» »

Najboljše zavarovanje za avtomobil

Najboljše zavarovanje za avtomobil

«
1
2 3 4

chacha ::

Hej, s fantom kupujeva nov avto: Opel Astro, 1.4, bencin. Zanima me ali kdo ve katera zavarovalnica ima najboljšo ponudbo in ceno za zavarovanje avtomobila? Namreč, kar slabo mi naredi ko pogledam spletne strani zavarovalnic in njihovih miljon pogojev itd. Bonusa nimava, oz eno leto sva imela osnovno zavarovan starejši avto pri Savi, tako da ga je mogoče malo. Rada pa bi, da bi novi avto imel tudi kasko. Vsak predlog bo pomagal, hvala. :)

Gambino ::

Zavarovalnica Triglav. Tudi če je malo dražja od ostalih je najboljša in z najmanj komplikacij če boš imel težave.

Miha 333 ::

Glede izplačil škode imam dobre izkušnje s Triglav in zelo slabe z Generali, ki je kljub policijskemu zapisniku mutil nekaj po svoje in na koncu celo zavrnil izplačilo. Tako da ne glej samo na ceno.

dj_uro ::

Triglav creme de la creme...
vw-klub.si

MostWanted ::

saj če kupujeta nov avto, imajo avtohiše sklenjene pogodbe z določenimi zavarovalnicami, pri katerih dobiš 50% popust. tako da to prvo vprašaj.

Ghost7 ::

Miha 333 je izjavil:

Glede izplačil škode imam dobre izkušnje s Triglav in zelo slabe z Generali, ki je kljub policijskemu zapisniku mutil nekaj po svoje in na koncu celo zavrnil izplačilo. Tako da ne glej samo na ceno.


Si 100%, da ti Triglav prav tako ne bi zavrnil? Kar tako ti niso zavrnili, ostane ti še možnost pritožbe. Tudi na zavarovalniško združenje.


@chacha:
Za moje pojme so zavarovalnice:

1. Triglav, Generali
2. Sava
3. Vse ostalo (so temu primerno cenejši, ampak je marsikaj izključeno).

Triglav zna biti za nove zavarovance trenutno najcenejši, ker ima trenutno neke akcije. Če imaš še kaj pri triglavu na istem naslovu zavarovano lahko dobiš še procente na triglav komplet, prav tako imaš možnost aplikacije "DRAJV" in si nadrajvaš 25%, seveda ne naenkrat. Prvi mesec 7% in potem še vsak mesec po 2%.


Ob obveznem zavarovanju ti toplo priporočam, da zavarujeta še vsaj stekla in žaromete ne gelde na starost avtomobila. Če prileti od tovornjaka kamen si ob razbitju prednjega stekla hitro na 400€ in več, ob razbitju zadnje pa 600€ in več. Še posebej pri Oplu, ki ima take dele drage. Četudi je avto (primer) vreden 400€ ti stekla in žaromete vedno popravijo (ne ocenijo ekonomske totalke) - ker tako veleva zakon.
lp

Miha 333 ::

Ghost7 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Glede izplačil škode imam dobre izkušnje s Triglav in zelo slabe z Generali, ki je kljub policijskemu zapisniku mutil nekaj po svoje in na koncu celo zavrnil izplačilo. Tako da ne glej samo na ceno.


Si 100%, da ti Triglav prav tako ne bi zavrnil? Kar tako ti niso zavrnili, ostane ti še možnost pritožbe. Tudi na zavarovalniško združenje.

Po opravljeni cenitvi so zahtevek najprej odobrili. Čez kaka 2 tedna pa poslali obvestilo o zavrnitvi, ker po njihovem mnenju škoda naj ne bi nastala na v zahtevku opisan način (kljub policijskemu zapisniku in dejstvu, da je tak zavarovalni primer po splošnih pogojih 100% krit - šlo je za zahtevek iz kaska). Smo šli skozi celoten pritožbeni postopek, tudi do zavarovalnega združenja. Njihov odgovor je bil, da ima po splošnih pogojih in po zakonu zavarovalnica pravico, da po lastni presoji iz kateregakoli razloga zavrne izplačilo. Glede na to, da so združenje ustanovile zavarovalnice same, česa drugega niti ni za pričakovati. Ostala bi nam le še tožba, v to pa zaradi relativno majhne višine škode (ca. 2k EUR) nismo šli. Smo pa seveda pri njih prekinili vsa stanovanjska, hišna, življenjska, nezgodna in avtomobilska zavarovanja vseh družinskih članov, nekatera smo imeli pri njih sklenjena tudi že po 10 let, ker najslabše zavarovanje je takšno, za katerega misliš, da ga imaš, v resnici ga pa nimaš. Seveda pa je šlo tudi za princip, ne morem mimo občutka, da so nas imeli za norca, češ dokler 10 let plačujete premije vseh mogočih zavarovanj, je OK, ko pa prvič uveljavljate škodo, pa evo ti k....

Tako da Generali močno odsvetujem.

bambam20 ::

pri triglavu je 100% , da v primeru prometne dobiš popravilo z uraginalnimi deli ( to pri določenih zavarovalnicah ni tako in ti v drobnem tistku piše, da ti lahko dajo kopijo, ki je enaka orginalu. Potem ti pa blatnik začne čez 2 leti rjavet. Lol. Ali pa fake xenom, ki slabše sveti, ker si določene zavrovalnice zaradi varčevanje to privoščijo ).

Triglav ne komplicira, razen, če so po vmse goljufije.

Moderno je, da se išče najcenješa zavarovanja ( Generali, Sava, Grawe ).. ko pa pride do uvelavljanja zavarovanj so pa jeza in sivi lasje.

Tega pri Triglavu ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

MIHAc27 ::

Meni se je Triglav zameril... sem zgubil par razredov bonusa.

Na srečo je Tilia imela potem bonus, kjer si si pridobil dodatni bonus razred vsako leto.

Drugače pa ja, dokler pridno plačuješ in nič ne zahtevaš so vse zavarovalnice dobre.

MadMicka ::

Ja, poglej, vsak dan je lahko drugače, pač prideš v hišo, kjer ti zavarujejo avto, tam imajo sklenjene pogodbe z vsemi zavarovalnicami in ti na licu mesta povejo, katera je zate najcenejša za obvezno zavarovanje in kasko in tisto vzameš. Jaz npr. sem imel pri Triglavu cel kup nekih bonusov, ko sem zamenjal avto, je bila Sava precej cenejša...

blackbfm ::

Ja, poglej, vsak dan je lahko drugače, pač prideš v hišo, kjer ti zavarujejo avto, tam imajo sklenjene pogodbe z vsemi zavarovalnicami in ti na licu mesta povejo


zavaruješ si ga sam prek neta (g24), ni dodatnega člena v verigi, posledično je cena lahko cenejša

bambam20 ::

MIHAc27 je izjavil:

Meni se je Triglav zameril... sem zgubil par razredov bonusa.

Na srečo je Tilia imela potem bonus, kjer si si pridobil dodatni bonus razred vsako leto.

Drugače pa ja, dokler pridno plačuješ in nič ne zahtevaš so vse zavarovalnice dobre.


Čakaj. ti si izgubil par razredov bonusa, kar je normalno, ker si povzročil nesrečo ( trije razderi gredo papa ).

Ni res. Sam imam izključno dobre izkušnje s triglavom. Nobenih kompliciranj. Avto pa v 4-ih dneh popravljen.

koyotee ::

bambam20 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Meni se je Triglav zameril... sem zgubil par razredov bonusa.

Na srečo je Tilia imela potem bonus, kjer si si pridobil dodatni bonus razred vsako leto.

Drugače pa ja, dokler pridno plačuješ in nič ne zahtevaš so vse zavarovalnice dobre.


Čakaj. ti si izgubil par razredov bonusa, kar je normalno, ker si povzročil nesrečo ( trije razderi gredo papa ).

Ni res. Sam imam izključno dobre izkušnje s triglavom. Nobenih kompliciranj. Avto pa v 4-ih dneh popravljen.


Avto popravlja servis in ne zavarovalnica, lol.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

koyotee je izjavil:



Avto popravlja servis in ne zavarovalnica, lol.


Avto poravlja tisti, ki ima sklenjeno pogodbo o sodelovanju. Ali je to uradni servis ali pa zadebni ličar, klepar. Vseeno. NImajo samo uradni servisi pogodbe z zavarovalnicami.

Ne poznam kleparja-ličarja, ki ne bi pogodbeno delal za vsaj 2 zavarovalnici.

Miha 333 ::

Lahko tudi tisti, ki nima pogodbe, samo se mora zavarovalnica strinjati. V praksi ni nek problem.

bambam20 ::

Miha 333 je izjavil:

Lahko tudi tisti, ki nima pogodbe, samo se mora zavarovalnica strinjati. V praksi ni nek problem.



Ne vem kako je v tem primeru.

DiDo ::

Poskusi še oddati povpraševanje na izberem.si...

zobnik ::

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.

koyotee ::

zobnik je izjavil:

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.


3 tedne je čisto običajno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

zobnik je izjavil:

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.


Ja. ker si podal zahtevek, da se ti izplačal denar in si potem sam popravljal.


Ko je meni skočila srna, sem uveljavljal zavarovanje pri Triglavu in imel avto popravljen v 4-ih dnevih.

Invictus ::

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bambam20 ::

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...


Jaz sem drugače naredil.

- imel trk s srno
- poklical policijo ( napisali zapisnik)
- šel do ličarja/kleparja , ki ima pogodbo z Triglavom in je cenilec prišel k njemu,
- pustil avto in čez 4 dni imel popravljenega


Nikoli problemov.

bastadu ::

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...

Zakaj bi bilo potrebno poklicat agenta?

zobnik ::

bambam20 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.


Ja. ker si podal zahtevek, da se ti izplačal denar in si potem sam popravljal.


Ko je meni skočila srna, sem uveljavljal zavarovanje pri Triglavu in imel avto popravljen v 4-ih dnevih.


totalka, ničvredna kripa za 500 evrov, dal so mi 70%...sam mal butnjena vrata in počen blatnik k se nič ne vidi na 20m stran

bambam20 ::

zobnik je izjavil:

bambam20 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.


Ja. ker si podal zahtevek, da se ti izplačal denar in si potem sam popravljal.


Ko je meni skočila srna, sem uveljavljal zavarovanje pri Triglavu in imel avto popravljen v 4-ih dnevih.


totalka, ničvredna kripa za 500 evrov, dal so mi 70%...sam mal butnjena vrata in počen blatnik k se nič ne vidi na 20m stran



Da. To je drugo. Cene gledajo po novih originalnih delih.

next3steps ::

bastadu je izjavil:

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...

Zakaj bi bilo potrebno poklicat agenta?

Ker ga zato plačaš, da ti svetuje.

MostWanted ::

zakaj sploh kličete policijo ali agenta?? peljete se k cenilcu, na parkplacu so mi butnali avto aha v redu. srno sem zbil aha v redu. nardijo cenitev, dajo papitje in pelem na uradni servis kie in to je to.
zav. sava.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

bastadu je izjavil:

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...

Zakaj bi bilo potrebno poklicat agenta?

Zato, da se ob problemih on ukvarja z njimi...

In poskrbi, da zadeve lepo tečejo, brez kakih butastih birokratov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bastadu ::

Jaz sem agenta klical samo 1x, pa mi je takrat rekel se lahko gre kar do cenilca, zato ne vidim smisla da bi ga naslednjič spet klical ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

MostWanted ::

bastadu je izjavil:

Jaz sem agenta klical samo 1x, pa mi je takrat rekel se lahko gre kar do cenilca, zato ne vidim smisla da bi ga naslednjič spet klical ...


saj to, zato so cenilna mesta. agenti so samo za sklepanje zav. polic.

Mare2 ::

bastadu je izjavil:

Jaz sem agenta klical samo 1x, pa mi je takrat rekel se lahko gre kar do cenilca, zato ne vidim smisla da bi ga naslednjič spet klical ...


Še dobro, da si ga poklical. Sedaj veš.

Invictus ::

bastadu je izjavil:

Jaz sem agenta klical samo 1x, pa mi je takrat rekel se lahko gre kar do cenilca, zato ne vidim smisla da bi ga naslednjič spet klical ...

Zato, da ve, da imaš avto v postopku.

Naj nekaj naredi za svojo provizijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bastadu ::

In kaj ti bo naredil, ko bo izvedel? Brez skrbi, on bo že zvedel preko sistema ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

njyngs ::

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...

Torej ista izkušnja kot na AS, Savi (ZM) in vseh ostalih zavarovalnicah, ki sem jih imel. Trikrat hura za Triglav.

koyotee ::

Triglav je precenjeno sr****
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zobnik ::

bambam20 je izjavil:

zobnik je izjavil:

bambam20 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Lani v jeseni me je ena ruknila in sem čakal na denar 3 tedne. Pišem za Triglav.


Ja. ker si podal zahtevek, da se ti izplačal denar in si potem sam popravljal.


Ko je meni skočila srna, sem uveljavljal zavarovanje pri Triglavu in imel avto popravljen v 4-ih dnevih.


totalka, ničvredna kripa za 500 evrov, dal so mi 70%...sam mal butnjena vrata in počen blatnik k se nič ne vidi na 20m stran



Da. To je drugo. Cene gledajo po novih originalnih delih.


K sreč, da je blo samo tolk mal škode, kaj pa če bi blo več, da si potem brez avta in se ti ne splača rihtat. Dobiš recimo 350 evrov in ostane ti kup železa.

Drug avto za 400 ne dobiš, sr*anje je če je avto vzdrževan da si recimo menjal komplet jermenov in tekočine in te pride 300 evrov + menjaš zavore + izpušni še 200 evrov. Pol pa dobiš 300 evrov odškodnine. Se pravi si na zgubi več kot 600 evrov.

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

Triglav je precenjeno sr****



Dokler ti pri npr. Generaliju ne da jo kopijo Xenon celotne luči pa fake blatnik, ki ti po dveh letih začne rjavet. :)

lp

njyngs ::

Od kdaj pa zavarovalnica kupuje dele? Greš na uradni servis, ki dobavi original dele in ti jih vgradi. Račun plača zavarovalnica (oz. tudi ti plačaš odbitno franšizo v določenih primerih).

Če sta pa z lokalcem šmuglala in dobavila zanič dele ti pa ni Generali kriv.

bambam20 ::

njyngs je izjavil:

Od kdaj pa zavarovalnica kupuje dele? Greš na uradni servis, ki dobavi original dele in ti jih vgradi. Račun plača zavarovalnica (oz. tudi ti plačaš odbitno franšizo v določenih primerih).

Če sta pa z lokalcem šmuglala in dobavila zanič dele ti pa ni Generali kriv.



Lol. Zavarovalnica postavlja pogoje. Nič ni tako, da greš ti na uradni servis in ti dajo original dele. Če pod pogoji piše ( drobni tisk,), da ti lahko vgradijo kopijo, ki je "enaka " originalu ti bodo vgradili cenejšo različico. Oni lahko določijo, če je konkretno nižja premija, da lahko dobiš vgradne dele, ki so kopije in ne original. A ste tle eni iz vrtca prišli na obisk.

blackbfm ::

buhu..v čem je sploh problem.. aja da folk ne bere pogodb, potem pa joka da so bli nategnjeni

bambam20 ::

blackbfm je izjavil:

buhu..v čem je sploh problem.. aja da folk ne bere pogodb, potem pa joka da so bli nategnjeni


Ker ti tega zavarovalni agent ne pove in je tiho? Mene bi razpizdilo, da dobim kopijo, ker zavarovalnica špara. To pišem iz prve roke. Saj so imeli v preteklosti na Triglavu tudi takšno prakso, ko so pri popravilu dajali kopije. Potem ti je pa zamenjan blatnik začel kmalu rjavet. Iz ust avtokleparja.

blackbfm ::

Mene bi razpizdilo, da dobim kopijo, ker zavarovalnica špara


kopijo si dobil ker si se strinjal s takimi pogoji v pogodbi, ne zato ker je bil agent tiho

bambam20 ::

blackbfm je izjavil:

Mene bi razpizdilo, da dobim kopijo, ker zavarovalnica špara


kopijo si dobil ker si se strinjal s takimi pogoji v pogodbi, ne zato ker je bil agent tiho


Nisem pisal za sebe. Porka mizerja. Za une, ki se hvalijo, d aimajo pocen zavarovanje pol pa jokajo, ko imajo probleme pri uveljavljanju zavarovanja.

njyngs ::

bambam20 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Od kdaj pa zavarovalnica kupuje dele? Greš na uradni servis, ki dobavi original dele in ti jih vgradi. Račun plača zavarovalnica (oz. tudi ti plačaš odbitno franšizo v določenih primerih).

Če sta pa z lokalcem šmuglala in dobavila zanič dele ti pa ni Generali kriv.



Lol. Zavarovalnica postavlja pogoje. Nič ni tako, da greš ti na uradni servis in ti dajo original dele. Če pod pogoji piše ( drobni tisk,), da ti lahko vgradijo kopijo, ki je "enaka " originalu ti bodo vgradili cenejšo različico. Oni lahko določijo, če je konkretno nižja premija, da lahko dobiš vgradne dele, ki so kopije in ne original. A ste tle eni iz vrtca prišli na obisk.

Pravzaprav pišeš kretenizme. Do sedaj sem imel vgrajene vse original dele in vedno bil zraven pri montaži česarkoli, kar je šlo na avto. Tudi naročila so (vsaj na mojem servisu) ne glede na zavarovalnico le originalni deli. Pooblaščeni servis ne more menjati originalnega dela za neoriginalnega, ker lahko faše tožbo.

Mogoče boljše, da se spraviš na zavarovalnico in na kak kvaliteten pooblaščeni servis in preveriš kako zadeve potekajo. Pa čas, da nehaš vozit avto k ološu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

bambam20 ::

njyngs je izjavil:


Pravzaprav pišeš kretenizme. Do sedaj sem imel vgrajene vse original dele in vedno bil zraven pri montaži česarkoli, kar je šlo na avto. Tudi naročila so (vsaj na mojem servisu) ne glede na zavarovalnico le originalni deli. Pooblaščeni servis ne more menjati originalnega dela za neoriginalnega, ker lahko faše tožbo.

Mogoče boljše, da se spraviš na zavarovalnico in na kak kvaliteten pooblaščeni servis in preveriš kako zadeve potekajo. Pa čas, da nehaš vozit avto k ološu.



A boš ti prenehal mene osebno vpletat lolek? Ti si bralno in razumevalno bedak.

Jaz s tem nikoli nisem imel problemov. NIkjer nisem pisal o neoriginalnih rezervnih delih, pač pa o kopijah, ki so po specifikacijah enake originalu. Maš ti problem z razumenanjem ali samo mene podjebavaš?

Tako, da preneha pametovat malinovec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

njyngs ::

Aja, torej si na forum prenašal gostilniške debate in govoril napamet brez lastnih izkušenj?
Bajduvej: tudi kopija originala, z enakimi specifikacijami gor al dol, ni original in lahko mirne volje rečemo, da je neoriginal/fake.

Ne bit razburjen ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Ljubljanski1 ::

Najceneje in najbolje ti zagotovo zavaruje Allianz.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SloLord ()

zmaugy ::

bambam20 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Pri Triglavu gre takole:

- Imaš nesrečo
- Pokičeš agenta
- Greš k cenilcu
- Ga vprašaš za ličarja
- Se zmeniš za datum z ličarjem
- Prideš po popravljen avto.

Nikoli problemov...


Jaz sem drugače naredil.

- imel trk s srno
- poklical policijo ( napisali zapisnik)
- šel do ličarja/kleparja , ki ima pogodbo z Triglavom in je cenilec prišel k njemu,
- pustil avto in čez 4 dni imel popravljenega


Nikoli problemov.


To je to. Sam v takšnem primeru naredim isto, s tem da grem vedno na pooblaščeni servis (običajno sem tam avto tudi kupil nov).
Nikoli, res nikoli mi še niso komplicirali. TRIGLAV rocks!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

Vedno? Kaka je pa frekvenca takih dogodkov? Jaz sem imel najcenejsi kasko dokler sem ga imel, s tveganjem da bom dobil fejk dele in vse kar spada zraven, ker sem vedel da ga najverjetneje ne bom koristil, in da bi dobil vsaj nekaj, ce ga res razbijem do konca ali ga ukradejo. Ce pa lovite srne po cesti vsako leto, potem pa placujte triglav premije...in ja, tudi jaz velikokrat srecam srne, skoraj vsak teden vsaj vidim kaksno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Vedno? Kaka je pa frekvenca takih dogodkov? Jaz sem imel najcenejsi kasko dokler sem ga imel, s tveganjem da bom dobil fejk dele in vse kar spada zraven, ker sem vedel da ga najverjetneje ne bom koristil, in da bi dobil vsaj nekaj, ce ga res razbijem do konca ali ga ukradejo. Ce pa lovite srne po cesti vsako leto, potem pa placujte triglav premije...in ja, tudi jaz velikokrat srecam srne, skoraj vsak teden vsaj vidim kaksno.


Ej, ko ti srna skoči pred avto iz grmovja, nima to nobene zveze s tabo ali tvojimi nadnaravnimi sposobnostmi upravljanja avta. Sploh ne veš kdaj se je znašla pred tabo. Letos sem sam zbil eno in foter je zbil eno (sam sem peljal za njim) pol leta kasneje.
Drugače pa enako ravnam ob vsakem škodnem dogodku. Nikoli nisem imel prav nobenih komplikacij pri Triglavu. Plačam pa seveda primerno visoko premijo.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
843210703 (3640) wcpapir
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670141 (37732) ;-)
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012500 (7676) BCSman
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821378 (15470) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525162 (20064) theBill

Več podobnih tem