boljše.

Ampak fora je, da je še vedno črnina v območju filma BOLJ temna, kar me moti in se mi sploh ne zdi logično. Kvečjemu bi ravno na robovih moralo biti najbolj temno.

CaqKa ::

dobro skodiran film.. pa slab monitor.. kaj češ :)

Binji ::

Ve kdo tudi kaj o mojem problemu?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

CaqKa ::

ko vklopiš film se očitno spremeni resolucija na drugem monitorju.. zato ponovno nastavi drugi monitor da bo vse na svojem mestu..
kar se pa tiče filma pa se poigraj z overlay nastavitvami.. (probaj različne dokler ena nebo delovala), lahko pa tudi pogledaš overlay nastavitve v driverjih od grafične

Binji ::

mislm da se nisva cisto razumela...
npr. jaz zazenem program za tv tuner, ga prestavim na sekundarni monitor, kjer deluje normalno, in zazenem se spil. Resolucija je na obeh nastavljena enako. Ko se spil zazene se res slisi kot da se na sekundarnem monitorju spremeni resolucija, okno programa se zamakne cez rob, okno pa postane crno. Igra na glavnem monitorju deluje normalno, ampak ce hocem gledati tv moram preklopiti nazaj v Windowse da se slika na sekundarnem monitorju spremeni nazaj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

CaqKa ::

možno da igra za čas delovanja izklopi drugo ramdac vezje.. al imaš sliko?

NY ::

YO!

Pred kratkim sem nabavil nov notebook (HP!). Kot vse moderne naprave je tudi ta opremeljen z S-VHS izhodom. Seveda sem takoj kupil pripadajoče kable in SCART konektor. Televizorjev z S-VHS vhodom ravno ni veliko ali pa so v višjem cenovnem razredu. Velika večina TV aparatov pa ima SCART priključek. Prvič sem priklopil vse skupaj in.... nič. Tema na TV-ju z nekakšnim drobnim komaj zaznavnim rasterjem. Poizkusil sem še na drugih TV-jih. Rezultat je bil enak. Zvok je-slike pa ne!;(

Začel sem iskati informacije na internetu in prebirati forume. Ugotovil sem, da v večini primerov grafične kartice oz. procesorji ne pretvarjajo digitalnega signala v analognega ampak je to delo prepuščeno namenskim čipom (ali DAC) ki se nahajajo na grafičnih karticah ali kar je še bolj običajno na matičnih ploščah z integriranim grafičnim čipom (kot v mojem primeru - Intel GM 82855). Obstaja kar nekaj proizvajalcev teh namenskih vezij -> Philips Semiconductor (PH), Thine Electronics (TH), Multimedia Bundle (MB), National Semiconductor (NS/NA), Silicon Image(SI) in pa Chronotel (CH). Predvsem ta zadnji je tudi v mojem notebooku (CH70xx). Vendar tudi na njihovi spletni strani ni nič konkretnega, kako odpraviti to težavo oz. kaj je sploh vzrok za njo.

Na koncu mi ni preostalo drugega kot preizkušanje. Scart konektor sem razstavit in preizkušal razne varijante priklopa po shemah, ki sem jih našel na netu. Razultata ni bilo. Na zanimivo izkušnjo sem naletel pri bratu, ki uporablja eno od ATI-jevih kartic. Tudi pri njemu je DAC ravno tale od Chronotel-a. Sam se je zelo namučil, preden mu je uspelo sliko spraviti na TV. Še bolj presenetljiv je bil način priklopa. Po poizkusu z mojim notebookom se je začuda tudi pojavila slika. Skregano z logiko.:(

Vrnil sem se na splet in iskal. Dokler nisem naletel na zelo zanimivo shemo, ki je bila kar drugačana od uradnih shem priklopa. Že pri prvem poskusu se je pojavila slika. Vendar še ni bila dobre kakovosti. Ker se je veliko dalo prebrat o prispajkanju kondezatorja, sem poskusil še z tem. Uspeh! Končno se je na televizorju pojavila barvna slika dovolj dobre kakovosti brez motenj. Resda rahlo sega čez vidno polje ekrana vendar je za gledanje filmov več kot dobra. Saj gre za kompoziten signal. To je sicer tudi glavni namen, a ne!?Preizkusil sem delovanje na treh televizorjih in slika je bila na vseh dobra. Nato sem imel možnost in kabel preizkusil še na ATI VE Velocity in tudi tam je vse delalo brezhibno.

Za vse, ki še vedno ne spravite slike na svoj TV in je vse ostalo odpovedalo je to še ena možnost prikopa, ki bi lahko delovala. Priložena je shema priklopa. Kondezator je navaden keramičen cca. 560 pF (čeprav bi naj bil 470pF, vendar ga nisem nikjer dobil!).Poizkusite lahko tudi z kakšno drugo vrednostjo kondezatorja. Original slika vezave je bila najdena na spletu (Google-slike!). Kondezator sem dodal sam. Vesel bi bil vaših izkušenj pri tem načinu priklopa! Obilo užitkov pri gledanju filmov...

Lep pozdrav!
Ivan 8-)

cikopajo ::

oj!

Imam latptopa hp zt3000, grafična kartica Ati radeon 9200... Kabel gre iz laptopa s vhs ,,,, v scart TV . Sliko dobim ok samo črnobelo ...Kje je problem????

CaqKa ::

v nastavitvah tvouta naštelaj na PAL-B ali pa samo PAL

Ed ::

... Lp, imam ati radeon 6200, ker imam na tv slabo sliko sem nesel pc k prijatelju, kjer je bila slika (tudi z mojim video kablom) idealna. Torej je kot kaže problem v mojem tv-ju?... Ali je kdo imel podobne težave in kako jih rešit, (nastavitve? ), razen seveda menjava tv-ja (nekaj let star samsung, ekran 70... Slika mi migeta, se občasno scrola po ekranu... )

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

dinamovac ::

Pozdravljeni.

Kabl imam, TV imam, ATI Radeon 9600 XT imam, .. pa neznam kako bi si naredil izhod slike na TV (gledal bi filme in podobno).

Na TV priklopim SCART prikljucek vse ok.. vklopim EXT1 kanal (AV je za videorecorder..), pa mi ne dela, pa mi enostavno ne uspe producirati slike z racunalnika na TV.. se vedno ostaja na klasicnem monitorju.

Enako ko ne dam na SCART ampak na chinche ob strani (Video IN..) Poskusil sem z vec kabli.

Sem pa z desno tipko na miski kliknil na desktopu >> PROPERTIES >> Settings >> Advanced >> Display.. Tu mi prikaze in TV in Monitor. Kwa dejansko je treba tle naredit?!

Tak signal mi daje na televiziji. Televizija (Philips) je kupljena pred dobrimi tremi tedni..



Kaj narediti.. Imam nov Catalyst, novi driverji, novi kabli (danes kupljeni), ..
http://www.drustvo-dinamozg.si

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: CaqKa ()
««
5 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219617 (9130) kozorog
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610101 (9162) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458290 (7685) opeter
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513791 (3298) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505903 (4808) bbobst

Več podobnih tem