» »

Samsung Gear in iPhone

Samsung Gear in iPhone

ncop1 ::

Zdravo,

Zanima me ce kdo iz prve roke ve kako se obnese Samsung Gear S3 ali Sport v kombinaciji z Apple iPhone. A se veliko funkcionalnosti izgubi?
Bral sem po netu da dosti aplikacij ne dela, da se crasha itd. Kaksne so vase izkusnje.

dj_uro ::

Sam sem presedlal iz SGS7 EDGE in GEAR 3 na kombinacijo ishit X in GEAR 3, uporabljam pa še Apple watch 3

Kar sem opazil je, da ne dela SMS aplikacija na uri, čeprav prejete SMSe lahko normalno prebereš.
Prav tako ne prikaže slik kontaktov.
Edina slabost, ki jo sam vidim v kombinaciji Samsung-Apple je, da če aplikacija GEAR na ishitu ne dela v ozadju se prekine povezava z uro.

Ostalo dela normalno;
vw-klub.si

ncop1 ::

Se pravi vsaj za sport tracking jo lahko potlej normalno uporabljas.
Kaj pa notifications pa te zadeve?

DjTonic ::

Osebno, sem mnenja, da Android in Apple ne gre 100% skupaj testirano v preteklosti. Tako, da, če imaš iPhone raje kupi Apple uro in bo vse b.p. Android je čisto druga pesem.

dj_uro ::

da, sport tracking deluje normalno; koraki, srčni utrip ipd... - seveda, kar jaz uporabljam... obstaja možnost, da kaj ne deluje, kar bi ti uporabljal..ne vem

Notifications delujejo enako kot pri Samsung telefonih... spet tisto, kar jaz uporabljam...
vw-klub.si

ncop1 ::

Apple watch mi ni vsec. Pac ne kores odgovarjat na smse in klice. Ampak e je samo to potlej mi je ok :)

dj_uro ::

lahko kličeš... ne moreš smsov pisat
vw-klub.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078163222 (3695) GupeM
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14442031 (2801) GupeM
»

Par vprašanj okoli Apple Watch...

Oddelek: Mobilne tehnologije
446329 (1325) gregor_m
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14039573 (29702) Mare2
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22796862 (85960) amacar

Več podobnih tem